Državno prvenstvo za članice in člane

Velenje ( Velenje , Trg mladosti 3, 3325 Velenje )



Države
1
Klubi
30
Skupaj prijave
57
Skupaj nastopi
62
Prijave ženske
23
Nastopi ženske
25
Prijave moški
34
Nastopi moški
37
Prijavljene ekipe
0
Ženske ekipe
0
Moške ekipe
0


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 KARATE KLUB BREŽICE
4 KARATE KLUB HRASTNIK
5 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
6 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
7 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
8 KARATE KLUB KRANJ
9 KARATE KLUB LJUBLJANA
10 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
11 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
12 KARATE KLUB NOVO MESTO
13 KARATE KLUB POLZELA
14 KARATE KLUB RADVANJE
15 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
16 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
17 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
18 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
19 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
20 KARATE KLUB TIGER VELENJE
21 KARATE KLUB TRBOVLJE
22 KARATE KLUB VELENJE
23 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
24 KARATE KLUB ŽALEC
25 KARATE KLUB ZMAJ
26 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
27 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
28 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
29 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
30 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
31 YUKI KLUB ČATEŽ

Okvirni urnik prireditve:

8:45- 9:45
Potrditev prijav tekmovalcev (tehtanje za borce do 11:00)

10:00

Pričetek tekmovanja v katah - člani

11:00

Pričetek tekmovanja v katah – Veterani
Finale - Kate članice, člani,  veteranke, veterani  
Predstavitev karateja športnikov s posebnimi potrebami
PODELITEV PRIZNANJ ZA NAJBOLJŠE KARATEISTE V LETU 2015

12:00

Podelitev medalj v katah člani, članice, veteranke, veterani
Pričetek tekmovanja v športnih borbah

~ 14:00

Finale borbe članice -50kg,-55 kg,-61kg,-68kg,+68kg
Finale borbe članov -60kg, -67kg, -75kg,-84kg,+84kg
Podelitev medalj za vse kategorije borb

kata člani +16 (13)
1. mesto   KLANEČEK ALJAž Karate Klub Zmaj
3. mesto   UZEJNOVIČ BELMIN Karate klub Velenje
3. mesto   KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6. mesto   RITLOP ROK Karate Klub Radvanje
kata članice +16 (8)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
3. mesto   PUČKO LARA Karate Klub Radvanje
3. mesto   MUSIČ ALENA Karate klub Velenje
5. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
6. mesto   PISANEC-MEŽNAR ŠPELA Karate Klub Rudar Velenje
kumite člani - 84 kg (6)
1. mesto   MARKAČ JUš Karate Klub Zmaj
2. mesto   ŠPANBAUER FILIP Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   MERC JAN Karate Klub Zmaj
3. mesto   TUBIČ GORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite člani -60 kg (1)
1. mesto   HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje
kumite člani -67 kg (4)
1. mesto   RAILIĆ MLADEN Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
3. mesto   PREDALIČ JAKA Karate Klub Zmaj
3. mesto   NOVAK FRANCI Karate Klub Kranj
kumite člani -75 kg (7)
1. mesto   RUŠITI ARDIT Karate Klub Zmaj
2. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   KLANEČEK ALJAž Karate Klub Zmaj
3. mesto   BERTONCELJ NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto   MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje
kumite člani +84 kg (6)
1. mesto   BUDIHNA SEBASTJAN Karate Klub Ljubljana
2. mesto   TABAKOVIĆ OMER Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   RIHTARIČ DANIJEL Karate Klub Zmaj
3. mesto   DEBERŠEK LUKA Karate Klub Polzela
kumite članice - 50 kg (3)
1. mesto   PUŠČENIK LARA Karate Klub Kranj
2. mesto   ČATAKOVIĆ DIJANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
kumite članice - 55 kg (4)
1. mesto   BERTONCELJ TJAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   SULJIĆ SABINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ZAJC PETRA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
kumite članice -61 kg (2)
1. mesto   RISTIĆ TJAŠA Karate Klub Kranj
kumite članice -68 kg (5)
1. mesto   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   PUČKO LARA Karate Klub Radvanje
3. mesto   PUŠNIK LINA Karate Klub Žalec
3. mesto   OMERZO KAJA Karate Klub Brežice
6. mesto   RUŠNJAK DANICA Karate Klub Virtus Duplica
kumite članice + 68 kg (3)
1. mesto   BUDIČ KAJA YUKI klub ČATEŽ
2. mesto   MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
3. mesto   KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje