NazajMednarodni turnir (B)

KRANJ OPEN 2018

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , ul. Tončka Dežmana 1, 4000 Kranj )



Države
7
Klubi
39
Skupaj prijave
229
Skupaj nastopi
344
Prijave ženske
107
Nastopi ženske
153
Prijave moški
122
Nastopi moški
191
Prijavljene ekipe
7
Ženske ekipe
6
Moške ekipe
1


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 HUNGARY
5 ITALY
6 SERBIA
7 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 014 VALJEVO
3 BEOGRADSKI KARATE SAVEZ
4 FRIEWAYS KARATEKLUB
5 KARATE CLUB 2003 - SUBOTIC
6 KARATE DRUŠTVO LOČE
7 KARATE FEDERACIJA SRBIJE
8 KARATE KLUB BORAC
9 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
10 KARATE KLUB GROBNIČAN
11 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
12 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
13 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
14 KARATE KLUB KRANJ
15 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
16 KARATE KLUB NAKLO
17 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
18 KARATE KLUB PETROVČE
19 KARATE KLUB POLZELA
20 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
21 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
22 KARATE KLUB ŠENČUR
23 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
24 KARATE KLUB ŠIŠKA
25 KARATE KLUB TIGER VELENJE
26 KARATE KLUB VELENJE
27 KARATE KLUB ZAMET
28 KARATE PINZGAU
29 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
30 KARATER KLUB SINĐELIĆ
31 KK KOLEKTOR IDRIJA
32 PARTIZAN
33 PARTIZAN BEOGRAD
34 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
35 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
36 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
37 ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
38 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
39 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
40 VASAS SC

kata člani +18 (3)
1. mesto   SKITNJA SAVO Karate klub Borac
2. mesto   STOCKINGER TOBIAS Frieways Karateklub
kata članice +18 (5)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   VULIĆ BOJANA Karater klub Sinđelić
3. mesto   VULIĆ SLAĐANA Karater klub Sinđelić
kata dečki (15)
1. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   VANOVŠEK ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (16)
1. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   STANKIĆ SARA ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
3. mesto   VANOVŠEK ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadeti (12)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   TOMIĆ DAVID Karate klub Borac
kata kadetinje (13)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kata malčice (14)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata malčki (7)
1. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   STARČEVIĆ NIKOLA ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
3. mesto   NOVAK IZAK Karate Klub Kranj
kata ml. kadeti (12)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   VANOVŠEK ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (18)
1. mesto   EIDLER ELENA Frieways Karateklub
2. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
3. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
kata mladinci (9)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   CSICSAY GERGELY Vasas SC
kata mladinke (7)
1. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto   DJURIC NIKOLINA 014 Valjevo
3. mesto   CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajše (5)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   NOVAK EMA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
kata najmlajši (2)
1. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
kata veterani + 35 let (0)
kata veteranke + 35 let (0)
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (0)
kumite člani -67 kg (0)
kumite člani -75 kg (7)
1. mesto   MARIć ANDRIJA partizan
2. mesto   ĆIRIć JOVAN Partizan Beograd
3. mesto   RADOJEVIč MILOš Partizan Beograd
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
kumite člani +84 kg (0)
kumite člani open (8)
1. mesto   ŠESTAKOV ALEKSANDAR partizan
2. mesto   MARKOVIć ALEKSANDAR partizan
3. mesto   RADOJEVIč MILOš Partizan Beograd
3. mesto   MARIć ANDRIJA partizan
kumite članice - 50 kg (0)
kumite članice - 55 kg (0)
kumite članice -61 kg (4)
1. mesto   CORBATTO MELANIE KARATE CLUB 2003 - Subotic
2. mesto   MESAREC SUZANA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   CVIJANOVIĆ DANIJELA ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
3. mesto   VUKOVIĆ KRISTIJANA ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (1)
kumite članice open (6)
1. mesto   DJORDJEVIć IVANA partizan
2. mesto   CORBATTO MELANIE KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto   MESAREC SUZANA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   DURMIš DINA Beogradski karate savez
kumite dečki -35 kg (16)
1. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KáNTOR KEVIN Vasas SC
kumite dečki -40 kg (7)
1. mesto   BREZOVNIK BRIN ROBERT Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   BARTA DOMONKOS Vasas SC
3. mesto   ÁRKOS OLIVéR Vasas SC
3. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki -45 kg (2)
1. mesto   CZUDOR OLIVéR Vasas SC
2. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite dečki +45 kg (5)
1. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   GáBOR DORIáN Vasas SC
3. mesto   PáSZTOR ZSOMBOR Vasas SC
kumite deklice -35 kg (10)
1. mesto   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
2. mesto   ŠEVALJEVIĆ SARA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
kumite deklice -40 kg (2)
1. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
2. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite deklice +40 kg (5)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite kadeti -52 kg (6)
1. mesto   MARKOVIĆ MIHAJLO Karate klub Borac
2. mesto   ORLADNIč PETAR Partizan Beograd
3. mesto   ŽIŽAK TARIK KARATE KLUB ZAMET
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kumite kadeti -57 kg (3)
1. mesto   JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
2. mesto   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
kumite kadeti -63 kg (5)
1. mesto   ADAMIč TIMON Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   ZALAR JAKOB Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadeti -70 kg (0)
kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   INNOCENZI FRANCESCO KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto   BLáGA MIRó Vasas SC
kumite kadeti open (10)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   MARKOVIĆ MIHAJLO Karate klub Borac
3. mesto   DJURKOVIć STEFAN partizan
3. mesto   KRžIšNIK GAL KK KOLEKTOR IDRIJA
kumite kadetinje -47 kg (1)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadetinje -54 kg (5)
1. mesto   TRIKOŠ MINA Karate klub Borac
2. mesto   LIPCSEY ESZTER Vasas SC
3. mesto   LIPCSEY DOROTTYA Vasas SC
3. mesto   ABRAM NIJA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite kadetinje +54 kg (4)
1. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   LéGRáDI LOLA Vasas SC
3. mesto   SIMEONE MARTINA KARATE CLUB 2003 - Subotic
kumite kadetinje open (3)
1. mesto   TRIKOŠ MINA Karate klub Borac
2. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite malčice -30 kg (5)
1. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PóCSI PETRA Vasas SC
3. mesto   ZáMODICS RéKA Vasas SC
kumite malčice -35 kg (4)
1. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
3. mesto   KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
kumite malčice +35 kg (0)
kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto   PéTER MáRTON Vasas SC
2. mesto   STEINER DáVID Vasas SC
3. mesto   SEDONJA MATIJA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   HETESI BALáZS Vasas SC
kumite malčki -35 kg (3)
1. mesto   SPLAIT SINIšA Karate klub Grobničan
2. mesto   ŠTANDEKER LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KáNTOR KEVIN Vasas SC
kumite malčki +35 kg (6)
1. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ÁRKOS OLIVéR Vasas SC
3. mesto   CZUDOR OLIVéR Vasas SC
kumite ml. kadeti -40 kg (10)
1. mesto   MILUNOVIć STEFAN Beogradski karate savez
2. mesto   SEDEJ ANDRAŽ Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BARTOS BENEDEK Vasas SC
3. mesto   BARTA DOMONKOS Vasas SC
kumite ml. kadeti -45 kg (3)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   MIĆIĆ MLADEN ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
3. mesto   GáBOR DORIáN Vasas SC
3. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti +50 kg (12)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   SMREKAR ŠUšTERšIč TIM Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadetinje -40 kg (4)
1. mesto   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
2. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   BORSOS ALEXA Vasas SC
kumite ml. kadetinje -47 kg (6)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. mesto   KALAN GAJA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje +47 kg (9)
1. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   PAVŠIČ HANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (4)
1. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   VASOVIĆ PETAR Karate klub Borac
kumite mladinci -68 kg (2)
1. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   POPOVIć MIHAJLO partizan
kumite mladinci -76 kg (3)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   REŠETAR RANKO KARATE KLUB ZAMET
kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto   ARSOVIĆ MIHAILO Karate klub Borac
2. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite mladinci open (6)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   VASOVIĆ PETAR Karate klub Borac
3. mesto   ARSOVIĆ MIHAILO Karate klub Borac
3. mesto   REŠETAR RENATO KARATE KLUB ZAMET
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (8)
1. mesto   PEROVIć IVANA Beogradski karate savez
2. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   TOLIC LORENA KARATE KLUB ZAMET
3. mesto   LIPCSEY ESZTER Vasas SC
kumite mladinke +59 kg (3)
1. mesto   BATTAIA LUCIA KARATE KLUB ZAMET
2. mesto   ŽIVKOVIĆ TAMARA Karate klub Borac
kumite mladinke open (5)
1. mesto   PEROVIć IVANA Beogradski karate savez
2. mesto   ŽIVKOVIĆ TAMARA Karate klub Borac
3. mesto   TOLIC LORENA KARATE KLUB ZAMET
3. mesto   STANIMIROVIC MILICA partizan
kumite najmlajši -30 kg (0)
kumite najmlajše -30 kg (2)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   NOVAK EMA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite najmlajše +30 kg (0)
kumite najmlajši +30 kg (1)
1. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata ekipa člani (0)
kata ekipa članice (2)
1. mesto   KK SINĐELIČ 1 (MIODRAGOVIĆ,VULIĆ,VULIĆ) MIODRAGOVIĆ,VULIĆ,VULIĆ
2. mesto   SKA BN 1 (CVIJANOVIĆ,MALIVOJEVIĆ,VUKOVIĆ) CVIJANOVIĆ,MALIVOJEVIĆ,VUKOVIĆ
kata ekipa kadeti-mladinci (1)
kata ekipa kadetinje-mladinke (0)
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (4)
1. mesto   KK KRANJ 1 (BALDŽIEV,ČERU,ČUHALEV) BALDŽIEV,ČERU,ČUHALEV
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
3. mesto   KK OLIMPIJA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) AHMETOVIĆ,KONJEVIĆ,ŠUPUK
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (0)