12. POKAL NESTL ŽGANK

ŠPORTNA DVORANA ŠCV ( VELENJE , Trg mladosti 3 )



Države
6
Klubi
51
Skupaj prijave
440
Skupaj nastopi
558
Prijave ženske
177
Nastopi ženske
229
Prijave moški
263
Nastopi moški
329
Prijavljene ekipe
20
Ženske ekipe
10
Moške ekipe
10


Države
1 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2 CROATIA
3 GERMANY
4 HUNGARY
5 ITALY
6 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 CENTRO STUDI ARCHE
3 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
4 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
5 GLC FIJLKAM
6 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
7 KARATE KLUB BREŽICE
8 KARATE KLUB ČRNOMELJ
9 KARATE KLUB FOKUS
10 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
11 KARATE KLUB KRANJ
12 KARATE KLUB LJUBLJANA
13 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
14 KARATE KLUB MISLINJA
15 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
16 KARATE KLUB NOVO MESTO
17 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
18 KARATE KLUB OMEGA
19 KARATE KLUB PESNICA
20 KARATE KLUB PETROVČE
21 KARATE KLUB POLZELA
22 KARATE KLUB POSTOJNA
23 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
24 KARATE KLUB RADVANJE
25 KARATE KLUB REGENERACIJA
26 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
27 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
28 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
29 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
30 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
31 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
32 KARATE KLUB TIGER VELENJE
33 KARATE KLUB TRBOVLJE
34 KARATE KLUB TUZLA
35 KARATE KLUB VELENJE
36 KARATE KLUB ŽALEC
37 KARATE KLUB ZMAJ
38 KD OKI STUTTGART
39 KK FENIKS BOSANSKA KRUPA
40 KLUB KARATE AKADEMIJA BOHINJ
41 NIPPON KLUB KRŠKO
42 SAMOBOR
43 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
44 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
45 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
46 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
47 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
48 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
49 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
50 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
51 VASAS SC
52 YUKI KLUB ČATEŽ


Spoštovani,

Letošnji 12. turnir Nestl Žgank je zaznamovalo veliko število udeležencev na tekmovanju.
Hvala vsem tekmovalcem in predstavnikom klubov za udeležbo. Tudi v prihodnje imamo namen organizirati tradicionalni karate turnir Nestl Žgank, z organizacijo se bomo še bolj potrudili in vas že sedaj vabimo, da se naslednje leto udeležite 13. TURNIR NESTL ŽGANK

Karate klub Tiger
predsednik
Bego Tabakovič

kata člani +16 (13)
1. mesto   FORGáCS TAMáS Vasas SC
2. mesto   LIONELLO WILLIAM CENTRO STUDI ARCHE
3. mesto   SERRA CRISTIAN GLC FIJLKAM
3. mesto   BONOMELLI MICHAEL GLC FIJLKAM
kata članice +16 (13)
1. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto   ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
kata dečki (18)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   ŠOPER ERIK KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
kata dečki (8-4 kyu) (14)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   GHIRALDO PIETRO CENTRO STUDI ARCHE
3. mesto   HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (19)
1. mesto   BULJAN TEA Karate klub Fokus
2. mesto   ĐORDIć LANA Karate klub Fokus
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata deklice (8-4 kyu) (13)
1. mesto   PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
2. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ALIĆ INES Karate klub Velenje
3. mesto   MEVKIĆ ASJA KARATE KLUB TUZLA
kata kadeti (26)
1. mesto   MéRő BáLINT Vasas SC
2. mesto   KAUZAR SEBASTJAN Karate klub Velenje
3. mesto   BOSCHINI ANDREA GLC FIJLKAM
3. mesto   PROSERPIO TOMMASO GLC FIJLKAM
kata kadetinje (12)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   RIFUGIO LUDOVICA GLC FIJLKAM
3. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
kata malčice (18)
1. mesto   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
3. mesto   KANDUT ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HASIĆ DŽENITA KARATE KLUB TUZLA
kata malčice (8-6 kyu) (16)
1. mesto   HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
2. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
kata malčki (15)
1. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   DIZDAREVIĆ ARSLAN KARATE KLUB TUZLA
kata malčki (8- 6 kyu) (17)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
kata ml. kadeti (26)
1. mesto   CERESOLI ANDREA GLC FIJLKAM
2. mesto   VELADžIć SENAID KK Feniks Bosanska Krupa
3. mesto   DE CESERO GIACOMO GLC FIJLKAM
3. mesto   HORN MICHEL Karate Klub Črnomelj
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (10)
1. mesto   ŠOPER ERIK KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   UNITI RICCARDO CENTRO STUDI ARCHE
3. mesto   TOMáN ZSOMBOR Vasas SC
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata ml. kadetinje (14)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
3. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (11)
1. mesto   XSHOXSHAJ ARIANA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   JUSUFHODžIć BRUNA Karate klub Fokus
3. mesto   JEVŠENAK LARISA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata najmlajše (4)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ČOLAK TALIA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
kata najmlajše (8-6 kyu) (5)
2. mesto   DRAGIČEVIĆ SARA KARATE KLUB TUZLA
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
kata najmlajši (6)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
kata najmlajši (8-6 kyu) (8)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ROJO ADIN Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata veterani + 35 let (3)
1. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. mesto   FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja
3. mesto   RUKŠE MIHAEL Karate klub Novo Mesto
kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto   OMEJEC IRENA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kumite člani - 84 kg (3)
1. mesto   MATIJEVIć MATIJA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   DONEV MARJAN Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   SZKOTNICZKY ÁKOS Vasas SC
kumite člani -67 kg (8)
1. mesto   RAILIĆ MLADEN Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   BROCILOVIC SINISA GLC FIJLKAM
3. mesto   CAVASIN NICOLA GLC FIJLKAM
3. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite člani -75 kg (4)
1. mesto   TEMPINI MICHELE GLC FIJLKAM
2. mesto   BELFI NICOLO' GLC FIJLKAM
3. mesto   ANTONAZZI LEONARDO GLC FIJLKAM
3. mesto   SETNIČAR GREGA Karate Klub Ljubljana
kumite člani +84 kg (2)
1. mesto   SZKOTNICZKY ÁKOS Vasas SC
2. mesto   BACCHILEGA MASSIMO GLC FIJLKAM
kumite člani open (1)
kumite članice - 55 kg (3)
1. mesto   PANTEGHINI SABRINA GLC FIJLKAM
2. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
kumite članice -61 kg (1)
1. mesto   STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite članice -68 kg (3)
1. mesto   DA PRà GIULIA GLC FIJLKAM
2. mesto   CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM
3. mesto   GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite članice + 68 kg (5)
1. mesto   GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   DREASSI CATERINA GLC FIJLKAM
kumite članice open (2)
1. mesto   DREASSI CATERINA GLC FIJLKAM
kumite dečki -35 kg (9)
1. mesto   MEHANOVIĆ ELMEDIN KARATE KLUB TUZLA
2. mesto   XHOXHAI FATJAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto   SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
kumite dečki -40 kg (8)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   TONKOVIČ NIK Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BARTA DOMONKOS Vasas SC
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki -45 kg (4)
1. mesto   DI MAURO EDOARDO GLC FIJLKAM
2. mesto   LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite dečki +45 kg (8)
1. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ROSSETTI SIMONE GLC FIJLKAM
3. mesto   KOREN VID Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite deklice -40 kg (5)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   HURIĆ EMINA KARATE KLUB TUZLA
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite deklice +40 kg (7)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MESIć ADNANA KK Feniks Bosanska Krupa
3. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BOŠNIĆ AJLA KARATE KLUB TUZLA
kumite kadeti -52 kg (11)
1. mesto   ŠABIć AMER KK Feniks Bosanska Krupa
2. mesto   TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   DEBELAK DEJAN NIPPON klub Krško
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
kumite kadeti -57 kg (6)
1. mesto   PIRAZZOLI FEDERICO GLC FIJLKAM
2. mesto   ČULIBRK JAN Karate Klub Kranj
3. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
kumite kadeti -63 kg (10)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   ACHILUZZI MICHELE GLC FIJLKAM
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
kumite kadeti -70 kg (6)
1. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
2. mesto   PELAMATTI ANDREA GLC FIJLKAM
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   BONAVERI GIANLUCA GLC FIJLKAM
kumite kadeti +70 kg (8)
1. mesto   OVČINA OMAR KARATE KLUB TUZLA
2. mesto   ALJIĆ MIRZA KARATE KLUB TUZLA
3. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto   CARè LETIZIA GLC FIJLKAM
2. mesto   OMERAŠEVIČ EMINA KARATE KLUB TUZLA
kumite kadetinje -54 kg (5)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   SKALICKY TAJDA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ŠUFLAJ MAGDALENA SAMOBOR
kumite kadetinje +54 kg (16)
1. mesto   BEGIć IMAN KK Feniks Bosanska Krupa
2. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŠIREC EMA Karate Klub Radvanje
3. mesto   ŠOGORIĆ PAULA SAMOBOR
kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
2. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   HASIĆ DŽENITA KARATE KLUB TUZLA
3. mesto   MEŠKOVIĆ AJLA KARATE KLUB TUZLA
kumite malčice +30 kg (3)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
kumite malčki -30 kg (8)
1. mesto   DIZDAREVIĆ ARSLAN KARATE KLUB TUZLA
2. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   PODPEČAN MAI, Karate Klub Polzela
kumite malčki +30 kg (8)
1. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
2. mesto   MEHANOVIĆ ARMIN KARATE KLUB TUZLA
3. mesto   BARTOS BENEDEK Vasas SC
3. mesto   BATTISTUTA RAOUL GLC FIJLKAM
kumite ml. kadeti -40 kg (7)
1. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto   SEGHEZZI MATTIA GLC FIJLKAM
kumite ml. kadeti -45 kg (10)
1. mesto   SZEL DARIO SAMOBOR
2. mesto   JANžEKOVIč ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadeti -50 kg (7)
1. mesto   ŠIMUNEC DINO SAMOBOR
2. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
3. mesto   DROBNJAK MILAN Karate Klub Kranj
3. mesto   LAŠIČ SEBASTJAN Karate Klub Brežice
kumite ml. kadeti -55 kg (8)
1. mesto   LESMA MATTEO GLC FIJLKAM
2. mesto   ZVER NIKO Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti +55 kg (9)
1. mesto   DI MAURO FRANCESCO GLC FIJLKAM
2. mesto   LORENZINI ENZO GLC FIJLKAM
3. mesto   DERVIšEVIć AMIN KK Feniks Bosanska Krupa
3. mesto   GROšIć EMSUD KK Feniks Bosanska Krupa
kumite ml. kadetinje -45 kg (6)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   VALSECCHI VITTORIA GLC FIJLKAM
kumite ml. kadetinje -50 kg (9)
1. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   BELLINI ALESSIA GLC FIJLKAM
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite ml. kadetinje +50 kg (16)
1. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
2. mesto   KOVAČ EDISA KARATE KLUB TUZLA
3. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
kumite mladinci -55 kg (2)
1. mesto   LANDI MATTEO GLC FIJLKAM
2. mesto   DEBELAK DEJAN NIPPON klub Krško
kumite mladinci -61 kg (8)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   POIATTI ENRICO GLC FIJLKAM
3. mesto   RAPPARINI DAVIDE GLC FIJLKAM
3. mesto   PIRAZZOLI FEDERICO GLC FIJLKAM
kumite mladinci -68 kg (5)
1. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   BONAVERI GIANLUCA GLC FIJLKAM
3. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
kumite mladinci -76 kg (8)
1. mesto   ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj
2. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   MILAN ANDREA GLC FIJLKAM
3. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite mladinci +76 kg (6)
1. mesto   KNIRSCH MARCELL Vasas SC
2. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   LUCIETTI GIACOMO GLC FIJLKAM
3. mesto   BAŽDAR IAN SAMOBOR
kumite mladinke -53 kg (5)
1. mesto   CAPRA GIULIA GLC FIJLKAM
2. mesto   DONGHI VANESSA GLC FIJLKAM
3. mesto   MAGANUCO FEDERICA GLC FIJLKAM
3. mesto   CAVO CAMILLA GLC FIJLKAM
kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto   KRAJNC ULLA Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   AHMETOVIć MAJDA KK Feniks Bosanska Krupa
3. mesto   JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
kumite mladinke +59 kg (3)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
kumite veterani +35 let open (0)
kata ekipa dečki 8-10 let (5)
1. mesto   TUZLA 1 (BRKIĆ,JAŠAREVIĆ,KADIĆ) BRKIĆ,JAŠAREVIĆ,KADIĆ
2. mesto   KK RUDAR 1 (HLASTEC,GORENŠEK) HLASTEC,GORENŠEK
3. mesto   STUTTGARD 1 (HLASTEC,GORENŠEK) MATIC,SABANOVIC
3. mesto   YUKI ČATEŽ 1 (VOLOVEC,ŠKALER,ŽNIDERIČ) VOLOVEC,ŠKALER,ŽNIDERIČ
kata ekipa deklice 8-10 let (4)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
2. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,PETKOVIĆ,LAVRIČ) LAKNER,PETKOVIĆ,LAVRIČ
3. mesto   KK TIGER 1 (LAKNER,PETKOVIĆ,LAVRIČ) ĐOGIĆ,GLAVAČ,PERGER
3. mesto   TUZLA 1 (BRKOVIĆ,DORIĆ,PEJIĆ) BRKOVIĆ,DORIĆ,PEJIĆ
kata ekipa kadeti-mladinci (3)
1. mesto   VASAS 1 (MÉRŐ,CSICSAY) MÉRŐ,CSICSAY
2. mesto   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLEMENČIČ) ČUČEK,KLEMENČIČ
3. mesto   NIPPON KRšKO 1 (ČUČEK,KLEMENČIČ) DEBELAK,REP
kata ekipa kadetinje-mladinke (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,KRAJNIK) KOTNIK,KRAJNIK
2. mesto   KK TIGER 1 (LAČEVIĆ,CENTRIH) LAČEVIĆ,CENTRIH
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (4)
1. mesto   KK KRANJ 2 (NADIŽAR,REPIČ,DRAKSLER) NADIŽAR,REPIČ,DRAKSLER
2. mesto   KK KRANJ 1 (OGRIZEK,ETEROVIČ,DROBNJAK) OGRIZEK,ETEROVIČ,DROBNJAK
3. mesto   TUZLA 1 (OGRIZEK,ETEROVIČ,DROBNJAK) BEGOVIĆ,BEKTIĆ,BOŠNIĆ
3. mesto   KK TIGER 1 (CENTRIH,KRIŽEVAC,GLAVAČ) CENTRIH,KRIŽEVAC,GLAVAČ
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,STOJANOVSKI,KOŠIR) DROBNJAK,STOJANOVSKI,KOŠIR
2. mesto   TUZLA 1 (BRKIĆ,BUKVAREVIĆ,HURIĆ) BRKIĆ,BUKVAREVIĆ,HURIĆ