20 th POSTOJNA OPEN 2020

Sports hall Postojna Secondary school ( Postojna , Cesta v staro vas 2 )



Objekt / lokacija : Sports hall Postojna Secondary school
Postojna , Cesta v staro vas 2
Organizator : Karate Klub Postojna
Začetek : 23.05.2020 09:00:00
Rok prijave : 20.05.2020 00:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : RAKIČ BRATISLAV
karatepostojna@gmail.com
00386 40 295 583
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €

OPOZORILO !!!

1. Tekmovalci v katah kateri nastopajo v KYU kategorijah ne morejo nastopati še v absolutni kategoriji oziroma obratno.

2. Tekmovalci v borbah kateri želijo nastopiti v več kategorijah lahko nastopajo le v eni starostni kategorirji naslednja kategorija je ena starostna višje. Nikako ne morejo nastopiti v dveh starostnih kategorijah  s spremembo težnostne.

__________________________________________________________________________________

 

WARNING !!!

1. Catalog competitors competing in the KYU category can no longer recall the inverted absolute category.

2. Competitors who want to stop in multiple categories may only compete in one age category for the next category to be one higher age. There is no way they can stop in two age categories with a change in severity.


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 0
2 kata najmlajše (8 kyu) Št. prijavljenih : 1
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 0
4 kata najmlajši (8 kyu) Št. prijavljenih : 0
5 kata malčice Št. prijavljenih : 3
6 kata malčice (8 kyu) Št. prijavljenih : 1
7 kata malčki Št. prijavljenih : 2
8 kata malčki (8 kyu) Št. prijavljenih : 2
9 kata dečki Št. prijavljenih : 6
10 Kata dečki (8 kyu) Št. prijavljenih : 0
11 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 5
12 kata deklice Št. prijavljenih : 2
13 Kata deklice (8 kyu) Št. prijavljenih : 0
14 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 2
15 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 1
16 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 0
17 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 3
18 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 0
19 kata kadeti Št. prijavljenih : 0
20 kata kadetinje Št. prijavljenih : 0
21 kata mladinci Št. prijavljenih : 0
22 kata mladinke Št. prijavljenih : 0
23 kata člani +18 Št. prijavljenih : 0
24 kata članice +18 Št. prijavljenih : 1
25 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 2
26 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
27 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 1
28 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
kata najmlajše (8 kyu)
1 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
kata najmlajši (8 kyu)
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
3 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata malčice (8 kyu)
1 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
kata malčki (8 kyu)
1 DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
2 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 Đačić Vojin Karate klub Potoci
3 Klačar Luka Karate klub Potoci
4 MALEŠEVIČ MIŠO Karate Klub Postojna
5 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
6 Subotič Filip Karate Klub Postojna
Kata dečki (8 kyu)
kata dečki (8-4 kyu)
1 DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
2 GAJIĆ TEODOR Karate Klub Postojna
3 KOLESNYKOV ANDRIY Karate Klub Postojna
4 MAHMIĆ EMIN Karate Klub Postojna
5 MATEVŽ PRAPER Karate Klub Postojna
kata deklice
1 Beljkaš Neda Karate klub Potoci
2 Blagojević Tijana Društvo Za Borilne Veščine Piran
Kata deklice (8 kyu)
kata deklice (8-4 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata ml. kadeti
1 Rondović David Karate klub Potoci
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
kata ml. kadetinje
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 Blagojević Tijana Društvo Za Borilne Veščine Piran
3 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
kata kadeti
kata kadetinje
kata mladinci
kata mladinke
kata člani +18
kata članice +18
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
kata veterani + 35 let
1 SUBOTIČ DALIBOR Karate Klub Postojna
2 VERNOT SREčKO Društvo Za Borilne Veščine Piran
kata veteranke + 35 let
kata veterani + 50 let
1 RAKIć BRATISLAV Karate Klub Postojna
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Blagojević Tijana kata ml. kadetinje
2 Blagojević Tijana kata deklice
3 Brulić Merisa kumite kadetinje +54 kg
4 Brulić Merisa kumite mladinke -59 kg
5 Grbić Sandra kumite kadetinje +54 kg
6 Grbić Sandra kumite mladinke -59 kg
7 Pepić Lea Eve kumite deklice -35 kg
8 Pepić Lea Eve kumite ml. kadetinje -40 kg
9 Svetina Premru Žanet kumite deklice +40 kg
10 Svetina Premru Žanet kumite ml. kadetinje -45 kg
11 VERNOT SREčKO kata veterani + 35 let
12 VERNOT SREčKO kumite veterani +35 let open
13 ZORIČ ANĐELA kumite deklice +40 kg
14 ZORIČ ANĐELA kumite ml. kadetinje -50 kg
2    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite kadetinje +54 kg
2 GLAVINA MRAK REBEKA kumite mladinke -59 kg
3 Marković Žan kumite člani +84 kg
4 Mitrović Veljko kumite dečki -35 kg
5 Mitrović Veljko kumite malčki -30 kg
6 Orejaš Mladen kumite veterani +35 let open
7 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti -63 kg
8 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite ml. kadeti +50 kg
9 Vatovec Ernest kumite dečki -40 kg
10 Vatovec Ernest kumite malčki +30 kg
11 Vatovec Jagoda kata malčice
12 Vatovec Jagoda kata deklice (8-4 kyu)
3    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata ml. kadetinje
2 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
3 AKSENTIČ NASTAS kumite malčki +30 kg
4 ARSENIć PETAR kumite kadeti -57 kg
5 ARSENIć PETAR kumite mladinci -61 kg
6 ARSENIČ SARA kumite kadetinje +54 kg
7 BEŠIČ LANA kata malčice
8 BEŠIČ LANA kumite malčice -30 kg
9 BEŠIČ LANA kata deklice (8-4 kyu)
10 BOJC JAKOB kata dečki
11 DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
12 DUJC GREGOR kata malčki (8 kyu)
13 DUJC GREGOR kata dečki (8-4 kyu)
14 GAJIĆ TEODOR kata dečki (8-4 kyu)
15 GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
16 KOLESNYKOV ANDRIY kata dečki (8-4 kyu)
17 MAHMIĆ EMIN kata dečki (8-4 kyu)
18 MALEŠEVIČ MIŠO kata dečki
19 MALEŠEVIČ MIŠO kumite dečki -35 kg
20 MATEVŽ PRAPER kata dečki (8-4 kyu)
21 MOZETIČ-KERIN JAN kumite ml. kadeti +50 kg
22 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
23 RAKIć BRATISLAV kata veterani + 50 let
24 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
25 RUDONJIĆ JOVAN kumite dečki -40 kg
26 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
27 STEFANOVSKI ANDRAž kumite člani -75 kg
28 SUBOTIČ DALIBOR kata veterani + 35 let
29 Subotič Filip kata dečki
30 Subotič Filip kumite dečki -35 kg
31 KK Postojna 1 kata ekipa dečki
4    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
3 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -45 kg
4 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
5 MILEV MATEJ kata malčki (8 kyu)
6 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
7 Torkar Ajda kata najmlajše (8 kyu)
5    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata članice +18
6    Karate klub Potoci
1 Beljkaš Neda kata deklice
2 Đačić Vojin kata dečki
3 Klačar Luka kata dečki
4 Rondović David kata ml. kadeti
7    KARATE-DO LEIBNITZ
1 DJURDJEVIC RADOMIR kumite veterani +35 let open
2 PESIC NINA kata malčice (8 kyu)
3 PESIC NINA kumite malčice +30 kg