12. POKAL OBČINE OPLOTNICA

Športna dvorana Milenij ( Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19 )



Kraj : Športna dvorana Milenij
Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19
Organizator : Shotokan Karate Klub Oplotnica
Začetek : 06.05.2017 10:00:00
Rok prijave : 03.05.2017 24:00:00
Kontaktna oseba : Boštjan Hmelak
bostjan.hmelak@gmail.com
041 725 485
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 15 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


Urnik

kata 10:00 - 12:26
kumite 12:26 - 14:19

1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 6
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 9
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 6
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 8
5 kata malčice Št. prijavljenih : 7
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 13
7 kata malčki Št. prijavljenih : 6
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 8
9 kata dečki Št. prijavljenih : 7
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 12
11 kata deklice Št. prijavljenih : 7
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 7
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 8
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 12
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 5
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 11
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 5
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 6
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 1
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 2
kata najmlajše
1 Bele Ana Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 Bele Lea Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
4 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
6 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
6 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
7 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 STROPNIK NIKA Društvo Za Karate Celje
9 VODOVNIK LARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata najmlajši
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2 GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
3 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
4 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
6 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 JAVERNIK JAKOB Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 LEBER DENIS Karate-do Klub Ptuj
4 LOJEN OSKAR Društvo Za Karate Celje
5 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
6 OBLONŠEK TADEJ Shotokan Karate Klub Oplotnica
7 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
8 SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
kata malčice
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
5 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
6 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
7 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata malčice (8-6 kyu)
1 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
2 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 JERIČ Maruša Karate klub rudar velenje
4 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
5 KRANJC AJA Karate klub Velenje
6 Krauthaker Kaja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
7 MEDIČ NADIA Karate Klub Trbovlje
8 MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
9 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
10 REDNAK NUŠA Karate Klub Tiger Velenje
11 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
12 SOVINC KAJA Društvo Za Karate Celje
13 VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata malčki
1 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Hadžić Kenan Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3 KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
5 STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
6 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata malčki (8- 6 kyu)
1 ČMAK NEJC Karate Klub Tiger Velenje
2 GOLEŠ Lan Shotokan Karate Klub Oplotnica
3 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
4 KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
5 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 OSTANEK JURE Karate Klub Trbovlje
7 PETEK JAKA Društvo Za Karate Celje
8 SMREČNIK LUKA Društvo Za Karate Celje
kata dečki
1 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Gregurić Erik Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
5 LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
6 Ludvik Jan Karate klub WKSA Duplek
7 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata dečki (8-4 kyu)
1 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 KRAJNC VID Karate klub Velenje
3 LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
4 LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
5 Ludvik Jan Karate klub WKSA Duplek
6 MATK KRIŠTOF Karate klub Velenje
7 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 RACMAN LEON Društvo Za Karate Celje
9 REDNAK ANŽE Karate Klub Tiger Velenje
10 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
11 STRNIŠNIK NAJ Društvo Za Karate Celje
12 ŽIBERT MAX Karate Klub Trbovlje
kata deklice
1 Agapito Masten Hera Karate klub WKSA Duplek
2 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
4 Kovač Ema Karate klub WKSA Duplek
5 Ludvik Karin Karate klub WKSA Duplek
6 ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
7 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (8-4 kyu)
1 Agapito Masten Hera Karate klub WKSA Duplek
2 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Kovač Ema Karate klub WKSA Duplek
4 Ludvik Karin Karate klub WKSA Duplek
5 ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
6 SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
7 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti
1 AHAčIč TARIK Karate Klub Postojna
2 BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3 GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
4 Gregurić Vito Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
5 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
6 POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
8 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 BARL MAJ Karate Klub Petrovče
2 Bašić Lan Karate Klub Rudar Velenje
3 Janžekovič Alen Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 JIN SHI SHENG Karate-do Klub Ptuj
5 KRENKER LUKA Karate Klub Mislinja
6 MEMON LUKA Društvo Za Karate Celje
7 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
8 Preshtreshi Midjan Karate Klub Rudar Velenje
9 SKAZA SERGEJ Karate-do Klub Ptuj
10 Škoflanc Nick Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
11 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
12 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata ml. kadetinje
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 LAZIĆ MARIA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
4 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
5 Rojs Vita Karate klub WKSA Duplek
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 Bandalo Magrić Tinkara Mojca Karate Klub Rudar Velenje
3 CEBEK ZALA Karate-do Klub Ptuj
4 JEVŠENAK LARISA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 KOROŠEC MAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
7 NOVAK SANDRA Karate Klub Rudar Velenje
8 OBLONŠEK GAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
9 PUČNIK NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
10 Rojs Vita Karate klub WKSA Duplek
11 SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata kadeti
1 BELEJ FILIP Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2 GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
4 POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Kovač Teja Karate klub WKSA Duplek
3 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 Rakovnik Nastja Društvo Za Karate Celje
5 ŽUČKO MARUŠA, Karate Klub Polzela
6 Žugman Lana Karate klub WKSA Duplek
kata mladinci
1 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
1    Društvo Za Karate Celje
1 GOLEŽ PETER kata najmlajši
2 LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki
3 LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -35 kg
4 LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki (8-4 kyu)
5 LOJEN OSKAR kata najmlajši (8-6 kyu)
6 LORBER MAJ kumite dečki -35 kg
7 LORBER MAJ kata dečki (8-4 kyu)
8 MALGAJ MARCEL kumite kadeti -57 kg
9 MEMON LUKA kata ml. kadeti (8-3 kyu)
10 PETEK JAKA kata malčki (8- 6 kyu)
11 RACMAN LEON kumite dečki -35 kg
12 RACMAN LEON kata dečki (8-4 kyu)
13 Rakovnik Nastja kata kadetinje
14 RAKOVNIK SVEN kata ml. kadeti
15 SENICA TILEN kumite malčki -30 kg
16 SKALICKY NERA kumite malčice -30 kg
17 SMREČNIK LUKA kata malčki (8- 6 kyu)
18 SORČAN SVEN kata najmlajši (8-6 kyu)
19 SOVINC KAJA kata malčice (8-6 kyu)
20 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata najmlajše
21 STRAJNIČ BLAŽ kumite dečki -40 kg
22 STRNIŠNIK NAJ kumite dečki +40 kg
23 STRNIŠNIK NAJ kata dečki (8-4 kyu)
24 STROPNIK NIKA kata najmlajše (8-6 kyu)
2    Karate-do Klub Ptuj
1 CEBEK ZALA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 JIN SHI SHENG kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 LEBER DENIS kata najmlajši (8-6 kyu)
4 SKAZA SERGEJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 ŠMID CAFUTA ANEJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3    Karate društvo Loče
1 GAJšEK NIK kumite ml. kadeti -50 kg
2 GORJUP KLARA kumite ml. kadetinje +47 kg
3 LOČNIKAR MIHA kumite dečki -40 kg
4 MLAKAR JAN kumite kadeti -70 kg
5 MLAKAR JAN kumite kadeti +70 kg
6 MLAKAR NEJC kumite dečki -35 kg
7 MLAKAR NIKA kumite deklice -40 kg
4    Karate Klub Kovinar Maribor
1 MOČNIK MANDY kata malčice
2 MOČNIK MANDY kata malčice (8-6 kyu)
3 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
4 MOČNIK TIMI kata kadeti
5    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kata najmlajše
2 Bele Lea kata najmlajše
3 BELE LUKA kata dečki
4 BELE LUKA kumite dečki -40 kg
5 Juraja Vinko kata najmlajši (8-6 kyu)
6 LESNIKA ŽAN LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
7 Lotrič Filip kata najmlajši
8 PRAH TILEN kata najmlajši (8-6 kyu)
9 Zbil Grega kata malčki
10 Zbil Grega kumite malčki -30 kg
6    Karate Klub Mislinja
1 Kacjan Erika kata malčice (8-6 kyu)
2 KRENKER LUKA kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 Ogris Žak kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kata ml. kadeti
2 BARL MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
3 BARL MAJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 LIPOVŠEK ALEN kumite kadeti +70 kg
5 LIPOVŠEK ALEN kumite mladinci -76 kg
8    Karate Klub Polzela
1 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
2 DERČA ALEKSEJ, kumite malčki +30 kg
3 GARCIA SEBASTIAN kumite malčki -30 kg
4 PODPEČAN MAI, kumite malčki -30 kg
5 POŽUN (ni prava) kumite ml. kadetinje +47 kg
6 ROJŠEK ANEJA kumite deklice -40 kg
7 ROJŠEK ANEJA kata deklice (8-4 kyu)
8 ŠPORN KIARA, kumite malčice -30 kg
9 TRBOVŠEK ŽIGA kumite malčki -30 kg
10 ŽUČKO MARUŠA, kata kadetinje
9    Karate Klub Postojna
1 AHAčIč TARIK kata ml. kadeti
2 AKSENTIć EVANA kata malčice
3 ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -40 kg
4 ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -47 kg
5 GRIL BLAž kumite kadeti -70 kg
6 HABJAN NUšA kumite kadetinje -54 kg
7 JOšT ZALA kata deklice
8 JOšT ZALA kumite deklice -40 kg
9 MOZETIČ-KERIN JAN kumite malčki +30 kg
10 PRAPROTNIK NECA kata malčice
10    Karate Klub Radenci Shotokan
1 DOKL MARK kumite dečki -40 kg
2 KAJDIČ LAN kumite ml. kadeti -50 kg
3 LIPIČ MAJ kumite malčki +30 kg
4 LIPIČ ŽAK kumite dečki +40 kg
5 TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg
6 VRBNJAK ŽIGA kumite malčki -30 kg
11    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite ml. kadeti +50 kg
2 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti -70 kg
3 JORDAN TIMOTEJ kumite ml. kadeti +50 kg
4 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
5 KUNŠTEK NEJC kumite dečki +40 kg
6 KURAJ JAKOB kata najmlajši
7 KURAJ MITJA kata malčki
8 KURAJ MITJA kata malčki (8- 6 kyu)
9 PAŠ GLORIJA kata ml. kadetinje
10 PAŠ GLORIJA kata kadetinje
11 POTISK LAURA kumite kadetinje -54 kg
12 POTISK LAURA kumite kadetinje +54 kg
13 ŠKRABLIN TARA kata deklice
14 ŠKRABLIN TARA kumite deklice +40 kg
15 TEPEŠ KAROLINA kumite mladinke -59 kg
16 TEPEŠ OLIVER kumite dečki -35 kg
17 TEPEŠ OLIVER kumite malčki +30 kg
18 Žumer Jakob kumite dečki +40 kg
12    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 BELEJ FILIP kata kadeti
2 Gregurić Erik kata dečki
3 Gregurić Vito kata ml. kadeti
4 Hadžić Kenan kata malčki
13    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata malčice
2 ALETIĆ EMRA kumite malčice +30 kg
3 BULJUBAŠIĆ KENAN kata najmlajši
4 ČMAK NEJC kata malčki (8- 6 kyu)
5 LAČEVIĆ IVONA kata mladinke
6 REDNAK ANŽE kata dečki (8-4 kyu)
7 REDNAK NUŠA kata malčice (8-6 kyu)
14    Karate Klub Trbovlje
1 DRNOVŠEK ENEJ kumite malčki -30 kg
2 HARALOVIČ DANIEL kata malčki (8- 6 kyu)
3 JUG ZOJA kata najmlajše
4 JUG ZOJA kata najmlajše (8-6 kyu)
5 KALPIČ TOM kumite ml. kadeti -40 kg
6 MEDIČ NADIA kata malčice (8-6 kyu)
7 MRGOLE NIK kata najmlajši
8 MRGOLE NIK kata najmlajši (8-6 kyu)
9 OSTANEK JURE kata malčki (8- 6 kyu)
10 ŠKOFLJANC ZAK kumite ml. kadeti -50 kg
11 VNUK OŽBEJ kumite dečki +40 kg
12 ŽIBERT MAX kumite dečki -35 kg
13 ŽIBERT MAX kata dečki (8-4 kyu)
15    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata ml. kadetinje
2 ALIĆ INES kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 ĐOGIĆ EMA kata malčice
4 ĐOGIĆ EMA kata malčice (8-6 kyu)
5 GAJŠEK ALJAŽ kata ml. kadeti
6 GAJŠEK ALJAŽ kata kadeti
7 GAJŠEK ALJAŽ kumite ml. kadeti +50 kg
8 JOVANOVIĆ LANA kata najmlajše (8-6 kyu)
9 JOZIČ ELLA kata najmlajše (8-6 kyu)
10 KRAJNC VID kata dečki (8-4 kyu)
11 KRANJC AJA kata malčice (8-6 kyu)
12 MATK KRIŠTOF kata dečki (8-4 kyu)
13 ZAGER HANA kata malčice
16    Karate Klub Zmaj
1 RAMIĆ BELMIN kata malčki
17    Karate Klub Žalec
1 KOLšEK MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
2 KOLšEK MAJ kumite kadeti -57 kg
3 MEDVED MAKS kumite ml. kadeti -50 kg
4 MEDVED MAKS kumite kadeti -57 kg
5 SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -40 kg
6 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -57 kg
7 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
8 TOPOLOVEC KAJA kumite ml. kadetinje +47 kg
9 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
10 UGOVšEK ALENKA kumite ml. kadetinje -47 kg
18    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite deklice -40 kg
2 ČEH ALEŠ kata dečki
3 GORIŠEK MATEJ kumite ml. kadeti +50 kg
4 MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +47 kg
5 PREDALIČ ZALA kumite kadetinje -54 kg
6 SAVANOVIć LANA kumite deklice +40 kg
7 ŠUŠTERŠIČ KALINA kumite kadetinje +54 kg
19    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 BARJAKTAROVIĆ BOJAN kumite mladinci -76 kg
2 GOLEŠ Lan kata malčki (8- 6 kyu)
3 HMELAK JAŠA kumite ml. kadeti -40 kg
4 HMELAK JAŠA kumite dečki +40 kg
5 HMELAK TIBOR kumite malčki -30 kg
6 JAVERNIK JAKOB kata najmlajši (8-6 kyu)
7 JELENKO BENJAMIN kumite malčki +30 kg
8 JELENKO NINA kata najmlajše (8-6 kyu)
9 JEVŠENAK ALINA kata najmlajše (8-6 kyu)
10 JEVŠENAK LARISA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
11 KOROŠEC MAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
12 KOTNIK KLARA kumite malčice +30 kg
13 KRANJC LEA kumite mladinke -59 kg
14 OBLONŠEK GAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
15 OBLONŠEK TADEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
16 OŠLAK ANA kumite kadetinje -54 kg
17 OŠLAK ANA kumite ml. kadetinje +47 kg
18 PUČNIK NEŽA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
19 SAMASTUR EMA kata deklice (8-4 kyu)
20 SAMASTUR EMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
21 STEGNE ADRIJAN kata dečki (8-4 kyu)
22 STEGNE ADRIJAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
23 TONKOVIČ NIK kumite dečki -40 kg
24 TONKOVIČ NIK kumite ml. kadeti -40 kg
25 VALENČAK MIHAEL kumite ml. kadeti -50 kg
26 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
27 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
28 VALENČAK NELI kata malčice (8-6 kyu)
29 VODOVNIK LARA kata najmlajše (8-6 kyu)
30 WRAVOR EVELIN kumite kadetinje -54 kg
20    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 Janžekovič Alen kumite ml. kadeti +50 kg
2 Janžekovič Alen kata ml. kadeti (8-3 kyu)
21    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 KONJEVIĆ LEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 LAZIĆ MARIA kata ml. kadetinje
22    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice (8-6 kyu)
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite deklice -40 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kata deklice (8-4 kyu)
5 Krauthaker Kaja kata malčice (8-6 kyu)
6 Rauter Hannah Vela kumite malčice -30 kg
7 Rauter Hannah Vela kata malčice (8-6 kyu)
8 Škoflanc Nick kumite ml. kadeti -50 kg
9 Škoflanc Nick kata ml. kadeti (8-3 kyu)
23    Karate Klub Ljubljana
1 ADAMIč TIMON kumite ml. kadeti -50 kg
2 DEBELJAK HANA kumite ml. kadetinje +47 kg
24    Karate Klub Rudar Velenje
1 Bandalo Magrić Tinkara Mojca kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Bašić Lan kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 HLIŠČ LANA kata deklice
4 NOVAK SANDRA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 NOVAK SARA kata ml. kadetinje
6 NOVAK SARA kumite ml. kadetinje -47 kg
7 Preshtreshi Midjan kumite ml. kadeti +50 kg
8 Preshtreshi Midjan kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 STROPNIK ŽAN kata malčki
10 STROPNIK ŽAN kumite malčki +30 kg
11 TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite kadeti -57 kg
25    Karate klub WKSA Duplek
1 Agapito Masten Hera kata deklice
2 Agapito Masten Hera kumite deklice +40 kg
3 Agapito Masten Hera kata deklice (8-4 kyu)
4 Kovač Ema kata deklice
5 Kovač Ema kata deklice (8-4 kyu)
6 Kovač Teja kata kadetinje
7 Kovač Teja kumite kadetinje -54 kg
8 Ludvik Jan kata dečki
9 Ludvik Jan kata dečki (8-4 kyu)
10 Ludvik Karin kata deklice
11 Ludvik Karin kata deklice (8-4 kyu)
12 Majer Miha kumite ml. kadeti +50 kg
13 Rojs Jana kata malčice
14 Rojs Jana kata malčice (8-6 kyu)
15 Rojs Jana kumite malčice +30 kg
16 Rojs Vita kata ml. kadetinje
17 Rojs Vita kumite ml. kadetinje -47 kg
18 Rojs Vita kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
19 Žugman Lana kata kadetinje
20 Žugman Lana kumite kadetinje -54 kg
26    Karate klub rudar velenje
1 JERIČ Maruša kata malčice (8-6 kyu)
27    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 GANZITTI NIA kata mladinke
2 GANZITTI NIA kata kadetinje
3 GANZITTI NOAH kata dečki
4 GANZITTI NOAH kumite dečki +40 kg
5 GOLAČ AJDA kumite deklice +40 kg
6 GOLAČ AJDA kumite ml. kadetinje +47 kg
7 GORENŠEK TILEN kata dečki (8-4 kyu)
8 GORENŠEK VID kata malčki
9 JEROT NEŽA kata najmlajše (8-6 kyu)
10 LONČARIČ ZOJA kata najmlajše
11 LONČARIČ ZOJA kata najmlajše (8-6 kyu)
12 MILJANOVIČ MARKO kumite kadeti -70 kg
13 OČKO GAL kata malčki (8- 6 kyu)
14 OČKO GAL kata najmlajši
15 OČKO GAL kata dečki (8-4 kyu)
16 POLIČNIK MATEVŽ kata ml. kadeti
17 POLIČNIK MATEVŽ kata kadeti
18 SLUGA JURE kata ml. kadeti
19 SLUGA JURE kumite ml. kadeti -40 kg
20 STERNIŠA NEJC kata kadeti
21 STERNIŠA NEJC kata mladinci
22 TOMAŽIČ EVA kata deklice
23 TOMAŽIČ EVA kata deklice (8-4 kyu)
24 VANOVŠEK ENEJ, kata dečki
25 VANOVŠEK ZOJA. kata najmlajše