EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2018

ŠPORTNA DVORANA HOPSI ( Polzela , Mlateška cesta 28, 3313 Polzela )



Države
1
Klubi
31
Skupaj prijave
0
Skupaj nastopi
0
Prijave ženske
0
Nastopi ženske
0
Prijave moški
0
Nastopi moški
0
Prijavljene ekipe
142
Ženske ekipe
66
Moške ekipe
76


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
4 KARATE KLUB BREŽICE
5 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
6 KARATE KLUB CERKNICA
7 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
8 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
9 KARATE KLUB KRANJ
10 KARATE KLUB LJUBLJANA
11 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
12 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
13 KARATE KLUB POLZELA
14 KARATE KLUB POSTOJNA
15 KARATE KLUB RADVANJE
16 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
17 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
18 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
19 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
20 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
21 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
22 KARATE KLUB TIGER VELENJE
23 KARATE KLUB TRBOVLJE
24 KARATE KLUB VELENJE
25 KARATE KLUB ŽALEC
26 KARATE KLUB ZMAJ
27 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
28 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
29 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
30 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
31 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
32 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA

kata ekipa člani (4)
1. mesto   KK RADVANJE 1 (RITLOP,KOREN) RITLOP,KOREN
2. mesto   KK SEKI 1 (PAVLOVIČ,OČKO) PAVLOVIČ,OČKO
3. mesto   SHITO-RYU CE 1 (PAVLOVIČ,OČKO) FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
3. mesto   SHITO-RYU CE 2 (BELEJ,LEŠEK,ROMIH) BELEJ,LEŠEK,ROMIH
kata ekipa članice (1)
1. mesto   KK BREžICE 1 (GALIČ,OMERZO,SEVER) GALIČ,OMERZO,SEVER
kata ekipa dečki (9)
1. mesto   KK KOZJANSKO 1 (BELE,ZBIL) BELE,ZBIL
2. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,STOJANOVIĆ) KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,STOJANOVIĆ
3. mesto   KK SEKI 1 (KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,STOJANOVIĆ) HLASTEC,GANZITTI
3. mesto   KK LOVRENC 1 (AHEJ,BAJGOT,OVČAR) AHEJ,BAJGOT,OVČAR
kata ekipa deklice (10)
1. mesto   KK KRANJ 2 (LEBEN,POLAK,KOTNIK) LEBEN,POLAK,KOTNIK
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
3. mesto   KK BREžICE 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
kata ekipa kadeti (4)
1. mesto   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA) ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA
2. mesto   KK SEKI 1 (STERNIŠA,SLUGA) STERNIŠA,SLUGA
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (STERNIŠA,SLUGA) MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ,MARKULJEVIČ
3. mesto   KK KRANJ 1 (PLEVNIK,STOJANOVSKI,KRIŽAJ) PLEVNIK,STOJANOVSKI,KRIŽAJ
kata ekipa kadetinje (4)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,ETEROVIČ,NADIŽAR) KOTNIK,ETEROVIČ,NADIŽAR
2. mesto   KK MAWASHI 1 (MAGAJNA,MAKITAN,KOBAL - PAHOR) MAGAJNA,MAKITAN,KOBAL - PAHOR
3. mesto   KK SEKI 1 (MAGAJNA,MAKITAN,KOBAL - PAHOR) CENTRIH,NOVAK
3. mesto   KK POLZELA 1 (AVŽNER,ŽERJAV,BERGANT) AVŽNER,ŽERJAV,BERGANT
kata ekipa malčice (7)
1. mesto   KK KOZJANSKO 1 (BELE,BELE) BELE,BELE
2. mesto   KK SEKI 1 (HRIBAR,LONČARIČ,OSMANOVIĆ) HRIBAR,LONČARIČ,OSMANOVIĆ
3. mesto   KK VELENJE 1 (HRIBAR,LONČARIČ,OSMANOVIĆ) JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (JUG,KASTELIC,MLINARIČ) JUG,KASTELIC,MLINARIČ
kata ekipa malčki (10)
1. mesto   KK RADGONA 1 (PETEK,ŠAJNOVIČ,REIHS) PETEK,ŠAJNOVIČ,REIHS
2. mesto   KK KOZJANSKO 1 (JURAJA,LOTRIČ,PRAH) JURAJA,LOTRIČ,PRAH
3. mesto   KK TRBOVLJE 2 (JURAJA,LOTRIČ,PRAH) MRGOLE,GOLOB,ŠEHIĆ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
kata ekipa ml. kadeti (3)
1. mesto   KK VELENJE 1 (BOROVNIK,VANOVŠEK) BOROVNIK,VANOVŠEK
2. mesto   KK SEKI 1 (SLUGA,HLASTEC,HLASTEC) SLUGA,HLASTEC,HLASTEC
3. mesto   KK VELENJE 2 (SLUGA,HLASTEC,HLASTEC) PAŠIĆ,MUHAREMOVIĆ,MEŠANOVIČ
kata ekipa ml. kadetinje (9)
1. mesto   KK KRANJ 2 (NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK) NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ČEŠAREK,KORPAR ŽVEGLIČ,SALKIČ) ČEŠAREK,KORPAR ŽVEGLIČ,SALKIČ
3. mesto   KK MAWASHI 1 (ČEŠAREK,KORPAR ŽVEGLIČ,SALKIČ) KOBAL - PAHOR,ĐAKOVIĆ,KONTREC
3. mesto   KK KRANJ 3 (OGRIZEK,DRAKSLER,KALAN) OGRIZEK,DRAKSLER,KALAN
kata ekipa mladinci (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (KLOBASA,STERNIŠA) KLOBASA,STERNIŠA
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK VELENJE 1 (CESAR,ČESKO,MUHAREMOVIĆ) CESAR,ČESKO,MUHAREMOVIĆ
kata ekipa najmlajše (2)
1. mesto   KK SEKI 1 (MILJATOVIĆ,LONČARIČ,TEŠIĆ) MILJATOVIĆ,LONČARIČ,TEŠIĆ
2. mesto   KK RUDAR 1 (BOŠNJIĆ,GRBIĆ,HRUSTIĆ) BOŠNJIĆ,GRBIĆ,HRUSTIĆ
kata ekipa najmlajši (6)
1. mesto   KK SEKI 1 (HAJRULAI,MILJATOVIČ,ČESTIĆ) HAJRULAI,MILJATOVIČ,ČESTIĆ
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ) AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ
3. mesto   KK CERKNICA 1 (AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ) SKVARČA,ŠPAREMBLEK,KRŽIČ
3. mesto   KK RUDAR 1 (HODŽIĆ,STOJNIĆ) HODŽIĆ,STOJNIĆ
kumite ekipa člani open (4)
1. mesto   KK LJUBLJANA 1 (BUDIHNA,MATIJEVIĆ) BUDIHNA,MATIJEVIĆ
2. mesto   KK ZMAJ 1 (KLANEČEK,RIHTARIČ,ŽLOF ANDROJNA) KLANEČEK,RIHTARIČ,ŽLOF ANDROJNA
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (KLANEČEK,RIHTARIČ,ŽLOF ANDROJNA) HRIBOVŠEK,JOKSIMOVIĆ,MUJKANOVIĆ
3. mesto   KK IDRIJA 1 (BAJUK,PRIMOŽIČ) BAJUK,PRIMOŽIČ
kumite ekipa članice open (4)
1. mesto   KK KRANJ 1 (RISTIĆ,GODNIČ) RISTIĆ,GODNIČ
2. mesto   KK ŽALEC 1 (ČAČULOVIČ,PUŠNIK,ZUPANČIČ) ČAČULOVIČ,PUŠNIK,ZUPANČIČ
3. mesto   KK RADVANJE 1 (ČAČULOVIČ,PUŠNIK,ZUPANČIČ) LUBAJNŠEK,ZIDARIČ
3. mesto   KK LJUBLJANA 1 (JERIHA,KURBEGOVIĆ) JERIHA,KURBEGOVIĆ
kumite ekipa dečki open (7)
1. mesto   KK LOVRENC 1 (AHEJ,BAJGOT) AHEJ,BAJGOT
2. mesto   KK ROGAšKA 1 (ŽUMER,TEPEŠ,KURAJ) ŽUMER,TEPEŠ,KURAJ
3. mesto   KK POLZELA 1 (ŽUMER,TEPEŠ,KURAJ) DERČA,LIPOVEC GARCIA,PODPEČAN,TRBOVŠEK
3. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK) KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK
kumite ekipa deklice open (4)
1. mesto   KK KRANJ 1 (NIŠANDŽIČ,LEBEN,ČERU,PLEVNIK) NIŠANDŽIČ,LEBEN,ČERU,PLEVNIK
2. mesto   KK LJUBLJANA 1 (GRAJFONER LEVEC,KURBEGOVIĆ,RADIĆ) GRAJFONER LEVEC,KURBEGOVIĆ,RADIĆ
3. mesto   KK LOVRENC 1 (GRAJFONER LEVEC,KURBEGOVIĆ,RADIĆ) PISNIK,SKUHALA
3. mesto   KK IDRIJA 1 (CARLI,HUMAR,SELJAK) CARLI,HUMAR,SELJAK
kumite ekipa kadeti open (7)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ISAKOVIĆ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠKOFLJANC) ISAKOVIĆ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠKOFLJANC
2. mesto   KK POLZELA 1 (BAŠIČ FEKONJA,PODPEČAN) BAŠIČ FEKONJA,PODPEČAN
3. mesto   KK KRANJ 1 (BAŠIČ FEKONJA,PODPEČAN) KERŠIČ AHLIN,VILFAN,PLEVNIK,STOJANOVSKI
3. mesto   KK GROSUPLJE 1 (ADAMIČ,GORIŠEK,COSOVICI) ADAMIČ,GORIŠEK,COSOVICI
kumite ekipa kadetinje open (6)
1. mesto   KK POLZELA 1 (BERGANT,BIKIČ,ŽERJAV) BERGANT,BIKIČ,ŽERJAV
2. mesto   KK ŽALEC 1 (KVAS,TOPOLOVEC,UGOVŠEK) KVAS,TOPOLOVEC,UGOVŠEK
3. mesto   KK KRANJ 1 (KVAS,TOPOLOVEC,UGOVŠEK) KOTNIK,ETEROVIČ,REBOLJ
3. mesto   KK GROSUPLJE 1 (DEBELJAK,MEKIČ) DEBELJAK,MEKIČ
kumite ekipa malčice (3)
1. mesto   KK POLZELA 1 (KRAMBERGER,MAŠIĆ) KRAMBERGER,MAŠIĆ
2. mesto   KK OPLOTNICA 1 (JEVŠENAK,VALENČAK) JEVŠENAK,VALENČAK
3. mesto   KK KOZJANSKO 1 (JEVŠENAK,VALENČAK) BELE,BELE
kumite ekipa malčki (5)
1. mesto   KK IDRIJA 1 (FILIPIČ,KRŽIŠNIK,MUHIĆ) FILIPIČ,KRŽIŠNIK,MUHIĆ
2. mesto   KK OPLOTNICA 1 (HMELAK,JELENKO,GOLEŠ) HMELAK,JELENKO,GOLEŠ
3. mesto   KK SEKI 1 (HMELAK,JELENKO,GOLEŠ) OČKO,GORENŠEK
3. mesto   KK KOZJANSKO 1 (HERMAN,KUNST,SODIN) HERMAN,KUNST,SODIN
kumite ekipa ml. člani open (4)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (JOKSIMOVIĆ,MUJKANOVIĆ) JOKSIMOVIĆ,MUJKANOVIĆ
2. mesto   KK IDRIJA 1 (BAJUK,PRIMOŽIČ) BAJUK,PRIMOŽIČ
3. mesto   KK ŽALEC 1 (BAJUK,PRIMOŽIČ) KOKOTEC,KVAS
3. mesto   KK ROGAšKA 1 (KORITNIK,ZUPANEC,ŠKRABLIN) KORITNIK,ZUPANEC,ŠKRABLIN
kumite ekipa ml. članice open (3)
1. mesto   KK RADVANJE 1 (LUBAJNŠEK,PUČKO) LUBAJNŠEK,PUČKO
2. mesto   KK LJUBLJANA 1 (JERIHA,KURBEGOVIĆ) JERIHA,KURBEGOVIĆ
3. mesto   KK ŽALEC 1 (JERIHA,KURBEGOVIĆ) AVSEC,ZUPANČIČ
kumite ekipa ml. kadeti open (6)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ISAKOVIĆ,ŠEHIĆ) ISAKOVIĆ,ŠEHIĆ
2. mesto   KK RADVANJE 1 (BURLAK,KOŠIR) BURLAK,KOŠIR
3. mesto   ŠD DINAMIK 1 (BURLAK,KOŠIR) JAGER,POLAK,POŽARNIK KNEZ
3. mesto   KK ŽALEC 1 (MEDVED,MOHENSKI,SUŠA) MEDVED,MOHENSKI,SUŠA
kumite ekipa ml. kadetinje open (8)
1. mesto   KK LJUBLJANA 1 (LAMPIČ,ŽIBRET) LAMPIČ,ŽIBRET
2. mesto   KK IDRIJA 1 (BAJUK,CARLI,PAVŠIČ) BAJUK,CARLI,PAVŠIČ
3. mesto   KK GROSUPLJE 1 (BAJUK,CARLI,PAVŠIČ) BREZOVNIK,SAVANOVIĆ
3. mesto   KK POLZELA 1 (AVŽNER,ROBIČ) AVŽNER,ROBIČ
kumite ekipa mladinci open (6)
1. mesto   KK RADVANJE 1 (BURLAK,GAAL,KOKOL) BURLAK,GAAL,KOKOL
2. mesto   KK LJUBLJANA 1 (HALILI,LAZIĆ,MOLNAR) HALILI,LAZIĆ,MOLNAR
3. mesto   KK KRANJ 1 (HALILI,LAZIĆ,MOLNAR) ČRNILEC KESIČ,REBOLJ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (SALKIČ,ZIDAR) SALKIČ,ZIDAR
kumite ekipa mladinke open (4)
1. mesto   KK ŽALEC 1 (ČETINA,HOČEVAR) ČETINA,HOČEVAR
2. mesto   KK POLZELA 1 (ŠENICA,ŽUČKO) ŠENICA,ŽUČKO
3. mesto   KK ROGAšKA 1 (ŠENICA,ŽUČKO) POTISK,TEPEŠ
3. mesto   KK VELENJE 1 (KENDA,ČESKO,CESAR) KENDA,ČESKO,CESAR