6. Maribor Open

Športni center TŠC ( Zolarjeva 12 , 2000 Maribor, Slovenia )



Države
6
Klubi
45
Skupaj prijave
297
Skupaj nastopi
386
Prijave ženske
124
Nastopi ženske
161
Prijave moški
173
Nastopi moški
225
Prijavljene ekipe
33
Ženske ekipe
8
Moške ekipe
25


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 SERBIA
5 SLOVAKIA
6 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 BUDOKAN ZVOLEN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 ENERGIJA
5 KARATE DRUŠTVO LOČE
6 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
7 KARATE KLUB BREŽICE
8 KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
9 KARATE KLUB HRASTJE
10 KARATE KLUB IVANEC
11 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
12 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
13 KARATE KLUB LJUBLJANA
14 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
15 KARATE KLUB MALA SUBOTICA
16 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
17 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
18 KARATE KLUB PANTER 2011
19 KARATE KLUB PESNICA
20 KARATE KLUB PETROVČE
21 KARATE KLUB POHORJE
22 KARATE KLUB POLZELA
23 KARATE KLUB POSTOJNA
24 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
25 KARATE KLUB RADVANJE
26 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
27 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
28 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
29 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
30 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
31 KARATE KLUB TIGER VELENJE
32 KARATE KLUB TRBOVLJE
33 KARATE KLUB VELENJE
34 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
35 KARATE KLUB ŽALEC
36 KARATE PINZGAU
37 KARATE-DO KLUB PTUJ
38 KK " SENSEI " PAZIN
39 NIPPON KLUB KRŠKO
40 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
41 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
42 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
43 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
44 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
45 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
46 ZAGREBAČKI KARATE SAVEZ

Ob koncu 6. Maribor OPEN 2016 se zahvaljujemo vsem tekmovalcem, sodnikom, trenerjem, spremljevalcem in obiskovalcem.

Nosilcem medalj in zmagovalcem iskrene čestitke vsem ostalim pa veliko sreče v prihodnje.

 Vsem skupaj izrekamo zahvalo za sodelovanje in vidimo se naslednje leto na 7. Maribor OPEN

 

Karate zveza Maribor
Predsednik
Mirislav Damjanovič 

kata člani +18 (4)
1. mesto   POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   RITLOP ROK Karate Klub Radvanje
3. mesto   ŠIPLIČ AN Karate Klub Murska Sobota
kata članice +18 (4)
1. mesto   LOGOVA KATARINA Budokan Zvolen
2. mesto   RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
3. mesto   ARSLANOVSKI NIKITA Karate Klub Radvanje
3. mesto   HANKIĆ ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
kata dečki (30)
1. mesto   SEčKAR ŠIMON Budokan Zvolen
2. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto   ŠOPER ERIK Zagrebački karate savez
5. mesto   PEJIć LUKA Energija
6. mesto   PARLOV NIKOLA Zagrebački karate savez
kata deklice (25)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   DURIANOVA JAROSLAVA Budokan Zvolen
3. mesto   ŠKOLNIKOVA VIKTORIA Budokan Zvolen
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
5. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
6. mesto   KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
kata kadeti (14)
kata kadetinje (8)
1. mesto   SUŠA HANA Karate Klub Žalec
2. mesto   PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
3. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
5. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
kata malčice (21)
1. mesto   ČEBOHIN JANA Zagrebački karate savez
2. mesto   KANDUT ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
kata malčki (21)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
6. mesto   STOJANOVIć MARKO Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kata ml. kadeti (14)
1. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
3. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
5. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
6. mesto   PARLOV NIKOLA Zagrebački karate savez
kata ml. kadetinje (17)
1. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
6. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
kata mladinci (7)
1. mesto   SZOLAR PAVOL Budokan Zvolen
2. mesto   KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   KNEDL KEVIN Karate Klub Sho-Kan Apače
6. mesto   KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
kata mladinke (8)
kata najmlajše (6)
1. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata najmlajši (9)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   ŠINKO NEJC Karate Klub Sho-Kan Apače
5. mesto   KRAJNC TIMOTEJ Karate Klub Sho-Kan Apače
6. mesto   JELEN MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata veterani + 35 let (4)
1. mesto   SLIžIK MIROSLAV Budokan Zvolen
2. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto   CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   GAčEVIč GORAN Karate Klub Murska Sobota
kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto   SOPKOVA SLAVKA Budokan Zvolen
2. mesto   PAMIĆ URSULA KK " SENSEI " Pazin
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (0)
kumite člani -67 kg (3)
1. mesto   KOLTAJI SEBASTIJAN Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   SREDOJEVIć BOJAN Energija
3. mesto   POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite člani -75 kg (4)
kumite člani +84 kg (2)
1. mesto   DAJČMAN TADEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   BERA MARKO Karate Klub Branik Maribor
kumite člani open (3)
1. mesto   BERA MARKO Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   LORENČIČ ROBERT Karate Klub Branik Maribor
kumite članice - 50 kg (2)
1. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
2. mesto   KALšAN DIJANA Karate klub Mala Subotica
kumite članice - 55 kg (0)
kumite članice -61 kg (3)
1. mesto   FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
kumite članice -68 kg (5)
1. mesto   FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   PUČKO LARA Karate Klub Radvanje
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   HRGAREK MELANIJA Karate klub Ivanec
kumite članice + 68 kg (0)
kumite članice open (1)
1. mesto   PUČKO LARA Karate Klub Radvanje
kumite dečki -35 kg (11)
1. mesto   SEčKAR ŠIMON Budokan Zvolen
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. mesto   PERIC PšENIčNIK LIAM Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   PRERADOVIć PETAR Energija
6. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
kumite dečki -40 kg (7)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   BRKIć IGOR Energija
3. mesto   PEJIć LUKA Energija
5. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
6. mesto   KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite dečki +40 kg (10)
1. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
6. mesto   KOREN VID Karate Klub Branik Maribor
kumite deklice -35 kg (7)
kumite deklice -40 kg (5)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   PAVLAKOVIć LANA Karate klub Ivanec
3. mesto   BREZOVNIK TISA JENEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite deklice +40 kg (7)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
3. mesto   MAGDIć MELANI Karate klub Ivanec
3. mesto   BALAŠKO EVELINA Karate Klub Murska Sobota
6. mesto   DERAJIć JOVANA Energija
kumite kadeti -52 kg (9)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   DEBELAK DEJAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   BULJUBAšIć BILAL Karate Klub Branik Maribor
6. mesto   GUSEL MATIJA Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -57 kg (0)
kumite kadeti -63 kg (2)
1. mesto   DONOšA ALEKS Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   BARJAKTAROVIĆ BOJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite kadeti -70 kg (5)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   KRIŽANEC KRIŠTOF Karate-do Klub Ptuj
3. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
kumite kadeti +70 kg (9)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
3. mesto   KOKOL PINO Karate Klub Radvanje
3. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   JURENEC DAVID Karate Klub Radvanje
6. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
kumite kadetinje -47 kg (0)
kumite kadetinje -54 kg (6)
1. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŠIREC EMA Karate Klub Radvanje
3. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
6. mesto   PREDALIČ ZALA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadetinje +54 kg (5)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
3. mesto   TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   KRAJNC ULLA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite malčice -30 kg (4)
1. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
2. mesto   STRAHIJA LAURA Karate klub Mala Subotica
3. mesto   TRSTENJAK AIDA Karate klub Mala Subotica
3. mesto   DERAJIć BRANKA Energija
kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto   ČEBOHIN JANA Zagrebački karate savez
2. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   RAčIć TINA Energija
6. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
kumite malčki -30 kg (5)
1. mesto   BELIĆ DARIAN KK " SENSEI " Pazin
2. mesto   ĐULA ERIK Karate klub Ivanec
3. mesto   ŠEšET NOA Karate klub Ivanec
3. mesto   ĐERMAN OGNJEN Karate klub Panter 2011
5. mesto   MIšIć SRđAN Karate klub Panter 2011
kumite malčki +30 kg (1)
1. mesto   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite malčki +35 kg (5)
1. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   STRAHIJA SVEN Karate klub Mala Subotica
3. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   VUJMILOVIć KOSTA Energija
kumite ml. kadeti -40 kg (10)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   KOVAč DINO Karate klub Ivanec
3. mesto   BRKIć IGOR Energija
3. mesto   JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
6. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti -45 kg (3)
1. mesto   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. mesto   TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MALETIč MATIJA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
6. mesto   ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. kadeti +50 kg (10)
1. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
2. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
5. mesto   ZADRAVEC MARTIN Karate Klub Kovinar Maribor
6. mesto   KOZAR ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kumite ml. kadetinje -40 kg (1)
1. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
kumite ml. kadetinje -45 kg (0)
kumite ml. kadetinje -50 kg (4)
1. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
2. mesto   SLAMEK DORA Karate klub Mala Subotica
3. mesto   EFERL SARA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   LESJAK NIKA Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite ml. kadetinje +50 kg (9)
1. mesto   JURINEC EVA Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   MUJAGIć LA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   VELIČI VITA Karate Klub Postojna
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
5. mesto   FILIPOVIć ANA Karate klub Mala Subotica
6. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (1)
kumite mladinci -68 kg (5)
1. mesto   SREDOJEVIć BOJAN Energija
2. mesto   VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   PAMIĆ DANIJEL KK " SENSEI " Pazin
3. mesto   NOVAK ROK Karate društvo Loče
kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   KOCET NIKO Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   REP NINO NIPPON klub Krško
6. mesto   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite mladinci +76 kg (5)
1. mesto   ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
2. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. mesto   VELAGIĆ EMIR Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   KRIšTOF RENE Karate Klub Radvanje
6. mesto   PAVŠIČ SVIT Karate Klub Postojna
kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -53 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
2. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   ZEčIRI FIONA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite mladinke +59 kg (1)
1. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
kumite veterani +35 let open (0)
kata ekipa dečki (5)
1. mesto   ZAGREB 1 (JURČEVIĆ,ŠOPER,PARLOV) JURČEVIĆ,ŠOPER,PARLOV
2. mesto   KK KOVINAR 1 (ZARIČ,VINTER,KUKOVEC) ZARIČ,VINTER,KUKOVEC
3. mesto   ŠD GORICA 1 (PERIC PŠENIČNIK,RADIĆ,MAKAROV) PERIC PŠENIČNIK,RADIĆ,MAKAROV
3. mesto   KK BRANIK 1 (KOREN,TRAJKOVSKI,TOPOLOVEC) KOREN,TRAJKOVSKI,TOPOLOVEC
kata ekipa deklice (3)
1. mesto   ZAGREB 1 (ČEBOHIN,DRUŽINEC,RAŠIĆ) ČEBOHIN,DRUŽINEC,RAŠIĆ
2. mesto   WKSA DUPLEK 1 (AGAPITO MASTEN,ROJS,ROJS) AGAPITO MASTEN,ROJS,ROJS
kata ekipa kadeti (4)
1. mesto   KK RADGONA 1 (KLOBASA,KLEMENČIČ,STERNIŠA) KLOBASA,KLEMENČIČ,STERNIŠA
2. mesto   KK MURSKA 1 (JUG,MANEVSKI,ZVER) JUG,MANEVSKI,ZVER
3. mesto   KK POHORJE 1 (PUŠNIK,ROŠKAR) PUŠNIK,ROŠKAR
3. mesto   KK RADVANJE 1 (GAAL,JURENEC,KOKOL) GAAL,JURENEC,KOKOL
kata ekipa kadetinje (0)
kata ekipa malčice (2)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
2. mesto   PINZGAU 1 (SESTIC,LUKIC,KAMETINGER) SESTIC,LUKIC,KAMETINGER
kata ekipa malčki (5)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,MUJIĆ,STOJANOVIĆ) KOLŠEK,MUJIĆ,STOJANOVIĆ
2. mesto   KK RADGONA 1 (REIHS,PETEK,PREMUŠ) REIHS,PETEK,PREMUŠ
3. mesto   KK MURSKA 1 (MOREC,KEREC,ISMAJLOVIČ) MOREC,KEREC,ISMAJLOVIČ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
5. mesto   KK KOVINAR 1 (LENART,ROLA,BAUMAN) LENART,ROLA,BAUMAN
kata ekipa ml. kadeti (2)
1. mesto   KK RADGONA 1 (ČURMAN,KLOBASA,KLOBASA) ČURMAN,KLOBASA,KLOBASA
2. mesto   KK KOVINAR 1 (MOČNIK,ZADRAVEC,LAZIĆ) MOČNIK,ZADRAVEC,LAZIĆ
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto   KK APAčE 1 (KOVAČ,KOVAČ,LESJAK) KOVAČ,KOVAČ,LESJAK
2. mesto   KK MURSKA 1 (BALAŠKO,ZEČIRI) BALAŠKO,ZEČIRI
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BOŽJAK,VRAN,VRTOVŠEK) BOŽJAK,VRAN,VRTOVŠEK
kata ekipa mladinci (1)
kata ekipa mladinke (0)
kumite ekipa kadeti open (4)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (JOVANOVSKI,PETERNEL,ZLATKOV) JOVANOVSKI,PETERNEL,ZLATKOV
2. mesto   KK RADVANJE 1 (GAAL,KOKOL,ŠTEHARNIK) GAAL,KOKOL,ŠTEHARNIK
3. mesto   KK RADGONA 1 (KLOBASA,LEITHNER) KLOBASA,LEITHNER
3. mesto   KK BRANIK 1 (BERA,GUSEL,BULJUBAŠIĆ) BERA,GUSEL,BULJUBAŠIĆ
kumite ekipa kadetinje open (0)
kumite ekipa ml. člani open (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (ŠIPLIČ,KOLTAJI,ČASAR) ŠIPLIČ,KOLTAJI,ČASAR
kumite ekipa ml. kadeti open (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (DONOŠA,ŠOBAK,ZVER) DONOŠA,ŠOBAK,ZVER
kumite ekipa ml. kadetinje open (0)
kumite ekipa mladinci open (2)
1. mesto   KK RADVANJE 1 (BURLAK,KRIŠTOF) BURLAK,KRIŠTOF
2. mesto   KK MURSKA 1 (VEREN HOCHSTETTER,KOCET,MLINARIČ) VEREN HOCHSTETTER,KOCET,MLINARIČ