18. KARATE OPEN ŽALEC 2020

Športna dvorana OŠ Žalec ( Žalec , Šilihova ul. 1 )



Objekt / lokacija : Športna dvorana OŠ Žalec
Žalec , Šilihova ul. 1
Organizator : Karate Klub Žalec
Začetek : 14.03.2020 10:00:00
Rok prijave : 11.03.2020 23:59:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Matjaž Končina
matjaz.koncina@gmail.com
00386 41 671 972
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €

OPOZORILO !!!

1. Tekmovalci v katah kateri nastopajo v KYU kategorijah ne morejo nastopati še v absolutni kategoriji oziroma obratno.

2. Tekmovalci v borbah kateri želijo nastopiti v več kategorijah lahko nastopajo le v eni starostni kategorirji naslednja kategorija je ena starostna višje. Nikako ne morejo nastopiti v dveh starostnih kategorijah  s spremembo težnostne.

__________________________________________________________________________________

 

WARNING !!!

1. Catalog competitors competing in the KYU category can no longer recall the inverted absolute category.

2. Competitors who want to stop in multiple categories may only compete in one age category for the next category to be one higher age. There is no way they can stop in two age categories with a change in severity.


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 1
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 0
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
5 kata malčice Št. prijavljenih : 1
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
7 kata malčki Št. prijavljenih : 1
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 1
9 kata dečki Št. prijavljenih : 0
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 3
11 kata deklice Št. prijavljenih : 1
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 2
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 1
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 0
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 0
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 0
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 1
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 0
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 3
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 0
21 kata ml. člani Št. prijavljenih : 0
22 kata ml. članice Št. prijavljenih : 0
23 kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let Št. prijavljenih : 0
24 kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let Št. prijavljenih : 0
25 kata člani +18 Št. prijavljenih : 3
26 kata članice +18 Št. prijavljenih : 0
27 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 1
28 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Jevševar Gašper Karate klub Radeče
kata malčice
1 Kramar Lili Karate klub Radeče
kata malčice (8-6 kyu)
1 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata malčki
1 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Kramar Vili Karate klub Radeče
kata dečki
kata dečki (8-4 kyu)
1 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
2 Kolander Andraž Karate klub Radeče
3 Tratar Anže Karate klub Radeče
kata deklice
1 Blagojević Tijana Društvo Za Borilne Veščine Piran
kata deklice (8-4 kyu)
1 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
2 Pepić Lea Eve Društvo Za Borilne Veščine Piran
kata ml. kadeti
1 BOMBARDI LEONARDO ASD Esercito - 187 Folgore
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
kata ml. kadetinje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
kata kadeti
1 BOMBARDI LEONARDO ASD Esercito - 187 Folgore
kata kadetinje
kata mladinci
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata mladinke
kata ml. člani
kata ml. članice
kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let
kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
kata člani +18
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata članice +18
kata veterani + 35 let
1 VERNOT SREčKO Društvo Za Borilne Veščine Piran
kata veteranke + 35 let
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Blagojević Tijana kata deklice
2 Brulić Merisa kumite kadetinje +54 kg
3 Brulić Merisa kumite mladinke -59 kg
4 Grbić Sandra kumite kadetinje +54 kg
5 Grbić Sandra kumite mladinke -59 kg
6 Pepić Lea Eve kumite deklice -40 kg
7 Pepić Lea Eve kata deklice (8-4 kyu)
8 Svetina Premru Žanet kumite deklice +40 kg
9 Svetina Premru Žanet kumite ml. kadetinje -45 kg
10 VERNOT SREčKO kumite člani +84 kg
11 VERNOT SREčKO kata veterani + 35 let
12 ZORIČ ANĐELA kumite deklice +40 kg
13 ZORIČ ANĐELA kumite ml. kadetinje -50 kg
2    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
3    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite kadetinje +54 kg
2 GLAVINA MRAK REBEKA kumite mladinke -59 kg
3 Marković Žan kumite člani +84 kg
4 Marković Žan kumite člani open
5 Mitrović Veljko kumite dečki -40 kg
6 Mitrović Veljko kumite malčki -30 kg
7 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
8 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti -63 kg
9 Vatovec Ernest kumite dečki -35 kg
10 Vatovec Ernest kumite malčki +30 kg
11 Vatovec Jagoda kata najmlajše
12 Vatovec Jagoda kata malčice (8-6 kyu)
4    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje +54 kg
2 BIKIČ TIANA kumite mladinke +59 kg
3 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -55 kg
4 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 KRAMBERGER LARA kumite kadetinje +54 kg
6 MAŠIĆ NEJLA kata deklice (8-4 kyu)
7 Mešič Tjan kumite malčki -30 kg
8 Mlačnik Ažbe kumite dečki -35 kg
9 PODPEČAN MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
10 RIOSA NOVAK KAJA kumite kadetinje -47 kg
11 RIOSA NOVAK TILEN kumite mladinci -61 kg
12 ROŽIČ JULIJA kumite deklice -40 kg
13 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
5    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KRUMPAK TINKARA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
3 KURAJ JAKOB kumite malčki +30 kg
4 KURAJ MITJA kumite ml. kadeti -50 kg
5 ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 Žumer Jakob kumite ml. kadeti +55 kg
6    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 MILEV MATEJ kata malčki
3 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
4 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
5 Torkar Ajda kata najmlajše (8-6 kyu)
7    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata člani +18
2 ČUčEK MIšEL kata mladinci
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata člani +18
4 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
5 KLOBASA BLAŽ kata člani +18
6 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
8    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
2 FIRŠT ANEJ kumite dečki -40 kg
3 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -63 kg
4 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -63 kg
9    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 BIZJAK LEDERER Leja kumite kadetinje -54 kg
10    ASD Esercito - 187 Folgore
1 BOMBARDI LEONARDO kata ml. kadeti
2 BOMBARDI LEONARDO kata kadeti
3 CITI JACOPO kumite dečki -35 kg
4 CITI JACOPO kumite ml. kadeti -40 kg
5 LIGAS EDOARDO kumite dečki -40 kg
6 MILLAURO VITTORIA kumite deklice -40 kg
7 SIMONETTI NICHOLAS kumite dečki -35 kg
11    Karate klub Radeče
1 Hrvić Edvin kata dečki (8-4 kyu)
2 Jevševar Gašper kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Kolander Andraž kata dečki (8-4 kyu)
4 Kramar Lili kata malčice
5 Kramar Vili kata malčki (8- 6 kyu)
6 Tratar Anže kata dečki (8-4 kyu)