3. Pokalna tekma KZS

Kanal ob Soči ( Gradnikova ul. 25 , 5213 Kanal ob Soči )



Države
1
Klubi
49
Skupaj prijave
349
Skupaj nastopi
399
Prijave ženske
145
Nastopi ženske
167
Prijave moški
204
Nastopi moški
232
Prijavljene ekipe
33
Ženske ekipe
18
Moške ekipe
15


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE DRUŠTVO LOČE
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
8 KARATE KLUB CERKNICA
9 KARATE KLUB HRASTNIK
10 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
11 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
12 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
13 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
14 KARATE KLUB KRANJ
15 KARATE KLUB LJUBLJANA
16 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
17 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
18 KARATE KLUB MON CHI
19 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
20 KARATE KLUB NESTOR
21 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
22 KARATE KLUB PETROVČE
23 KARATE KLUB POLZELA
24 KARATE KLUB POSTOJNA
25 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
26 KARATE KLUB RADVANJE
27 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
28 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
29 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
30 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
31 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
32 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
33 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
34 KARATE KLUB SOKOL
35 KARATE KLUB TIGER VELENJE
36 KARATE KLUB TRBOVLJE
37 KARATE KLUB VELENJE
38 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
39 KARATE KLUB VRHNIKA
40 KARATE KLUB ŽALEC
41 KARATE KLUB ZMAJ
42 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
43 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
44 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
45 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
46 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
47 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
48 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
49 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
50 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

V nedeljo, 13. 11. 2016, je Karate zveza Slovenije, v sodelovanju s tehničnim organizatorjem Športnim društvo Nova Gorica, v športni dvorani OŠ v Kanalu ob Soči, organizirala 3. pokalno tekmo v borbah, katah in ekipnih katah za starostne kategorije do 18 let. Tekma šteje kot tretja izmed treh kvalifikacijskih tekem za prihajajoče mladinsko državno prvenstvo, ki bo 26.11.2016.

Tekmovanje je zaznamovalo, odlična izvedba s strani tehničnega organizatorja, ŠD Nova Gorica.

Kvalifikacije za državno prvenstvo bodo poslana na e-mail predstavnikom kluba.

kata dečki (24)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto   HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (21)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
6. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kata kadeti (12)
1. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
3. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KAUZAR SEBASTJAN Karate klub Velenje
5. mesto   KAJTNA TOMAž Klub borilnih veščin Sevnica
6. mesto   RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
kata kadetinje (12)
1. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
2. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
5. mesto   DJURIč NINA Karate Klub Kranj
6. mesto   KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
kata malčice (21)
1. mesto   DRAGIĆ LANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KANDUT ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
kata malčki (26)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   ALIČ ADAM Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
kata ml. kadeti (20)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
6. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
kata ml. kadetinje (17)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
3. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
6. mesto   NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata mladinci (4)
1. mesto   KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. mesto   KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke (9)
1. mesto   ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
2. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   ŠANTEJ TISA Klub borilnih veščin Sevnica
6. mesto   LEBAN ANA VITA Karate klub Velenje
kata najmlajše (14)
1. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   POLIČNIK ŽIVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   VAHTAR LARA Karate Klub Zmaj
6. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši (16)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
3. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
6. mesto   ŠPANIČ LEON Karate Klub Cerknica
kumite dečki -35 kg (9)
1. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto   ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
5. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
6. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki -40 kg (6)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   TONKOVIČ NIK Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BASAR LOVRO Karate Klub Cerknica
5. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
6. mesto   ŠKET JURE Karate klub Velenje
kumite dečki -45 kg (4)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki +45 kg (6)
1. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje
5. mesto   KOREN VID Karate Klub Branik Maribor
6. mesto   SADAR TILEN Karate Klub Virtus Duplica
kumite deklice -40 kg (8)
1. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
5. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite deklice +40 kg (6)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
3. mesto   GRADIšNIK KLANJščEK TAJA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
6. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
kumite kadeti -52 kg (7)
1. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   GUSEL MATIJA Karate Klub Branik Maribor
5. mesto   TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
6. mesto   BERA MARIO Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -57 kg (7)
1. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   KRALJ LUKA Karate Klub Kranj
3. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
5. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
6. mesto   VRANIČ NEJC Karate Klub Polzela
kumite kadeti -63 kg (11)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   TUBIČ ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
5. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
6. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
kumite kadeti -70 kg (5)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
5. mesto   STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna
kumite kadeti +70 kg (9)
1. mesto   ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
2. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto   GAUTAM VASUDEV Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   UPLAZNIK MIHAEL Karate Klub Nestor
6. mesto   JOVANOVSKI ALEKSANDAR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadetinje -47 kg (0)
kumite kadetinje -54 kg (8)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   BELEHAR PATRICIJA Karate Klub Zmaj
3. mesto   ŠIREC EMA Karate Klub Radvanje
5. mesto   SKALICKY TAJDA Društvo Za Karate Celje
6. mesto   ŽOHAR SARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadetinje +54 kg (10)
1. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
2. mesto   KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
3. mesto   JOVIĆ MARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
5. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
6. mesto   ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
6. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
kumite ml. kadeti -45 kg (10)
1. mesto   JANžEKOVIč ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   ČEBULAR DANAJ Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   SETNIČAR NEJC Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
5. mesto   BABIČ DAVID Karate Klub Trbovlje
6. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti -50 kg (8)
1. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
5. mesto   ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota
6. mesto   MALETIč MATIJA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite ml. kadeti -55 kg (9)
1. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
2. mesto   GRAČNAR JAN Karate Klub Nestor
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   MAJCEN JAKA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
6. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadeti +55 kg (9)
1. mesto   PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
5. mesto   KOZAR ALEKS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. mesto   DEMSAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadetinje -40 kg (7)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   IVANOVIĆ TIJANA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
6. mesto   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
kumite ml. kadetinje -45 kg (3)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadetinje -50 kg (5)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadetinje +50 kg (14)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
5. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
6. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   DVORJAK GAL Karate Klub Nestor
kumite mladinci -68 kg (8)
1. mesto   DVORJAK TIM Karate Klub Nestor
2. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   BREZNIK MATIC Shotokan Karate Klub Grosuplje
6. mesto   VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj
6. mesto   KORITNIK JERNEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kumite mladinci +76 kg (7)
1. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   BABIČ ŽIVOJIN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   VINDIŠ DAVID Karate Klub Polzela
6. mesto   KOCET NIKO Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto   LOGAR JULIJA Karate Klub Vrhnika
kumite mladinke -53 kg (5)
1. mesto   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   KRANJC LEA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -59 kg (3)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KOMAC MANCA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
kumite mladinke +59 kg (4)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   KOVAČEC GRAČNER EMA Karate Klub Nestor
3. mesto   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
kata ekipa dečki (4)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (MAKAROV,RADIĆ,ŠOLAJA) MAKAROV,RADIĆ,ŠOLAJA
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (GRIVEC,ŠEHIĆ,LUKAČ) GRIVEC,ŠEHIĆ,LUKAČ
3. mesto   KK RUDAR 1 (GRIVEC,ŠEHIĆ,LUKAČ) DRAGIČ,MITROVIĆ,STROPNIK
3. mesto   KK VELENJE 1 (BRŠEK PUNGARTNIK,BRŠEK PUNGARTNIK,VANOVŠEK) BRŠEK PUNGARTNIK,BRŠEK PUNGARTNIK,VANOVŠEK
kata ekipa deklice (3)
1. mesto   KK RUDAR 1 (GOLAČ,DRAGIĆ,HLIŠČ) GOLAČ,DRAGIĆ,HLIŠČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ČEŠAREK,KOLANDER,LESAR) ČEŠAREK,KOLANDER,LESAR
3. mesto   KK VELENJE 1 (ČEŠAREK,KOLANDER,LESAR) KRAJNC,PRATNEMER,ZAGER
kata ekipa kadeti (1)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ISAKOVIĆ,SALKIČ,ZIDAR) ISAKOVIĆ,SALKIČ,ZIDAR
kata ekipa kadetinje (2)
1. mesto   KK VELENJE 1 (CESAR,ČESKO,JAKOB KUKOVIČ) CESAR,ČESKO,JAKOB KUKOVIČ
2. mesto   KK KRANJ 1 (DJURIČ,KRAJNIK,KOTNIK) DJURIČ,KRAJNIK,KOTNIK
kata ekipa malčice (4)
1. mesto   KK BREžICE 1 (LAVRIČ,PETKOVIĆ,LAKNER) LAVRIČ,PETKOVIĆ,LAKNER
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
3. mesto   KK RUDAR 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) DRAGIĆ,KANDUT,OSMANOVIĆ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (JOŠT,PRAPROTNIK,AKSENTIĆ) JOŠT,PRAPROTNIK,AKSENTIĆ
kata ekipa malčki (2)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,MUJIĆ,STOJANOVIĆ) KOLŠEK,MUJIĆ,STOJANOVIĆ
2. mesto   KK OPLOTNICA 1 (GORENŠEK,GANZITTI,HLASTEC) GORENŠEK,GANZITTI,HLASTEC
kata ekipa ml. kadeti (4)
1. mesto   KK RADGONA 1 (KLEMENČIČ,KLOBASA,STERNIŠA) KLEMENČIČ,KLOBASA,STERNIŠA
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
3. mesto   KK RUDAR 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) DRAGIČ,POLIČNIK,TAMŠE
3. mesto   KK KRANJ 1 (STOJANOVSKI,DROBNJAK,KOŠIR) STOJANOVSKI,DROBNJAK,KOŠIR
kata ekipa ml. kadetinje (4)
1. mesto   KK RUDAR 1 (GOLAČ,NOVAK,OMIĆ) GOLAČ,NOVAK,OMIĆ
2. mesto   KK OLIMPIJA 1 (KONJEVIĆ,LAZIĆ,PAJAZETOVIĆ) KONJEVIĆ,LAZIĆ,PAJAZETOVIĆ
3. mesto   KK KRANJ 1 (KONJEVIĆ,LAZIĆ,PAJAZETOVIĆ) REPIČ,NADIŽAR,OGRIZEK
3. mesto   KK KRANJ 2 (ETEROVIČ,NAGLIČ,ČUHALEV) ETEROVIČ,NAGLIČ,ČUHALEV
kata ekipa mladinci (2)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (FERLIN,PERC,ZIDAR) FERLIN,PERC,ZIDAR
2. mesto   KK KRANJ 1 (KERŠIČ AHLIN,ŠTULAR,RIHTARŠIČ) KERŠIČ AHLIN,ŠTULAR,RIHTARŠIČ
kata ekipa mladinke (2)
1. mesto   KK TIGER 1 (CENTRIH,LAČEVIĆ,MUHAREMOVIĆ) CENTRIH,LAČEVIĆ,MUHAREMOVIĆ
2. mesto   KK VELENJE 1 (CESAR,CESAR,LEBAN) CESAR,CESAR,LEBAN
kata ekipa najmlajše (3)
1. mesto   KK ZMAJ 1 (JOKIĆ,PEJKOVIČ,VAHTAR) JOKIĆ,PEJKOVIČ,VAHTAR
2. mesto   KK RUDAR 1 (KANDUT,OSMANOVIĆ,POLIČNIK) KANDUT,OSMANOVIĆ,POLIČNIK
3. mesto   KK MON CHI 1 (KANDUT,OSMANOVIĆ,POLIČNIK) BIZJAK,LABAN,ČOPI
kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ) KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ