EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2016

POLZELA, Malteška cesta 28 ( Polzela , Polzela 8 )



Države
2
Klubi
36
Skupaj prijave
0
Skupaj nastopi
0
Prijave ženske
0
Nastopi ženske
0
Prijave moški
0
Nastopi moški
0
Prijavljene ekipe
113
Ženske ekipe
40
Moške ekipe
73


Države
1 EGYPT
2 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE KLUB BREŽICE
5 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
6 KARATE KLUB CERKNICA
7 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
8 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
9 KARATE KLUB KRANJ
10 KARATE KLUB LJUBLJANA
11 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
12 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
13 KARATE KLUB NESTOR
14 KARATE KLUB POLZELA
15 KARATE KLUB POSTOJNA
16 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
17 KARATE KLUB RADVANJE
18 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
19 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
20 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
21 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
22 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
23 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
24 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
25 KARATE KLUB ŠIŠKA
26 KARATE KLUB TIGER VELENJE
27 KARATE KLUB TRBOVLJE
28 KARATE KLUB VELENJE
29 KARATE KLUB ŽALEC
30 KARATE KLUB ZMAJ
31 SHARKIA - ZAGAZIG
32 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
33 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
34 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
35 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
36 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
37 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA

Karate zveza Slovenije je s pomočjo Karate kluba Polzela organizirala Ekipno državno prvenstvo Slovenije v karateju. Udeležilo se ga je 113 ekip iz 30-ih klubov. Najuspešnejši klub na tekmi je bil Karate klub Trbovlje, s štirimi osvojenimi zlatimi, eno srebrno in dvema bronastima medaljama.

V sklopu ekipnega državnega prvenstva je potekalo tudi državno prvenstvo oseb s posebnimi potrebami. V kategoriji 'specialni' so tekmovali: Igor Dobrič, KK Žalec (osvojil 1. mesto), Diandra Bekčić, KK Velenje (osvojila 2. mesto) in Andraž Virant, KK Zmaj (osvojil 3. mesto).
V kategoriji 'para' pa je nastopil Skender Tošič, KK Zmaj.


Vsem tekmovalcem čestitamo za borbenost in športni duh, organizatorju pa čestitke za vzorno izpeljano tekmo.

kata ekipa člani (5)
1. mesto   KK RUDAR 1 (TALER,UZEJNOVIČ) TALER,UZEJNOVIČ
2. mesto   KK LOVRENC 1 (BREZOČNIK,HELBL,DAJČMAN) BREZOČNIK,HELBL,DAJČMAN
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BREZOČNIK,HELBL,DAJČMAN) FERLIN,JOKSIMOVIĆ,PERC
3. mesto   KK RUDAR 2 (PAVLOVIČ,BEČIĆ) PAVLOVIČ,BEČIĆ
kata ekipa članice (2)
1. mesto   KK BREžICE 1 (GALIČ,OMERZO,PLANINC) GALIČ,OMERZO,PLANINC
2. mesto   KK ŽALEC 1 (LUBAJNŠEK,PUČKO,ZUPANČIČ) LUBAJNŠEK,PUČKO,ZUPANČIČ
kata ekipa dečki (7)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (BASAR,KRANJC,MIHELIČ) BASAR,KRANJC,MIHELIČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ŠEHIĆ,LUKAČ,GRIVEC) ŠEHIĆ,LUKAČ,GRIVEC
3. mesto   SH. VELENJE 1 (ŠEHIĆ,LUKAČ,GRIVEC) ROGELŠEK,GAJŠEK,HUSEINOVIĆ
3. mesto   KK VELENJE 2 (BRŠEK PUNGARTNIK,BRŠEK PUNGARTNIK) BRŠEK PUNGARTNIK,BRŠEK PUNGARTNIK
kata ekipa deklice (6)
1. mesto   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK) NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK
2. mesto   KK MAWASHI 1 (KOBAL - PAHOR,ĐAKOVIĆ,KONTREC) KOBAL - PAHOR,ĐAKOVIĆ,KONTREC
3. mesto   KK IDRIJA 2 (KOBAL - PAHOR,ĐAKOVIĆ,KONTREC) PAVŠIČ,NEDIŽAVEC,LOGAR
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ČEŠAREK,LESAR,KOLANDER) ČEŠAREK,LESAR,KOLANDER
kata ekipa kadeti (3)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (CESTNIK,IULIANO,ZIDAR) CESTNIK,IULIANO,ZIDAR
2. mesto   KK LOVRENC 1 (BRITOVŠEK,HERMAN) BRITOVŠEK,HERMAN
3. mesto   KK POLZELA 1 (REPNIK,VRANIČ,PODPEČAN) REPNIK,VRANIČ,PODPEČAN
kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto   KK VELENJE 1 (CESAR,ČESKO) CESAR,ČESKO
2. mesto   KK RADVANJE 1 (ARSLANOVSKI,BREZNIK,NAJŽAR) ARSLANOVSKI,BREZNIK,NAJŽAR
3. mesto   KK RADVANJE 2 (ARSLANOVSKI,BREZNIK,NAJŽAR) PUČKO,MARUŠIČ KOČAR,HORVATIČ
kata ekipa malčice (5)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (JOŠT,PRAPROTNIK,AKSENTIĆ) JOŠT,PRAPROTNIK,AKSENTIĆ
2. mesto   KK RUDAR 1 (DRAGIĆ,KANDUT) DRAGIĆ,KANDUT
3. mesto   KK BREžICE 1 (DRAGIĆ,KANDUT) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
kata ekipa malčki (5)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,ŠOLAJA) KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,ŠOLAJA
2. mesto   KK OPLOTNICA 1 (GANZITTI,GORENŠEK,LAMPREHT) GANZITTI,GORENŠEK,LAMPREHT
3. mesto   KK KOZJANSKO 1 (GANZITTI,GORENŠEK,LAMPREHT) BELE,ZBIL,LOTRIČ
3. mesto   SH. VELENJE 1 (MULAVDIĆ,ČMAK,TURNŠEK) MULAVDIĆ,ČMAK,TURNŠEK
kata ekipa ml. kadeti (8)
1. mesto   KK RADGONA 1 (KLOBASA,KLEMENČIČ,STERNIŠA) KLOBASA,KLEMENČIČ,STERNIŠA
2. mesto   KK RUDAR 1 (POLIČNIK,TAMŠE) POLIČNIK,TAMŠE
3. mesto   KK KRANJ 2 (POLIČNIK,TAMŠE) PLEVNIK,KORDIČ,DROBNJAK
3. mesto   KK RADVANJE 1 (PAULEC,RUTAR,BURLAK) PAULEC,RUTAR,BURLAK
kata ekipa ml. kadetinje (2)
1. mesto   KK RUDAR 1 (NOVAK,OMIĆ) NOVAK,OMIĆ
2. mesto   KK POLZELA 1 (ŽERJAV,BERGANT,AVŽNER) ŽERJAV,BERGANT,AVŽNER
kata ekipa mladinci (3)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (FERLIN,JOKSIMOVIĆ,PERC) FERLIN,JOKSIMOVIĆ,PERC
2. mesto   KK RUDAR 1 (BEČIĆ,KANDUT,TALER) BEČIĆ,KANDUT,TALER
3. mesto   KK POLZELA 1 (BEČIĆ,KANDUT,TALER) PODPEČAN,REPNIK,VINDIŠ
kata ekipa mladinke (0)
kata ekipa najmlajše (3)
1. mesto   KK KOZJANSKO 1 (BELE,BELE,HRIBAR) BELE,BELE,HRIBAR
2. mesto   KK RUDAR 1 (OSMANOVIĆ,POLIČNIK) OSMANOVIĆ,POLIČNIK
3. mesto   KK OPLOTNICA 1 (LAMPREHT,VALENČAK,SLATINEK) LAMPREHT,VALENČAK,SLATINEK
kata ekipa najmlajši (6)
1. mesto   KK OPLOTNICA 1 (HMELAK,JELENKO,GORENŠEK) HMELAK,JELENKO,GORENŠEK
2. mesto   KK CERKNICA 1 (TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ) TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
3. mesto   KK OPLOTNICA 2 (JAVERNIK,OČKO,OBLONŠEK) JAVERNIK,OČKO,OBLONŠEK
kumite ekipa člani open (4)
1. mesto   KK ZMAJ 2 (MARKAČ,MERC,RIHTARIČ) MARKAČ,MERC,RIHTARIČ
2. mesto   KK ZMAJ 1 (KLANEČEK,PREDALIČ,PAVELIĆ) KLANEČEK,PREDALIČ,PAVELIĆ
3. mesto   KK RUDAR 1 (KLANEČEK,PREDALIČ,PAVELIĆ) MULABDIĆ,MEŽA,MULABDIĆ
3. mesto   KK LJUBLJANA 1 (BUDIHNA,SETNIČAR) BUDIHNA,SETNIČAR
kumite ekipa članice open (3)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (FLORJANČIČ,STANKO,ŽUBER) FLORJANČIČ,STANKO,ŽUBER
2. mesto   KK KRANJ 1 (RISTIĆ,GODNIČ) RISTIĆ,GODNIČ
3. mesto   KK ŠIšKA 1 (RISTIĆ,GODNIČ) ŠKOF,MLEKUŠ,NEČEMAR,JEGLIČ
kumite ekipa dečki open (7)
1. mesto   KK ŽALEC 1 (MEDVED,SUŠA) MEDVED,SUŠA
2. mesto   KK RADVANJE 1 (BURLAK,RAJTER) BURLAK,RAJTER
3. mesto   KK OPLOTNICA 1 (BURLAK,RAJTER) TONKOVIČ,HMELAK,STEGNE
3. mesto   KK IDRIJA 1 (KRŽIŠNIK,ERZNOZNIK) KRŽIŠNIK,ERZNOZNIK
kumite ekipa deklice open (4)
1. mesto   KK LJUBLJANA 1 (ŽIBRET,LAMPIČ) ŽIBRET,LAMPIČ
2. mesto   KK MAWASHI 1 (LIKAR,ĐAKOVIĆ,KOBAL - PAHOR) LIKAR,ĐAKOVIĆ,KOBAL - PAHOR
3. mesto   KK KRANJ 1 (REPIČ,NADIŽAR,OGRIZEK) REPIČ,NADIŽAR,OGRIZEK
kumite ekipa kadeti open (8)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (KACIN,PETERNEL,ZLATKOV) KACIN,PETERNEL,ZLATKOV
2. mesto   SHK. KRANJ 1 (HAFNAR,JAGODIC,KAROV) HAFNAR,JAGODIC,KAROV
3. mesto   KK RADENCI 1 (HAFNAR,JAGODIC,KAROV) JURINEC,SKOTNIK
3. mesto   KK KRANJ 1 (ČRNILEC KESIČ,REBOLJ,KRALJ) ČRNILEC KESIČ,REBOLJ,KRALJ
kumite ekipa kadetinje open (2)
1. mesto   KK ŽALEC 1 (ČETINA,SUŠA,HOČEVAR) ČETINA,SUŠA,HOČEVAR
2. mesto   KK ROGAšKA 1 (POTISK,TEPEŠ,ZAVRŠKI) POTISK,TEPEŠ,ZAVRŠKI
kumite ekipa ml. člani open (1)
1. mesto   KK ZMAJ 1 (KLANEČEK,PREDALIČ,PAVELIĆ) KLANEČEK,PREDALIČ,PAVELIĆ
kumite ekipa ml. članice open (1)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (FLORJANČIČ,STANKO) FLORJANČIČ,STANKO
kumite ekipa ml. kadeti open (10)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (ISAKOVIĆ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ) ISAKOVIĆ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ
2. mesto   KK RADENCI 1 (ČERNELA,SKOTNIK) ČERNELA,SKOTNIK
3. mesto   KK POLZELA 1 (ČERNELA,SKOTNIK) BAŠIČ FEKONJA,PODPEČAN,VRANIČ
3. mesto   KK KOZJANSKO 1 (JORDAN,LESNIKA) JORDAN,LESNIKA
kumite ekipa ml. kadetinje open (6)
1. mesto   KK POLZELA 1 (BERGANT,ŽERJAV,JURINEC) BERGANT,ŽERJAV,JURINEC
2. mesto   KK GROSUPLJE 1 (DEBELJAK,MEKIČ) DEBELJAK,MEKIČ
3. mesto   KK KRANJ 1 (DEBELJAK,MEKIČ) REBOLJ,KOTNIK,KRAJNIK
3. mesto   KK ŽALEC 1 (TOPOLOVEC,UGOVŠEK,KVAS) TOPOLOVEC,UGOVŠEK,KVAS
kumite ekipa mladinci open (6)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (FERLIN,JOKSIMOVIĆ,MUJKANOVIĆ) FERLIN,JOKSIMOVIĆ,MUJKANOVIĆ
2. mesto   KK IDRIJA 1 (BAJUK,PRIMOŽIČ) BAJUK,PRIMOŽIČ
3. mesto   DBV PIRAN 1 (BAJUK,PRIMOŽIČ) BUDIN,TUBIČ
3. mesto   KK POLZELA 1 (PODPEČAN,VINDIŠ) PODPEČAN,VINDIŠ
kumite ekipa mladinke open (3)
1. mesto   KK NESTOR 1 (KOVAČEC GRAČNER,SMILJAN) KOVAČEC GRAČNER,SMILJAN
2. mesto   KK LJUBLJANA 1 (JERIHA,KURBEGOVIĆ) JERIHA,KURBEGOVIĆ
3. mesto   KK ŽALEC 1 (ZUPANČIČ,LUBAJNŠEK) ZUPANČIČ,LUBAJNŠEK