POKAL GORENJSKE 2020

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( Šenčur , Pipanova cesta 43 a )



Objekt / lokacija : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
Šenčur , Pipanova cesta 43 a
Organizator : Karate klub Šenčur
Začetek : 13.06.2021 10:00:00
Rok prijave : 10.06.2021 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Vojo Ašanin
info@karatezvezegorenske.si
031 322 239
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 2
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 2
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
5 kata malčice Št. prijavljenih : 0
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 0
7 kata malčki Št. prijavljenih : 4
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 3
9 kata dečki Št. prijavljenih : 2
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 4
11 kata deklice Št. prijavljenih : 1
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 2
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 0
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 1
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 0
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 1
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 1
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 1
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 0
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 DEBELJAK MARJETA Karate klub Šenčur
2 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 DEBELJAK MARJETA Karate klub Šenčur
2 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 ČEBAŠEK VITAN Karate klub Šenčur
2 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 ČEBAŠEK VITAN Karate klub Šenčur
2 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
kata malčice
kata malčice (8-6 kyu)
kata malčki
1 DEBELJAK GAŠPER Karate klub Šenčur
2 GRILC TIMON Karate klub Šenčur
3 KELERT TIM Karate klub Šenčur
4 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčki (8- 6 kyu)
1 DEBELJAK GAŠPER Karate klub Šenčur
2 GRILC TIMON Karate klub Šenčur
3 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki
1 SADIKOVIĆ MUHAMMED Karate klub Šenčur
2 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki (8-4 kyu)
1 DOBRNJAC ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
2 Gašperlin Miha Karate Klub Shotokan Kranj
3 Luka Vreček Karate Klub Shotokan Kranj
4 SADIKOVIĆ MUHAMMED Karate klub Šenčur
kata deklice
1 PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
kata deklice (8-4 kyu)
1 PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
2 Todorović Evgenija Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadetinje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Karova Viktorija Karate Klub Shotokan Kranj
kata kadeti
1 ČIMŽAR ALEKS Karate klub Šenčur
kata kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
kata mladinci
kata mladinke
1    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata kadetinje
2 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
3 DOBRNJAC ALEKS kumite dečki -40 kg
4 DOBRNJAC ALEKS kata dečki (8-4 kyu)
5 Gašperlin Miha kumite dečki -45 kg
6 Gašperlin Miha kata dečki (8-4 kyu)
7 Karova Viktorija kumite ml. kadetinje +47 kg
8 Karova Viktorija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -40 kg
10 KASUNIČ DORJAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 Luka Vreček kumite dečki -35 kg
12 Luka Vreček kata dečki (8-4 kyu)
13 MILEV MATEJ kata malčki
14 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
15 MILEV MATEJ kata malčki (8- 6 kyu)
16 Todorović Evgenija kumite deklice -35 kg
17 Todorović Evgenija kata deklice (8-4 kyu)
18 Torkar Ajda kata najmlajše
19 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
20 Torkar Ajda kata najmlajše (8-6 kyu)
21 VREČEK LUKA kata dečki
2    Karate klub Šenčur
1 ČEBAŠEK VITAN kumite malčki -30 kg
2 ČEBAŠEK VITAN kata najmlajši
3 ČEBAŠEK VITAN kata najmlajši (8-6 kyu)
4 ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
5 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
6 DEBELJAK GAŠPER kata malčki
7 DEBELJAK GAŠPER kumite malčki +35 kg
8 DEBELJAK GAŠPER kata malčki (8- 6 kyu)
9 DEBELJAK MARJETA kata najmlajše
10 DEBELJAK MARJETA kata najmlajše (8-6 kyu)
11 GRILC TIMON kata malčki
12 GRILC TIMON kumite malčki -30 kg
13 GRILC TIMON kata malčki (8- 6 kyu)
14 JAKUPIČ JAKA kata najmlajši
15 JAKUPIČ JAKA kata najmlajši (8-6 kyu)
16 KELERT TIM kata malčki
17 KELERT TIM kumite malčki +35 kg
18 PODBORŠEK ZOJA kata deklice
19 PODBORŠEK ZOJA kumite deklice -35 kg
20 PODBORŠEK ZOJA kata deklice (8-4 kyu)
21 SADIKOVIĆ MUHAMMED kata dečki
22 SADIKOVIĆ MUHAMMED kumite dečki -35 kg
23 SADIKOVIĆ MUHAMMED kata dečki (8-4 kyu)
3    Karate klub Sloga Doboj
1 BAJIĆ OGNJEN kumite ml. kadeti -40 kg
2 BAJIĆ STEFAN kumite mladinci -68 kg
3 ĐURKOVIĆ DAVID kumite kadeti -70 kg
4 ILIĆ BORIS kumite kadeti -57 kg
5 JOVIĆ MILOŠ kumite kadeti -63 kg
6 STRIGIĆ MARIJANA kumite mladinke +59 kg
7 TODOROVIĆ BOŽANA kumite mladinke +59 kg
4    Karate klub Polet Brod
1 DURONJA SARA kumite ml. kadetinje +47 kg
2 TEŠANOVIĆ TINA kumite kadetinje -54 kg
3 VASILIĆ EMA kumite kadetinje +54 kg
4 ZEČEVIĆ DARIO kumite mladinci -61 kg