NazajMednarodni turnir (A)

LJUBLJANA OPEN 2018

Dvorana OŠ Maksa Pečarja ( Cesta 9, Črnuče , 1231 Ljubljana - Črnuče )



Države
11
Klubi
106
Skupaj prijave
616
Skupaj nastopi
826
Prijave ženske
271
Nastopi ženske
376
Prijave moški
345
Nastopi moški
450
Prijavljene ekipe
13
Ženske ekipe
6
Moške ekipe
7


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 HUNGARY
5 INDIA
6 IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
7 ITALY
8 KOSOVO
9 SERBIA
10 SLOVENIA
11 UKRAINE
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 014 VALJEVO
3 A.S.D SEN SHIN KAI PADOVA
4 A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA
5 A.S.D. KARATE CLUB VALDOBBIADENE CROCETTA
6 A.S.D. RONIN FVG
7 ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
8 ACCADEMIA KARATE CASENTINO
9 ASD APS ARTSPORT
10 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
11 ASD KARATE VENEZIA
12 ASD VICTORY K.C. 2018
13 ASI KARATE VENETO ASD CENTRO KARATE NOALE
14 BUDO
15 CENTRO KARATE RICCIONE
16 CLUB ARTI ORIENTALI CANTÙ ASD
17 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
18 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
19 ELID NIŠ
20 FRIEWAYS KARATEKLUB
21 GLC FIJLKAM
22 JION PEB BIHAĆ
23 JISSEN DOJO KARATE CLUB
24 KARATE CENTAR ŠENKOVEC
25 KARATE CLUB 2003 - SUBOTIC
26 KARATE CLUB GOTZIS
27 KARATE DOJO OKI ASSLINGEN
28 KARATE DRUŠTVO LOČE
29 KARATE K TRAVNIK
30 KARATE K. KAPTOL
31 KARATE K. NIPPON
32 KARATE KLUB “METAL” - JURDANI
33 KARATE KLUB ALFA
34 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
35 KARATE KLUB BREŽICE
36 KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
37 KARATE KLUB CERKNICA
38 KARATE KLUB EMONA
39 KARATE KLUB HRASTNIK
40 KARATE KLUB IPPON PRISHTINE
41 KARATE KLUB KENSEI
42 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
43 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
44 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
45 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
46 KARATE KLUB KRANJ
47 KARATE KLUB KRK CROATIA
48 KARATE KLUB LJUBLJANA
49 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
50 KARATE KLUB MARS
51 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
52 KARATE KLUB MON CHI
53 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
54 KARATE KLUB OMEGA
55 KARATE KLUB PETROVČE
56 KARATE KLUB PODGRAD
57 KARATE KLUB POLZELA
58 KARATE KLUB POSTOJNA
59 KARATE KLUB PRINC
60 KARATE KLUB RADEČE
61 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
62 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
63 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
64 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
65 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
66 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
67 KARATE KLUB SHOTOKAN ČAKOVEC
68 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
69 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
70 KARATE KLUB ŠIŠKA
71 KARATE KLUB SLJEME
72 KARATE KLUB SLOVAN
73 KARATE KLUB SLOVENJ GRADEC
74 KARATE KLUB SOKOL
75 KARATE KLUB TIGER VELENJE
76 KARATE KLUB TRBOVLJE
77 KARATE KLUB TRNJE
78 KARATE KLUB UNSKI TIGAR BIHAĆ
79 KARATE KLUB VELENJE
80 KARATE KLUB VELENJE
81 KARATE KLUB VIROVITICA
82 KARATE KLUB VRHNIKA
83 KARATE KLUB ŽALEC
84 KARATE KLUB ZMAJ
85 KARATE UNION WALSERFELD
86 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
87 KK KIK KLOŠTAR IVANIĆ
88 LEONI KARATE TEAM
89 LZ STEIERMARK
90 OESTERREICHISCHER KARATEBUND
91 SALZBURGER KARATEVERBAND
92 SAMOBOR
93 SCOULA KARATE ROMA
94 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
95 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
96 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
97 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
98 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
99 SHOTOKAN UMAG
100 SHUKOKAI - IRAN
101 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
102 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
103 TAIKAN
104 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
105 VASAS SC
106 WADO RYU KARATE DO FEDERATION INDIA
107 YUKI KLUB ČATEŽ

kata male seniors +18 (12)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   STANKOVIć ANDRIJA ELID NIŠ
3. mesto   KOŠČEVIĆ LUKA KK KIK Kloštar Ivanić
3. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
kata female seniors +18 (10)
1. mesto   WIENINGER KRISTIN Oesterreichischer Karatebund
2. mesto   REALE FRANCESCA Asi Karate Veneto Asd Centro Karate Noale
3. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   GALIČ NASTJA Karate Zveza Slovenije
kata male 10-11 years (16)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   FILEš MARK Karate k. Kaptol
3. mesto   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) (16)
1. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto   LAKOVIč VASJA Karate Klub Mon Chi
3. mesto   VADNAL MARK Društvo Za Karate Celje
3. mesto   GALINEC MARTIN Karate k. Kaptol
kata female 10-11 years (20)
1. mesto   KRSTIC ANDREA 014 Valjevo
2. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) (20)
1. mesto   KRSTIC ANDREA 014 Valjevo
2. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto   LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
kata male cadets (27)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
2. mesto   RELIć MATIJA Karate klub Virovitica
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   TOSUN CENK Salzburger Karateverband
kata female cadets (25)
1. mesto   GRGIĆ INGA KARATE CENTAR ŠENKOVEC
2. mesto   CELO ISRA Oesterreichischer Karatebund
3. mesto   CONCETTI MARIA CHIARA CENTRO KARATE RICCIONE
3. mesto   BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
kata female 8-9 years (16)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ŠILJAK LEJLA KARATE K TRAVNIK
3. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto   VANOVŠEK ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) (18)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PETOZZI GIULIA GLC FIJLKAM
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata male 8-9 years (21)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   JOVIČIĆ JOVIĆ DORIAN Karate k. Nippon
3. mesto   MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 8-9 years (8-6 kyu) (15)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
kata male 18-21 years (9)
1. mesto   RAGGINI MARCO CENTRO KARATE RICCIONE
2. mesto   PINTER MORENO EMANUELLE Karate klub Princ
3. mesto   SOLOMUN NIKOLA Karate klub Princ
3. mesto   MATTEI LEONARDO CENTRO KARATE RICCIONE
kata female 18-21 years (10)
1. mesto   WIENINGER KRISTIN Oesterreichischer Karatebund
2. mesto   REGIS JENNIFER ASD APS ARTSPORT
3. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   GEČEVIĆ LUCIJA SAMOBOR
kata male 12-13 years (12)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
kata male 12-13 years (8-3 kyu) (13)
1. mesto   CLEMENTIN GIORGIO GLC FIJLKAM
2. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto   MURANOVIC ILHAN BUDO
kata female 12-13 years (24)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   EIDLER ELENA Frieways Karateklub
3. mesto   BACCHINI CHIARA CENTRO KARATE RICCIONE
3. mesto   MAJSEC ISKRA SAMOBOR
kata female 12-13 years (8-3 kyu) (21)
1. mesto   EIDLER ELENA Frieways Karateklub
2. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
3. mesto   TREJO MELANIE Frieways Karateklub
kata male 16-17 years (20)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KOŠČEVIĆ LUKA KK KIK Kloštar Ivanić
kata female 16-17 years (19)
1. mesto   CELO FUNDA Oesterreichischer Karatebund
2. mesto   PETKOVIć SABINA Karate klub Sljeme
3. mesto   BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   EIDLER ANNA LENA Frieways Karateklub
kata female -8 (9)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   ARNAUTOVIć ZAHRA KARATE K TRAVNIK
3. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
kata female -8 years (8-6 kyu) (4)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   CECCHETO LARA GLC FIJLKAM
kata male -8 years (8)
1. mesto   HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ŽURA ANTE Karate klub Trnje
3. mesto   MUCIć DOMINIK Karate klub Trnje
3. mesto   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
kata male -8 years (8-6 kyu) (7)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata male + 35 years (7)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   LAH SILVO Karate klub Velenje
3. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata female + 35 years (3)
1. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto   BAJRAMOVIč ANITA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kumite male seniors - 84 kg (3)
1. mesto   ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj
2. mesto   RYZHENKO OLEKSII TAIKAN
kumite male seniors -60 kg (6)
1. mesto   MARCHESE SAMUELE JISSEN DOJO KARATE CLUB
2. mesto   COLOMBO DAVIDE club arti orientali cantù asd
3. mesto   BRLEK ROK Karate Klub Šiška
3. mesto   TALER. JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
kumite male seniors -67 kg (2)
1. mesto   GORENC DENIS Karate Zveza Slovenije
2. mesto   MUHIć AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite male seniors -75 kg (9)
1. mesto   PRIMOŽIČ TIT Karate Zveza Slovenije
2. mesto   COLOMBO DAVIDE club arti orientali cantù asd
3. mesto   ZABEO DAVIDE A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA
3. mesto   VIDOVIC PHILIPP LZ Steiermark
kumite male seniors +84 kg (9)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   DEBERŠEK LUKA Karate Klub Polzela
3. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
kumite male seniors open (5)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   PRIMOŽIČ TIT Karate Zveza Slovenije
3. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   COLOMBO DAVIDE club arti orientali cantù asd
kumite female seniors - 50 kg (0)
kumite female seniors - 55 kg (3)
1. mesto   HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   SHEKHADEKH NATALIA TAIKAN
kumite female seniors -61 kg (9)
1. mesto   RISTIĆ TJAŠA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   CORBATTO MELANIE KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto   PEDERIVA PAOLA A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
3. mesto   CAPUZZIMATI GIULIA A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA
kumite female seniors -68 kg (3)
1. mesto   PUŠNIK LINA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
kumite female seniors + 68 kg (0)
kumite female seniors open (3)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   CORBATTO MELANIE KARATE CLUB 2003 - Subotic
kumite male 10-11 years -35 kg (20)
1. mesto   ARNAUTOVIć ALI KARATE K TRAVNIK
2. mesto   LAUSAI NOUHE ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
3. mesto   GROMOV STEPAN TAIKAN
3. mesto   BOIKO IVAN TAIKAN
kumite male 10-11 years -40 kg (13)
1. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   BREZOVNIK BRIN ROBERT Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   PLATISA PASCAL KARATE CLUB GOTZIS
3. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite male 10-11 years -45 kg (8)
1. mesto   GUERRA RICCARDO ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
2. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   VILIC ELVEDIN BUDO
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite male 10-11 years +45 kg (6)
1. mesto   VILIC ELVEDIN BUDO
2. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   SHATOKHIN YAROSLAV TAIKAN
3. mesto   GOLINELLI FEDERICO Leoni Karate Team
kumite female 10-11 years -40 kg (15)
1. mesto   MAKARENKO VIOLETTA TAIKAN
2. mesto   RUDMAN MIA MARIA Karate Klub Krk Croatia
3. mesto   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
kumite female 10-11 years +40 kg (10)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
3. mesto   KAPIĆ ENA JION PEB BIHAĆ
kumite male 14-15 years -52 kg (13)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Društvo Za Karate Celje
2. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   CERIELLO VANNA A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA
kumite male 14-15 years -57 kg (17)
1. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
kumite male 14-15 years -63 kg (13)
1. mesto   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   BOZZI ANDREA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
kumite male 14-15 years -70 kg (6)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   GIRARDI MICHELE ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
3. mesto   OREŠČANIN ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite male 14-15 years +70 kg (4)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   GAGGIO NICOLO' ASD KARATE VENEZIA
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite female 14-15 years -47 kg (8)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   MASTELLA ANNA JISSEN DOJO KARATE CLUB
3. mesto   RIZZO MICHELLE 12/06/2004 ASD KARATE VENEZIA
kumite female 14-15-years -54 kg (12)
1. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
2. mesto   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   PLATISA CARMEN KARATE CLUB GOTZIS
3. mesto   MORO SARA 24/10/2004 JISSEN DOJO KARATE CLUB
kumite female 14-15 years +54 kg (23)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela
3. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
kumite female 8-9 years -30 kg (8)
1. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   ŠILJAK LEJLA KARATE K TRAVNIK
3. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   VOSKOBOINYKOVA ANASTASIIA TAIKAN
kumite female 8-9 years +30 kg (9)
1. mesto   KAPIĆ ENA JION PEB BIHAĆ
2. mesto   ZORIČ ANĐELA Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VILIC SARA BUDO
kumite male 8-9 years -30 kg (13)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   RUDMAN ELIAS JOSIP Karate Klub Krk Croatia
3. mesto   MLAČNIK AŽBE Karate Klub Polzela
kumite male 8-9 years +30 kg (12)
1. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče
3. mesto   OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite male 18-21 years -67 kg (3)
1. mesto   SBROGGIO' ANDREA Asd Victory K.C. 2018
2. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
kumite male 18-21 years -60 kg (5)
1. mesto   MARCHESE SAMUELE JISSEN DOJO KARATE CLUB
2. mesto   DI LAURO ALESSANDRO JISSEN DOJO KARATE CLUB
3. mesto   TALER. JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   MAZZILIS RICCARDO GLC FIJLKAM
kumite male 18-21 years -75 kg (8)
1. mesto   SETNIČAR GREGA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   KüHNEL PHILIPP Karate Union Walserfeld
3. mesto   GASPARETTO DAVIDE A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
3. mesto   MAGAGNA MATTEO a.s.d sen shin kai padova
kumite male 18-21 years -84 kg (3)
1. mesto   ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj
2. mesto   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KAMBIC LUKA Karate Klub Slovan
kumite male 18-21 years +84 kg (5)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   TROZIČ FADIL Karate Klub Zmaj
3. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   RYZHENKO OLEKSII TAIKAN
kumite female 18-21 years -61 kg (2)
1. mesto   PEDERIVA PAOLA A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
2. mesto   TOUKABRI HOUDEIN 21/10/1999 ASD KARATE VENEZIA
kumite female 18-21 years -50 kg (3)
1. mesto   HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   SHEKHADEKH NATALIA TAIKAN
kumite female 18-21 years -55 kg (2)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite female 18-21 years -68 kg (0)
kumite female 18-21 years +68 kg (2)
kumite male 12-13 years -40 kg (17)
1. mesto   POURSOLEIMANI SHAHDAD Shukokai - Iran
2. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
kumite male12-13 years -45 kg (8)
1. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto   HARBAS REFKO BUDO
3. mesto   KüHNEL HENRIK Karate Union Walserfeld
3. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite male 12-13 years -50 kg (6)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   MURANOVIC ILHAN BUDO
3. mesto   NOSOTTI MATTEO JISSEN DOJO KARATE CLUB
3. mesto   AHMADPOUR NIMA Shukokai - Iran
kumite male 12-13- years -55 kg (6)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ADROVIć AMMAR Karate-do klub Ig Shotokan
kumite male 12-13 years +55 kg (11)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   RUBERT ALESSANDRO ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
kumite female 12-13 years -45 kg (10)
1. mesto   MASTELLA ANNA JISSEN DOJO KARATE CLUB
2. mesto   LAZAREVIć JANA Karate k. Nippon
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   POZDERAC NINA JION PEB BIHAĆ
kumite female 12-13 years -50 kg (10)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   POZNANIC SOFIJA Karate k. Nippon
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   MAKARENKO VIOLETTA TAIKAN
kumite female 12-13 years +50 kg (19)
1. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
2. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   PEULIC ANJA ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
3. mesto   FARSETTI MICHELA Accademia Karate Casentino
kumite male 16-17-years -55 kg (4)
1. mesto   CERIELLO VANNA A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA
2. mesto   PIGNATTI FRANCESCO Leoni Karate Team
3. mesto   CASABIANCA SAMUELE club arti orientali cantù asd
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
kumite male 16-17-years -61 kg (9)
1. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   CASABIANCA SAMUELE club arti orientali cantù asd
3. mesto   KüHNEL OLIVER Karate Union Walserfeld
3. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
kumite male 16-17-years -68 kg (10)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   HUDALES TOMAŽ Karate Zveza Slovenije
3. mesto   SBROGGIO' ANDREA Asd Victory K.C. 2018
3. mesto   HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
kumite male 16-17-years -76 kg (9)
1. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KüHNEL PHILIPP Karate Union Walserfeld
3. mesto   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
kumite male 16-17-years +76 kg (4)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   RYZHENKO OLEKSII TAIKAN
3. mesto   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
kumite female 16-17 years -48 kg (2)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   SHEKHADEKH NATALIA TAIKAN
kumite female 16-17 years -53 kg (7)
1. mesto   LIND JANA LZ Steiermark
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   CENTI PAOLA GLC FIJLKAM
3. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
kumite female 16-17 years -59 kg (7)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   CRIVELLI AURORA JISSEN DOJO KARATE CLUB
3. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
kumite female 16-17 years +59 kg (9)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   CAPUZZIMATI GIULIA A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA
3. mesto   PEDRON ALICE Asi Karate Veneto Asd Centro Karate Noale
3. mesto   WINTER KATHARINA Karate Union Walserfeld
kumite veterans +35 years open (0)
kumite veterans +35 years open (1)
1. mesto   ALILI AMIRA BUDO
kata team male seniors (1)
1. mesto   KK MARS 1 (JURJEVIC,KRALJEV,ŠENJUG) JURJEVIC,KRALJEV,ŠENJUG
kata team female seniors (2)
1. mesto   UNSKITIGAR 1 (HRNJICA,SALIHAGIĆ) HRNJICA,SALIHAGIĆ
2. mesto   KK OLIMPIJA 1 (KENDA,MOTNIKAR,ZAFOŠNIK) KENDA,MOTNIKAR,ZAFOŠNIK
kata team male cadets / juniors (4)
1. mesto   KK RADGONA 1 (KLEMENČIČ,KLOBASA) KLEMENČIČ,KLOBASA
2. mesto   RICCIONE 1 (COPIOLI,MATTEI) COPIOLI,MATTEI
3. mesto   VASAS 1 (COPIOLI,MATTEI) CSICSAY,FORGÁCS
3. mesto   KC ŠENKOVEC 1 (BALENT,MIHALKOVIĆ) BALENT,MIHALKOVIĆ
kata team female cadets / juniors (3)
1. mesto   KC ŠENKOVEC 1 (PETKOVIĆ,GRGIĆ) PETKOVIĆ,GRGIĆ
2. mesto   KK OLIMPIJA 1 (PAJAZETOVIĆ,LIN) PAJAZETOVIĆ,LIN
kumite team male seniors open (2)
1. mesto   KK ZMAJ 1 (TROZIČ,ŽLOF ANDROJNA) TROZIČ,ŽLOF ANDROJNA
2. mesto   IRAN 1 (MOTTAGHIAN NEJAD,OJAGHI,SHESHPARI) MOTTAGHIAN NEJAD,OJAGHI,SHESHPARI
kumite team female seniors open (1)