NazajŠolska liga

POKAL OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL ŠPORTNE ZVEZE LJUBLJANE

ŠPORTNI CENTER TRIGLAV ( Ljubljana , Vodovodna c. 25 )



Države
1
Klubi
19
Skupaj prijave
133
Skupaj nastopi
202
Prijave ženske
65
Nastopi ženske
92
Prijave moški
68
Nastopi moški
110
Prijavljene ekipe
12
Ženske ekipe
5
Moške ekipe
7


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 KARATE KLUB CERKNICA
3 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
4 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
5 KARATE KLUB MON CHI
6 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
7 KARATE KLUB POLZELA
8 KARATE KLUB POSOČJE
9 KARATE KLUB POSTOJNA
10 KARATE KLUB RADEČE
11 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
12 KARATE KLUB ŠENČUR
13 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
14 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
15 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
16 KARATE KLUB SOKOL
17 KARATE KLUB TIGER VELENJE
18 KARATE KLUB ZMAJ
19 KK TRŽIČ
20 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE

kata dečki 1+ kyu (3)
1. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
2. mesto   KIRN CARLLO Karate klub Radeče
kata dečki 3-2 kyu (1)
kata dečki 8-4-kyu (9)
1. mesto   RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   SKOčIR ŽAN Karate klub Posočje
3. mesto   BJELIČ ANTONIO KK TRŽIČ
kata deklice 1+ kyu (0)
kata deklice 3-2 kyu (5)
1. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   BLASUTIG ALESSIA Karate klub Posočje
kata deklice 8-4 kyu (11)
1. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
3. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto   LIšKA LARA KK TRŽIČ
kata kadeti 1+ kyu (0)
kata kadeti 8-4-kyu (5)
1. mesto   BORŠTNAR JAKOMIN MAKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   KURTOVIĆ ALMIN Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadetii 3-2- kyu (0)
kata kadetinje 1+ kyu (0)
kata kadetinje 3-2-kyu (5)
1. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ROSA TROJER MANJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto   HOčEVAR HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kata kadetinje 8-4 kyu (7)
1. mesto   KOSTIč AJšA KK TRŽIČ
2. mesto   PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ORAžEM ĆOSIć ZALA Karate klub Sokol
kata malčice 4+ kyu (3)
1. mesto   MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
2. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
kata malčice 8-5 kyu (16)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto   KRAMAR LILI Karate klub Radeče
3. mesto   KENDA MIKA Karate klub Posočje
kata malčki 4+kyu (6)
1. mesto   STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
2. mesto   MALEŠEVIČ MIŠO Karate Klub Postojna
3. mesto   HOčEVAR ENEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   AHAC LIAM Shotokan Karate Klub Grosuplje
kata malčki 8-5 kyu (22)
1. mesto   HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
3. mesto   SOLAR KRIS Karate klub Sokol
kata ml kadetinje 1+ kyu (0)
kata ml. kadeti 1+ kyu (0)
kata ml. kadeti 3-2 kyu (0)
kata ml. kadeti 8-4 kyu (7)
1. mesto   KNIFIC VID KK TRŽIČ
2. mesto   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
3. mesto   STANKOVIČ PANGERC VAL Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ZIHRL ALJAž Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata ml. kadetinje 3-2 kyu (5)
1. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   TANACKOV IVANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ZAKRAJšEK SARA Karate klub Posočje
3. mesto   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata ml. kadetinje 8-4 kyu (9)
1. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ORAžEM ĆOSIć ZALA Karate klub Sokol
3. mesto   GANZITTI KLARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci (2)
kata mladinke (3)
1. mesto   KOROŠEC LARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   LIN YUE Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   SVJETLANOVIĆ VALENTINA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata moški OPEN (2)
kata najmlajše 4+ kyu (0)
kata najmlajše 8-5 kyu (9)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PURIć ADRIJANA Karate klub Sokol
3. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   FALETIč EVELINA Karate klub Posočje
kata najmlajši 4+ kyu (0)
kata najmlajši 8-5 kyu (14)
1. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SKOčIR TIM Karate klub Posočje
3. mesto   DOLENšEK TIM Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   VOLARIč VAN Karate klub Posočje
kata osebe s pos. potrebami (3)
1. mesto   BREZNIKAR PIA PATRICIA Karate klub Radeče
2. mesto   AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ŠKET MLINAR ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ženske OPEN (1)
JIK - dečki (0)
JIK - deklice (0)
JIK - ml. kadeti (4)
1. mesto   MEGLIč GAšPER KK TRŽIČ
2. mesto   KNIFIC VID KK TRŽIČ
3. mesto   STANKOVIČ PANGERC VAL Karate Klub Olimpija Ljubljana
JIK - ml. kadetinje (3)
1. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
KIHON - najmlajše 4+ kyu (0)
KIHON - najmlajše 8-5 kyu (7)
1. mesto   PURIć ADRIJANA Karate klub Sokol
2. mesto   JAGER HANA Karate klub Radeče
3. mesto   ROMIH KAJA Karate klub Radeče
3. mesto   SVILAR LORENA Karate Klub Kolektor Idrija
KIHON - najmlajši 4+ kyu (0)
KIHON - najmlajši 8-5 kyu (13)
1. mesto   SKOčIR TIM Karate klub Posočje
2. mesto   GROZNIK TOBI Karate klub Sokol
3. mesto   LESKOVAR TRATNIK MATIJA Karate klub Posočje
3. mesto   KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
KIK - dečki (3)
1. mesto   BJELIČ ANTONIO KK TRŽIČ
2. mesto   ČRNILEC GABER KK TRŽIČ
3. mesto   SKOčIR ŽAN Karate klub Posočje
KIK - deklice (3)
1. mesto   LIšKA LARA KK TRŽIČ
2. mesto   BLASUTIG ALESSIA Karate klub Posočje
3. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
KIK - malčice (0)
KIK - malčki (5)
1. mesto   HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   SOLAR KRIS Karate klub Sokol
3. mesto   COCEJ VAL PETER Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   DOLENšEK TIM Karate Klub Kolektor Idrija
KIK - ml. kadeti (6)
1. mesto   MEGLIč GAšPER KK TRŽIČ
2. mesto   KODER ERIK KK TRŽIČ
3. mesto   KNIFIC VID KK TRŽIČ
3. mesto   ZIHRL ALJAž Karate Klub Olimpija Ljubljana
KIK - ml. kadetinje (1)
kumite dečki -40 kg (0)
kumite dečki -45 kg (0)
kumite dečki +45 kg (0)
kumite deklice -35 kg (0)
kumite deklice -40 kg (0)
kumite deklice +40 kg (5)
1. mesto   LIšKA LARA KK TRŽIČ
2. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ZIDARIČ EVA MARIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite kadeti -52 kg (0)
kumite kadeti -60 kg (0)
kumite kadeti +60 kg (4)
1. mesto   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
2. mesto   BORŠTNAR JAKOMIN MAKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite kadetinje -47 (0)
kumite kadetinje -54 kg (0)
kumite kadetinje +54 kg (0)
kumite malčice -35 kg (0)
kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
2. mesto   KOVAČEVIČ VIKTORIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite malčki -35 kg (5)
1. mesto   HOčEVAR ENEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GOSTIĆ STEFAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto   HALILOVIĆ HARIS Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto   MAVRIČ LUKA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite malčki + 35 kg (0)
kumite ml. kadeti -50 kg (0)
kumite ml. kadeti -55 kg (7)
1. mesto   KNIFIC VID KK TRŽIČ
2. mesto   STANKOVIČ PANGERC VAL Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   MEGLIč GAšPER KK TRŽIČ
3. mesto   KODER ERIK KK TRŽIČ
kumite ml. kadeti +55 kg (0)
kumite ml. kadetinje -45 kg (0)
kumite ml. kadetinje -50 kg (6)
1. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   TANACKOV IVANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   TOMINEC PIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite ml. kadetinje +50 kg (0)
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -68 kg (0)
kumite mladinci -76 kg (0)
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   KOSTIč AJšA KK TRŽIČ
kumite mladinke +59 kg (0)
kumite najmlajše -35 kg (0)
kumite najmlajše +35 kg (0)
kumite najmlajši -35 kg (0)
kumite najmlajši +35 kg (0)
mlajše kadetinje -50 kg (0)
kata ekipa dečki (5)
1. mesto   KK SOKOL 1 (GEORGIEV,SOLAR,STEFANOVIĆ) GEORGIEV,SOLAR,STEFANOVIĆ
2. mesto   KK RADEčE 1 (ROMIH,KIRN,TRATAR) ROMIH,KIRN,TRATAR
3. mesto   AJDOVščINA 1 (ROMIH,KIRN,TRATAR) GOSTIĆ,DOLGAN,HALILOVIĆ
3. mesto   AJDOVščINA 2 (LIKAR,MAVRIČ,VIDMAR) LIKAR,MAVRIČ,VIDMAR
kata ekipa deklice (3)
1. mesto   POSOčJE 1 (TRSTENJAK,PREDAN,MELINC) TRSTENJAK,PREDAN,MELINC
2. mesto   POSOčJE 2 (KENDA,ŽUBER,SVETIČIČ) KENDA,ŽUBER,SVETIČIČ
kata ekipa kadeti (0)
kata ekipa kadetinje (0)
kata ekipa mladinci (1)
1. mesto   KK OLIMPIJA 1 (STANKOVIČ PANGERC,MURN MAJCEN,ĐORĐEVIĆ BRECELJ) STANKOVIČ PANGERC,MURN MAJCEN,ĐORĐEVIĆ BRECELJ
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK OLIMPIJA 1 (PAJAZETOVIĆ,LIN,KOROŠEC) PAJAZETOVIĆ,LIN,KOROŠEC
kata ekipa mlajše kadetinje (1)
kata ekipa mlajši kadeti (1)
1. mesto   AJDOVščINA 1 (ČERNILOGAR,ČOPIČ,ŠINIGOJ) ČERNILOGAR,ČOPIČ,ŠINIGOJ