NazajMednarodni turnir (C)

13. POKAL OBČINE OPLOTNICA

Športna dvorana Milenij ( Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19 )



Države
1
Klubi
26
Skupaj prijave
188
Skupaj nastopi
257
Prijave ženske
71
Nastopi ženske
92
Prijave moški
117
Nastopi moški
165
Prijavljene ekipe
0
Ženske ekipe
0
Moške ekipe
0


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
5 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
6 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
7 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
8 KARATE KLUB PETROVČE
9 KARATE KLUB POLZELA
10 KARATE KLUB POSTOJNA
11 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
12 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
13 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
14 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
15 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
16 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
17 KARATE KLUB ŠTORE
18 KARATE KLUB TIGER VELENJE
19 KARATE KLUB TRBOVLJE
20 KARATE KLUB VELENJE
21 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
22 KARATE KLUB WKSA TEPANJE
23 KARATE KLUB ŽALEC
24 KARATE-DO KLUB PTUJ
25 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
26 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
27 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (8)
1. mesto   MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata dečki (8-4 kyu) (13)
1. mesto   ČMAK NEJC Karate Klub Shotokan Velenje
2. mesto   LAMI ALTRIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   GARCIA SEBASTIAN Karate Klub Polzela
3. mesto   ČUFUROVIČ ALEX Karate Klub Trbovlje
kata deklice (6)
1. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
3. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KREGAR GABRIJELA KARATE KLUB ŠTORE
kata deklice (8-4 kyu) (7)
1. mesto   MEHIć FATIMA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
kata kadeti (4)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje (8)
1. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   CENTRIH PATRICIJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice (8)
1. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   IKIĆ SARA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
kata malčice (8-6 kyu) (8)
1. mesto   JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
3. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
kata malčki (12)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
kata malčki (8- 6 kyu) (19)
1. mesto   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto   OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti (5)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
3. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (5)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   PAJTLER ERIK Karate klub WKSA Kungota
kata ml. kadetinje (4)
1. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (8)
1. mesto   KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   SKALE LEJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   OBLONŠEK GAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   VERDNIK NIKA Karate klub WKSA Kungota
kata mladinci (1)
1. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata mladinke (3)
1. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata najmlajše (5)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   ČERIć IVANA Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
kata najmlajše (8-6 kyu) (7)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   ČERIć IVANA Klub borilnih veščin Sevnica
kata najmlajši (4)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
kata najmlajši (8-6 kyu) (12)
1. mesto   TEPEŽ MATIJA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
kumite dečki -35 kg (8)
1. mesto   MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   LIPOVEC GARCIA SEBASTIJAN Karate Klub Polzela
3. mesto   TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
kumite dečki -40 kg (8)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
3. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite dečki +40 kg (4)
1. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
kumite deklice -40 kg (5)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   KRUMPAK TINKARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
kumite deklice +40 kg (0)
kumite kadeti -57 kg (6)
1. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
2. mesto   TROŠT ČEBELA MATIJA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kumite kadeti +70 kg (5)
1. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
2. mesto   BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite kadetinje -54 kg (7)
1. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite kadetinje +54 kg (0)
kumite malčice -30 kg (4)
1. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto   SKALICKY NERA Društvo Za Karate Celje
kumite malčice +30 kg (4)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   BABIČ ANA Karate društvo Loče
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite malčki -30 kg (11)
1. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
2. mesto   SIMONčIč GAšPER Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   SKOL ANEJ Karate klub WKSA Tepanje
3. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki +30 kg (7)
1. mesto   TOMC VITO Karate Klub Žalec
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KUNST TAI Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
kumite ml. kadeti -50 kg (9)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   TRAJKOVSKI VASIL Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite ml. kadeti +50 kg (7)
1. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
3. mesto   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadetinje -47 kg (0)
kumite ml. kadetinje +47 kg (4)
1. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite mladinci -76 kg (4)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   MALGAJ MARCEL Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
kumite mladinci +76 kg (5)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   RAKOVNIK NASTJA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
kumite mladinke +59 kg (0)