NazajMednarodni turnir (C)

POKAL GORENJSKE 2018

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( ŠENČUR , PIPANOVA CESTA 43 A ŠENČUR )



Države
2
Klubi
14
Skupaj prijave
123
Skupaj nastopi
172
Prijave ženske
66
Nastopi ženske
78
Prijave moški
57
Nastopi moški
94
Prijavljene ekipe
4
Ženske ekipe
4
Moške ekipe
0


Države
1 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 KARATE KLUB "POLET"
3 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
4 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
5 KARATE KLUB NAKLO
6 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
7 KARATE KLUB PETROVČE
8 KARATE KLUB ŠENČUR
9 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
10 KARATE KLUB SLOGA
11 KK POLET BROD
12 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
13 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
14 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
15 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA

kata dečki (6)
1. mesto   MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   MAJETIć AJDIN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice (11)
1. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   ŠEVALJEVIĆ SARA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadeti (5)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   LOGONDER MAJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   SARAJLIć MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata kadetinje (5)
1. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   STRIGIĆ MARIJANA Karate klub Sloga
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   KOROŠEC LARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata malčice (13)
1. mesto   DAUTOVIć INES Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   URH META Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
kata malčki (5)
1. mesto   BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   TRAVKA IVAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   SUŠNIK MATJAŽ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti (12)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
kata ml. kadetinje (7)
1. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   SADIKOVIĆ ĐENISA karate klub Šenčur
kata mladinci (5)
1. mesto   STOJANOVIĆ NENAD Karate klub Sloga
kata mladinke (0)
kata najmlajše (5)
1. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   MUŠIĆ SAMIRA karate klub Šenčur
3. mesto   KOSEC IVANA KARATE KLUB NAKLO
3. mesto   VASILIĆ NADJA Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši (2)
1. mesto   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kumite člani - 84 kg (2)
kumite člani -67 kg (2)
kumite člani -75 kg (1)
kumite člani +84 kg (0)
kumite članice - 55 kg (0)
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (1)
kumite dečki -35 kg (5)
1. mesto   BAJIĆ OGNJEN Karate klub Sloga
2. mesto   TEŠANOVIĆ BOJAN Karate klub Sloga
kumite dečki -40 kg (3)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   BREZOVNIK BRIN ROBERT Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite dečki -45 kg (2)
1. mesto   MITROVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sloga
2. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki +45 kg (0)
kumite deklice -35 kg (2)
kumite deklice -40 kg (4)
1. mesto   DURONJA SARA KARATE KLUB "POLET"
2. mesto   PRODANOVIĆ BOJANA Karate klub Sloga
kumite deklice +40 kg (3)
1. mesto   DEMONJIĆ BOJANA Karate klub Sloga
2. mesto   SUVAJAC IVANA Karate klub Sloga
kumite kadeti -52 kg (5)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   VUKOJEVIĆ SRĐAN Karate klub Sloga
kumite kadeti -57 kg (3)
1. mesto   KOJIČ MILAN Karate klub Sloga
2. mesto   ZEČEVIĆ DARIO KK Polet Brod
kumite kadeti -63 kg (2)
kumite kadeti -70 kg (0)
kumite kadeti +70 kg (1)
1. mesto   ĐEKIČ NIKOLA Karate klub Sloga
kumite kadeti open (0)
kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite kadetinje -54 kg (3)
1. mesto   BOŽIČKOVIĆ ANDREA Karate klub Sloga
2. mesto   KOVAčEVIć LARISA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ŠUČUR DAJANA Karate klub Sloga
kumite kadetinje +54 kg (5)
1. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   DEMONJIĆ JOVANA Karate klub Sloga
3. mesto   SUVAJAC RADMILA Karate klub Sloga
kumite kadetinje open (0)
kumite malčice -30 kg (1)
kumite malčice -35 kg (1)
1. mesto   STANKOVIĆ IVONA Karate klub Sloga
kumite malčice +35 kg (0)
kumite malčki -30 kg (2)
1. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   TRAVKA IVAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite malčki -35 kg (3)
1. mesto   STOJANOVIć MARKO Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   MUJIć VEDAD Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite malčki +35 kg (0)
kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   PERIC PšENIčNIK LIAM Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BOJINOVIĆ SUZAN Karate klub Sloga
3. mesto   STERLE ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadeti -45 kg (0)
kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   JERINIĆ IVAN Karate klub Sloga
3. mesto   JOVIĆ MILOŠ Karate klub Sloga
3. mesto   TRAJKOVSKI VASIL Karate Klub Branik Maribor
kumite ml. kadeti +50 kg (5)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   ĐURAKOVIČ DAVID Karate klub Sloga
3. mesto   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
kumite ml. kadetinje -40 kg (1)
1. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadetinje -47 kg (8)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   TEŠANOVIĆ TINA KK Polet Brod
3. mesto   KUZMIĆ NIKOLINA Karate klub Sloga
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadetinje +47 kg (5)
1. mesto   STRIGIĆ MARIJANA Karate klub Sloga
2. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   RODIĆ IVANA Karate klub Sloga
3. mesto   GOJIĆ DANIJELA Karate klub Sloga
kumite mladinci -55 kg (2)
kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto   IBRAHIMOVIČ VENSAN Karate klub Sloga
2. mesto   TODORIĆ ŽELJKO Karate klub Sloga
kumite mladinci -68 kg (1)
kumite mladinci -76 kg (1)
kumite mladinci +76 kg (1)
kumite mladinci open (4)
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (1)
1. mesto   POPOVIĆ VESNA Karate klub Sloga
kumite mladinke +59 kg (0)
kumite mladinke open (0)
kata ekipa dečki 8-10 let (0)
kata ekipa deklice 8-10 let (1)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (DAUTOVIĆ,LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ) DAUTOVIĆ,LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ
kata ekipa kadeti-mladinci (0)
kata ekipa kadetinje-mladinke (0)
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (1)
1. mesto   KK OLIMPIJA 1 (AHMETOVIĆ,KONJEVIĆ,ŠUPUK) AHMETOVIĆ,KONJEVIĆ,ŠUPUK
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (0)
kumite ekipa člani open (0)
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa dečki open (0)
kumite ekipa deklice open (0)
kumite ekipa kadeti open (0)
kumite ekipa kadetinje open (1)
kumite ekipa ml. kadeti open (0)
kumite ekipa ml. kadetinje open (1)
kumite ekipa mladinci open (0)
kumite ekipa mladinke open (0)