15. KARATE CUP ŽALEC 2017

Športna dvorana OŠ Žalec ( ŽALEC , Šilihova ul. 1,3310 Žalec )



Države
3
Klubi
51
Skupaj prijave
347
Skupaj nastopi
452
Prijave ženske
149
Nastopi ženske
193
Prijave moški
198
Nastopi moški
259
Prijavljene ekipe
15
Ženske ekipe
9
Moške ekipe
6


Države
1 CROATIA
2 ITALY
3 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 GLC FIJLKAM
4 KARATE CENTAR ŠENKOVEC
5 KARATE DRUŠTVO LOČE
6 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
7 KARATE KLUB BREŽICE
8 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
9 KARATE KLUB CERKNICA
10 KARATE KLUB ČRNOMELJ
11 KARATE KLUB EMONA
12 KARATE KLUB FINIDA-POREČ
13 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
14 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
15 KARATE KLUB KRANJ
16 KARATE KLUB LJUBLJANA
17 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
18 KARATE KLUB MISLINJA
19 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
20 KARATE KLUB NESTOR
21 KARATE KLUB NOVO MESTO
22 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
23 KARATE KLUB PETROVČE
24 KARATE KLUB POLET
25 KARATE KLUB POLZELA
26 KARATE KLUB POSTOJNA
27 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
28 KARATE KLUB RADVANJE
29 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
30 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
31 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
32 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
33 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
34 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
35 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
36 KARATE KLUB TIGER VELENJE
37 KARATE KLUB TRBOVLJE
38 KARATE KLUB TREBNJE
39 KARATE KLUB VELENJE
40 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
41 KARATE KLUB ŽALEC
42 KARATE KLUB ZMAJ
43 KARATE-DO KLUB PTUJ
44 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
45 NIPPON KLUB KRŠKO
46 OLIMPIA KARATE BERGAMO
47 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
48 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
49 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
50 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
51 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
52 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

Spoštovani.

Zahvaljujemo se vam za udeležbo na 15. pokalu Žalca. Čestitke vsem dobitnikom medalj.

Ker želimo v prihodnjih letih še izboljšati naše tekmovanje, vas prosimo, da nam posredujete morebitne pripombe na elektronski naslov:

matjaz.koncina@gmail.com in slo-kzs@amis.net.

Športni pozdrav.

Silvo Marič

KK Žalec

kata člani +18 (4)
1. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje
3. mesto   PINTAR ŽAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   FELLE MATEVŽ Karate Klub Mislinja
kata članice +18 (5)
1. mesto   GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
2. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   KRAŠOVEC URŠKA Športno Društvo Dinamik Celje
kata kadeti (14)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje (13)
1. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
2. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
3. mesto   PALIAGA FLAVIA Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
kata malčice 7 let (7)
1. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
Kata malčice 8 let (5)
1. mesto   HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
2. mesto   ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   BREČKO EMA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
kata malčice 9 let (12)
1. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
2. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
3. mesto   PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata malčki 7 let (15)
1. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ROJO ADIN Karate Klub Shotokan Velenje
Kata malčki 8 let (10)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   LENART LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
kata malčki 9 let (15)
1. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   HORN SWEN Karate Klub Črnomelj
3. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
kata mladinci (6)
1. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. mesto   KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
kata mladinke (6)
1. mesto   RAKOVNIK NASTJA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   PENEš VITA Karate Klub Žalec
3. mesto   SADNIK ANJA Karate Klub Žalec
kata mlajše deklice 10 let (7)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata mlajše deklice 11 let (12)
1. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
2. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   MAROT TIA Karate Klub Petrovče
3. mesto   RAJKO SONJA Karate klub FINIDA-Poreč
kata mlajši dečki 10 let (16)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
kata mlajši dečki 11 let (9)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   JAKOPOVIČ JAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   ALEKSIć PETER SINIšA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   JANžEKOVIč TOBIAS Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata starejše deklice 12 let (13)
1. mesto   GRGIĆ INGA KARATE CENTAR ŠENKOVEC
2. mesto   HORVAT STELA KARATE CENTAR ŠENKOVEC
3. mesto   PALIAGA FLAVIA Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
kata starejše deklice 13 let (12)
1. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
3. mesto   JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
kata starejši dečki 12 let (9)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
kata starejši dečki 13 let (12)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   HORN MICHEL Karate Klub Črnomelj
3. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata veterani + 35 let (4)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3. mesto   LJUBANSKI IGOR Karate klub Polet
3. mesto   FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja
kata veterani + 50 let (5)
1. mesto   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2. mesto   RUKŠE MIHAEL Karate klub Novo Mesto
3. mesto   JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
3. mesto   ŠIMENC FRANCI Karate Klub Virtus Duplica
kata veteranke + 35 let (3)
1. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto   GALIČ METKA Karate Klub Brežice
3. mesto   ALIč PETRA Karate Klub Petrovče
kata veteranke + 50 let (1)
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (1)
1. mesto   FIJAčKO MITJA Karate Klub Žalec
kumite člani -67 kg (4)
1. mesto   ALAGIĆ ASIM Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   NOVAK FRANCI Karate Klub Kranj
3. mesto   FIJAčKO MITJA Karate Klub Žalec
3. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
kumite člani -75 kg (2)
kumite člani +84 kg (3)
1. mesto   KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
2. mesto   DONEV MARJAN Karate Klub Olimpija Ljubljana
kumite članice - 50 kg (2)
1. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
2. mesto   RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota
kumite članice - 55 kg (1)
kumite članice -61 kg (1)
1. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
kumite članice -68 kg (4)
1. mesto   KOVAČEC GRAČNER EMA Karate Klub Nestor
2. mesto   CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM
3. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
kumite članice + 68 kg (6)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto   MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
3. mesto   DREASSI CATERINA GLC FIJLKAM
3. mesto   KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
kumite dečki -35 kg (6)
1. mesto   EL ASRI ABDELKARIM Olimpia Karate Bergamo
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   XHOXHAI FATJAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
kumite dečki -40 kg (8)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   TONKOVIČ NIK Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
kumite dečki -45 kg (3)
1. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   KORENJAK GEORGIEV ROK Karate Klub Radvanje
3. mesto   TORIč LUKA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite dečki +45 kg (6)
1. mesto   HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KOREN VID Karate Klub Branik Maribor
kumite deklice -40 kg (7)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   RAJKO SONJA Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite deklice +40 kg (3)
1. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadeti -52 kg (12)
1. mesto   ROVELLI PATRIZIO Olimpia Karate Bergamo
2. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   ROSA GIANMARCO GLC FIJLKAM
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
kumite kadeti -57 kg (3)
1. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VRANIČ NEJC Karate Klub Polzela
kumite kadeti -63 kg (4)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ŠARABON LOVRO Karate Klub Kranj
kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
3. mesto   ŠARABON LOVRO Karate Klub Kranj
kumite kadeti +70 kg (5)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
kumite kadetinje -47 kg (4)
1. mesto   AMBROSIONI EMILY Olimpia Karate Bergamo
2. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto   ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor
3. mesto   WRAVOR EVELIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite kadetinje -54 kg (7)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   SKALICKY TAJDA Društvo Za Karate Celje
kumite kadetinje +54 kg (13)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   ŠIREC EMA Karate Klub Radvanje
kumite malčice -30 kg (2)
1. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
2. mesto   ŠPORN KIARA, Karate Klub Polzela
kumite malčice -35 kg (0)
kumite malčice +35 kg (2)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
kumite malčki -30 kg (9)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   PODPEČAN MAI, Karate Klub Polzela
3. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki -35 kg (4)
1. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
kumite malčki +35 kg (3)
1. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
kumite ml. kadeti -40 kg (8)
1. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
2. mesto   BUCHICCHIO FLAVIO GLC FIJLKAM
3. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
3. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
kumite ml. kadeti -45 kg (10)
1. mesto   EZZEMBERGHER ALEX Olimpia Karate Bergamo
2. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti -50 kg (10)
1. mesto   JANžEKOVIč ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   LAŠIČ SEBASTJAN Karate Klub Brežice
kumite ml. kadeti -55 kg (7)
1. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   MAJCEN JAKA Društvo Za Karate Celje
kumite ml. kadeti +55 kg (5)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite ml. kadetinje -45 kg (11)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   GIULIA BONAITI Olimpia Karate Bergamo
3. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje -50 kg (10)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   OŠLAK ANA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje +50 kg (10)
1. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
2. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela
kumite mladinci -55 kg (3)
1. mesto   ROSA GIANMARCO GLC FIJLKAM
2. mesto   COSTA LORENZO GLC FIJLKAM
3. mesto   DEBELAK DEJAN NIPPON klub Krško
kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto   DECIO MASSIMILIANO Olimpia Karate Bergamo
2. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   FIJAčKO MITJA Karate Klub Žalec
kumite mladinci -68 kg (4)
1. mesto   ARIOLI ANDREA Olimpia Karate Bergamo
2. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto   FIJAčKO MITJA Karate Klub Žalec
kumite mladinci -76 kg (8)
1. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto   ARIOLI ANDREA Olimpia Karate Bergamo
3. mesto   ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj
3. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto   ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj
2. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
kumite mladinke -48 kg (2)
1. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
2. mesto   KRANJC LEA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite mladinke -53 kg (2)
1. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
2. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. mesto   KRAJNC ULLA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite mladinke +59 kg (5)
1. mesto   CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM
2. mesto   FURLANETTO IRENE GLC FIJLKAM
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
kata ekipa člani (1)
1. mesto   SHITO-RYU CE 1 (ŽAGAR,GRADIŠNIK,FLIS) ŽAGAR,GRADIŠNIK,FLIS
kata ekipa članice (0)
kata ekipa dečki 8-10 let (1)
kata ekipa deklice 8-10 let (2)
1. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
2. mesto   SHITO-RYU CE 1 (FREITAG,GRÖGL,REJC VIPOTNIK) FREITAG,GRÖGL,REJC VIPOTNIK
kata ekipa kadeti (1)
kata ekipa kadetinje (4)
1. mesto   KC ŠENKOVEC 1 (PETKOVIĆ,HORVAT,GRGIĆ) PETKOVIĆ,HORVAT,GRGIĆ
2. mesto   KK APAčE 1 (KOVAČ,KOVAČ,LESJAK) KOVAČ,KOVAČ,LESJAK
3. mesto   KK KRANJ 1 (KOVAČ,KOVAČ,LESJAK) DJURIČ,DURAKOVIČ,ETEROVIČ
3. mesto   KK ŽALEC 1 (DOLAR,PENEŠ,SADNIK) DOLAR,PENEŠ,SADNIK
kata ekipa mladinci (0)
kata ekipa mladinke (1)
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (2)
1. mesto   KC ŠENKOVEC 1 (PALIAGA,HORVAT,GRGIĆ) PALIAGA,HORVAT,GRGIĆ
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (KOLANDER,LESAR,ČEŠAREK) KOLANDER,LESAR,ČEŠAREK
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (3)
1. mesto   KK KOVINAR 1 (BAUMAN,GLAVNIK,KLEVŽE) BAUMAN,GLAVNIK,KLEVŽE
2. mesto   KK PTUJ 1 (SKAZA,SLUGA,ŠMID CAFUTA) SKAZA,SLUGA,ŠMID CAFUTA
3. mesto   SHITO-RYU CE 1 (SKAZA,SLUGA,ŠMID CAFUTA) GREGURIĆ,GREGURIĆ,RAKOVNIK