2. Pokalna tekma KZS

Novo Mesto ( Stopiče 37 , 8322 Stopiče )



Države
1
Klubi
56
Skupaj prijave
417
Skupaj nastopi
484
Prijave ženske
169
Nastopi ženske
197
Prijave moški
248
Nastopi moški
287
Prijavljene ekipe
38
Ženske ekipe
16
Moške ekipe
22


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE DRUŠTVO LOČE
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
8 KARATE KLUB CERKNICA
9 KARATE KLUB CIVITAS
10 KARATE KLUB ČRNOMELJ
11 KARATE KLUB HRASTNIK
12 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
13 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
14 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
15 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
16 KARATE KLUB KRANJ
17 KARATE KLUB LJUBLJANA
18 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
19 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
20 KARATE KLUB MON CHI
21 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
22 KARATE KLUB NESTOR
23 KARATE KLUB NOVO MESTO
24 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
25 KARATE KLUB PETROVČE
26 KARATE KLUB POLZELA
27 KARATE KLUB POSTOJNA
28 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
29 KARATE KLUB RADVANJE
30 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
31 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
32 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
33 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
34 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
35 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
36 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
37 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
38 KARATE KLUB SOKOL
39 KARATE KLUB TIGER VELENJE
40 KARATE KLUB TRBOVLJE
41 KARATE KLUB TREBNJE
42 KARATE KLUB VELENJE
43 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
44 KARATE KLUB VRHNIKA
45 KARATE KLUB ŽALEC
46 KARATE KLUB ZMAJ
47 KARATE-DO KLUB PTUJ
48 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
49 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
50 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
51 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
52 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
53 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
54 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
55 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
56 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
57 YUKI KLUB ČATEŽ

V nedeljo, 16. 10. 2016, je Karate zveza Slovenije, v sodelovanju s tehničnim organizatorjem karate klubom Novo Mesto, v športni dvorani OŠ Stopičah, organizirala 2. pokalno tekmo v borbah, katah in ekipnih katah za starostne kategorije do 18 let. Tekma se šteje kot druga izmed treh kvalifikacijskih tekem za prihajajoče mladinsko državno prvenstvo, ki bo 26.11.2016.

Tekmovanje je zaznamovala rekordna udeležba in odlična izvedba celotnega tekmovanja s strani tehničnega organizatorja, KK Novo Mesto.

kata dečki (35)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje
5. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto   MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
kata deklice (31)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
6. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
kata kadeti (15)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
5. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
kata kadetinje (18)
1. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
2. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
3. mesto   SUŠA HANA Karate Klub Žalec
3. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
6. mesto   NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
kata malčice (24)
1. mesto   KANDUT ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   DRAGIĆ LANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
5. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
6. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
kata malčki (39)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ALIČ ADAM Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   MUJIć VEDAD Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto   REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
kata ml. kadeti (25)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto   AHAčIč TARIK Karate Klub Postojna
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
kata ml. kadetinje (21)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
6. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata mladinci (8)
1. mesto   KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje
5. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6. mesto   KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
kata mladinke (11)
1. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
3. mesto   ARSLANOVSKI NIKITA Karate Klub Radvanje
5. mesto   OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
kata najmlajše (15)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
3. mesto   BIZJAK EMA Karate Klub Mon Chi
5. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   VAHTAR LARA Karate Klub Zmaj
kata najmlajši (19)
1. mesto   KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
2. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
3. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
5. mesto   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
6. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
kumite dečki -35 kg (14)
1. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
5. mesto   PERIC PšENIčNIK LIAM Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto   LUKAČ ŽAN Karate Klub Trbovlje
kumite dečki -40 kg (7)
1. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
2. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   TONKOVIČ NIK Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BASAR LOVRO Karate Klub Cerknica
5. mesto   ŠKET JURE Karate klub Velenje
6. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
kumite dečki -45 kg (7)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   PRELOG ŽAN Karate klub Civitas
3. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
5. mesto   HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   SADAR TILEN Karate Klub Virtus Duplica
kumite dečki +45 kg (5)
1. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   KRANJC ANŽE Karate Klub Cerknica
6. mesto   SUHODOLNIK VID Karate klub Civitas
kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
2. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
5. mesto   LIČEN NINA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite deklice +40 kg (8)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
3. mesto   OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
3. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   ŠTEHARNIK TINKARA Karate Klub Radvanje
6. mesto   KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite kadeti -52 kg (9)
1. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
5. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   ČERNELA SEBASTIAN Karate Klub Radenci Shotokan
kumite kadeti -57 kg (9)
1. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
3. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   VRANIČ NEJC Karate Klub Polzela
6. mesto   MUHIć AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite kadeti -63 kg (10)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   TUBIČ ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
5. mesto   DONOšA ALEKS Karate Klub Murska Sobota
6. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
kumite kadeti -70 kg (7)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
3. mesto   STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna
5. mesto   JURINEC MATEVŽ Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite kadeti +70 kg (10)
1. mesto   GAUTAM VASUDEV Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   UPLAZNIK MIHAEL Karate Klub Nestor
3. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   JOVANOVSKI ALEKSANDAR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
6. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite kadetinje -47 kg (0)
kumite kadetinje -54 kg (10)
1. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   BELEHAR PATRICIJA Karate Klub Zmaj
3. mesto   ŠIREC EMA Karate Klub Radvanje
5. mesto   LEVEC GRAJFONER KATARINA Karate Klub Ljubljana
6. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite kadetinje +54 kg (9)
1. mesto   ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   JOVIĆ MARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČETINA NEŽA Karate Klub Žalec
5. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
6. mesto   LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
kumite ml. kadeti -40 kg (8)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   JANžEKOVIč ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
6. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
kumite ml. kadeti -45 kg (9)
1. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
2. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ČEBULAR DANAJ Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
5. mesto   BABIČ DAVID Karate Klub Trbovlje
6. mesto   SARAJLIć MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadeti -50 kg (12)
1. mesto   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. mesto   DROBNJAK MILAN Karate Klub Kranj
5. mesto   MARTINUZZI MATIAS Karate klub Civitas
6. mesto   ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. kadeti -55 kg (9)
1. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MAJCEN JAKA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ZVER NIKO Karate Klub Murska Sobota
5. mesto   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
kumite ml. kadeti +55 kg (8)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   OREščANIN ZORAN Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   KOŠIR DOMEN Karate Klub Kranj
5. mesto   POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   MILETIČ KRISTJAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite ml. kadetinje -40 kg (6)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje -45 kg (3)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   FURMAN MINEA Karate društvo Loče
kumite ml. kadetinje -50 kg (8)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   LESJAK NIKA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
6. mesto   ROŽMAN NADIA Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadetinje +50 kg (15)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   MUJAGIĆ LARISA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
5. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
6. mesto   CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite mladinci -55 kg (3)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto   BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   DVORJAK GAL Karate Klub Nestor
3. mesto   REPNIK KLEMEN Karate Klub Polzela
kumite mladinci -68 kg (12)
1. mesto   PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   BREZNIK MATIC Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
5. mesto   ZUPANEC TIM Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinci -76 kg (10)
1. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto   ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj
3. mesto   ZUPANČIČ TIMOTEJ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   VREČIČ TIVADAR UROŠ Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kumite mladinci +76 kg (8)
1. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. mesto   JAGODIC KRISTIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   BABIČ ŽIVOJIN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   VINDIŠ DAVID Karate Klub Polzela
6. mesto   PAVŠIČ SVIT Karate Klub Postojna
kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
kumite mladinke -59 kg (3)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
kumite mladinke +59 kg (4)
1. mesto   SMILJAN KITI Karate Klub Ljubljana
2. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
kata ekipa dečki (7)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (RADIĆ,MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK) RADIĆ,MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK
2. mesto   KK CERKNICA 1 (BASAR,KRANJC,MIHELIČ) BASAR,KRANJC,MIHELIČ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BASAR,KRANJC,MIHELIČ) GRIVEC,LUKAČ,ŠEHIĆ
3. mesto   KK VELENJE 1 (BRŠEK PUNGARTNIK,BRŠEK PUNGARTNIK,VANOVŠEK) BRŠEK PUNGARTNIK,BRŠEK PUNGARTNIK,VANOVŠEK
5. mesto   KK APAčE 1 (ŠINKO,KASTELIC,STEYER) ŠINKO,KASTELIC,STEYER
6. mesto   KK RUDAR 1 (DRAGIČ,MITROVIĆ,STROPNIK) DRAGIČ,MITROVIĆ,STROPNIK
kata ekipa deklice (3)
1. mesto   KK RUDAR 1 (GOLAČ,HLIŠČ,DRAGIĆ) GOLAČ,HLIŠČ,DRAGIĆ
2. mesto   KK VELENJE 1 (KRAJNC,PRATNEMER,ZAGER) KRAJNC,PRATNEMER,ZAGER
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (KRAJNC,PRATNEMER,ZAGER) ČEŠAREK,KOLANDER,LESAR
kata ekipa kadeti (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ČULIBRK,REBOLJ,PLEVNIK) ČULIBRK,REBOLJ,PLEVNIK
kata ekipa kadetinje (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KRAJNIK,KOTNIK,NADIŽAR) KRAJNIK,KOTNIK,NADIŽAR
kata ekipa malčice (4)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
2. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,PETKOVIĆ,LAVRIČ) LAKNER,PETKOVIĆ,LAVRIČ
3. mesto   KK RUDAR 1 (LAKNER,PETKOVIĆ,LAVRIČ) DRAGIĆ,KANDUT,OSMANOVIĆ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (JOŠT,AKSENTIĆ,PRAPROTNIK) JOŠT,AKSENTIĆ,PRAPROTNIK
kata ekipa malčki (4)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (REBEC,VADNAL,VADNAL) REBEC,VADNAL,VADNAL
2. mesto   KK OPLOTNICA 2 (GANZITTI,GORENŠEK,HLASTEC) GANZITTI,GORENŠEK,HLASTEC
3. mesto   KK OPLOTNICA 1 (GANZITTI,GORENŠEK,HLASTEC) HMELAK,JELENKO,OČKO
3. mesto   ŠD GORICA 1 (MUJIĆ,KOLŠEK,STOJANOVIĆ) MUJIĆ,KOLŠEK,STOJANOVIĆ
kata ekipa ml. kadeti (4)
1. mesto   KK RADGONA 1 (KLOBASA,KLEMENČIČ,STERNIŠA) KLOBASA,KLEMENČIČ,STERNIŠA
2. mesto   KK RUDAR 1 (POLIČNIK,TAMŠE,DRAGIČ) POLIČNIK,TAMŠE,DRAGIČ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (POLIČNIK,TAMŠE,DRAGIČ) ŠEHIĆ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ
3. mesto   KK KRANJ 1 (STOJANOVSKI,KOŠIR,DROBNJAK) STOJANOVSKI,KOŠIR,DROBNJAK
kata ekipa ml. kadetinje (5)
1. mesto   KK KRANJ 2 (NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK) NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK
2. mesto   KK APAčE 1 (KOVAČ,KOVAČ,LESJAK) KOVAČ,KOVAČ,LESJAK
3. mesto   KK RUDAR 1 (KOVAČ,KOVAČ,LESJAK) GOLAČ,OMIĆ,NOVAK
3. mesto   KK KRANJ 1 (NAGLIČ,ETEROVIČ,OGRIZEK) NAGLIČ,ETEROVIČ,OGRIZEK
kata ekipa mladinci (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ŠTULAR,RIHTARŠIČ,KERŠIČ AHLIN) ŠTULAR,RIHTARŠIČ,KERŠIČ AHLIN
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (FERLIN,PERC,ZIDAR) FERLIN,PERC,ZIDAR
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK TIGER 1 (CENTRIH,LAČEVIĆ,MUHAREMOVIĆ) CENTRIH,LAČEVIĆ,MUHAREMOVIĆ
kata ekipa najmlajše (2)
1. mesto   KK ZMAJ 1 (JOKIĆ,PEJKOVIČ,VAHTAR) JOKIĆ,PEJKOVIČ,VAHTAR
2. mesto   KK RUDAR 1 (KANDUT,OSMANOVIĆ,POLIČNIK) KANDUT,OSMANOVIĆ,POLIČNIK
kata ekipa najmlajši (4)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ) TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ
2. mesto   KK OPLOTNICA 1 (JAVERNIK,OBLONŠEK,OČKO) JAVERNIK,OBLONŠEK,OČKO
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (JAVERNIK,OBLONŠEK,OČKO) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
3. mesto   KK ZMAJ 1 (CIUHA,ERDELIČ,PIRMAN) CIUHA,ERDELIČ,PIRMAN