1. Pokalna tekma KZS

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( Šenčur , Pipanova cesta 43 )



Objekt / lokacija : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
Šenčur , Pipanova cesta 43
Organizator : Karate klub Šenčur
Začetek : 21.03.2020 10:00:00
Rok prijave : 18.03.2020 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tkk@karate-slo.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 4
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 4
3 kata malčice Št. prijavljenih : 1
4 kata malčki Št. prijavljenih : 4
5 kata dečki Št. prijavljenih : 2
6 kata deklice Št. prijavljenih : 2
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 1
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 4
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 1
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 3
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 5
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 DEBELJAK MARJETA Karate klub Šenčur
2 Delić Aylin Karate Klub Rudar Velenje
3 Mešanović Lamija Karate Klub Rudar Velenje
4 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 ČEMAŽAR VITAN Karate klub Šenčur
2 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
3 JENKO TIM Karate klub Šenčur
4 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
1 JERŠIČ ŽANA Športno Društvo Dinamik Celje
kata malčki
1 Debeljak Gašper Karate klub Šenčur
2 KELERT TIM Karate klub Šenčur
3 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
4 Tavželj Vidal Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata dečki
1 GRILC TIMON Karate klub Šenčur
2 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
kata deklice
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
kata ml. kadeti
1 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadetinje
1 Fatmić Lejla Karate Klub Rudar Velenje
2 KREGAR GABRIJELA Športno Društvo Dinamik Celje
3 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
4 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
kata kadeti
1 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
kata kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
3 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
kata mladinci
1 ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
kata mladinke
1    Karate-do Klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata mladinci
2    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
3    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata kadetinje
2 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
3 KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -40 kg
4 Mačar Dejan kata kadeti
5 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
6 Mačar Tijan kata ml. kadeti
7 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -45 kg
8 MILEV MATEJ kata malčki
9 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
10 Torkar Ajda kata najmlajše
4    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
3 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
4 Tavželj Vidal kata malčki
5 Tavželj Vidal kumite malčki -30 kg
6 KK Radgona 1 kata ekipa mladinci
5    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
2 JERŠIČ ŽANA kata malčice
3 KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
4 POLAK NIKA kata ml. kadetinje
5 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -63 kg
6 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -63 kg
6    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata deklice
2 BOŠNJIĆ ELENA kata kadetinje
3 Delić Aylin kata najmlajše
4 Fatmić Lejla kata ml. kadetinje
5 HLIŠČ LANA kata kadetinje
6 Mešanović Lamija kata najmlajše
7 Mulabdić Alan kata najmlajši
8 PRATNEMER HANA kata ml. kadetinje
9 Sadiković Ajdin kumite dečki +45 kg
10 STOJNIĆ MAIK kumite malčki -35 kg
11 KK Rudar 1 kata ekipa najmlajši
12 KK Rudar 1 kata ekipa najmlajše
13 KK Rudar 1 kata ekipa kadetinje
7    Karate klub Šenčur
1 ČEMAŽAR VITAN kata najmlajši
2 ČIMžAR ALEKS kata mladinci
3 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
4 Debeljak Gašper kata malčki
5 Debeljak Gašper kumite malčki +35 kg
6 DEBELJAK MARJETA kata najmlajše
7 GRILC TIMON kata dečki
8 GRILC TIMON kumite dečki -35 kg
9 JAKUPIČ JAKA kata najmlajši
10 JENKO TIM kata najmlajši
11 KELERT TIM kata malčki
12 KELERT TIM kumite malčki +35 kg
13 PODBORŠEK ZOJA kata deklice
14 PODBORŠEK ZOJA kumite deklice -40 kg
15 Sadiković Muhammed kata dečki
16 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg
8    KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
1 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
9    Karate Klub Mawashi Postojna
1 KK Mawashi 1 kata ekipa najmlajši