NazajPokalne tekme (PT)

1. Pokalna tekma KZS

ŠPORTNA DVORANA LUCIJA ( LUCIJA , Fazan 1 )



Države
1
Klubi
50
Skupaj prijave
429
Skupaj nastopi
497
Prijave ženske
184
Nastopi ženske
213
Prijave moški
245
Nastopi moški
284
Prijavljene ekipe
32
Ženske ekipe
10
Moške ekipe
22


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE DRUŠTVO LOČE
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB CERKNICA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
11 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
12 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
13 KARATE KLUB KRANJ
14 KARATE KLUB LJUBLJANA
15 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
16 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
17 KARATE KLUB MISLINJA
18 KARATE KLUB MON CHI
19 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
20 KARATE KLUB NESTOR
21 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
22 KARATE KLUB PETROVČE
23 KARATE KLUB POLZELA
24 KARATE KLUB POSTOJNA
25 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
26 KARATE KLUB RADVANJE
27 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
28 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
29 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
30 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
31 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
32 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
33 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
34 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
35 KARATE KLUB SOKOL
36 KARATE KLUB TIGER VELENJE
37 KARATE KLUB TRBOVLJE
38 KARATE KLUB VELENJE
39 KARATE KLUB VRHNIKA
40 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
41 KARATE KLUB ŽALEC
42 KARATE KLUB ZMAJ
43 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
44 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
45 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
46 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
47 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
48 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
49 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
50 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
51 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (23)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
kata deklice (27)
1. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
5. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
6. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
kata kadeti (16)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
6. mesto   PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadetinje (16)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
3. mesto   JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
5. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
6. mesto   CENTRIH PATRICIJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice (24)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
6. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
kata malčki (31)
1. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
3. mesto   NOVAK IZAK Karate Klub Kranj
5. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti (22)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
5. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
6. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje (23)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
3. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
6. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci (5)
1. mesto   HARTL BOR Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   KAUZAR SEBASTJAN Karate klub Velenje
3. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke (10)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
3. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
6. mesto   NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
kata najmlajše (11)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
6. mesto   NOVAK EMA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kata najmlajši (11)
1. mesto   HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
3. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   MUJAGIć ADNAN Shotokan Karate Klub Postojna
kumite dečki -35 kg (20)
1. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   ŠULIGOJ ALJAž Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
6. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite dečki -40 kg (12)
1. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   PODPEČAN MAJ Karate Klub Polzela
3. mesto   TOMC NACE Karate Klub Žalec
5. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   STOJANOVIć MARKO Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki -45 kg (8)
1. mesto   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto   GOVEJŠEK ANŽE Karate Klub Nestor
5. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   KOREN GAšPER Karate Klub Žalec
kumite dečki +45 kg (7)
1. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto   BRELIH ŽAN Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   LENART LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
6. mesto   LAMI ALTRIN Karate Klub Rudar Velenje
kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   ŠPORN KIARA Karate Klub Polzela
kumite deklice +40 kg (7)
1. mesto   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
2. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
3. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   ZIDARIČ EVA MARIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
kumite kadeti -52 kg (15)
1. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
5. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
6. mesto   SARAJLIć MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kumite kadeti -57 kg (8)
1. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   ADAMIč TIMON Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
5. mesto   LAŠIČ SEBASTJAN Karate Klub Brežice
6. mesto   JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
kumite kadeti -63 kg (7)
1. mesto   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
5. mesto   STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
6. mesto   ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadeti -70 kg (7)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   KOŠIR DOMEN Karate Klub Kranj
5. mesto   BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
kumite kadetinje -47 kg (9)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   ABRAM NIJA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   IVANOVIĆ TIJANA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite kadetinje -54 kg (11)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
5. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite kadetinje +54 kg (11)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela
3. mesto   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
5. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
6. mesto   MAKITAN ANđELA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
kumite malčice +30 kg (9)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   RAURTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KOVAČEVIČ VIKTORIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   ZORIČ ANĐELA Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite malčki -30 kg (11)
1. mesto   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   KAURIN BORIS Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   VRELLA YLL Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   TADINA PETER Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   SIMONčIč GAšPER Karate Klub Branik Maribor
kumite malčki +30 kg (10)
1. mesto   TOMC VITO Karate Klub Žalec
2. mesto   GOSTIĆ STEFAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto   KUNST TAI Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   GRASSELLI JAKA Športno Društvo Dinamik Celje
6. mesto   PRKIč JAKA Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti -40 kg (16)
1. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
2. mesto   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
5. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6. mesto   SEDEJ ANDRAŽ Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -45 kg (11)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
5. mesto   KORENJAK GEORGIEV ROK Karate Klub Radvanje
6. mesto   LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
kumite ml. kadeti -55 kg (9)
1. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite ml. kadeti +55 kg (5)
1. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
3. mesto   BATIć MALIK Karate-do klub Ig Shotokan
kumite ml. kadetinje -40 kg (6)
1. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
3. mesto   ŠKOFLEK EVA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
5. mesto   TREIBER MAJA Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   ŠIFRAR LUCIJA SIMONA Karate Klub Radvanje
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   KALAN GAJA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
5. mesto   PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
5. mesto   BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
6. mesto   TURECKI ZOJA Karate Klub Nestor
kumite ml. kadetinje +50 kg (9)
1. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
2. mesto   OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
3. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
3. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   PAVŠIČ HANA Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik
kumite mladinci -55 kg (2)
1. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   BERA MARIO Karate Klub Branik Maribor
kumite mladinci -61 kg (7)
1. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
5. mesto   MUHIć AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite mladinci -68 kg (9)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto   FAJFAR ALETEJ Karate Klub Shotokan Kranj
5. mesto   HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
6. mesto   RIZMANOVSKI ENEJ Karate Klub Postojna
kumite mladinci -76 kg (4)
1. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto   GAUTAM VASUDEV Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (2)
1. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. mesto   ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek
kumite mladinke -59 kg (5)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
3. mesto   ŽOHAR SARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite mladinke +59 kg (9)
1. mesto   BELEHAR PATRICIJA Karate Klub Zmaj
2. mesto   JOVIĆ MARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   SKALICKY TAJDA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
5. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
6. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
kata ekipa dečki (4)
1. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC,OČKO) GORENŠEK,HLASTEC,OČKO
2. mesto   KK RADGONA 1 (PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ) PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ) LAMPE,MAJETIĆ,PAŠAGIĆ
3. mesto   ŠD GORICA 1 (STOJANOVIĆ,MUJIĆ,ŠULIGOJ) STOJANOVIĆ,MUJIĆ,ŠULIGOJ
kata ekipa deklice (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (LEBEN,KOTNIK,POLAK) LEBEN,KOTNIK,POLAK
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
kata ekipa kadeti (3)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
2. mesto   KK KRANJ 1 (KOŠIR,PLEVNIK,STOJANOVSKI) KOŠIR,PLEVNIK,STOJANOVSKI
kata ekipa kadetinje (2)
1. mesto   KK SEKI 1 (CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ) CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ
2. mesto   KK APAčE 1 (KNEDL,KOVAČ,LESJAK) KNEDL,KOVAČ,LESJAK
kata ekipa malčice (3)
1. mesto   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK) JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK
2. mesto   KK SEKI 1 (HRIBAR,OSMANOVIĆ,LONČARIČ) HRIBAR,OSMANOVIĆ,LONČARIČ
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (HRIBAR,OSMANOVIĆ,LONČARIČ) IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ,DAUTOVIĆ
kata ekipa malčki (8)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (GOLOB,MRGOLE,ŠEHIĆ) GOLOB,MRGOLE,ŠEHIĆ
2. mesto   KK POSTOJNA 2 (BOJC,SUBOTIČ,RADONJIČ) BOJC,SUBOTIČ,RADONJIČ
3. mesto   KK CERKNICA 1 (BOJC,SUBOTIČ,RADONJIČ) KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ
3. mesto   KK SEKI 1 (MILJATOVIČ,OČKO,RIZVANOVIĆ) MILJATOVIČ,OČKO,RIZVANOVIĆ
5. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIČ,DIZDAREVIČ,ČESEN) AKSENTIČ,DIZDAREVIČ,ČESEN
6. mesto   KK RUDAR 1 (STOJNIĆ,LIPUŠ SMAJLOVIĆ,HODŽIĆ) STOJNIĆ,LIPUŠ SMAJLOVIĆ,HODŽIĆ
kata ekipa ml. kadeti (5)
1. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC,HLASTEC) GORENŠEK,HLASTEC,HLASTEC
2. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK) KOLŠEK,MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK
3. mesto   KK VELENJE 1 (KOLŠEK,MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK) MUHAREMOVIĆ,PAŠIĆ,VANOVŠEK
3. mesto   KK CERKNICA 1 (BASAR,MIHELIČ,KRANJC) BASAR,MIHELIČ,KRANJC
kata ekipa ml. kadetinje (2)
1. mesto   KK KRANJ 2 (BALDŽIEV,ČUHALEV,KALAN) BALDŽIEV,ČUHALEV,KALAN
2. mesto   KK KRANJ 1 (PRATLJAČIĆ,PLEVNIK,ČERU) PRATLJAČIĆ,PLEVNIK,ČERU
kata ekipa mladinci (1)
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ETEROVIČ,KOTNIK,KRAJNIK) ETEROVIČ,KOTNIK,KRAJNIK
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (1)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (ŠUC,ŠPAREMBLEK,SKVARČA) ŠUC,ŠPAREMBLEK,SKVARČA