44-INTERNATIONAL-KARATE-OPEN-TRBOVLJE-2016

DVORANA POLAJ TRBOVLJE / SPORT HALL POLAJ ( Šuštarjeva kolonija 7a , 1420 TRBOVLJE )



Objekt / lokacija : DVORANA POLAJ TRBOVLJE / SPORT HALL POLAJ
Šuštarjeva kolonija 7a , 1420 TRBOVLJE
Organizator : Karate Klub Trbovlje
Začetek : 03.12.2016 10:00:00
Rok prijave : 01.12.2016 24:00:00
Kontaktna oseba : Jernej SIMERL
karate.trbovlje@gmail.com
00386 41 781 230
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


Urnik

kate ekipno 10:00 - 10:18
kata do 14 let 10:18 - 13:09
kumite do 14 let 13:09 - 15:51
kata nad 14 let (WKF) 15:51 - 17:19
kumite nad 14 let (WKF) 17:19 - 19:23
kumite seniors 19:23 - 20:28

1 kata female -8 Št. prijavljenih : 8
2 kata female -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 8
3 kata male -8 years Št. prijavljenih : 6
4 kata male -8 years 8-5 kyu Št. prijavljenih : 8
5 kata female 8-9 years Št. prijavljenih : 12
6 kata female 8-9 years 8-5 kyu Št. prijavljenih : 7
7 kata male 8-9 years Št. prijavljenih : 10
8 kata male 8-9 years 8-5 kyu Št. prijavljenih : 16
9 kata male 10-11 years Št. prijavljenih : 15
10 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 14
11 kata female 10-11 years Št. prijavljenih : 18
12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 17
13 kata male 12-13 years Št. prijavljenih : 24
14 kata male 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 20
15 kata female 12-13 years Št. prijavljenih : 17
16 kata female 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 11
17 kata male cadets Št. prijavljenih : 27
18 kata female cadets Št. prijavljenih : 21
19 kata male 16-17 years Št. prijavljenih : 13
20 kata female 16-17 years Št. prijavljenih : 15
21 kata male seniors +16 Št. prijavljenih : 7
22 kata female seniors +16 Št. prijavljenih : 13
23 kata male + 35 years Št. prijavljenih : 4
24 kata female + 35 years Št. prijavljenih : 4
kata female -8
1 Čolak Talia KARATE KLUB OMEGA
2 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3 HAMDI YASMINE SLOVAN BRATISLAVA KARATE
4 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
5 LEŠKOVÁ ALEXANDRA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
6 MERDANOVIČ ARIANA Karate Klub Trbovlje
7 ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
8 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female -8 years (8-6 kyu)
1 Bele Lea Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 DOLIĆ AMAJLA KARATE KLUB REGENERACIJA
3 HAMDI YASMINE SLOVAN BRATISLAVA KARATE
4 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
6 LEŠKOVÁ ALEXANDRA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
7 MERDANOVIČ ARIANA Karate Klub Trbovlje
8 ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
kata male -8 years
1 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
2 HORŇÁK GREGOR SLOVAN BRATISLAVA KARATE
3 MALČEK JAKUB SLOVAN BRATISLAVA KARATE
4 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
5 OČKO GAL Karate klub Velenje
6 STACHO JONÁŠ SLOVAN BRATISLAVA KARATE
kata male -8 years 8-5 kyu
1 BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
3 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 HORŇÁK GREGOR SLOVAN BRATISLAVA KARATE
5 MALČEK JAKUB SLOVAN BRATISLAVA KARATE
6 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
7 OČKO GAL Karate klub Velenje
8 STACHO JONÁŠ SLOVAN BRATISLAVA KARATE
kata female 8-9 years
1 DRAGIĆ LANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
3 HLAVAČKOVÁ LUCIA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
4 HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
5 KANDUT ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
7 MEDIČ NADIA Karate Klub Trbovlje
8 REKIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
9 Šegavčić Katia Karate Klub Hrvatski Sokol, Osijek
10 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 STACHO ESTER SLOVAN BRATISLAVA KARATE
12 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata female 8-9 years 8-5 kyu
1 COX ALEXA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
2 DIZDAREVIĆ ARIANNA KARATE KLUB REGENERACIJA
3 HLAVAČKOVÁ LUCIA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
4 JOVOVIĆ DUNJA Karate savez uže Srbije
5 MEDIČ NADIA Karate Klub Trbovlje
6 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 STACHO ESTER SLOVAN BRATISLAVA KARATE
kata male 8-9 years
1 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3 Čolak Filip KARATE KLUB OMEGA
4 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
6 LAZOVIĆ DUŠAN Karate savez uže Srbije
7 MAKSIMČUK ALEXIS SLOVAN BRATISLAVA KARATE
8 NAGODE JANEZ Karate Klub Vrhnika
9 Nedelko Stefan Karate klub Dodersport
10 POLANŠČEK MATIC Karate klub Civitas
kata male 8-9 years 8-5 kyu
1 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2 DIMEC ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
3 HALILAGIĆ BELMIN KARATE KLUB REGENERACIJA
4 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
5 MAKSIMČUK ALEXIS SLOVAN BRATISLAVA KARATE
6 NAGODE JANEZ Karate Klub Vrhnika
7 Nedelko Stefan Karate klub Dodersport
8 OSTANEK JURE Karate Klub Trbovlje
9 PAJAZETOVIĆ ERMIN KARATE KLUB REGENERACIJA
10 PAUNOVIĆ ĐORĐE Karate savez uže Srbije
11 PEHLIĆ ANES KARATE KLUB REGENERACIJA
12 RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
13 RUSŇÁK SIMON SLOVAN BRATISLAVA KARATE
14 ŠABANAGIĆ AMAR KARATE KLUB REGENERACIJA
15 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
16 ŽIVKOVIĆ DIMITRIJE Karate savez uže Srbije
kata male 10-11 years
1 Bađun Emanuel KARATE KLUB TEMPO
2 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3 HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje
4 Jurčević Filip KARATE KLUB OMEGA
5 KÜHTREIBER PATRICK SLOVAN BRATISLAVA KARATE
6 LUKAČ ŽAN Karate Klub Trbovlje
7 Malčec Chris Karate klub Virovitica
8 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
9 MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
10 NIKOLIĆ LAZAR Karate savez uže Srbije
11 SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
12 SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
13 ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
14 Šoper Erik KARATE KLUB OMEGA
15 VOLAREVIĆ MILEVOJ JAN KARATE KLUB BUJE
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 BRŠEK PUNGARTNIK JAN Karate klub Velenje
2 copetto riccardo GLC FIJLKAM
3 ČUFUROVIČ ALEX Karate Klub Trbovlje
4 DRAGIČ LEO Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6 KOČEVAR ANA Karate klub Velenje
7 Kocman David Karate Klub Hrastnik
8 KÜHTREIBER PATRICK SLOVAN BRATISLAVA KARATE
9 LEBAR OSKAR Karate Klub Kranj
10 LUKAČ ŽAN Karate Klub Trbovlje
11 LULIČ ELDIN Karate Klub Trbovlje
12 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 VNUK OŽBEJ Karate Klub Trbovlje
14 ŽIBERT MAX Karate Klub Trbovlje
kata female 10-11 years
1 Amila Alibasic Fudokan klub
2 BOČKOR EMMA BERTA KARATE KLUB BUJE
3 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
4 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
5 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
6 IVANKOVÁ LAURA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
7 IVANOVIĆ ANDJELA Karate savez uže Srbije
8 KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
9 KOVAČEVIĆ MARIJA Karate savez uže Srbije
10 LESAR KLARA Karate Klub Trbovlje
11 MAJSEC ISKRA SAMOBOR
12 NIJEMČEVIĆ ANA Karate savez uže Srbije
13 PETAN ELA Karate Klub Brežice
14 POPOVIĆ MIA KARATE KLUB BUJE
15 REKIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
16 Šegavčić Katia Karate Klub Hrvatski Sokol, Osijek
17 VRTOVŠEK ZOJA Karate Klub Trbovlje
18 VUJIĆ KRISTINA Karate savez uže Srbije
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Amila Alibasic Fudokan klub
3 ČIERNA LUCIA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
4 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
5 Draksler Iza Karate Klub Kranj
6 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
7 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
8 Horáčková Lenka Laugaricio karate Slovakia
9 IVANKOVÁ LAURA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
10 OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
11 PERUNIČIĆ ANICA Karate Klub POTOCI
12 PETRIKOVIČOVÁ NINA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
13 PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
14 ŠANTEJ SARA Klub borilnih veščin Sevnica
15 ŠIBALIĆ BOJANA Karate savez uže Srbije
16 STAMENIĆ STAŠA Karate Klub POTOCI
17 VRTOVŠEK ZOJA Karate Klub Trbovlje
kata male 12-13 years
1 Balent Filip Karate klub Globus Čakovec
2 BERTO ALESSANDRO CENTRO STUDI ARCHE
3 Borojević Mario KARATE KLUB TEMPO
4 CANTON MATTEO CENTRO STUDI ARCHE
5 ČEPIĆ UROŠ Karate Klub POTOCI
6 Josić Božidar Karate savez uže Srbije
7 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
9 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
10 MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
11 MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
12 Milovanović Igor Karate savez uže Srbije
13 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
14 Nedelko Aleksandar Karate klub Dodersport
15 Parlov Nikola KARATE KLUB OMEGA
16 PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
17 Relić Matija Karate klub Virovitica
18 SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
19 Šoper Erik KARATE KLUB OMEGA
20 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
21 Štokić Roko Karate klub Globus Čakovec
22 TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
23 TOMIĆ DAVID Karate savez uže Srbije
24 UNITI RICCARDO CENTRO STUDI ARCHE
kata male 12-13 years (8-3 kyu)
1 Balent Filip Karate klub Globus Čakovec
2 Dragar Lan Klub borilnih veščin Sevnica
3 DROBNJAK MILAN Karate Klub Kranj
4 Ferenčík Samuel Laugaricio karate Slovakia
5 HODŽIĆ AZEM KARATE KLUB REGENERACIJA
6 KALPIČ TOM Karate Klub Trbovlje
7 Kišš Michal Laugaricio karate Slovakia
8 KODRA ALAN Karate Klub Kranj
9 KOŠIR DOMEN Karate Klub Kranj
10 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
11 MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
12 MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
13 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
14 Nedelko Aleksandar Karate klub Dodersport
15 PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
16 ŠKOFLJANC ZAK Karate Klub Trbovlje
17 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
19 Štokić Roko Karate klub Globus Čakovec
20 UNITI RICCARDO CENTRO STUDI ARCHE
kata female 12-13 years
1 BOŽIĆ VANJA KARATE KLUB BUJE
2 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
3 DŽUVER NATAŠA Karate Klub POTOCI
4 Đurič Nikolina Karate savez uže Srbije
5 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
6 Ginexsi Morgana GLC FIJLKAM
7 Grgić Inga Karate klub Globus Čakovec
8 Horvat Stela Karate klub Globus Čakovec
9 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
10 JELEN NIKA SAMOBOR
11 LEŠKOVÁ JANA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
12 MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
13 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
14 NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
15 PALIAGA FLAVIA Karate klub FINIDA-Poreč
16 Sabanagic Melany Fudokan klub
17 SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
kata female 12-13 years (8-3 kyu)
1 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
2 KOČEVAR PARIS Karate Klub Trbovlje
3 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
4 LAZIĆ MARIA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 LEŠKOVÁ JANA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
6 NAGLIČ NIKA Karate Klub Kranj
7 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 Pavlíková Tereza Laugaricio karate Slovakia
10 Sabanagic Melany Fudokan klub
11 SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
kata male cadets
1 BERTO ALESSANDRO CENTRO STUDI ARCHE
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 CANTON MATTEO CENTRO STUDI ARCHE
4 ČEPIĆ UROŠ Karate Klub POTOCI
5 CESTNIK BLAŽ Karate Klub Trbovlje
6 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 Ećimović Mihael KK Slavonski Brod
8 FAJDIGA DANI Karate klub Civitas
9 Fajfar Adrian Karate klub Globus Čakovec
10 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
11 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
12 IULIANO DANIEL Karate Klub Trbovlje
13 KAUZAR SEBASTJAN Karate klub Velenje
14 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
15 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
17 KUŠTER PATRIK Karate Klub Trbovlje
18 OANTA VASILE CENTRO STUDI ARCHE
19 ONGARELLI MICHELE CENTRO STUDI ARCHE
20 Ortobelli Alessio GLC FIJLKAM
21 Relić Matija Karate klub Virovitica
22 RISTIĆ DIMITRIJE Karate savez uže Srbije
23 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
24 Strigač Aurel Laugaricio karate Slovakia
25 SUBOTA UROŠ KARATE FEDERACIJA SRBIJE
26 TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
27 TOMIĆ DAVID KARATE FEDERACIJA SRBIJE
kata female cadets
1 Bazan Annalisa GLC FIJLKAM
2 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
4 CESAR PIA Karate klub Velenje
5 CRNOVČIĆ SLAVICA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
6 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
7 JELEN NIKA SAMOBOR
8 Kokić Barbara Karate klub Esseker
9 KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
10 KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
11 LEDENČAN JANA KARATE KLUB OSIJEK ŽITO
12 LEDENČAN TIA KARATE KLUB OSIJEK ŽITO
13 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
14 NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
15 Nedelko Olivera Karate klub Dodersport
16 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
17 PALIAGA FLAVIA Karate klub FINIDA-Poreč
18 Petković Sabina Karate klub Globus Čakovec
19 PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
20 SUŠA HANA Karate Klub Žalec
21 VORKAPIĆ ANJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
kata male 16-17 years
1 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
2 BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 BUKVA PETAR Karate savez uže Srbije
4 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
5 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
6 KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 LIONELLO WILLIAM CENTRO STUDI ARCHE
9 Meulli Davide GLC FIJLKAM
10 OANTA VASILE CENTRO STUDI ARCHE
11 ONGARELLI MICHELE CENTRO STUDI ARCHE
12 SUVAJĆEVIĆ STEFAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE
13 TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
kata female 16-17 years
1 ARSLANOVSKI NIKITA Karate Klub Radvanje
2 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3 ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
4 Ćuk Anja Karate klub Esseker
5 GEČEVIĆ LUCIJA SAMOBOR
6 Janković Aleksandra KARATE FEDERACIJA SRBIJE
7 Kuljiš Lenka Karate klub Zanshin Split
8 Malčec Sara Karate klub Virovitica
9 MENEGHETTI LAURA CENTRO STUDI ARCHE
10 Petrović Ana Karate savez uže Srbije
11 RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
12 RISTIĆ EMILIJA Karate savez uže Srbije
13 Týlová Eliška Laugaricio karate Slovakia
14 VALENTA PAOLA KARATE KLUB BUJE
15 VITENDORF VANESA KARATE KLUB OSIJEK ŽITO
kata male seniors +16
1 JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2 KLANEČEK ALJAž Karate Klub Zmaj
3 KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KURATA HIBIKI SLOVAN BRATISLAVA KARATE
5 LIONELLO WILLIAM CENTRO STUDI ARCHE
6 SALKIC Almin Kashiva-Kan Karate-Do - Biel/Bienne
7 Vukovic Srdjan Karate Klub Podgorica
kata female seniors +16
1 ARSLANOVSKI NIKITA Karate Klub Radvanje
2 CIKOJA MATEA KARATE KLUB OSIJEK ŽITO
3 CVERDELJ ALEKS KARATE FEDERACIJA SRBIJE
4 ĎUROVCOVÁ BARBORA SLOVAN BRATISLAVA KARATE
5 GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
6 Kuljiš Lenka Karate klub Zanshin Split
7 MENEGHETTI LAURA CENTRO STUDI ARCHE
8 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
9 NALETINA ALBERTA Rab-Enpi
10 RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
11 SAVEVSKI VANJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
12 SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
13 STRAINOVIĆ ANĐELA Karate savez uže Srbije
kata male + 35 years
1 FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2 Ljubanski Igor Karate klub Polet
3 REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
4 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata female + 35 years
1 DUJOVIĆ BOJANA Karate Klub Kranj
2 KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
3 Omejec Irena Karate klub Lev
4 PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje
1    Društvo Za Karate Celje
1 HUDALES TOMAŽ kumite male 14-15 years -52 kg
2 LIPOVŠEK AMADEJ kumite male 10-11 years -35 kg
3 SKALICKY TAJDA kumite female 14-15-years -54 kg
4 VALNER TIM kumite male 14-15 years -57 kg
2    Karate Klub Brežice
1 CICVARIĆ LUKA kata male 8-9 years
2 GALIČ NASTJA kata female seniors +16
3 LUKIĆ IVANA kumite female 14-15 years +54 kg
4 OMERZO NIKA kata female cadets
5 PETAN ELA kata female 10-11 years
6 PETAN ELA kumite female 10-11 years -40 kg
7 SEVER ANA kumite female 10-11 years +40 kg
3    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata male + 35 years
4    Karate Klub Hrastnik
1 GORENC DENIS kumite male seniors -67 kg
2 Kocman David kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
5    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK BENJAMIN kumite male 16-17-years -61 kg
2 KRŽIŠNIK GAL kumite male 10-11 years +45 kg
3 MUHIć AJDIN kumite male 14-15 years -63 kg
4 OBLAK TJAž kumite male 14-15 years -63 kg
5 PRIMOŽIČ TIT kumite male seniors -67 kg
6 PRIMOŽIČ TIT kumite male seniors open
7 ZAJC PETRA kumite female seniors - 55 kg
8 ZAJC PETRA kumite female seniors open
6    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 OREščANIN ZORAN kumite male 12-13- years -55 kg
2 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite male 8-9 years +30 kg
7    Karate Klub Kovinar Maribor
1 SIMONIČ MAšA kata female seniors +16
8    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Lea kata female -8 years (8-6 kyu)
2 LESNIKA ŽAN LUKA kumite male 12-13 years +55 kg
9    Karate Klub Kranj
1 ČUHALEV NADJA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 DJURIč NINA kumite female 14-15 years +54 kg
3 Draksler Iza kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 DROBNJAK MARINA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 DROBNJAK MILAN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
6 DUJOVIĆ BOJANA kata female + 35 years
7 ERŽEN ŽIGA kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 Eterovič Maša kata female 12-13 years (8-3 kyu)
9 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite female 16-17 years +59 kg
10 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male 14-15 years -63 kg
11 KODRA ALAN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
12 KOŠIR DOMEN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
13 KOTNIK ANJA kata female cadets
14 KOTNIK ANJA kumite female 14-15 years +54 kg
15 KRAJNIK EMA kata female cadets
16 KRAJNIK EMA kumite female 14-15 years +54 kg
17 LEBAR OSKAR kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
18 NADIŽAR LANA TISA kata female 12-13 years
19 NAGLIČ NIKA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
20 OGRIZEK TRINA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
21 PLEVNIK GAL kata male 12-13 years
22 PLEVNIK GAL kumite male 12-13 years -40 kg
23 PLEVNIK GAL kata male 12-13 years (8-3 kyu)
24 PLEVNIK LALITA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
25 REBOLJ LUKA kumite male 14-15 years +70 kg
26 RISTIĆ TJAŠA kumite female seniors -61 kg
27 RISTIĆ TJAŠA kumite female seniors open
28 STOJANOVSKI VANE kata male 12-13 years (8-3 kyu)
29 KK Kranj 1 kata team female 11-13 years
30 KK Kranj 2 kata team female 11-13 years
31 KK Kranj 1 kata team male 11-13 years
10    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kata male 16-17 years
2 BREZOČNIK JAN kumite male 16-17-years -76 kg
3 BRITOVŠEK MARCEL kata male cadets
4 DAJČMAN TADEJ kumite male seniors +84 kg
5 NAMESTNIK TADEJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
6 SKUHALA ZOJA kata female 8-9 years
7 SKUHALA ZOJA kata female 8-9 years 8-5 kyu
11    Karate Klub Nestor
1 DVORJAK GAL kumite male 16-17-years -61 kg
2 DVORJAK TIM kumite male 16-17-years -68 kg
3 KOVAČEC GRAČNER EMA kumite female 16-17 years +59 kg
12    Karate Klub Petrovče
1 LIPOVŠEK ALEN kumite male 14-15 years +70 kg
2 MOČNIK TIMI kata male 12-13 years
3 MOČNIK TIMI kata male 12-13 years (8-3 kyu)
13    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite female 10-11 years -40 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite male 12-13 years -40 kg
3 DEBERŠEK LUKA kumite male seniors +84 kg
4 DEBERŠEK LUKA kumite male seniors open
5 PODPEČAN LAN kumite male 14-15 years -52 kg
6 PODPEČAN SVIT kumite male 16-17-years +76 kg
7 ŠENICA NIKA kumite female 14-15 years +54 kg
14    Karate Klub Postojna
1 ARSENIć PETAR kumite male 10-11 years -35 kg
2 GRIL BLAž kumite male 14-15 years -63 kg
3 MOZETIČ-KERIN JAN kumite male 8-9 years +30 kg
4 VELIČI VITA kumite female 12-13 years +50 kg
15    Karate Klub Radenci Shotokan
1 ČERNELA SEBASTIAN kumite male 14-15 years -52 kg
2 HRAŠČANEC NIKA kata female 8-9 years
3 JURINEC EVA kumite female 12-13 years +50 kg
4 JURINEC MATEVŽ kumite male 14-15 years +70 kg
5 ROŽMAN NADIA kumite female 12-13 years -50 kg
6 SKOTNIK NEJC kumite male 12-13 years -50 kg
7 SKOTNIK SANI kumite male 14-15 years -52 kg
8 TAMŠE NIKLAS kata male 12-13 years
9 TAMŠE NIKLAS kata male cadets
10 TAMŠE NIKLAS kumite male 14-15 years -52 kg
11 TAMŠE NIKLAS kumite male12-13 years -45 kg
12 TREIBER MAJA kumite female 10-11 years -40 kg
16    Karate Klub Radvanje
1 ARSLANOVSKI NIKITA kata female 16-17 years
2 ARSLANOVSKI NIKITA kata female seniors +16
3 BURLAK TIMOTEJ kumite male 16-17-years -76 kg
4 FAJFER LANA kata female 10-11 years
5 GANZITTI NIA kata female 12-13 years
6 GANZITTI NIA kata female cadets
7 HORVATIČ KATJA kata female 12-13 years
8 LUBAJNŠEK LINA kumite female 16-17 years +59 kg
9 NAJŽAR KATJA kata female cadets
10 PUČKO NIKA kata female cadets
11 RAJTER MATIC kumite male 10-11 years -35 kg
12 RESINOVIČ MAJNA kata female 16-17 years
13 RESINOVIČ MAJNA kata female seniors +16
14 ŠTEHARNIK ŽAN kumite male 14-15 years +70 kg
17    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite male 12-13 years +55 kg
2 HRIBAR GAJA kata female -8 years (8-6 kyu)
3 KORITNIK JERNEJ kumite male 16-17-years -76 kg
4 KUNŠTEK NEJC kumite male 10-11 years +45 kg
5 POTISK LAURA kumite female 14-15-years -54 kg
6 ŠKRABLIN PATRIK kumite male 16-17-years -76 kg
7 ŠKRABLIN TARA kumite female 8-9 years +30 kg
8 TEPEŠ KAROLINA kumite female 14-15 years +54 kg
9 TEPEŠ OLIVER kumite male 8-9 years -30 kg
10 ZUPANEC TIM kumite male 16-17-years -68 kg
18    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata male 8-9 years
2 BAJGOT NACE kata male 8-9 years 8-5 kyu
3 KRAJNC MIHA kata male 12-13 years
4 KRAJNC MIHA kata male 12-13 years (8-3 kyu)
19    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 FLIS ANDREJ kata male + 35 years
20    Karate Klub Shotokan Kranj
1 FAJFAR ALETEJ kumite male 14-15 years -63 kg
2 JAGODIC KRISTIJAN kumite male 16-17-years +76 kg
3 KAROV ZORAN kumite male 14-15 years -63 kg
21    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ČATER TINA kata female 16-17 years
22    Karate Klub Tiger Velenje
1 HANKIĆ ADELISA kumite female seniors + 68 kg
2 HUSEINOVIć NELIS kata male 10-11 years
3 HUSEINOVIć NELIS kumite male 10-11 years +45 kg
4 JANJIĆ SAŠA kumite male 12-13 years +55 kg
23    Karate Klub Trbovlje
1 BABIČ DAVID kumite male12-13 years -45 kg
2 BABIČ ŽIVOJIN kumite male seniors - 84 kg
3 BABIČ ŽIVOJIN kumite male 16-17-years +76 kg
4 BOŽJAK LAURA kata female 16-17 years
5 BOŽJAK LAURA kata female cadets
6 ČEŠAREK SIMONA kata female 10-11 years
7 CESTNIK BLAŽ kata male cadets
8 ČUFUROVIČ ALEX kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
9 DIMEC ALJAŽ kata male 8-9 years 8-5 kyu
10 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite female 10-11 years +40 kg
11 FERLIN LUKA kumite male 16-17-years -76 kg
12 GAŠPARIČ TILEN kumite male 10-11 years +45 kg
13 GOLOB MATEVŽ kata male -8 years 8-5 kyu
14 GOLOB MATEVŽ kata male -8 years
15 GRIVEC TILEN kata male 8-9 years
16 GRIVEC TILEN kumite male 8-9 years +30 kg
17 HABERL BARBARA kumite female seniors - 55 kg
18 HABERL BARBARA kumite female 16-17 years -53 kg
19 HABERL URšA kumite female 16-17 years -53 kg
20 HARALOVIČ DANIEL kata male 8-9 years 8-5 kyu
21 HRIBOVŠEK BLAž kumite male seniors -67 kg
22 HRIBOVŠEK BLAž kumite male seniors open
23 ISAKOVIĆ ALEN kumite male 14-15 years -63 kg
24 ISAKOVIĆ KENAN kumite male 12-13 years -40 kg
25 IULIANO DANIEL kata male cadets
26 JUG ZOJA kata female -8
27 JUG ZOJA kata female -8 years (8-6 kyu)
28 KALPIČ TOM kata male 12-13 years (8-3 kyu)
29 KOČEVAR PARIS kumite female 12-13 years +50 kg
30 KOČEVAR PARIS kata female 12-13 years (8-3 kyu)
31 KOLANDER EVA kata female 10-11 years
32 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kata female 8-9 years
33 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite female 8-9 years +30 kg
34 KORPAR ŽVEGLIČ TIMOTEJ kumite male 12-13- years -55 kg
35 KRAJNC JURE kumite male 10-11 years -35 kg
36 KUŠTER PATRIK kata male cadets
37 LAHARNAR ANJA kumite female 14-15-years -54 kg
38 LAHARNAR MATEJ kumite male 12-13 years -50 kg
39 LESAR KLARA kata female 10-11 years
40 LUKAČ ŽAN kata male 10-11 years
41 LUKAČ ŽAN kumite male 10-11 years -35 kg
42 LUKAČ ŽAN kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
43 LULIČ ELDIN kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
44 MARKULJEVIČ MARKO kata male 12-13 years
45 MARKULJEVIČ MARKO kumite male12-13 years -45 kg
46 MARKULJEVIČ MARKO kata male 12-13 years (8-3 kyu)
47 MARKULJEVIČ UROŠ kata male 12-13 years
48 MARKULJEVIČ UROŠ kumite male 12-13 years -50 kg
49 MARKULJEVIČ UROŠ kata male 12-13 years (8-3 kyu)
50 MEDIČ NADIA kata female 8-9 years
51 MEDIČ NADIA kata female 8-9 years 8-5 kyu
52 MERDANOVIČ ARIANA kata female -8
53 MERDANOVIČ ARIANA kata female -8 years (8-6 kyu)
54 MRGOLE NIK kata male -8 years 8-5 kyu
55 MRGOLE NIK kata male -8 years
56 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite male seniors - 84 kg
57 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite male 16-17-years +76 kg
58 OSTANEK JURE kata male 8-9 years 8-5 kyu
59 PATERNOSTER ALENKA kata female + 35 years
60 PERC LUKA kumite male seniors -67 kg
61 PERC LUKA kumite male 16-17-years -68 kg
62 SALKIČ ERVIN kumite male 14-15 years -57 kg
63 SALKIČ ERVIN kumite male 16-17-years -55 kg
64 SALKIČ LARA kata female 12-13 years
65 SALKIČ LARA kumite female 12-13 years -45 kg
66 SALKIČ LARA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
67 ŠEHIĆ DENIS kata male 10-11 years
68 ŠEHIĆ DENIS kumite male 10-11 years -35 kg
69 ŠKOFLJANC ZAK kata male 12-13 years (8-3 kyu)
70 SULJIĆ SABINA kumite female seniors - 55 kg
71 TROŠT ČEBELA MATIJA kumite male 12-13 years +55 kg
72 VNUK OŽBEJ kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
73 VOZEL LAN kata male 8-9 years 8-5 kyu
74 VRTOVŠEK ZOJA kata female 10-11 years
75 VRTOVŠEK ZOJA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
76 ŽIBERT MAX kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
77 ZIDAR DOMEN kumite male 14-15 years -57 kg
78 ZIDAR DOMEN kumite male 16-17-years -55 kg
79 KK Trbovlje 1 kata male team 8-10 years
80 KK Trbovlje 1 kata team female 11-13 years
81 KK Trbovlje 2 kata team female 11-13 years
82 KK Trbovlje 1 kata team male 11-13 years
83 KK Trbovlje 1 kata team female 8-10 years
24    Karate klub Velenje
1 BOROVNIK DOMEN kata male 16-17 years
2 BOROVNIK NIK kata male 10-11 years
3 BOROVNIK NIK kumite male 10-11 years -40 kg
4 BRŠEK PUNGARTNIK JAN kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 CESAR PIA kata female cadets
6 ĐOGIĆ EMA kata female -8
7 KAUZAR SEBASTJAN kata male cadets
8 KENDA NATALIJA kata female + 35 years
9 KOČEVAR ANA kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata male 10-11 years
11 MUHAREMOVIĆ SEID kata male 10-11 years
12 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata female cadets
13 OČKO GAL kata male -8 years 8-5 kyu
14 OČKO GAL kata male -8 years
15 ZAGER HANA kata female 8-9 years
25    Karate Klub Virtus Duplica
1 MOTNIKAR META kumite female seniors + 68 kg
26    Karate Klub Vrhnika
1 LOGAR JULIJA kumite female 16-17 years -48 kg
2 NAGODE JANEZ kata male 8-9 years
3 NAGODE JANEZ kata male 8-9 years 8-5 kyu
27    Karate Klub Zmaj
1 KLANEČEK ALJAž kata male seniors +16
2 RAMIĆ BELMIN kata male 8-9 years 8-5 kyu
3 RUŠITI ARDIT kumite male seniors -75 kg
4 RUŠITI ARDIT kumite male seniors open
5 Sočič Karolina kumite female seniors -61 kg
28    Karate Klub Žalec
1 ČETINA NEŽA kumite female 14-15 years +54 kg
2 HOčEVAR IRIS kumite female 16-17 years -59 kg
3 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male seniors - 84 kg
4 JOKSIMOVIĆ STEFAN kata male seniors +16
5 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male seniors open
6 KVAS LUKA kumite male 16-17-years -68 kg
7 KVAS TJAŠA kumite female 14-15-years -54 kg
8 PLASKAN JURIJ kumite male 14-15 years -70 kg
9 SUŠA HANA kata female cadets
10 SUŠA ŽIGA kumite male 10-11 years -40 kg
11 ZUPANČIČ NINA kumite female 16-17 years -48 kg
29    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 TALER JAKA kata male 16-17 years
2 TALER JAKA kumite male 16-17-years -55 kg
30    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 10-11 years -40 kg
2 COSOVICI MAXIM kumite male 12-13 years -50 kg
3 GORIŠEK MATEJ kumite male 12-13- years -55 kg
4 MEKIč KIARA kumite female 12-13 years +50 kg
5 SAVANOVIć LANA kumite female 10-11 years -40 kg
6 STANKO SARA kumite female seniors -68 kg
7 STANKO SARA kumite female seniors open
8 ŠUŠTERŠIČ KALINA kumite female 14-15 years +54 kg
31    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 KAMENIK-KAMENŠEK Jan kumite male 10-11 years -40 kg
2 KRANJC LEA kumite female 16-17 years -48 kg
3 VALENČAK MIHAEL kumite male 12-13 years -40 kg
4 WRAVOR EVELIN kumite female 12-13 years -45 kg
32    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata male cadets
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata male 12-13 years
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata male cadets
4 KLOBASA BLAŽ kata male 12-13 years
5 KLOBASA BLAŽ kata male cadets
6 KLOBASA DAVID kata male seniors +16
7 KLOBASA DAVID kata male 16-17 years
8 LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite male 14-15 years +70 kg
9 MUHIČ NATALIJA kata female seniors +16
10 KK Radgona 1 kata team male 11-13 years
33    Športno Društvo Dinamik Celje
1 KEREC TAMARA kumite female seniors + 68 kg
34    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Jovanovski Aleksandar kumite male 14-15 years +70 kg
2 JOVIĆ MARA kumite female 14-15 years +54 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite male 8-9 years +30 kg
4 MAKAROV ILLYA kumite male 10-11 years -35 kg
5 PETERNEL ŽAN kumite male 14-15 years -52 kg
6 RADIĆ LUKA kumite male 10-11 years -45 kg
7 ZLATKOV TEODOR kumite male 14-15 years -70 kg
8 ŽOHAR SARA kumite female 14-15-years -54 kg
9 ŠD Gorica 1 kata team male 11-13 years
10 ŠD Gorica 1 kata male team 8-10 years
35    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 ALAGIĆ ASIM kumite male seniors -67 kg
3 Donev Marjan kumite male seniors open
4 HASANAGIĆ NASER kata male -8 years 8-5 kyu
5 LAZIĆ MARIA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
6 PAJAZETOVIĆ LEILA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 KK Olimpija 1 kata team female 11-13 years
36    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite female 8-9 years +30 kg
2 BERTONCELJ TJAšA kumite female seniors - 55 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite female 12-13 years -45 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite female 10-11 years +40 kg
5 HABJAN NUšA kumite female 14-15-years -54 kg
6 MAGAJNA MAšA kata female 12-13 years
7 MAGAJNA MAšA kumite female 12-13 years -45 kg
8 MAKITAN Anđela kumite female 12-13 years +50 kg
37    Karate Klub Ljubljana
1 ADAMIč TIMON kumite male 12-13 years -50 kg
2 DEBELJAK HANA kumite female 12-13 years +50 kg
3 GABRIJELČIČ LAN kumite male12-13 years -45 kg
4 HALILI ADRIAN kumite male 14-15 years -63 kg
5 JERIHA KATJA kumite female 16-17 years +59 kg
6 KONJEVIĆ LEA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite male 14-15 years -63 kg
8 KURBEGOVIĆ AJLA kumite female 16-17 years -53 kg
9 LAMPIČ ANA kumite female 12-13 years -50 kg
10 LAZIć LEON kumite male 14-15 years -70 kg
11 MOLNAR ELIZABETA kumite female 12-13 years -50 kg
12 SETNIČAR GREGA kumite male seniors -75 kg
13 SETNIČAR NEJC kumite male 12-13 years -40 kg
14 SMILJAN KITI kumite female 16-17 years +59 kg
15 ŽIBRET BOR kumite male 10-11 years -35 kg
16 ŽIBRET ZALA MARIA kumite female 12-13 years -50 kg
38    Karate Klub Rudar Velenje
1 HLIŠČ LANA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 MULABDIĆ MIRNES kumite male seniors -75 kg
3 MULABDIĆ MIRNES kumite male seniors open
4 NOVAK SARA kata female 12-13 years
5 TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite male 14-15 years -52 kg
39    Karate klub Civitas
1 FAJDIGA DANI kata male cadets
2 POLANŠČEK MATIC kata male 8-9 years
40    GLC FIJLKAM
1 arioli davide kumite male seniors -67 kg
2 Bazan Annalisa kata female cadets
3 bessi alessandro kumite male 12-13 years -50 kg
4 bisi nicolo kumite male seniors -67 kg
5 buchicchio flavio kumite male 12-13 years -40 kg
6 copetto mattia kumite male 12-13 years -50 kg
7 copetto riccardo kumite male 10-11 years -35 kg
8 copetto riccardo kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
9 Corbatto Melanie kumite female seniors -68 kg
10 Corbatto Melanie kumite female 16-17 years +59 kg
11 Ginexsi Morgana kata female 12-13 years
12 golinelli federico kumite male 8-9 years +30 kg
13 Maganuco Federica kumite female seniors - 55 kg
14 Maganuco Federica kumite female 16-17 years -53 kg
15 Meulli Davide kata male 16-17 years
16 moscardini filippo kumite male 8-9 years +30 kg
17 Ortobelli Alessio kata male cadets
18 Pecirep Emma kumite female seniors -68 kg
19 pignatti francesco kumite male12-13 years -45 kg
20 tortelli andrea kumite male seniors -75 kg
41    Klub borilnih veščin Sevnica
1 Dragar Lan kata male 12-13 years (8-3 kyu)
2 ŠANTEJ SARA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
42    Karate Pinzgau
1 Hinterseer Lara kumite female 16-17 years -53 kg
2 Hölzl Thomas kumite male 10-11 years -40 kg
3 Lederer Alessandra kumite female 12-13 years -50 kg
43    Karate savez uže Srbije
1 ADAMOVIĆ UROŠ kumite male 12-13- years -55 kg
2 ANTONIJEVIĆ FILIP kumite male 10-11 years -45 kg
3 ARSIĆ NIKOLA kumite male12-13 years -45 kg
4 BIBEROVIĆ EDIS kumite male 16-17-years +76 kg
5 BOŠČANIN DAVID kumite male 12-13 years -40 kg
6 BUKVA PETAR kata male 16-17 years
7 ĆOSO ANJA kumite female 10-11 years -40 kg
8 Đurič Nikolina kata female 12-13 years
9 ELEZ JELENA kumite female 16-17 years -59 kg
10 ILIĆ LAZAR kumite male 14-15 years -63 kg
11 IVANOVIĆ ANDJELA kata female 10-11 years
12 Josić Božidar kata male 12-13 years
13 Josić Božidar kumite male 12-13 years -40 kg
14 JOVANOVIĆ NEVENA kumite female 16-17 years +59 kg
15 JOVOVIĆ DUNJA kata female 8-9 years 8-5 kyu
16 KOVAČEVIĆ MARIJA kata female 10-11 years
17 LAZOVIĆ DUŠAN kata male 8-9 years
18 LAZOVIĆ DUŠAN kumite male 10-11 years -35 kg
19 LUČIĆ FILIP kumite male12-13 years -45 kg
20 MARINKOVIĆ ĐORĐE kumite male 14-15 years -70 kg
21 MASLAK NIKOLA kumite male 12-13 years +55 kg
22 MATOVIĆ MAKSIM kumite male 10-11 years +45 kg
23 MILIČEVIĆ MARKO kumite male 12-13 years +55 kg
24 MILOŠEVIĆ MILOŠ kumite male seniors -67 kg
25 MILOVANOVIĆ ALEKSANDAR kumite male 12-13 years +55 kg
26 Milovanović Igor kata male 12-13 years
27 MIRKOVIĆ PETAR kumite male 12-13 years -40 kg
28 MOČEVIĆ DAJANA kumite female 16-17 years +59 kg
29 NESTOROVIĆ MILAN kumite male 14-15 years -63 kg
30 NIJEMČEVIĆ ANA kata female 10-11 years
31 NIJEMČEVIĆ ANA kumite female 10-11 years -40 kg
32 NIKOLIĆ LAZAR kata male 10-11 years
33 PAUNOVIĆ ĐORĐE kata male 8-9 years 8-5 kyu
34 Petrović Ana kata female 16-17 years
35 PETROVIĆ VELJKO kumite male 10-11 years -40 kg
36 RAKOVIĆ DAVID kumite male 12-13 years +55 kg
37 RISTIĆ DIMITRIJE kata male cadets
38 RISTIĆ EMILIJA kata female 16-17 years
39 ŠIBALIĆ BOJANA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
40 SIMIĆ JELENA kumite female seniors - 55 kg
41 SIMIĆ KATARINA kumite female 10-11 years -40 kg
42 SIMIĆ LAZAR kumite male 10-11 years -45 kg
43 SIMONOVIĆ ALEKSANDRA kumite female 16-17 years -59 kg
44 SIMONOVIĆ VELJKO kumite male12-13 years -45 kg
45 STANKOVIĆ ALEKSANDRA kumite female 16-17 years -59 kg
46 STRAINOVIĆ ANĐELA kata female seniors +16
47 TOMIĆ DAVID kata male 12-13 years
48 UTVIĆ LUKA kumite male 8-9 years +30 kg
49 UTVIĆ TEODORA kumite female 10-11 years -40 kg
50 Vasilić Mihailo kumite male 12-13 years -50 kg
51 VUJIĆ KRISTINA kata female 10-11 years
52 ŽIVKOVIĆ DIMITRIJE kata male 8-9 years 8-5 kyu
44    Energija
1 Blagojević -zelenović Nikola kumite male 12-13 years -50 kg
2 Brkić Igor kumite male 10-11 years -40 kg
3 Brkić Igor kumite male 12-13 years -40 kg
4 Brkić Ognjen kumite male 8-9 years -30 kg
5 Brus Sanjin kumite male 12-13- years -55 kg
6 ĆUĆUN Isidora kumite female 16-17 years -59 kg
7 Derajić Jovana kumite female 10-11 years +40 kg
8 Derajić Jovana kumite female 8-9 years +30 kg
9 Dujaković Pavle kumite male 14-15 years -52 kg
10 Ilibašić Stefan kumite male 10-11 years -45 kg
11 JELIČIĆ Danilo kumite male12-13 years -45 kg
12 Kojadinović Milanko kumite male 10-11 years -35 kg
13 Kojić David kumite male 12-13 years +55 kg
14 Koprena Jovan kumite male 10-11 years +45 kg
15 Koprena Jovan kumite male 12-13 years -50 kg
16 Kostić Paola kumite female 12-13 years -50 kg
17 Kostić Paola kumite female 14-15 years -47 kg
18 Kostić Pavle kumite male 14-15 years -57 kg
19 Kovačević Aleksandar kumite male 12-13 years -50 kg
20 Kovačević Aleksandar kumite male 14-15 years -52 kg
21 Lolić Anja kumite female 14-15 years +54 kg
22 Majkić Sergej kumite male12-13 years -45 kg
23 Marković Lazar kumite male 12-13 years -40 kg
24 Stanić Mihajlo kumite male 12-13 years -40 kg
25 Stojić Anđela kumite female 10-11 years -40 kg
26 Tomić Milan kumite male 14-15 years -70 kg
27 Vučić Sergej kumite male12-13 years -45 kg
45    KARATE KLUB OMEGA
1 Braja Klara kata female 12-13 years
2 Braja Klara kata female cadets
3 Čolak Filip kata male 8-9 years
4 Čolak Talia kata female -8
5 Družinec Ana kata female 8-9 years
6 Družinec Ana kata female 10-11 years
7 Jurčević Filip kata male 10-11 years
8 Parlov Nikola kata male 12-13 years
9 Šoper Erik kata male 12-13 years
10 Šoper Erik kata male 10-11 years
46    Karate klub Globus Čakovec
1 Balent Filip kata male 12-13 years
2 Balent Filip kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 Fajfar Adrian kata male cadets
4 Grgić Inga kata female 12-13 years
5 Horvat Stela kata female 12-13 years
6 Petković Sabina kata female cadets
7 Štokić Roko kata male 12-13 years
8 Štokić Roko kata male 12-13 years (8-3 kyu)
47    SLOVAN BRATISLAVA KARATE
1 ČIERNA LUCIA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 COX ALEXA kata female 8-9 years 8-5 kyu
3 ĎUROVCOVÁ BARBORA kata female seniors +16
4 HAMDI YASMINE kata female -8
5 HAMDI YASMINE kata female -8 years (8-6 kyu)
6 HLAVAČKOVÁ LUCIA kata female 8-9 years
7 HLAVAČKOVÁ LUCIA kata female 8-9 years 8-5 kyu
8 HORŇÁK GREGOR kata male -8 years 8-5 kyu
9 HORŇÁK GREGOR kata male -8 years
10 IVANKOVÁ LAURA kata female 10-11 years
11 IVANKOVÁ LAURA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
12 KÜHTREIBER PATRICK kata male 10-11 years
13 KÜHTREIBER PATRICK kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
14 KURATA HIBIKI kata male seniors +16
15 LEŠKOVÁ ALEXANDRA kata female -8
16 LEŠKOVÁ ALEXANDRA kata female -8 years (8-6 kyu)
17 LEŠKOVÁ JANA kata female 12-13 years
18 LEŠKOVÁ JANA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
19 MAKSIMČUK ALEXIS kata male 8-9 years
20 MAKSIMČUK ALEXIS kata male 8-9 years 8-5 kyu
21 MALČEK JAKUB kata male -8 years 8-5 kyu
22 MALČEK JAKUB kata male -8 years
23 PETRIKOVIČOVÁ NINA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
24 RUSŇÁK SIMON kata male 8-9 years 8-5 kyu
25 STACHO ESTER kata female 8-9 years
26 STACHO ESTER kata female 8-9 years 8-5 kyu
27 STACHO JONÁŠ kata male -8 years 8-5 kyu
28 STACHO JONÁŠ kata male -8 years
48    Laugaricio karate Slovakia
1 Chochlík Jakub kumite male 10-11 years -35 kg
2 Ferenčík Samuel kumite male 12-13- years -55 kg
3 Ferenčík Samuel kata male 12-13 years (8-3 kyu)
4 Horáčková Lenka kumite female 10-11 years -40 kg
5 Horáčková Lenka kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Ješková Andrea kumite female 16-17 years +59 kg
7 Kišš Michal kumite male12-13 years -45 kg
8 Kišš Michal kata male 12-13 years (8-3 kyu)
9 Pavlíková Tereza kata female 12-13 years (8-3 kyu)
10 Šimun David kumite male 10-11 years +45 kg
11 Staník Kamil kumite male seniors -67 kg
12 Staník Kamil kumite male seniors open
13 Strigač Aurel kata male cadets
14 Týlová Eliška kata female 16-17 years
15 Týlová Eliška kumite female 16-17 years -59 kg
49    KARATE KLUB OSIJEK ŽITO
1 CIKOJA MATEA kata female seniors +16
2 LEDENČAN JANA kata female cadets
3 LEDENČAN TIA kata female cadets
4 VITENDORF VANESA kata female 16-17 years
50    KARATE KLUB BUJE
1 BOČKOR EMMA BERTA kata female 10-11 years
2 BOŽIĆ VANJA kata female 12-13 years
3 POPOVIĆ MIA kata female 10-11 years
4 VALENTA PAOLA kata female 16-17 years
5 VOLAREVIĆ MILEVOJ JAN kata male 10-11 years
51    Rab-Enpi
1 NALETINA ALBERTA kata female seniors +16
52    Karate klub Borac 021
1 Sedlar Vasilije kumite male 12-13 years -40 kg
53    Karate klub FINIDA-Poreč
1 PALIAGA FLAVIA kata female 12-13 years
2 PALIAGA FLAVIA kata female cadets
3 RAJKO SONJA kumite female 10-11 years -40 kg
4 REŠIDOVIĆ AMIR kata male + 35 years
5 ŠIMUNOVIĆ MARIJA kata female -8
6 ŠIMUNOVIĆ MARIJA kata female -8 years (8-6 kyu)
54    KARATE KLUB REGENERACIJA
1 ALIBEGIĆ ADNA kumite female 12-13 years +50 kg
2 BAŠIĆ SUMEJA kumite female 10-11 years -40 kg
3 BEGANOVIĆ TARIS kata male -8 years 8-5 kyu
4 ĆERIMOVIĆ SANA kumite female 14-15-years -54 kg
5 DELIĆ ADNA kumite female 12-13 years -45 kg
6 DIZDAREVIĆ ARIANNA kata female 8-9 years 8-5 kyu
7 DOLIĆ AMAJLA kata female -8 years (8-6 kyu)
8 ĐOGIĆ KENANA kumite female 14-15 years -47 kg
9 HALILAGIĆ BELMIN kata male 8-9 years 8-5 kyu
10 HODŽIĆ AZEM kata male 12-13 years (8-3 kyu)
11 KUDIĆ LEJLA kumite female 12-13 years +50 kg
12 NADAREVIĆ EMA kumite female 14-15-years -54 kg
13 OMANOVIĆ SARAH kumite female 12-13 years -45 kg
14 PAJAZETOVIĆ ERMIN kata male 8-9 years 8-5 kyu
15 PEHLIĆ ANES kata male 8-9 years 8-5 kyu
16 REKIĆ SARA kata female 8-9 years
17 REKIĆ SARA kata female 10-11 years
18 REKIĆ SARA kumite female 8-9 years +30 kg
19 RIZVIĆ BELMA kumite female 12-13 years -50 kg
20 ŠABANAGIĆ AMAR kata male 8-9 years 8-5 kyu
21 SADIKOVIĆ SUAD kata male 10-11 years
22 SADIKOVIĆ SUAD kumite male 10-11 years -45 kg
23 SALKIĆ TARIK kata male 12-13 years
24 SALKIĆ TARIK kata male 10-11 years
25 SALKIĆ TARIK kumite male 10-11 years -35 kg
26 ŠEHIĆ ARRLINA kumite female 12-13 years -50 kg
27 SMLATIĆ SELMA kumite female 16-17 years -59 kg
28 TOPČAGIĆ SARA kumite female 10-11 years -40 kg
55    TAD Rijeka
1 Donadić Nino kumite male 12-13 years -40 kg
2 Mameiedžija Tia kumite female 12-13 years -45 kg
3 Mameiedžija Tia kumite female 14-15 years -47 kg
56    KK Slavonski Brod
1 Ećimović Mihael kata male cadets
57    KARATE KLUB TEMPO
1 Bađun Emanuel kata male 10-11 years
2 Bađun Emanuel kumite male 10-11 years -35 kg
3 Borojević Mario kata male 12-13 years
4 Borojević Mario kumite male 12-13 years -50 kg
5 Goran Vinčić kumite male seniors +84 kg
6 Goran Vinčić kumite male seniors open
7 Nikola Pavlović kumite male seniors -75 kg
58    Karate Klub Hrvatski Sokol, Osijek
1 Šegavčić Katia kata female 8-9 years
2 Šegavčić Katia kata female 10-11 years
59    Karate Klub POTOCI
1 ČEPIĆ UROŠ kata male 12-13 years
2 ČEPIĆ UROŠ kata male cadets
3 DŽUVER NATAŠA kata female 12-13 years
4 PERUNIČIĆ ANICA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 STAMENIĆ STAŠA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 POTOCI 1 kata team female 11-13 years
60    Klub Karate NIDAN
1 Majewska Marta kumite female seniors - 55 kg
2 Majewska Marta kumite female seniors open
3 SZPONDER NATALIA kumite female seniors - 55 kg
4 SZPONDER NATALIA kumite female seniors open
61    Ukrainian Karate Federation
1 KOKHANSKYI KYRYLO kumite male 10-11 years -40 kg
2 KOVALOV OLEKSANDR kumite male 12-13 years +55 kg
3 KOVALOV OLEKSANDR kumite male 14-15 years -70 kg
4 LILO VLADYSLAV kumite male 12-13 years +55 kg
5 LILO VLADYSLAV kumite male 14-15 years -63 kg
6 MOVCHAN LOLITA kumite female 14-15 years +54 kg
7 NEGATUROV DMYTRO kumite male seniors -75 kg
8 PALASHEVSKA YULIIA kumite female 14-15-years -54 kg
9 PALASHEVSKA YULIIA kumite female 16-17 years -53 kg
10 PANARIN ILLIA kumite male12-13 years -45 kg
11 PANCHUK ARIADNA kumite female 12-13 years -45 kg
12 PANCHUK ARIADNA kumite female 14-15 years -47 kg
13 PANCHUK ARTEM kumite male 10-11 years -35 kg
14 PANCHUK ARTEM kumite male 12-13 years -40 kg
15 PEREUDA ANASTASIIA kumite female seniors -61 kg
16 PEREUDA ANASTASIIA kumite female 16-17 years -59 kg
17 PEREUDA MATVII kumite male 10-11 years -45 kg
18 PEREUDA MATVII kumite male 8-9 years +30 kg
19 SPICHKO DMYTRO kumite male 14-15 years -52 kg
20 SPICHKO DMYTRO kumite male 16-17-years -55 kg
21 STADNICHENKO YULIIA kumite female 10-11 years -40 kg
62    Karate Klub Podgorica
1 Vukovic Srdjan kata male seniors +16
63    TIGAR Skopje
1 Jovanovska Dragana kumite female 12-13 years -50 kg
2 Mileva Marija kumite female 14-15-years -54 kg
3 Savic Ana kumite female 16-17 years +59 kg
4 Stankovska Ivona kumite female 12-13 years -50 kg
5 Stojkovska Angela kumite female 12-13 years -45 kg
64    Fudokan klub
1 Amila Alibasic kata female 10-11 years
2 Amila Alibasic kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 Sabanagic Melany kata female 12-13 years
4 Sabanagic Melany kumite female 12-13 years +50 kg
5 Sabanagic Melany kata female 12-13 years (8-3 kyu)
65    SAMOBOR
1 BLAŽEKOVIĆ MISLAV kumite male 12-13 years -40 kg
2 GEČEVIĆ LUCIJA kata female 16-17 years
3 JELEN NIKA kata female 12-13 years
4 JELEN NIKA kata female cadets
5 MAJSEC ISKRA kata female 10-11 years
6 ŠIMUNEC DINO kumite male12-13 years -45 kg
7 ŠOGORIĆ PAULA kumite female 12-13 years +50 kg
8 SZEL DARIO kumite male12-13 years -45 kg
9 TERIHAJ IVAN kumite male 12-13 years -40 kg
66    Ganz Kesjar Karate Klub
1 Csató Roland kumite male 12-13 years -40 kg
2 Dvorák Ádám kumite male 12-13- years -55 kg
3 Dvorák Ádám kumite male 14-15 years -57 kg
4 Kacsala Zsolt kumite male 12-13 years -50 kg
5 Kacsala Zsolt kumite male 14-15 years -52 kg
6 Kéry Benedek kumite male 14-15 years -57 kg
7 Nyíri Gergő kumite male 12-13 years -40 kg
8 Szilágyi Tas kumite male 16-17-years +76 kg
9 Vladár Tíbor kumite male 12-13 years +55 kg
67    K.K.BOTTONI
1 Atanasoska Ilina kumite female 12-13 years -45 kg
2 Dancevska Marija kumite female 12-13 years +50 kg
3 Gelevski Darko kumite male 12-13 years -40 kg
4 Jovanovska Viktorija kumite female 14-15-years -54 kg
5 lievskiI Dimitrar kumite male seniors -67 kg
6 Nikolovska Simona kumite female 12-13 years +50 kg
7 Stanojkovski David kumite male 10-11 years -40 kg
8 Trajkovski Vitomir kumite male 12-13- years -55 kg
68    KARATE KLUB ĐURĐEVAC
1 BUŠIĆ TEO kumite male 10-11 years -40 kg
2 HRŽENJAK LEA kumite female 10-11 years -40 kg
3 JURIČIĆ EMA kumite female 12-13 years -50 kg
4 JURIČIĆ EMA kumite female 14-15-years -54 kg
5 JURIČIĆ IVAN kumite male 10-11 years -35 kg
6 JURIČIĆ IVAN kumite male 8-9 years +30 kg
7 MAROVIĆ NIKO kumite male 10-11 years -35 kg
8 MAROVIĆ NIKO kumite male 12-13 years -40 kg
9 PREVEDAN MATEJA kumite female 12-13 years -45 kg
69    Karate klub Dodersport
1 Nedelko Aleksandar kata male 12-13 years
2 Nedelko Aleksandar kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 Nedelko Olivera kata female cadets
4 Nedelko Stefan kata male 8-9 years
5 Nedelko Stefan kata male 8-9 years 8-5 kyu
70    Karate klub Polet
1 Ljubanski Igor kata male + 35 years
71    Karate klub Virovitica
1 Đebro Jakob kumite male 8-9 years -30 kg
2 Kafka Filip kumite male12-13 years -45 kg
3 Kafka Luka kumite male 12-13 years -40 kg
4 Kesak Domagoj kumite male 8-9 years +30 kg
5 Malčec Chris kata male 10-11 years
6 Malčec Chris kumite male 10-11 years -40 kg
7 Malčec Sara kata female 16-17 years
8 Relić Matija kata male 12-13 years
9 Relić Matija kata male cadets
72    NIEDERSACHSEN KARATE VERBAND
1 Bürkle Philipp kumite male 16-17-years +76 kg
2 GRUBER ANTONI kumite male 14-15 years -52 kg
3 HAUBOLD JANNE kumite male 12-13 years -50 kg
4 ILIČ DAVID kumite male12-13 years -45 kg
5 Kantelhardt Christopher kumite male 16-17-years -61 kg
6 KIRPA SOFIE kumite female 14-15 years +54 kg
7 KOROBKO DANIEL kumite male12-13 years -45 kg
8 Raabe Jun-Patrick kumite male seniors -75 kg
9 Raabe Jun-Patrick kumite male seniors open
10 Raad Karim kumite male 16-17-years -61 kg
11 SCHIMPF ALINA kumite female 16-17 years -53 kg
73    CENTRO STUDI ARCHE
1 BERTO ALESSANDRO kata male 12-13 years
2 BERTO ALESSANDRO kata male cadets
3 CANTON MATTEO kata male 12-13 years
4 CANTON MATTEO kata male cadets
5 LIONELLO WILLIAM kata male seniors +16
6 LIONELLO WILLIAM kata male 16-17 years
7 MENEGHETTI LAURA kata female 16-17 years
8 MENEGHETTI LAURA kata female seniors +16
9 OANTA VASILE kata male cadets
10 OANTA VASILE kata male 16-17 years
11 ONGARELLI MICHELE kata male cadets
12 ONGARELLI MICHELE kata male 16-17 years
13 UNITI RICCARDO kata male 12-13 years
14 UNITI RICCARDO kata male 12-13 years (8-3 kyu)
74    Karate klub Esseker
1 Ćuk Anja kata female 16-17 years
2 Kokić Barbara kata female cadets
75    Karate klub Zanshin Split
1 Kuljiš Lenka kata female 16-17 years
2 Kuljiš Lenka kata female seniors +16
76    Kashiva-Kan Karate-Do - Biel/Bienne
1 SALKIC Almin kata male seniors +16
77    KARATE FEDERACIJA SRBIJE
1 ANASTASIOS NTEROS kumite male 16-17-years +76 kg
2 ARNAUT NIKOLA kumite male 16-17-years -55 kg
3 ARSOVIĆ MIHAJLO kumite male 14-15 years +70 kg
4 BOGOVAC MARIJA kumite female 14-15 years +54 kg
5 ČIRIĆ JOVAN kumite male 16-17-years -68 kg
6 CRNOVČIĆ SLAVICA kata female cadets
7 CVERDELJ ALEKS kata female seniors +16
8 DAMJANOVIĆ MARINA kumite female seniors - 55 kg
9 DER MARTINA kumite female 14-15 years -47 kg
10 DESPOTOVIĆ DUŠAN kumite male 16-17-years -55 kg
11 DJORDJEVIĆ IVANA kumite female seniors - 50 kg
12 DRAGOVIĆ GLORIJA kumite female 16-17 years +59 kg
13 DURMIŠ DINA kumite female 16-17 years +59 kg
14 ISAK VUKAŠIN kumite male 14-15 years -63 kg
15 Janković Aleksandra kata female 16-17 years
16 JANKOVIĆ BOJANA kumite female 14-15 years -47 kg
17 KRALJEVIĆ MARKO kumite male 16-17-years +76 kg
18 LEMAJIĆ STEFAN kumite male 14-15 years -57 kg
19 MARINKOVIĆ ANDJELA kumite female 14-15 years +54 kg
20 MARKOVIĆ JOVAN kumite male 14-15 years -70 kg
21 MARKOVIĆ JOVANA kumite female seniors -61 kg
22 NEJEGIĆ JOVAN kumite male 16-17-years -76 kg
23 OBRADOVIĆ BOGDAN kumite male seniors - 84 kg
24 PEROVIĆ IVANA kumite female 14-15-years -54 kg
25 PETROVIĆ SLAVKA kumite female 16-17 years -48 kg
26 PREKOVIĆ IVANA kumite female 16-17 years -59 kg
27 SAVEVSKI VANJA kata female seniors +16
28 ŠĆEPANOVIĆ TARA kumite female 14-15 years +54 kg
29 Seratlić Natalija kumite female 14-15 years -47 kg
30 SIMOVIĆ SOFIJA kumite female 16-17 years -59 kg
31 SUBOTA UROŠ kata male cadets
32 SUVAJĆEVIĆ STEFAN kata male 16-17 years
33 TOMIĆ DAVID kata male cadets
34 TRIFKOVIĆ ALEKSANDRA kumite female 14-15-years -54 kg
35 VASOVIĆ ANDRIJANA kumite female seniors -61 kg
36 VORKAPIĆ ANJA kata female cadets
37 VUČKOVIĆ BOGDAN kumite male 14-15 years +70 kg
38 ŽIVIĆ TAMARA kumite female seniors -61 kg
78    FUNAKOSHI KARATE NORTHEIM
1 FEROZI ARIAN kumite male 10-11 years -35 kg
2 HAUBOLD MIKA kumite male 10-11 years -40 kg
3 KINDLER IAN kumite male 8-9 years -30 kg
79    SPORTSLIFE ZAGREB
1 ŠTIVIĆ EMA kumite female 12-13 years -45 kg
80    YUKI klub ČATEŽ
1 BUDIČ KAJA kumite female seniors + 68 kg
2 BUDIČ KAJA kumite female seniors open
81    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 DRAGIĆ LANA kata female 8-9 years
2 DRAGIČ LEO kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 GANZITTI NOAH kata male 8-9 years
4 GOLAČ AJDA kumite female 10-11 years +40 kg
5 KANDUT SAŠO kata male 16-17 years
6 KANDUT ZOJA kata female 8-9 years
7 KLOBASA ALEKS kata male cadets
8 KLOBASA ALEKS kumite male 14-15 years +70 kg
9 STEGEL TINA kumite female seniors -61 kg
10 STEGEL TINA kumite female seniors open
11 STERNIŠA NEJC kata male 12-13 years
12 STERNIŠA NEJC kata male cadets
13 STERNIŠA NEJC kata male 12-13 years (8-3 kyu)
14 VANOVŠEK ENEJ, kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
15 VANOVŠEK ZOJA. kata female -8
82    Športno društvo za karate GES
1 HARTL BOR kata male cadets
2 HARTL BOR kata male 16-17 years
3 HARTL JAN kata male cadets
4 HARTL JAN kata male 16-17 years
83    KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
1 JORDAN TIMOTEJ kumite male 12-13 years +55 kg
84    Karate klub Lev
1 Omejec Irena kata female + 35 years