RUDAR VELENJE OPEN 2017

ŠPORTNA DVORANA ŠCV ( VELENJE , Trg mladosti 3, 3320 Velenje )



Države
7
Klubi
55
Skupaj prijave
304
Skupaj nastopi
427
Prijave ženske
124
Nastopi ženske
183
Prijave moški
180
Nastopi moški
244
Prijavljene ekipe
12
Ženske ekipe
5
Moške ekipe
7


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 GERMANY
5 MONTENEGRO
6 SERBIA
7 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 16A BANJA LUKA
3 BUDO
4 BUSHIDO BANJA LUKA
5 DALMACIJA SPLIT
6 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
7 ENERGIJA
8 JION BIHAĆ
9 KARATE KLUB "16-A" BANJA LUKA
10 KARATE KLUB "DO" TUZLA
11 KARATE KLUB BIJELA
12 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
13 KARATE KLUB CHAMPION (BA)
14 KARATE KLUB ĐURĐEVAC
15 KARATE KLUB EMONA
16 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
17 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
18 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
19 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
20 KARATE KLUB MB SPORT
21 KARATE KLUB MISLINJA
22 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
23 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
24 KARATE KLUB OMEGA
25 KARATE KLUB POLZELA
26 KARATE KLUB POSTOJNA
27 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
28 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
29 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
30 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
31 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
32 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
33 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
34 KARATE KLUB ŠIŠKA
35 KARATE KLUB TIGER VELENJE
36 KARATE KLUB TRBOVLJE
37 KARATE KLUB VELENJE
38 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
39 KARATE KLUB ŽALEC
40 KARATE KLUB ZANSHIN SPLIT
41 KARATE KLUB ZMAJ
42 KARATE PINZGAU
43 KBS TIGAR KOSTAJNICA
44 KK " SENSEI " PAZIN
45 KK OKI STUTTGARD & NURNBERG
46 KK PRIJEDOR
47 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
48 KLUB KARATE AKADEMIJA BOHINJ
49 SAMOBOR
50 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
51 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
52 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
53 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
54 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
55 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
56 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata male seniors +18 (5)
1. mesto   POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   FELLE MATEVŽ Karate Klub Mislinja
kata female seniors +18 (4)
1. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   GEČEVIĆ LUCIJA SAMOBOR
kata male 10-11 years (6)
1. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   ŠOPER ERIK KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   DRAGIČ LEO Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) (10)
1. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   JANžEKOVIč TOBIAS Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 10-11 years (7)
1. mesto   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   MAJSEC ISKRA SAMOBOR
3. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) (10)
1. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata male cadets (11)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   TAMŠE NIKLAS Društvo Za Karate Celje
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female cadets (9)
1. mesto   BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   JELEN NIKA SAMOBOR
3. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SUŠA HANA Karate Klub Žalec
kata female 8-9 years (9)
1. mesto   DRAGIĆ LANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) (12)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   KAPIC ENA BUDO
kata male 8-9 years (10)
1. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JOVANOVIĆ NIKOLA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 8-9 years (8-6 kyu) (15)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 12-13 years (7)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto   POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 12-13 years (8-3 kyu) (12)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   BAšIć LAN Karate Klub Rudar Velenje
kata female 12-13 years (10)
1. mesto   BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   JELEN NIKA SAMOBOR
3. mesto   MAJSEC ISKRA SAMOBOR
kata female 12-13 years (8-3 kyu) (13)
1. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   LAZIĆ MARIA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ALIĆ INES Karate klub Velenje
kata male 16-17 years (7)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Društvo Za Karate Celje
kata female 16-17 years (3)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   GEČEVIĆ LUCIJA SAMOBOR
3. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
kata female -8 (4)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KANDUT BRINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female -8 years (8-6 kyu) (7)
1. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   RAVNJAK LANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   KANDUT BRINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male -8 years (6)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   MAJSTOROVIC PETAR KBS TIGAR KOSTAJNICA
3. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male -8 years (8-6 kyu) (16)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata male + 35 years (3)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja
3. mesto   CAKOVIC DEJAN Karate klub MB SPORT
kata female + 35 years (2)
1. mesto   GOLAČ ŠEFKA ŠEKI Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PAMIĆ URSULA KK " SENSEI " Pazin
kumite male seniors - 84 kg (1)
1. mesto   MULABDIĆ ERMIN Karate Klub Rudar Velenje
kumite male seniors -60 kg (0)
kumite male seniors -67 kg (3)
1. mesto   ALAGIĆ ASIM Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   MAJSTOROVIć MARKO 16a BANJA LUKA
kumite male seniors -75 kg (5)
1. mesto   HOERMANN NIKLAS Karate Pinzgau
2. mesto   MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   LIHTENEKER GAŠPER Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   SMREKAR MATIC Karate Klub Šiška
kumite male seniors +84 kg (5)
1. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   DAJČMAN TADEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   DONEV MARJAN Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   PRERADOVIĆ UROŠ Karate Klub Rudar Velenje
kumite male seniors open (5)
1. mesto   MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   HOERMANN NIKLAS Karate Pinzgau
3. mesto   LIHTENEKER GAŠPER Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   MULABDIĆ ERMIN Karate Klub Rudar Velenje
kumite female seniors - 50 kg (4)
1. mesto   RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   STANIC ZELJKA KBS TIGAR KOSTAJNICA
kumite female seniors - 55 kg (2)
1. mesto   RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   ŠKOF MAJA Karate Klub Šiška
kumite female seniors -61 kg (3)
1. mesto   ĆUĆUN ISIDORA Energija
2. mesto   MLEKUŠ URšA Karate Klub Šiška
3. mesto   STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite female seniors -68 kg (4)
1. mesto   GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   RAHMANOVIć ILMA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   FELIĆ EMA JION BIHAĆ
kumite female seniors + 68 kg (3)
1. mesto   MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
2. mesto   GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
kumite female seniors open (2)
1. mesto   STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite male 10-11 years -35 kg (11)
1. mesto   MURTIĆ JUSUF JION BIHAĆ
2. mesto   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
3. mesto   JURIČIĆ IVAN KARATE KLUB ĐURĐEVAC
3. mesto   BELIĆ DARIAN KK " SENSEI " Pazin
kumite male 10-11 years -40 kg (4)
1. mesto   BRNADA MARKO KARATE KLUB BIJELA
2. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
3. mesto   AVIANI TONKO DALMACIJA SPLIT
kumite male 10-11 years +40 kg (10)
1. mesto   MURTIĆ JUSUF JION BIHAĆ
2. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   SELIMOVIĆ HASAN JION BIHAĆ
kumite female 10-11 years -40 kg (8)
1. mesto   DAMJANOVIć JOVANA KARATE KLUB BIJELA
2. mesto   DJULOVIć MELIHA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   VIDMAR MASA KBS TIGAR KOSTAJNICA
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite female 10-11 years +40 kg (4)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   DOLENC ČUČNIK ŽANA Karate Klub Trbovlje
kumite male 14-15 years -52 kg (9)
1. mesto   DUJAKOVIć PAVLE Energija
2. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Društvo Za Karate Celje
kumite male 14-15 years -57 kg (1)
kumite male 14-15 years -63 kg (4)
1. mesto   KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   RAčIć STEFAN 16a BANJA LUKA
3. mesto   MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite male 14-15 years -70 kg (3)
1. mesto   KREšIć SANDRO karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   DONOšA ALEKS Karate Klub Murska Sobota
kumite male 14-15 years +70 kg (5)
1. mesto   RISTIć NEDELJKO Karate klub "16-a" Banja Luka
2. mesto   SAVANOVIć MILAN 16a BANJA LUKA
3. mesto   GAUTAM VASUDEV Karate Klub Shotokan Kranj
kumite female 14-15 years -47 kg (2)
1. mesto   COLIC LANA KBS TIGAR KOSTAJNICA
kumite female 14-15-years -54 kg (5)
1. mesto   JURIČIĆ EMA KARATE KLUB ĐURĐEVAC
2. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   PREDALIČ ZALA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite female 14-15 years +54 kg (8)
1. mesto   LOLIć ANJA Energija
2. mesto   NUIć PETRA karate klub Zanshin Split
3. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto   VUKOVIC MARINA Karate Pinzgau
kumite female 8-9 years -30 kg (8)
1. mesto   DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
2. mesto   JURLIN ANTONIA DALMACIJA SPLIT
3. mesto   ŠPORN KIARA Karate Klub Polzela
3. mesto   TOMIC GABRIELA Karate Pinzgau
kumite female 8-9 years +30 kg (3)
1. mesto   DAMJANOVIć JOVANA KARATE KLUB BIJELA
2. mesto   DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
3. mesto   KAPIC ENA BUDO
kumite male 8-9 years -30 kg (6)
1. mesto   GARCIA SEBASTIAN Karate Klub Polzela
2. mesto   PODPEČAN MAI Karate Klub Polzela
3. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite male 8-9 years +30 kg (6)
1. mesto   JURIČIĆ IVAN KARATE KLUB ĐURĐEVAC
2. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   SELIMOVIĆ HASAN JION BIHAĆ
3. mesto   TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
kumite male 12-13 years -40 kg (8)
1. mesto   MURTIĆ MUHAMED JION BIHAĆ
2. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
3. mesto   MAROVIĆ NIKO KARATE KLUB ĐURĐEVAC
kumite male12-13 years -45 kg (6)
1. mesto   MURTIĆ MUHAMED JION BIHAĆ
2. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
kumite male 12-13 years -50 kg (9)
1. mesto   MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
2. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   VUJANOVIć ANTE DALMACIJA SPLIT
3. mesto   JANžEKOVIč ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kumite male 12-13 years +50 kg (9)
1. mesto   KREšIć SANDRO karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite female 12-13-years -40 kg (6)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   DJULOVIć MELIHA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   TOMIC MATEJA Karate Pinzgau
3. mesto   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
kumite female 12-13 yeares -47 kg (7)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
kumite female 12-13 yeares +47 kg (9)
1. mesto   JURIČIĆ EMA KARATE KLUB ĐURĐEVAC
2. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   LEDERER ALESSANDRA Karate Pinzgau
kumite male 16-17-years -55 kg (5)
1. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   AGOVIć MIRNES Karate klub Champion (BA)
kumite male 16-17-years -61 kg (3)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   PAMIĆ DANIJEL KK " SENSEI " Pazin
3. mesto   REDŽIĆ AJDIN kk prijedor
kumite male 16-17-years -68 kg (5)
1. mesto   SMILJIć MILAN 16a BANJA LUKA
2. mesto   UZELAC VEDRAN karate klub Zanshin Split
3. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   BREZNIK MATIC Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite male 16-17-years -76 kg (6)
1. mesto   HOERMANN NIKLAS Karate Pinzgau
2. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   STANIĆ MARKO kk prijedor
kumite male 16-17-years +76 kg (2)
kumite female 16-17 years -48 kg (0)
kumite female 16-17 years -53 kg (1)
kumite female 16-17 years -59 kg (5)
1. mesto   JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   ĆUĆUN ISIDORA Energija
3. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
kumite female 16-17 years +59 kg (7)
1. mesto   LOLIć ANJA Energija
2. mesto   VESELCIC RUZICA-FILIPA Karate Pinzgau
3. mesto   VOJIĆ JASMINA JION BIHAĆ
3. mesto   GRIZELJ KLARA karate klub Zanshin Split
kumite veterans +35 years open (4)
1. mesto   MILENKOVIC BRANISLAV Karate klub MB SPORT
kumite veterans +35 years open (2)
1. mesto   GOLAČ ŠEFKA ŠEKI Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PAMIĆ URSULA KK " SENSEI " Pazin
kata male team 8-10 years (4)
1. mesto   KK RUDAR 1 (HLASTEC,GORENŠEK) HLASTEC,GORENŠEK
2. mesto   KK LOVRENC 1 (AHEJ,BAJGOT) AHEJ,BAJGOT
kata team female 8-10 years (1)
kata team female 11-13 years (3)
1. mesto   KK RUDAR 1 (NOVAK,GOLAČ) NOVAK,GOLAČ
2. mesto   KK OLIMPIJA 1 (KONJEVIĆ,LAZIĆ,PAJAZETOVIĆ) KONJEVIĆ,LAZIĆ,PAJAZETOVIĆ
kata team male 11-13 years (1)
kumite team male seniors open (2)
1. mesto   KK RUDAR 1 (MULABDIĆ,PRERADOVIĆ,PAVLOVIČ) MULABDIĆ,PRERADOVIĆ,PAVLOVIČ
2. mesto   KK RUDAR 2 (MULABDIĆ,LIHTENEKER,JEROMEL) MULABDIĆ,LIHTENEKER,JEROMEL
kumite team female seniors open (1)
1. mesto   KK RUDAR 1 (GOLAČ,STEGEL) GOLAČ,STEGEL