1. Pokalna tekma KZS

ODPOVEDANO !!! ( Šenčur , Pipanova cesta 43 )



Objekt / lokacija : ODPOVEDANO !!!
Šenčur , Pipanova cesta 43
Organizator : Karate klub Šenčur
Začetek : 21.03.2021 10:00:00
Rok prijave : 18.03.2020 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tkk@karate-slo.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 4
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 6
3 kata malčice Št. prijavljenih : 7
4 kata malčki Št. prijavljenih : 12
5 kata dečki Št. prijavljenih : 12
6 kata deklice Št. prijavljenih : 8
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 6
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 8
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 5
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 6
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 7
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 1
kata najmlajše
1 DEBELJAK MARJETA Karate klub Šenčur
2 Kristić Karolina Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Mešanović Lamija Karate Klub Rudar Velenje
4 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 ČEBAŠEK VITAN Karate klub Šenčur
2 Hankić Aleksej Karate Klub Rudar Velenje
3 Hankić Lian Karate Klub Rudar Velenje
4 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
5 JENKO TIM Karate klub Šenčur
6 MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice
1 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
2 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 JERŠIČ ŽANA Športno Društvo Dinamik Celje
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
6 Purić Tijana Karate klub Sokol
7 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
kata malčki
1 ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2 Debeljak Gašper Karate klub Šenčur
3 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Jevševar Gašper Karate klub Radeče
6 KELERT TIM Karate klub Šenčur
7 Koštić Alen Shotokan Karate Klub Postojna
8 Kramar Vili Karate klub Radeče
9 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
10 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
11 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 Tavželj Vidal Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata dečki
1 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
2 GARIĆ DAVUD Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 GRILC TIMON Karate klub Šenčur
4 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
5 Kolander Andraž Karate klub Radeče
6 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
9 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
10 SULEJMANI EGZON Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 Tratar Anže Karate klub Radeče
12 Večerin Taras Karate klub Sokol
kata deklice
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
4 Kramar Lili Karate klub Radeče
5 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
6 MAVSAR TAJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
8 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti
1 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 IMAMOVIĆ HARUN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 KALENDER Edvin Shotokan Karate Klub Postojna
4 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
5 REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
6 SULEJMANI LEART Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje
1 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Fatmić Lejla Karate Klub Rudar Velenje
3 KREGAR GABRIJELA Športno Društvo Dinamik Celje
4 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
5 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
6 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
7 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
8 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadeti
1 CAKOR ALDIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
4 SELIMOVIĆ EMIR Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
3 HAJRULAI ANISA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
5 Sivčević Sadžida Shotokan Karate Klub Postojna
6 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci
1 ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
kata mladinke
1 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
1    Karate-do Klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata mladinci
2    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
3    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje +54 kg
2 BERGANT LAURA kumite mladinke -59 kg
3 BIKIČ TIANA kumite mladinke +59 kg
4 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -55 kg
5 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 JEVIĆ SVEN kumite dečki -35 kg
7 KRAMBERGER LARA kumite kadetinje +54 kg
8 Kramberger Zala kumite deklice -40 kg
9 Mlačnik Ažbe kumite dečki -35 kg
10 RIOSA NOVAK KAJA kumite kadetinje -47 kg
11 RIOSA NOVAK TILEN kumite mladinci -55 kg
12 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
13 ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
4    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
2 MIKŠA LOVRO kata malčki
5    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata kadetinje
2 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
3 KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -40 kg
4 Mačar Dejan kata kadeti
5 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
6 Mačar Tijan kata ml. kadeti
7 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -45 kg
8 MILEV MATEJ kata malčki
9 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
10 Torkar Ajda kata najmlajše
6    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
3 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
4 Tavželj Vidal kata malčki
5 Tavželj Vidal kumite malčki -30 kg
6 KK Radgona 1 kata ekipa mladinci
7    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
2 JERŠIČ ŽANA kata malčice
3 KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
4 POLAK NIKA kata ml. kadetinje
5 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -63 kg
6 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -63 kg
8    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata deklice
2 BOŠNJIĆ ELENA kata kadetinje
3 Fatmić Lejla kata ml. kadetinje
4 Hankić Aleksej kata najmlajši
5 Hankić Lian kata najmlajši
6 HLIŠČ LANA kata kadetinje
7 HRUSTIĆ SAJRA kata malčice
8 Mešanović Lamija kata najmlajše
9 PRATNEMER HANA kata ml. kadetinje
10 Sadiković Ajdin kumite dečki +45 kg
11 STOJNIĆ MAIK kumite malčki -35 kg
12 KK Rudar 1 kata ekipa najmlajši
13 KK Rudar 1 kata ekipa najmlajše
14 KK Rudar 1 kata ekipa kadetinje
9    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESEN BORIS kata malčki
2 ČESEN VESNA kata deklice
3 ČESNIK DENIS kata kadeti
4 KALENDER Edvin kata ml. kadeti
5 Koštić Alen kata malčki
6 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
7 LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
8 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
9 REBEC GAŠPER kata ml. kadeti
10 Savković Ivana kata malčice
11 Sivčević Sadžida kata kadetinje
12 STOJANOVIĆ GLORIA kata ml. kadetinje
10    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
2 ERDELIČ ŽAN kata dečki
3 PURIĆ ADRIJANA kata malčice
4 Purić Tijana kata malčice
5 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata dečki
6 Večerin Taras kata dečki
7 KK Sokol 1 kata ekipa dečki
8 KK Sokol 1 kata ekipa deklice
11    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
2 CAKOR ALDIN kata kadeti
3 GARIĆ DAVUD kata dečki
4 GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
5 HAJRULAI ANISA kata kadetinje
6 HAJRULAI LUAN, kata malčki
7 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
8 IMAMOVIĆ HARUN kata ml. kadeti
9 JEROT MIHA kata malčki
10 JEROT NEŽA kata malčice
11 Kristić Karolina kata najmlajše
12 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
13 MAVSAR TAJDA kata deklice
14 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
15 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
16 NOVAK SARA, kata mladinke
17 OSMANOVIĆ EMAR kata dečki
18 PIVIĆ EVELIN kata mladinci
19 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
20 SELIMOVIĆ EMIR kata kadeti
21 SLUGA JURE kata mladinci
22 SULEJMANI EGZON kata dečki
23 SULEJMANI LEART kata ml. kadeti
24 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
25 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
26 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
12    Karate klub Šenčur
1 ČEBAŠEK VITAN kata najmlajši
2 ČIMžAR ALEKS kata mladinci
3 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
4 Debeljak Gašper kata malčki
5 Debeljak Gašper kumite malčki +35 kg
6 DEBELJAK MARJETA kata najmlajše
7 GRILC TIMON kata dečki
8 GRILC TIMON kumite dečki -35 kg
9 JAKUPIČ JAKA kata najmlajši
10 JENKO TIM kata najmlajši
11 KELERT TIM kata malčki
12 KELERT TIM kumite malčki +35 kg
13 PODBORŠEK ZOJA kata deklice
14 PODBORŠEK ZOJA kumite deklice -40 kg
15 Sadiković Muhammed kata dečki
16 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg
13    Karate klub Radeče
1 Hrvić Edvin kata dečki
2 Jevševar Gašper kata malčki
3 Kolander Andraž kata dečki
4 Kramar Lili kata deklice
5 Kramar Vili kata malčki
6 Tratar Anže kata dečki
14    KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
1 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
15    Karate Klub Mawashi Postojna
1 KK Mawashi 1 kata ekipa najmlajši