NazajMednarodni turnir (C)

15. KARATE CUP ŽALEC 2018

Športna dvorana OŠ Žalec ( ŽALEC , Šilihova ul. 1,3310 Žalec )



Države
2
Klubi
40
Skupaj prijave
325
Skupaj nastopi
454
Prijave ženske
133
Nastopi ženske
189
Prijave moški
192
Nastopi moški
265
Prijavljene ekipe
14
Ženske ekipe
9
Moške ekipe
5


Države
1 ITALY
2 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE DRUŠTVO LOČE
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB EMONA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
11 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
12 KARATE KLUB KRANJ
13 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
14 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
15 KARATE KLUB MISLINJA
16 KARATE KLUB MON CHI
17 KARATE KLUB PETROVČE
18 KARATE KLUB POLZELA
19 KARATE KLUB POSTOJNA
20 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
21 KARATE KLUB RADVANJE
22 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
23 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
24 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
25 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
26 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
27 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
28 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
29 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
30 KARATE KLUB SOKOL
31 KARATE KLUB TIGER VELENJE
32 KARATE KLUB TRBOVLJE
33 KARATE KLUB VELENJE
34 KARATE KLUB ŽALEC
35 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
36 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
37 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
38 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
39 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
40 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
41 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (6)
1. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
3. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata dečki (8-4 kyu) (12)
1. mesto   STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
2. mesto   YUSUKE FUYITA Karate Klub Mon Chi
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata deklice (13)
1. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
kata deklice (8-4 kyu) (11)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   KACJAN ERIKA Karate Klub Mislinja
3. mesto   PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
kata kadeti (9)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadetinje (7)
1. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
3. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata malčice (11)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
kata malčice (8-6 kyu) (17)
1. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
2. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata malčki (8)
1. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto   LENART LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
kata malčki (8- 6 kyu) (14)
1. mesto   DOLER MARTIN Karate Klub Petrovče
2. mesto   KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče
3. mesto   RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KRAJNC TIMOTEJ Karate Klub Sho-Kan Apače
kata ml. člani (3)
1. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   FELLE MATEVž Karate Klub Mislinja
3. mesto   BELEJ JURE Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata ml. članice (1)
1. mesto   OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
kata ml. kadeti (8)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (14)
1. mesto   KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
2. mesto   PIžMOHT DOMINIK Karate Klub Hrastnik
3. mesto   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
kata ml. kadetinje (9)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
3. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (13)
1. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   KOVAč VANESA Karate Klub Sho-Kan Apače
kata mladinci (5)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata mladinke (4)
1. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
2. mesto   SUŠA HANA Karate Klub Žalec
3. mesto   KOMERIčKI LUCIJA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata moški osebe s pos. potrebami (3)
1. mesto   DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec
2. mesto   SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
3. mesto   SOSKIć FILIP Karate Klub Mon Chi
kata najmlajše (5)
1. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2. mesto   JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
kata najmlajše (8-6 kyu) (5)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
kata najmlajši (5)
1. mesto   KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu) (10)
1. mesto   STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
2. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata veterani + 35 let (3)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata veteranke + 35 let (4)
1. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3. mesto   KUZMANOVSKI KOBERSKI MARTA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata ženska osebe s pos. potrebami (0)
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (1)
1. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
kumite člani -67 kg (4)
1. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   MUHIć AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite člani -75 kg (4)
1. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   ZUPANEC TIM Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
kumite člani +84 kg (4)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. mesto   ZUPANEC TIM Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
kumite člani open (0)
kumite članice - 50 kg (1)
1. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite članice - 55 kg (2)
1. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite članice -61 kg (5)
1. mesto   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto   ČAčULOVIč PATRICIJA Karate Klub Žalec
kumite članice -68 kg (4)
1. mesto   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   ČAčULOVIč PATRICIJA Karate Klub Žalec
kumite članice + 68 kg (0)
kumite članice open (0)
kumite dečki -35 kg (14)
1. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   MUR LUC Karate Klub Radvanje
kumite dečki -40 kg (11)
1. mesto   XHOXHAI FATJAN Karate Klub Shotokan Velenje
2. mesto   BREZOVNIK BRIN ROBERT Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
kumite dečki -45 kg (8)
1. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   KORENJAK GEORGIEV ROK Karate Klub Radvanje
3. mesto   HERODEž DENIS Karate Klub Polzela
kumite dečki +45 kg (4)
1. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   KOREN GAšPER Karate Klub Žalec
3. mesto   MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
kumite deklice -40 kg (5)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
kumite deklice +40 kg (8)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
kumite kadeti -52 kg (4)
1. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
kumite kadeti -57 kg (6)
1. mesto   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
3. mesto   BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
kumite kadeti -63 kg (4)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
kumite kadeti -70 kg (5)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   JOVANOVIć NIK Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
2. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite kadetinje -47 kg (5)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
3. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite kadetinje -54 kg (6)
1. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   FIJAčKO KARMEN Karate Klub Žalec
kumite kadetinje +54 kg (5)
1. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
2. mesto   KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
3. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
kumite malčice -30 kg (5)
1. mesto   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   SKALICKY NERA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   KOVAČEVIČ VIKTORIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite malčki -30 kg (18)
1. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   MAROT JEAN LUC Karate Klub Petrovče
3. mesto   MLAČNIK AŽBE Karate Klub Polzela
3. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite malčki +30 kg (17)
1. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   TOMC VITO Karate Klub Žalec
3. mesto   PEZDEVŠEK LIAM Športno Društvo Dinamik Celje
kumite ml. kadeti -40 kg (9)
1. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
2. mesto   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
kumite ml. kadeti -50 kg (15)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
3. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
kumite ml. kadeti -55 kg (9)
1. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
kumite ml. kadetinje -45 kg (9)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   KALAN GAJA Karate Klub Kranj
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje -50 kg (4)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ABRAM NIJA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje +50 kg (10)
1. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
kumite mladinci -55 kg (2)
1. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
2. mesto   BERA MARIO Karate Klub Branik Maribor
kumite mladinci -61 kg (2)
1. mesto   VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
2. mesto   MUHIć AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite mladinci -68 kg (4)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BULJUBAšIć BILAL Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinci -76 kg (1)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto   FIJAčKO KARMEN Karate Klub Žalec
kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   FIJAčKO KARMEN Karate Klub Žalec
kumite mladinke -59 kg (6)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
kumite mladinke +59 kg (4)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto   RAKOVNIK NASTJA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
kata ekipa dečki 8-10 let (3)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
2. mesto   KK LOVRENC 1 (BAJGOT,OVČAR) BAJGOT,OVČAR
3. mesto   KK KOVINAR 1 (BAJGOT,OVČAR) BAUMAN,LENART,ROLA
kata ekipa deklice 8-10 let (4)
1. mesto   KK BREžICE 1 (PETKOVIĆ,LAVRIČ,LAKNER) PETKOVIĆ,LAVRIČ,LAKNER
2. mesto   KK KRANJ 1 (LEBEN,KOTNIK,POLAK) LEBEN,KOTNIK,POLAK
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LEBEN,KOTNIK,POLAK) LIŠINOVIĆ,DAUTOVIĆ,IVANOVIĆ
3. mesto   KK LOVRENC 1 (PISNIK,SKUHALA) PISNIK,SKUHALA
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (5)
1. mesto   KK KRANJ 3 (DROBNJAK,NADIŽAR,REPIČ) DROBNJAK,NADIŽAR,REPIČ
2. mesto   KK ROGAšKA 1 (KUTIJA,ŠKRABLIN,PAŠ) KUTIJA,ŠKRABLIN,PAŠ
3. mesto   KK KRANJ 1 (KUTIJA,ŠKRABLIN,PAŠ) PRATLJAČIĆ,PLEVNIK,OGRIZEK
3. mesto   KK KRANJ 2 (KALAN,BALDŽIEV,ČUHALEV) KALAN,BALDŽIEV,ČUHALEV
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (2)
1. mesto   KK APAčE 1 (KASTELIC,KRAJNC,STEYER) KASTELIC,KRAJNC,STEYER
2. mesto   SHITO-RYU CE 1 (GRAJŽL,GREGURIĆ,HADŽIĆ) GRAJŽL,GREGURIĆ,HADŽIĆ