1. Pokalna tekma KZS

ŠPORTNA DVORANA LUCIJA ( LUCIJA , Fazan 1 )



Države
1
Klubi
53
Skupaj prijave
420
Skupaj nastopi
486
Prijave ženske
183
Nastopi ženske
211
Prijave moški
237
Nastopi moški
275
Prijavljene ekipe
36
Ženske ekipe
18
Moške ekipe
18


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE DRUŠTVO LOČE
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
8 KARATE KLUB CERKNICA
9 KARATE KLUB ČRNOMELJ
10 KARATE KLUB HRASTNIK
11 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
12 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
13 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
14 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
15 KARATE KLUB KRANJ
16 KARATE KLUB LJUBLJANA
17 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
18 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
19 KARATE KLUB MISLINJA
20 KARATE KLUB MON CHI
21 KARATE KLUB NOVO MESTO
22 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
23 KARATE KLUB PETROVČE
24 KARATE KLUB POLZELA
25 KARATE KLUB POSTOJNA
26 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
27 KARATE KLUB RADVANJE
28 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
29 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
30 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
31 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
32 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
33 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
34 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
35 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
36 KARATE KLUB TIGER VELENJE
37 KARATE KLUB TRBOVLJE
38 KARATE KLUB VELENJE
39 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
40 KARATE KLUB VRHNIKA
41 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
42 KARATE KLUB ŽALEC
43 KARATE KLUB ZMAJ
44 KARATE-DO KLUB PTUJ
45 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
46 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
47 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
48 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
49 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
50 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
51 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
52 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
53 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
54 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

V nedeljo, 1.4. 2017, je Karate zveza Slovenije, v sodelovanju s tehničnim organizatorjem DBV Piran, v športni dvorani OŠ Lucija, organizirala 1. pokalno tekmo v borbah, katah in ekipnih katah za starostne kategorije do 18 let. Tekma se šteje kot prva izmed treh kvalifikacijskih tekem za prihajajoče mladinsko državno prvenstvo.

Tekmovanje je zaznamovala rekordna udeležba in odlična izvedba celotnega tekmovanja s strani organizatorja, DBV Piran.

kata dečki (34)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   ALIČ ADAM Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
6. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata deklice (35)
1. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   DRAGIĆ LANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
6. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadeti (19)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata kadetinje (14)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
3. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   SUŠA HANA Karate Klub Žalec
5. mesto   KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
6. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata malčice (19)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   BIZJAK EMA Karate Klub Mon Chi
6. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki (35)
1. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
2. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
5. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
kata ml. kadeti (25)
1. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
2. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   BREGANT NEJC Karate Klub Kranj
kata ml. kadetinje (34)
1. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
2. mesto   JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
6. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
kata mladinci (9)
1. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
3. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. mesto   KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   RIHTARŠIČ ANDREJ Karate Klub Kranj
6. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata mladinke (7)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
5. mesto   ARSLANOVSKI NIKITA Karate Klub Radvanje
kata najmlajše (6)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
6. mesto   PAHOR LANA Karate Klub Mawashi Postojna
kata najmlajši (10)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
3. mesto   KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   PIRMAN GAL Karate Klub Zmaj
5. mesto   HUDEJ ŽAN Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto   ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kumite dečki -35 kg (10)
1. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   PODPEČAN MAJ Karate Klub Polzela
5. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
6. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite dečki -40 kg (8)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
6. mesto   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
kumite dečki -45 kg (4)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   LEBAR OSKAR Karate Klub Kranj
3. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
kumite dečki +45 kg (4)
1. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje
kumite deklice -40 kg (12)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ŠKOFLEK EVA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   ŠPORN KIARA Karate Klub Polzela
6. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite deklice +40 kg (4)
1. mesto   GRBIć SANDRA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
2. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite kadeti -52 kg (14)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   JANžEKOVIč ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
6. mesto   DEBELAK DEJAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite kadeti -57 kg (7)
1. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   KOZAR ALEKS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   DEMSAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
kumite kadeti -63 kg (6)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ČULIBRK JAN Karate Klub Kranj
3. mesto   ŠARABON LOVRO Karate Klub Kranj
5. mesto   MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
2. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite kadeti +70 kg (9)
1. mesto   JOVANOVSKI ALEKSANDAR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   JANJIĆ. SAŠA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
5. mesto   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
6. mesto   VALIč VIKI Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ANTONIN KLARA Karate Klub Virtus Duplica
kumite kadetinje -54 kg (12)
1. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
5. mesto   ŽOHAR SARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto   PREDALIČ ZALA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadetinje +54 kg (15)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   JOVIĆ MARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
5. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
6. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti -40 kg (13)
1. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
2. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
6. mesto   BASAR LOVRO Karate Klub Cerknica
kumite ml. kadeti -45 kg (13)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
5. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. mesto   SETNIČAR NEJC Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadeti -50 kg (8)
1. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3. mesto   SEDELJŠAK MATIJA Karate Klub Virtus Duplica
3. mesto   KRANJC ANŽE Karate Klub Cerknica
5. mesto   PEPIć NIKO DANIJEL Društvo Za Borilne Veščine Piran
6. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite ml. kadeti -55 kg (5)
1. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   MALETIč MATIJA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
kumite ml. kadeti +55 kg (9)
1. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   KOŠIR DOMEN Karate Klub Kranj
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
6. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
kumite ml. kadetinje -40 kg (8)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
5. mesto   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
6. mesto   BRULIć MERISA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
5. mesto   BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadetinje -50 kg (9)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
3. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   BIZJAK LEDERER ANJA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite ml. kadetinje +50 kg (16)
1. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   CVIJANOVIĆ SARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   MUJAGIĆ LARISA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
kumite mladinci -55 kg (2)
1. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   FIJAčKO MITJA Karate Klub Žalec
kumite mladinci -61 kg (7)
1. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   MUHIć AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
kumite mladinci -68 kg (5)
1. mesto   TUBIČ ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. mesto   ANTONIN BLAŽ Karate Klub Virtus Duplica
5. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci -76 kg (10)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj
5. mesto   BARJAKTAROVIĆ BOJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna
kumite mladinci +76 kg (5)
1. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
3. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   PAVŠIČ SVIT Karate Klub Postojna
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (1)
1. mesto   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
kumite mladinke -59 kg (9)
1. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
2. mesto   KRAJNC ULLA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   BELEHAR PATRICIJA Karate Klub Zmaj
3. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
5. mesto   LEVEC GRAJFONER KATARINA Karate Klub Ljubljana
6. mesto   TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite mladinke +59 kg (4)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
kata ekipa dečki (4)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA) KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA
2. mesto   KK RADGONA 1 (PREMUŠ,REIHS,GRUM) PREMUŠ,REIHS,GRUM
3. mesto   KK RUDAR 1 (PREMUŠ,REIHS,GRUM) GANZITTI,HLASTEC,GORENŠEK
3. mesto   KK APAčE 1 (KRAJNC,STEYER,ŠINKO) KRAJNC,STEYER,ŠINKO
kata ekipa deklice (7)
1. mesto   KK RUDAR 1 (DRAGIĆ,HLIŠČ,TOMAŽIČ) DRAGIĆ,HLIŠČ,TOMAŽIČ
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
3. mesto   KK RADVANJE 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) KNEZ,PETRIČ,TERAŽ
3. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
5. mesto   KK VELENJE 1 (ZAGER,VANOVŠEK,PRATNEMER) ZAGER,VANOVŠEK,PRATNEMER
6. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
kata ekipa kadeti (3)
1. mesto   KK RUDAR 1 (STERNIŠA,TAMŠE,POLIČNIK) STERNIŠA,TAMŠE,POLIČNIK
2. mesto   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,STOJANOVSKI,KOŠIR) DROBNJAK,STOJANOVSKI,KOŠIR
3. mesto   KK KRANJ 2 (DROBNJAK,STOJANOVSKI,KOŠIR) ČULIBRK,REBOLJ,VILFAN
kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,KRAJNIK,ETEROVIČ) KOTNIK,KRAJNIK,ETEROVIČ
2. mesto   KK APAčE 1 (KOVAČ,KOVAČ,LESJAK) KOVAČ,KOVAČ,LESJAK
3. mesto   WKSA DUPLEK 1 (KOVAČ,KOVAČ,LESJAK) KOVAČ,ROJS,ROJS
kata ekipa malčice (1)
1. mesto   KK RUDAR 1 (HRIBAR,OSMANOVIĆ,LONČARIČ) HRIBAR,OSMANOVIĆ,LONČARIČ
kata ekipa malčki (5)
1. mesto   KK RUDAR 1 (OČKO,GORENŠEK,HLASTEC) OČKO,GORENŠEK,HLASTEC
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
3. mesto   ŠD GORICA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) STOJANOVIĆ,ŠULIGOJ,MUJIĆ
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (REBEC,VADNAL,VADNAL) REBEC,VADNAL,VADNAL
5. mesto   KK CERKNICA 1 (KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ) KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ
kata ekipa ml. kadeti (3)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
2. mesto   KK RUDAR 1 (DRAGIČ,GANZITTI,POLIČNIK) DRAGIČ,GANZITTI,POLIČNIK
3. mesto   KK APAčE 1 (DRAGIČ,GANZITTI,POLIČNIK) STEYER,ŠINKO,KASTELIC
kata ekipa ml. kadetinje (7)
1. mesto   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,DROBNJAK,REPIČ) NADIŽAR,DROBNJAK,REPIČ
2. mesto   KK RUDAR 1 (GOLAČ,NOVAK,TOMAŽIČ) GOLAČ,NOVAK,TOMAŽIČ
3. mesto   KK MAWASHI 1 (GOLAČ,NOVAK,TOMAŽIČ) ĐAKOVIĆ,MAGAJNA,KOBAL - PAHOR
3. mesto   KK KRANJ 2 (DRAKSLER,NAGLIČ,OGRIZEK) DRAKSLER,NAGLIČ,OGRIZEK
5. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ČEŠAREK,KOLANDER,LESAR) ČEŠAREK,KOLANDER,LESAR
6. mesto   WKSA DUPLEK 1 (AGAPITO MASTEN,ROJS,ROJS) AGAPITO MASTEN,ROJS,ROJS
kata ekipa mladinci (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ŠTULAR,RIHTARŠIČ,KERŠIČ AHLIN) ŠTULAR,RIHTARŠIČ,KERŠIČ AHLIN
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ISAKOVIĆ,SALKIČ,ZIDAR) ISAKOVIĆ,SALKIČ,ZIDAR
kata ekipa mladinke (0)
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (1)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (SKVARČA,ŠPAREMBLEK,KRŽIČ) SKVARČA,ŠPAREMBLEK,KRŽIČ