POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2018 (Hors Cup 2018)

Sport hall Slovenjske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



Objekt / lokacija : Sport hall Slovenjske Konjice
Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice
Organizator : Karate klub Seki
Začetek : 27.01.2018 09:00:00
Rok prijave : 25.01.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Srečko Sterniša
karateklubsekisvjernej@gmail.com
0038631303898
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata female -8 Št. prijavljenih : 11
2 kata female -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 7
3 kata male -8 years Št. prijavljenih : 6
4 kata male -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 6
5 kata female 8-9 years Št. prijavljenih : 14
6 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 10
7 kata male 8-9 years Št. prijavljenih : 20
8 kata male 8-9 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 20
9 kata male 10-11 years Št. prijavljenih : 28
10 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 16
11 kata female 10-11 years Št. prijavljenih : 23
12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 19
13 kata male 12-13 years Št. prijavljenih : 12
14 kata male 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 16
15 kata female 12-13 years Št. prijavljenih : 23
16 kata female 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 15
17 kata male cadets Št. prijavljenih : 14
18 kata female cadets Št. prijavljenih : 20
19 kata male 16-17 years Št. prijavljenih : 12
20 kata female 16-17 years Št. prijavljenih : 10
21 kata male seniors +18 Št. prijavljenih : 12
22 kata female seniors +18 Št. prijavljenih : 8
23 kata male + 35 years Št. prijavljenih : 7
24 kata female + 35 years Št. prijavljenih : 4
kata female -8
1 AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
2 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 DIZDAREVIĆ EDA KARATE KLUB REGENERACIJA
5 HUSIDIČ LARISA KK DRACHE TRAUN AUSTRIA
6 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
7 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
8 LONČARIČ ZOJA Karate klub Seki
9 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
10 MURANOVIC MEDINA BUDO
11 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
kata female -8 years (8-6 kyu)
1 BAJRAMOVIC NAJLA BUDO
2 JEROT NEŽA Karate klub Seki
3 JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 Mlakar Nika KK KOLEKTOR IDRIJA
5 OČKO ARIANA, Karate klub Seki
6 SMRDEL Livija karate klub Pivka
7 SUZIČ ANA KBS TIGAR KOSTAJNICA
kata male -8 years
1 BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2 BEŠIĆ OSMAN karate klub "DO" Tuzla
3 DERVISHI VERON KK USKANA - KIČEVO
4 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
5 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
6 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
kata male -8 years (8-6 kyu)
1 Beganović Aid KK Cazin
2 ČESEN BORIS Karate Klub Mawashi Postojna
3 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
4 HAJRULAI LUAN Karate klub Seki
5 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
6 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kata female 8-9 years
1 ALETIĆ EMRA Karate klub Velenje
2 Barić Antonija KK ALFA - ZAGREB
3 BECIRSPAHIĆ EMINA JION BIHAĆ
4 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
5 Cenci Denise F.I.K. Italia
6 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
7 Jurisic Patricija Kumite Jajce
8 Kukrika Silvana Kukrika KBS TIGAR KOSTAJNICA
9 OSMANOVIĆ DALAL Karate klub Velenje
10 Polak Tia Karate Klub Kranj
11 POLIČNIK ŽIVA Karate klub Seki
12 VANOVŠEK ZOJA. Karate klub Seki
13 VRHOVNIK TIA Karate Klub Rudar Velenje
14 ZENDELI BLERINA KK USKANA - KIČEVO
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
1 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
2 Gutić Erna Tuzla Sinbra
3 KAPIC ENA BUDO
4 LONČARIČ ZOJA Karate klub Seki
5 MAVSAR TAJDA- Karate Klub Rogaška Slatina
6 OSMANOVIĆ DALAL Karate klub Velenje
7 Rizvić Lejla KK Cazin
8 ŠEHIĆ ARRLINA KARATE KLUB REGENERACIJA
9 ŠKET MLINAR ALJA Karate klub Seki
10 VILIC SARA BUDO
kata male 8-9 years
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3 DERVISHI NUREDIN KK USKANA - KIČEVO
4 Ferraro Matteo F.I.K. Italia
5 GORENŠEK VID Karate klub Seki
6 HLASTEC KIAN Karate klub Seki
7 Jokić Sergej UKK Vrbas
8 Lugonja Vladimir Bushido Banja Luka
9 Milošević Sergej UKK Vrbas
10 OČKO GAL Karate klub Velenje
11 OSMANOVIĆ EMAR Karate klub Seki
12 REKIČ ARIJAN KK DRACHE TRAUN AUSTRIA
13 RISTOSKI DARIJAN KK USKANA - KIČEVO
14 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
15 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
16 Savković Teodor Shotokan Karate Klub Postojna
17 Savoi Arturo F.I.K. Italia
18 Subotič Filip Karate Klub Postojna
19 Zbil Grega KARATE KLUB KOZJANSKO
20 ZULIČ LARIS KK DRACHE TRAUN AUSTRIA
kata male 8-9 years (8-6 kyu)
1 Bajrić Leo Karate klub WKSA Tepanje
2 BEŠIĆ OSMAN karate klub "DO" Tuzla
3 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
4 Djordevic Verko Sakura Karate Team
5 Filipič Mark KK KOLEKTOR IDRIJA
6 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
7 Gajić Luka UKK Vrbas
8 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 Julardzija Elmir KBS - Reflex Donji Vakuf
10 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
11 Koprena Filip UKK Vrbas
12 Kržišnik Lan KK KOLEKTOR IDRIJA
13 Maiellaro Gabriele F.I.K. Italia
14 Majstorovic Fran KBS TIGAR KOSTAJNICA
15 Majstorovic Petar KBS TIGAR KOSTAJNICA
16 PEHLIĆ ANES KARATE KLUB REGENERACIJA
17 RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
18 SALKIĆ AJDIN KARATE KLUB REGENERACIJA
19 Skol Anej Karate klub WKSA Tepanje
20 Vukadinović Vladan UKK Vrbas
kata male 10-11 years
1 BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
2 BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje
3 Buljan Ivan Karate klub Fokus
4 DERVISHI NUREDIN KK USKANA - KIČEVO
5 DUKIČ HARIS KK DRACHE TRAUN AUSTRIA
6 Fiorelli Filippo F.I.K. Italia
7 GORENŠEK VID Karate klub Seki
8 GORIĆ MATEJ KK KIK Kloštar Ivanić
9 GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
10 HLASTEC KIAN Karate klub Seki
11 HLASTEC MARK Karate klub Seki
12 Huber Maximilian Günther Karate Hayashi St. Pölten
13 Huič Dino KK ALFA - ZAGREB
14 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
15 Ludvik Jan Karate klub WKSA Duplek
16 Milutin Đorđe banja luka
17 MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
18 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
19 OČKO GAL Karate klub Velenje
20 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
21 Pejić Luka banja luka
22 Preradović Petar banja luka
23 SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
24 Santarpia Fabrizio F.I.K. Italia
25 Sinanović Faris Tuzla Sinbra
26 VADNAL MARK Društvo Za Karate Celje
27 VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
28 Žeinski Ivan KK ALFA - ZAGREB
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 Bračič Gal Karate klub WKSA Tepanje
2 Brelih Žan KK KOLEKTOR IDRIJA
3 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
4 CIZMIC HASIB BUDO
5 ČMAK NEJC Karate Klub Tiger Velenje
6 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
7 GECAN DOMINIK KK KIK Kloštar Ivanić
8 Goronja Nikola UKK Vrbas
9 Jeličić Nemanja UKK Vrbas
10 LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
11 Mihajlović Nikša UKK Vrbas
12 PAJAZETOVIĆ ERMIN KARATE KLUB REGENERACIJA
13 Rožič Timotej Karate klub WKSA Tepanje
14 Vasilić Ljubiša banja luka
15 VILIC ELVEDIN BUDO
16 Ždralić Aldin KK Cazin
kata female 10-11 years
1 Abramovič Ana KK ALFA - ZAGREB
2 Balać Anastasija Bushido Banja Luka
3 Barić Antonija KK ALFA - ZAGREB
4 Bösendorfer Larissa Karate Hayashi St. Pölten
5 Ceric-Zulum Una Kumite Jajce
6 DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
7 Đordić Lana Karate klub Fokus
8 KANDUT ZOJA Karate klub Seki
9 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
10 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
11 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
12 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
13 Ludvik Karin Karate klub WKSA Duplek
14 MINGOVSKA ANASTASIJA KK USKANA - KIČEVO
15 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
16 PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
17 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
18 REKIČ LEJLA KK DRACHE TRAUN AUSTRIA
19 ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
20 SPASENOSKA JANA KK USKANA - KIČEVO
21 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
22 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
23 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 ALETIĆ EMRA Karate klub Velenje
3 Alidžanović Dževdana KK Cazin
4 Čaušević Amila KK Cazin
5 ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
6 Ivančić Andrea KBS"Castra"
7 Kenjar Amna KBS - Reflex Donji Vakuf
8 Logar Teja KK KOLEKTOR IDRIJA
9 Markić Lidija UKK Vrbas
10 MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
11 Nadža Ajanović KBS - Reflex Donji Vakuf
12 Nenarokov Olivia Shotokan Karate Klub Bohinj
13 NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
14 Pilav Sureja KBS - Reflex Donji Vakuf
15 PRATLJAČIĆ VANDA Karate Klub Kranj
16 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
17 Salkić Amina Tuzla Sinbra
18 SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
19 Suljić Emili Tuzla Sinbra
kata male 12-13 years
1 Buljan Ivan Karate klub Fokus
2 GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3 Huič Dino KK ALFA - ZAGREB
4 KADIĆ TARIK KLUB BORILAČKIH SPORTOVA''ZMAJ'' GRADAČAC
5 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
7 SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
8 Sailer Felix Karate Hayashi St. Pölten
9 SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
10 SLUGA JURE Karate klub Seki
11 Šoper Erik KARATE KLUB OMEGA
12 Zöchling Florian Fabien Karate Hayashi St. Pölten
kata male 12-13 years (8-3 kyu)
1 ALEKSIČ PETER SINIŠA Karate klub Selnica ob Dravi
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 DOKMANOVIĆ SANJIN Karate klub "16-a" Banja Luka
4 HLASTEC MARK Karate klub Seki
5 Kastelic Luka Karate klub WKSA Šentilj
6 KRENKER LUKA Karate Klub Mislinja
7 MURANOVIC ILHAN BUDO
8 Rizvić Amar KK Cazin
9 Rošker Gašper Karate klub WKSA Šentilj
10 SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
11 Sailer Felix Karate Hayashi St. Pölten
12 Šobernik Nik Karate klub WKSA Šentilj
13 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
14 Tanasič Luka Karate klub WKSA Šentilj
15 Tutič Adi KBS - Reflex Donji Vakuf
16 Zöchling Florian Fabien Karate Hayashi St. Pölten
kata female 12-13 years
1 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
2 Brkan Lukrecija KK ALFA - ZAGREB
3 Buljan Tea Karate klub Fokus
4 Čarli Maruša Sara KK KOLEKTOR IDRIJA
5 CENTRIH PATRICIJA Karate klub Seki
6 Ceric-Zulum Una Kumite Jajce
7 ČEŠAREK SIMONA Karate klub Seki
8 Dimitrijevič Tamara KK "EVROPA" BELGRADE
9 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
10 DUKIČ AMINA KK DRACHE TRAUN AUSTRIA
11 DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
12 Đordić Lana Karate klub Fokus
13 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
14 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
15 Jusufhodžić Bruna Karate klub Fokus
16 KANDUT ZOJA Karate klub Seki
17 Majsec Iskra KK SAMOBOR ZAGREB
18 MINGOVSKA ANASTASIJA KK USKANA - KIČEVO
19 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
20 NOVAK SARA, Karate klub Seki
21 Pambianco Valentina F.I.K. Italia
22 SPASENOSKA JANA KK USKANA - KIČEVO
23 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
kata female 12-13 years (8-3 kyu)
1 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
2 Blažević Irina UKK Vrbas
3 Čaušević Almedina KK Cazin
4 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
5 Imširević Neira karate klub "DO" Tuzla
6 JEVŠENAK LARISA Shotokan Karate Klub Oplotnica
7 KALAN GAJA Karate Klub Kranj
8 Kenjar Amna KBS - Reflex Donji Vakuf
9 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
10 OBLONŠEK GAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
11 PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
12 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
13 PUČNIK NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
14 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
15 Rojs Vita Karate klub WKSA Duplek
kata male cadets
1 Bajramovic Amel BUDO
2 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4 KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5 KLOBASA ALEKS Karate Klub Radenci Shotokan
6 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
7 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 MILJANOVIČ MARKO Karate klub Seki
9 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
10 MORI NIK Karate klub Selnica ob Dravi
11 MUJIĆ AMEL KLUB BORILAČKIH SPORTOVA''ZMAJ'' GRADAČAC
12 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
13 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
14 STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
kata female cadets
1 BEĆIROVIĆ NUSRETA KLUB BORILAČKIH SPORTOVA''ZMAJ'' GRADAČAC
2 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
4 Buljan Tea Karate klub Fokus
5 CENTRIH ALEKSANDRA Karate klub Velenje
6 CENTRIH PATRICIJA Karate klub Seki
7 CIZMIC MINELA BUDO
8 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
9 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
10 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
11 Galigani Anna F.I.K. Italia
12 Galigani Eugenia F.I.K. Italia
13 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
14 KAPIC SUMEJA BUDO
15 KOROŠEC MAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
16 LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
17 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
18 NOVAK SARA, Karate klub Seki
19 REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
20 VEHABIVIĆ AJLA KLUB BORILAČKIH SPORTOVA''ZMAJ'' GRADAČAC
kata male 16-17 years
1 BAHIĆ RASIM KLUB BORILAČKIH SPORTOVA''ZMAJ'' GRADAČAC
2 BOROVNIK DOMEN Društvo Za Karate Celje
3 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5 KANDUT SAŠO Karate klub Seki
6 KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
7 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
8 KOŠČEVIĆ LUKA Športno društvo za karate GES
9 MORI NIK Karate klub Selnica ob Dravi
10 Petrović Petar KK "EVROPA" BELGRADE
11 RUŽNIĆ DINO JION BIHAĆ
12 STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
kata female 16-17 years
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA Karate klub Velenje
3 CESAR PIA Karate klub Velenje
4 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
5 HANIĆ ANELA KLUB BORILAČKIH SPORTOVA''ZMAJ'' GRADAČAC
6 Kokalovic Magdalena Kumite Jajce
7 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
8 Nardi Greta F.I.K. Italia
9 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
10 Radosavac Marina banja luka
kata male seniors +18
1 AYADI CHOKRI Martial Arts Club
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 FELLE MATEVŽ Karate Klub Mislinja
4 Horvat Albin Karate klub Pesnica
5 KANDUT SAŠO Karate klub Seki
6 KOŠČEVIĆ LUKA Športno društvo za karate GES
7 Orizzonte Denis F.I.K. Italia
8 Petrović Petar KK "EVROPA" BELGRADE
9 REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
10 RUŽNIĆ DINO JION BIHAĆ
11 TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
12 Zdravkovič Stefan KK ARENA BEOGRAD
kata female seniors +18
1 Andrade Joseane Liga Roraimense de Karatê
2 GOLAČ AZRA Karate klub Seki
3 Inácio Rayane Liga Roraimense de Karatê
4 Kokalovic Magdalena Kumite Jajce
5 MUHIČ NATALIJA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
6 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
7 OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
8 Radosavac Marina banja luka
kata male + 35 years
1 FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2 Horvat Albin Karate klub Pesnica
3 Ljubanski Igor Karate klub Polet
4 Martins Adauto Liga Roraimense de Karatê
5 Rahmanovič Eldin KBS - Reflex Donji Vakuf
6 REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
7 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata female + 35 years
1 Dumfahrt Sabine Karate Hayashi St. Pölten
2 GOLAČ ŠEFKA ŠEKI Karate klub Seki
3 MUHIČ NATALIJA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4 Omejec Irena Karate klub Lev
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 OREŠČANIN ZORAN kumite male 12-13 years +55 kg
2 Pepić Niko Danijel kumite male 12-13- years -55 kg
3 Škerjanc Marko kumite male seniors +84 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 BOROVNIK DOMEN kata male 16-17 years
2 BOROVNIK NIK kata male 10-11 years
3 BOROVNIK NIK kumite male 10-11 years -45 kg
4 BOROVNIK NIK kumite male12-13 years -45 kg
5 LIPOVŠEK AMADEJ kumite male 10-11 years -40 kg
6 LIPOVŠEK AMADEJ kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 VADNAL MARK kata male 10-11 years
3    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite female 8-9 years +30 kg
2 GAJšEK NIK kumite male 14-15 years -52 kg
3 LOČNIKAR MIHA kumite male 12-13 years -40 kg
4 MLAKAR JAN kumite male 14-15 years +70 kg
5 MLAKAR NEJC kumite male 10-11 years -40 kg
6 MLAKAR NIKA kumite female 10-11 years -40 kg
7 OSTROŽNIK JERNEJ kumite male 12-13- years -55 kg
8 PODKRIŽNIK LUKA kumite male 12-13 years +55 kg
4    KARATE KLUB BRANIK
1 BERA MARIO kumite male 14-15 years -52 kg
2 Buljubašić Bilal kumite male 16-17-years -61 kg
3 Jovanović Nik kumite male 14-15 years -70 kg
4 TOPOLOVEC DOMEN kumite male 12-13 years -50 kg
5 Trajkovski Vasil kumite male 12-13 years -50 kg
5    Karate Klub Brežice
1 CICVARIĆ LUKA kata male 8-9 years
2 CICVARIĆ LUKA kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 KERIN LAN kumite male 12-13 years -50 kg
4 LAVRIČ SARA kata female 10-11 years
5 OMERZO NIKA kata female 16-17 years
6 OMERZO NIKA kata female seniors +18
7 KK Brežice 1 kata team female 10-11 years
6    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata male + 35 years
7    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Čehić Belmin kumite male 14-15 years +70 kg
2 GLAVINA MRAK REBEKA kumite female 12-13 years +50 kg
3 Zorić Anđela kumite female 8-9 years +30 kg
8    Karate Klub Kovinar Maribor
1 IBRIĆ AMINA kumite female 14-15 years -47 kg
2 MOČNIK MANDY kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 ORNIK NINO kumite male 14-15 years -70 kg
9    KARATE KLUB KOZJANSKO
1 Zbil Grega kata male 8-9 years
10    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
2 Cekov Timotej kata male 8-9 years (8-6 kyu)
3 Cekov Vanna kata female 8-9 years
4 ČERU JERNEJA kumite female 10-11 years +40 kg
5 ČERU JERNEJA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite male seniors +84 kg
7 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite male 16-17-years +76 kg
8 ČUHALEV NADJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
9 DROBNJAK MARINA kata female 12-13 years
10 ERŽEN ŽIGA kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
11 Eterovič Maša kata female cadets
12 Eterovič Maša kumite female 14-15 years +54 kg
13 GAČIČ ALEKSANDER kata male 8-9 years (8-6 kyu)
14 KALAN GAJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
15 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite female seniors -68 kg
16 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite female 16-17 years +59 kg
17 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite female seniors open
18 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male 14-15 years -63 kg
19 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male 16-17-years -68 kg
20 LEBEN TINKARA kata female 10-11 years
21 LEBEN TINKARA kumite female 10-11 years -40 kg
22 NADIŽAR LANA TISA kata female 12-13 years
23 NADIŽAR LANA TISA kata female cadets
24 NADIŽAR LANA TISA kumite female 12-13 years -45 kg
25 NIŠANDŽIČ IVANA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
26 PLEVNIK GAL kumite male 14-15 years -52 kg
27 PLEVNIK LALITA kata female 10-11 years
28 PLEVNIK LALITA kumite female 10-11 years -40 kg
29 Polak Tia kata female 8-9 years
30 PRATLJAČIĆ VANDA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
31 REBOLJ LUKA kumite male 16-17-years +76 kg
32 REBOLJ MANCA kumite female 14-15-years -54 kg
33 REPIČ JERCA kata female cadets
34 REPIČ JERCA kumite female 12-13 years -45 kg
35 REPIČ JERCA kumite female 14-15 years -47 kg
36 KK Kranj 1 kata team female 12-13 years
37 KK Kranj 2 kata team female 12-13 years
38 KK Kranj 1 kumite team male 16-17 years open
39 KK Kranj 1 kumite team female 14-15 years open
40 KK Kranj 1 kata team female 10-11 years
11    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BRITOVŠEK MARCEL kata male seniors +18
2 BRITOVŠEK MARCEL kata male 16-17 years
3 KRAJNC MIHA kata male 12-13 years
4 KRAJNC MIHA kata male cadets
5 KRAJNC MIHA kumite male 12-13 years +55 kg
12    Karate Klub Mislinja
1 FELLE MATEVŽ kata male seniors +18
2 KRENKER LUKA kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 Ogris Žak kata male cadets
13    Karate Klub Murska Sobota
1 Rajnar Silvija kumite female seniors - 50 kg
2 Rajnar Silvija kumite female seniors - 55 kg
14    Karate Klub Petrovče
1 MOČNIK TIMI kata male 12-13 years
2 MOČNIK TIMI kata male cadets
15    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite female 12-13 years -50 kg
2 BERGANT LAURA kumite female 14-15-years -54 kg
3 BIKIČ TIJA kumite female 14-15 years +54 kg
4 Riosa Novak Tilen, kumite male 14-15 years -52 kg
16    Karate Klub Postojna
1 ARSENIć PETAR kumite male 12-13 years -40 kg
2 ARSENIČ SARA kumite female 12-13 years -45 kg
3 BOJC JAKOB kata male 8-9 years
4 DIZDAREVIČ DAVID kata male -8 years (8-6 kyu)
5 GRIL BLAž kumite male 14-15 years -70 kg
6 RUDONJIĆ JOVAN kata male 8-9 years
7 STEFANOVSKI ANDRAž kumite male 16-17-years -76 kg
8 Subotič Filip kata male 8-9 years
9 KK Postojna 1 kata team male 8-9 years
17    Karate Klub Radenci Shotokan
1 DOKL MARK kumite male12-13 years -45 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite female 12-13 years +50 kg
3 KLOBASA ALEKS kata male cadets
4 KLOBASA ALEKS kumite male 14-15 years +70 kg
5 KLOBASA ALEKS kumite male 16-17-years +76 kg
6 LIPIČ MAJ kumite male 10-11 years -35 kg
7 LIPIČ ŽAK kumite male 10-11 years -45 kg
8 SKOTNIK NEJC kumite male 14-15 years -57 kg
9 SKOTNIK SANI kumite male 16-17-years -61 kg
10 TRATNIK ALEN kumite male 10-11 years -35 kg
18    Karate Klub Radvanje
1 GANZITTI NIA kata female 16-17 years
2 GANZITTI NIA kata female cadets
3 GLAVNIK ZARA kumite female 12-13 years +50 kg
19    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite male 12-13 years +55 kg
2 FIJAČKO SARA kumite female 14-15-years -54 kg
3 JORDAN TIMOTEJ kumite male 12-13 years +55 kg
4 JORDAN TIMOTEJ kumite male 14-15 years -70 kg
5 KUNŠTEK NEJC- kumite male 12-13- years -55 kg
6 KURAJ JAKOB kata male -8 years (8-6 kyu)
7 KURAJ MITJA kumite male 10-11 years -40 kg
8 MAVSAR TAJDA- kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
9 PAŠ GLORIJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
10 POTISK LAURA kumite female 16-17 years -59 kg
11 ŠKRABLIN TARA kata female 10-11 years
12 TEPEŠ KAROLINA kumite female 16-17 years -59 kg
13 TEPEŠ OLIVER kumite male 10-11 years -35 kg
20    Karate klub Selnica ob Dravi
1 ALEKSIČ PETER SINIŠA kumite male 12-13- years -55 kg
2 ALEKSIČ PETER SINIŠA kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 BAJGOT NACE kata male 10-11 years
4 BAJGOT NACE kumite male 10-11 years -35 kg
5 FRAS PIA LETRICIA kata female 12-13 years
6 FRAS PIA LETRICIA kata female cadets
7 MORI NIK kata male cadets
8 MORI NIK kata male 16-17 years
9 Štelcer Luka kumite male 10-11 years -45 kg
10 VALIŠER TIMOTEJ kumite male 10-11 years -40 kg
21    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 FLIS ANDREJ kata male + 35 years
2 Shito-ryu Ce 1 kata team male seniors
22    Karate Klub Shotokan Kranj
1 KAROV ZORAN kumite male 14-15 years -63 kg
2 MULALIĆ ERNAD kata male 10-11 years
3 MULALIĆ ERNAD kumite male 10-11 years -35 kg
4 SARAJLIć MATEJ kumite male 14-15 years -52 kg
23    Karate Klub Tiger Velenje
1 ČMAK NEJC kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 HUSEINOVIć NELIS kumite male 12-13- years -55 kg
3 JANJIĆ SAŠA kumite male 14-15 years +70 kg
4 XHOXHAI FATJAN kumite male 10-11 years -40 kg
24    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata female 16-17 years
2 BOŽJAK LAURA kata female cadets
3 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite female 12-13 years +50 kg
4 GRIVEC TILEN kata male 10-11 years
5 GRIVEC TILEN kumite male 10-11 years -45 kg
6 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite female 10-11 years -40 kg
7 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite male seniors +84 kg
8 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite male seniors open
9 PERC LUKA kumite male seniors -67 kg
10 SALKIČ ERVIN kumite male 16-17-years -68 kg
11 SALKIČ LARA kumite female 12-13 years -50 kg
25    Karate klub Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata female 8-9 years
2 ALETIĆ EMRA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 CENTRIH ALEKSANDRA kata female 16-17 years
4 CENTRIH ALEKSANDRA kata female cadets
5 CENTRIH ALEKSANDRA kumite female 14-15 years +54 kg
6 CESAR PIA kata female 16-17 years
7 ĐOGIĆ EMA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
8 GAJŠEK ALJAŽ kata male 12-13 years
9 JOVANOVIĆ LANA kata female -8
10 JOZIČ ELLA kata female -8
11 MUHAREMOVIĆ SEID kata male 10-11 years
12 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata female 16-17 years
13 OČKO GAL kata male 8-9 years
14 OČKO GAL kata male 10-11 years
15 OČKO GAL kumite male 8-9 years +30 kg
16 OSMANOVIĆ DALAL kata female 8-9 years
17 OSMANOVIĆ DALAL kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
18 PAŠIĆ ISAK kata male 10-11 years
19 ZAGER HANA kata female 10-11 years
20 KK Velenje 1 kata team female 8-9- years
21 KK Velenje 1 kata team male 10-11 years
26    Karate Klub Zmaj
1 RAMIĆ BELMIN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
27    Karate Klub Žalec
1 HOčEVAR IRIS kumite female 16-17 years -59 kg
2 Kokotec Martin kumite male seniors -60 kg
3 KOLšEK MAJ kumite male 12-13 years -50 kg
4 KVAS LUKA kumite male seniors -60 kg
5 KVAS TJAŠA kumite female 14-15-years -54 kg
6 MARIČ REM kumite male seniors +84 kg
7 MARIČ REM kumite male seniors open
8 MEDVED MAKS kumite male 12-13 years +55 kg
9 PLASKAN JURIJ kumite male 16-17-years -76 kg
10 SUŠA ŽIGA kumite male12-13 years -45 kg
11 TOPOLOVEC KAJA kumite female 14-15 years +54 kg
12 UGOVšEK ALENKA kumite female 14-15-years -54 kg
13 ZUPANČIČ NINA kumite female seniors - 50 kg
14 KK Žalec 1 kumite team female 14-15 years open
15 KK Žalec 1 kumite team male 12-13 years open
28    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite male 8-9 years -30 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata male 10-11 years
3 KLEMENČIČ TAJ kumite male 10-11 years +45 kg
4 Nenarokov Olivia kumite female 10-11 years +40 kg
5 Nenarokov Olivia kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 TALER JAKA kumite male seniors -60 kg
7 TALER JAKA kata male seniors +18
29    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 Brezovnik Brin Robert kumite male 10-11 years -40 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 12-13 years -45 kg
3 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 14-15 years -47 kg
4 COSOVICI MAXIM kumite male 14-15 years -57 kg
5 MEKIč KIARA kumite female 12-13 years +50 kg
30    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite male 8-9 years -30 kg
2 HMELAK JAŠA kumite male12-13 years -45 kg
3 HMELAK TIBOR kumite male 8-9 years -30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite male 8-9 years +30 kg
5 JEVŠENAK ALINA kata female -8 years (8-6 kyu)
6 JEVŠENAK LARISA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 KOROŠEC MAJA kata female cadets
8 OBLONŠEK GAJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
9 OŠLAK ANA kumite female 14-15-years -54 kg
10 PUČNIK NEŽA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
11 SAMASTUR EMA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
12 STEGNE ADRIJAN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
13 VALENČAK MIHAEL kumite male 14-15 years -52 kg
31    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 ČUčEK MIšEL kata male cadets
2 ČUčEK MIšEL kata male 16-17 years
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata male cadets
4 KLEMENčIč KRISTJAN kata male 16-17 years
5 KLOBASA BLAŽ kata male cadets
6 KLOBASA BLAŽ kata male 16-17 years
7 LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite male 14-15 years +70 kg
8 MUHIČ NATALIJA kata female seniors +18
9 MUHIČ NATALIJA kata female + 35 years
32    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata female cadets
33    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kata male cadets
3 HASANAGIĆ NASER kata male 8-9 years (8-6 kyu)
4 PAJAZETOVIĆ LEILA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
5 KK Olimpija 1 kata team female 12-13 years
34    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite female 8-9 years +30 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite female 10-11 years -40 kg
3 BIZJAK LEDERER Leja kumite female 12-13 years -45 kg
4 ČESEN BORIS kata male -8 years (8-6 kyu)
5 ČESEN STAŠ kumite male 10-11 years -35 kg
6 ĐAKOVIć LARA kumite female 14-15 years -47 kg
7 ĐAKOVIć LARA kumite female 14-15-years -54 kg
8 HABJAN NUšA kumite female 14-15-years -54 kg
9 KONTREC ALJA kata female 10-11 years
10 MAGAJNA MAšA kumite female 12-13 years -45 kg
11 MAGAJNA MAšA kumite female 12-13 years -50 kg
12 MAGAJNA MAšA kumite female 14-15 years -47 kg
13 STERNIŠA NEJC kata male cadets
14 STERNIŠA NEJC kata male 16-17 years
35    Karate Klub Ljubljana
1 DEBELJAK HANA kumite female 14-15-years -54 kg
2 GORIŠEK MATEJ kumite male 14-15 years -70 kg
3 KONJEVIĆ LEA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
36    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata female -8
2 HLIŠČ LANA kata female 12-13 years
3 MULABDIĆ MIRNES kumite male seniors -75 kg
4 PRATNEMER HANA kata female 10-11 years
5 TEŠIĆ TIJANA kumite female seniors - 50 kg
6 TEŠIĆ TIJANA kumite female seniors - 55 kg
7 VRHOVNIK TIA kata female 8-9 years
37    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite female 12-13 years -50 kg
2 ČESNIK DENIS kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 Dautović Ines kata female 8-9 years
4 Koštić Anes kata male -8 years (8-6 kyu)
5 LIŠINOVIĆ ELMA kata female 10-11 years
6 LIŠINOVIĆ ELMA kumite female 10-11 years -40 kg
7 LIŠINOVIĆ SARA kata female cadets
8 LIŠINOVIĆ SARA kumite female 14-15 years +54 kg
9 MUJAGIĆ LARISA kumite female 12-13 years +50 kg
10 OSMANAJ ADELINA kata female seniors +18
11 OSMANAJ ADRIAN kata male cadets
12 OSMANAJ DORENTINA kata female 10-11 years
13 PRELC AJAN kumite male 14-15 years -70 kg
14 Savković Ivana kata female -8
15 Savković Teodor kata male 8-9 years
16 STOJANOVIĆ GLORIA kata female 10-11 years
17 STOJANOVIĆ GLORIA kumite female 10-11 years +40 kg
18 Sh. Postojna 1 kata team female 10-11 years
19 Sh. Postojna 1 kata team male 12-13 years
38    Karate Pinzgau
1 Lederer Alessandra kumite female 12-13 years +50 kg
2 Lederer Alessandra kumite female 14-15-years -54 kg
3 Noori Kaiser kumite male 16-17-years -61 kg
4 Sadikovic Emil kumite male 14-15 years +70 kg
5 Sadikovic Emil kumite male 16-17-years -76 kg
6 Weissenböck Robert kumite male seniors -75 kg
7 Weissenböck Robert kumite male seniors open
39    KBS TIGAR KOSTAJNICA
1 COLIC LANA kumite female 12-13 years -50 kg
2 COLIC LANA kumite female 14-15-years -54 kg
3 Kukrika Silvana Kukrika kata female 8-9 years
4 Majstorovic Fran kata male 8-9 years (8-6 kyu)
5 Majstorovic Petar kata male 8-9 years (8-6 kyu)
6 Stanic Zeljka kumite female seniors - 55 kg
7 SUZIČ ANA kata female -8 years (8-6 kyu)
8 Vizjak Karlo kumite male 12-13- years -55 kg
9 Vizjak Karlo kumite male 14-15 years -57 kg
10 Vujanovic Sara kumite female 8-9 years -30 kg
11 KBS TIGAR 1 kata team female -8 year
12 KBS TIGAR 1 kata team female 8-9- years
40    Karate klub Pesnica
1 Horvat Albin kata male seniors +18
2 Horvat Albin kata male + 35 years
41    Karate klub WKSA Šentilj
1 Kastelic Luka kumite male 12-13- years -55 kg
2 Kastelic Luka kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 Rošker Gašper kumite male 12-13- years -55 kg
4 Rošker Gašper kata male 12-13 years (8-3 kyu)
5 Šobernik Nik kata male 12-13 years (8-3 kyu)
6 Tanasič Luka kumite male12-13 years -45 kg
7 Tanasič Luka kata male 12-13 years (8-3 kyu)
42    Karate klub WKSA Duplek
1 Agapito Masten Hera kumite female 12-13 years +50 kg
2 Ludvik Jan kata male 10-11 years
3 Ludvik Karin kata female 10-11 years
4 Rojs Jana kumite female 10-11 years +40 kg
5 Rojs Jana kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Rojs Sara kumite female 12-13 years +50 kg
7 Rojs Sara kata female 12-13 years (8-3 kyu)
8 Rojs Vita kumite female 12-13 years -45 kg
9 Rojs Vita kata female 12-13 years (8-3 kyu)
10 WKSA Duplek 1 kata team female 12-13 years
43    Energija
1 Stanić Mihajlo kumite male 12-13- years -55 kg
2 Stanić Mihajlo kumite male 14-15 years -52 kg
3 Stojić Anđela kumite female 10-11 years +40 kg
4 Stojić Anđela kumite female 12-13 years -45 kg
44    KARATE KLUB OMEGA
1 Braja Klara kata female 12-13 years
2 Braja Klara kata female cadets
3 Šoper Erik kata male 12-13 years
45    banja luka
1 Milutin Đorđe kata male 10-11 years
2 Pejić Luka kata male 10-11 years
3 Pejić Luka kumite male 10-11 years -40 kg
4 Preradović Petar kata male 10-11 years
5 Preradović Petar kumite male 10-11 years -40 kg
6 Radosavac Marina kata female 16-17 years
7 Radosavac Marina kata female seniors +18
8 Vasilić Ljubiša kumite male 10-11 years -45 kg
9 Vasilić Ljubiša kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 1 kumite team male 10-11 years open
46    KK KIK Kloštar Ivanić
1 CVETKO FILIP kumite male 12-13- years -55 kg
2 GECAN DOMINIK kumite male 10-11 years +45 kg
3 GECAN DOMINIK kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 GORIĆ MATEJ kata male 10-11 years
5 GORIĆ MATEJ kumite male 10-11 years -35 kg
6 KK KIK 1 kumite team male 10-11 years open
47    BUDO
1 ABDIC AMINA kumite female 10-11 years -40 kg
2 BAJRAMOVIC AMAR kumite male 16-17-years -61 kg
3 BAJRAMOVIC AMEL kumite male 12-13 years +55 kg
4 BAJRAMOVIC AMEL kumite male 14-15 years -57 kg
5 Bajramovic Amel kata male cadets
6 BAJRAMOVIC NAJLA kata female -8 years (8-6 kyu)
7 CIZMIC HASIB kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 CIZMIC MINELA kata female cadets
9 DURAKOVIC ENA kumite female 10-11 years -40 kg
10 ĐOGIC ELMINA kumite female 10-11 years -40 kg
11 HADZALIC IBRO kumite male 14-15 years -70 kg
12 HARBAS REFKO kumite male 12-13 years -50 kg
13 KAPIC BENJAMIN kumite male 12-13 years +55 kg
14 KAPIC ENA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
15 KAPIC ENA kumite female 8-9 years +30 kg
16 KAPIC SUMEJA kata female cadets
17 MUJADZIC SUMEA kumite female 12-13 years +50 kg
18 MURANOVIC ILHAN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
19 MURANOVIC ILMA kumite female 16-17 years -48 kg
20 MURANOVIC MEDINA kata female -8
21 MURIC SAMRA kumite female seniors - 50 kg
22 SABIC ARIJANA kumite female seniors - 50 kg
23 VILIC ELVEDIN kumite male 10-11 years -45 kg
24 VILIC ELVEDIN kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
25 VILIC SARA kumite female 8-9 years -30 kg
26 VILIC SARA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
27 KBV BUDO 1 kata team male 12-13 years
28 KBV BUDO 1 kumite team female 10-11 years open
29 KBV BUDO 1 kata team female 14-15 years
30 KBV BUDO 1 kata team female 16-17 years
31 KBV BUDO 1 kumite team female 14-15 years open
32 KBV BUDO 1 kata team female 10-11 years
33 KBV BUDO 1 kumite team male 12-13 years open
34 KBV BUDO 1 kumite team male 18-19 years open
35 KBV BUDO 1 kata team male 14-15 years
36 KBV BUDO 1 kumite team male 14-15 years open
37 KBV BUDO 1 kata team male -8 years
48    Karate klub FINIDA-Poreč
1 REŠIDOVIĆ AMIR kata male seniors +18
2 REŠIDOVIĆ AMIR kata male + 35 years
49    KARATE KLUB REGENERACIJA
1 BAŠIĆ SUMEJA kumite female 10-11 years +40 kg
2 BEGANOVIĆ TARIS kata male -8 years
3 DIZDAREVIĆ EDA kata female -8
4 KUDIĆ LEJLA kumite female 12-13 years +50 kg
5 NADAREVIĆ EMA kumite female seniors -61 kg
6 NADAREVIĆ EMA kumite female 16-17 years -59 kg
7 OKANOVIĆ KANITA kumite female 14-15 years +54 kg
8 PAJAZETOVIĆ ERMIN kumite male 10-11 years -35 kg
9 PAJAZETOVIĆ ERMIN kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 PEHLIĆ ANES kata male 8-9 years (8-6 kyu)
11 PEHLIĆ ANES kumite male 8-9 years +30 kg
12 RUŽNIĆ IMAN kumite female 8-9 years +30 kg
13 SADIKOVIĆ SUAD kata male 12-13 years
14 SADIKOVIĆ SUAD kumite male 12-13 years -50 kg
15 SADIKOVIĆ SUAD kumite male 14-15 years -52 kg
16 SADIKOVIĆ SUAD kata male 12-13 years (8-3 kyu)
17 SALKIĆ AJDIN kumite male 8-9 years -30 kg
18 SALKIĆ AJDIN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
19 SALKIĆ TARIK kata male 12-13 years
20 SALKIĆ TARIK kata male 10-11 years
21 SALKIĆ TARIK kumite male 10-11 years -35 kg
22 ŠEHIĆ ARRLINA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
23 REGENERACIJA 1 kumite team female 16-17 years open
50    JION BIHAĆ
1 AHMETOVIĆ ISA kumite male 12-13 years -40 kg
2 AHMETOVIĆ ISA kumite male12-13 years -45 kg
3 BECIRSPAHIĆ EMINA kata female 8-9 years
4 BECIRSPAHIĆ EMINA kumite female 8-9 years -30 kg
5 DURDŽIĆ IMANA kata female 12-13 years
6 DURDŽIĆ IMANA kata female 10-11 years
7 HODŽIĆ AMINA kumite female 16-17 years +59 kg
8 RUŽNIĆ DINO kata male seniors +18
9 RUŽNIĆ DINO kata male 16-17 years
10 SELIMOVIĆ HASAN kumite male 10-11 years +45 kg
11 SELIMOVIĆ HASAN kumite male 12-13 years -50 kg
12 VOJIĆ JASMINA kumite female 16-17 years -59 kg
13 VOJIĆ JASMINA kumite female 16-17 years +59 kg
14 JION-BIHAĆ,BIH 1 kumite team female 16-17 years open
51    KARATE KLUB ĐURĐEVAC
1 ČORBA EMA kumite female 14-15 years -47 kg
2 DOMAGOJ KESAK kumite male 10-11 years +45 kg
3 DOMAGOJ KESAK kumite male 12-13- years -55 kg
4 ĐEBRO JAKOB kumite male 10-11 years -35 kg
5 ĐEBRO JAKOB kumite male 8-9 years +30 kg
6 JURIČIĆ EMA kumite female 14-15-years -54 kg
7 JURIČIĆ IVAN kumite male 10-11 years -40 kg
8 MAROVIĆ NIKO kumite male 12-13 years -40 kg
9 PREVEDAN MATEJA kumite female 14-15 years -47 kg
10 PREVEDAN VALERIO kumite male 10-11 years -35 kg
52    Karate klub Polet
1 Ljubanski Igor kata male + 35 years
53    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata female -8
2 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata male -8 years
54    karate klub "DO" Tuzla
1 AŠĆIĆ ŠEJLA kata female -8
2 AŠĆIĆ ŠEJLA kumite female 8-9 years -30 kg
3 Bešić Hašim kumite male 12-13 years +55 kg
4 BEŠIĆ OSMAN kumite male 8-9 years -30 kg
5 BEŠIĆ OSMAN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
6 BEŠIĆ OSMAN kata male -8 years
7 Djulović Meliha kumite female 12-13 years -45 kg
8 Hadžimustafić Amar kumite male 16-17-years -76 kg
9 IBRAHIMIVIĆ EDNA kumite female 12-13 years -50 kg
10 Imširević Neira kata female 12-13 years (8-3 kyu)
11 Krešić Sandro kumite male 12-13 years +55 kg
12 Krešić Sandro kumite male 14-15 years +70 kg
13 Krešić Stefani kumite female seniors + 68 kg
14 Krešić Stefani kumite female 16-17 years +59 kg
15 Mulić Dajana kumite female 16-17 years -53 kg
55    Karate klub Fokus
1 Buljan Ivan kata male 12-13 years
2 Buljan Ivan kata male 10-11 years
3 Buljan Tea kata female 12-13 years
4 Buljan Tea kata female cadets
5 Đordić Lana kata female 12-13 years
6 Đordić Lana kata female 10-11 years
7 Jusufhodžić Bruna kata female 12-13 years
56    Bushido Banja Luka
1 Balać Anastasija kata female 10-11 years
2 Balać Anastasija kumite female 10-11 years -40 kg
3 Berendika Marko kumite male 12-13 years -40 kg
4 Bjeljac Kristijan kumite male 10-11 years +45 kg
5 Čubrilo Nemanja kumite male 10-11 years -35 kg
6 Dimitrić Kristijan kumite male 8-9 years +30 kg
7 Đaković Darija kumite female 12-13 years -50 kg
8 Đaković Valentina kumite female 10-11 years -40 kg
9 Gotovac Tamara kumite female 10-11 years -40 kg
10 Hibić Kenan kumite male 8-9 years +30 kg
11 Hibić Osman kumite male 8-9 years -30 kg
12 jANJIĆ Dejan kumite male 14-15 years -63 kg
13 jANJIĆ Dejan kumite male 16-17-years -61 kg
14 Kuridza Strahinja kumite male 10-11 years -45 kg
15 Lugonja Marko kumite male 10-11 years -35 kg
16 Lugonja Vladimir kata male 8-9 years
17 Lugonja Vladimir kumite male 8-9 years -30 kg
18 Lukić Nikša kumite male 12-13 years -40 kg
19 Radić David kumite male12-13 years -45 kg
20 Radulović Aleksandar kumite male 12-13- years -55 kg
21 Stanišljević Marko kumite male 12-13 years -40 kg
22 Subotić Ivana kumite female 12-13 years +50 kg
23 Todorović Ljubiša kumite male 14-15 years -57 kg
24 Bushido 1 kumite team male 12-13 years open
25 Bushido 1 kumite team male 10-11 years open
26 Bushido 1 kumite team female 10-11 years open
27 Bushido 1 kata team male 12-13 years
28 Bushido 1 kumite team male 14-15 years open
29 Bushido 1 kumite team female 12-13 years open
57    karate klub Zanshin Split
1 Grizelj Klara kumite female 16-17 years +59 kg
2 Kotarac Alen kumite male 16-17-years +76 kg
3 Nuić Petra kumite female 14-15 years +54 kg
4 Uzelac Vedran kumite male 16-17-years -68 kg
58    KARATE KLUB BIJELA
1 damjanović jovana kumite female 10-11 years -40 kg
2 damjanović jovana kumite female 10-11 years +40 kg
3 mikulić nemanja kumite male 14-15 years -52 kg
4 mikulić nemanja kumite male 14-15 years -57 kg
5 NENAD ĐURIČIĆ kumite male 8-9 years -30 kg
6 NENAD ĐURIČIĆ kumite male 8-9 years +30 kg
59    Karate klub Seki
1 CENTRIH PATRICIJA kata female 12-13 years
2 CENTRIH PATRICIJA kata female cadets
3 CENTRIH PATRICIJA kumite female 12-13 years +50 kg
4 ČEŠAREK SIMONA kata female 12-13 years
5 GOLAČ AZRA kata female seniors +18
6 GOLAČ AZRA kumite female seniors + 68 kg
7 GOLAČ AZRA kumite female seniors open
8 GOLAČ ŠEFKA ŠEKI kata female + 35 years
9 GOLAČ ŠEFKA ŠEKI kumite veterans +35 years open
10 GORENŠEK VID kata male 8-9 years
11 GORENŠEK VID kata male 10-11 years
12 HAJRULAI LUAN kata male -8 years (8-6 kyu)
13 HLASTEC KIAN kata male 8-9 years
14 HLASTEC KIAN kata male 10-11 years
15 HLASTEC MARK kata male 10-11 years
16 HLASTEC MARK kata male 12-13 years (8-3 kyu)
17 JEROT NEŽA kata female -8 years (8-6 kyu)
18 KANDUT SAŠO kata male seniors +18
19 KANDUT SAŠO kata male 16-17 years
20 KANDUT ZOJA kata female 12-13 years
21 KANDUT ZOJA kata female 10-11 years
22 LONČARIČ ZOJA kata female -8
23 LONČARIČ ZOJA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
24 MILJANOVIČ MARKO kata male cadets
25 MILJATOVIČ ALEKSA, kata male -8 years
26 MILJATOVIĆ ANDJELA kata female -8
27 NOVAK SARA, kata female 12-13 years
28 NOVAK SARA, kata female cadets
29 OČKO ARIANA, kata female -8 years (8-6 kyu)
30 OSMANOVIĆ EMAR kata male 8-9 years
31 POLIČNIK ŽIVA kata female 8-9 years
32 RIZVANOVIĆ ENEJ kata male 8-9 years
33 ŠKET MLINAR ALJA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
34 SLUGA JURE kata male 12-13 years
35 SLUGA JURE kumite male 12-13 years -40 kg
36 STEGEL TINA kumite female seniors -61 kg
37 STEGEL TINA kumite female seniors open
38 TOMAŽIČ EVA kata female 12-13 years
39 TOMAŽIČ EVA kata female 10-11 years
40 VANOVŠEK ENEJ, kata male 10-11 years
41 VANOVŠEK ZOJA. kata female 8-9 years
42 KK Seki 1 kata team male 8-9 years
43 KK Seki 1 kata team male 16-17 years
44 KK Seki 1 kata team female 12-13 years
45 KK Seki 1 kumite team female seniors open
46 KK Seki 1 kata team female 14-15 years
47 KK Seki 1 kumite team female 12-13 years open
60    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kumite male 12-13- years -55 kg
61    KK DRACHE TRAUN AUSTRIA
1 DUKIČ AMINA kata female 12-13 years
2 DUKIČ HARIS kata male 10-11 years
3 HUSIDIČ LARISA kata female -8
4 REKIČ ARIJAN kata male 8-9 years
5 REKIČ LEJLA kata female 10-11 years
6 ZULIČ LARIS kata male 8-9 years
62    KBS"Castra"
1 BRANKOVIĆ STRAHINJA kumite male 16-17-years -55 kg
2 Bujak Ana kumite female 12-13 years -45 kg
3 Čajić Slavica kumite female seniors -68 kg
4 Ivančić Andrea kumite female 10-11 years +40 kg
5 Ivančić Andrea kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Jaćimović Valentina kumite female 10-11 years -40 kg
7 Marković Marko kumite male 12-13 years +55 kg
8 Roljić Sara kumite female seniors -61 kg
9 Castra 1 kata team female 12-13 years
10 Castra 1 kata team female seniors
11 Castra 1 kumite team female 18-21 years open
12 Castra 1 kumite team female 12-13 years open
63    Martial Arts Club
1 AYADI CHOKRI kata male seniors +18
64    SPORTIF KARATE KOSHIKI
1 BELLABES KHADIDJA kumite female seniors -61 kg
2 BERRICHE KHALED kumite male seniors -67 kg
3 DECHE MERIAM kumite female seniors - 55 kg
4 DIKAS MEHDI kumite male12-13 years -45 kg
5 MEDJADJI MEHAMED kumite male 14-15 years -52 kg
6 OUADAH ZOUBIR kumite male seniors -75 kg
65    F.I.K. Italia
1 Ballerini Puviani Beatrice kumite female 12-13 years +50 kg
2 Caccialanza Gabriele kumite male seniors -67 kg
3 Camedda Denise kumite female 10-11 years +40 kg
4 Caneva Maria Luce kumite female 12-13 years +50 kg
5 Canovai Davide kumite male seniors -75 kg
6 Canovai Davide kumite male seniors open
7 Cantelli Giacomo kumite male 10-11 years -35 kg
8 Cenci Denise kata female 8-9 years
9 Cervinski Artyom kumite male 10-11 years -35 kg
10 Citro Rachele kumite female seniors - 55 kg
11 Dakir Jamil kumite male 16-17-years -68 kg
12 Ferrario Niccolò kumite male 12-13 years +55 kg
13 Ferraro Matteo kata male 8-9 years
14 Fiorelli Filippo kata male 10-11 years
15 Fiorelli Filippo kumite male 10-11 years -45 kg
16 Frabboni Martina kumite female 16-17 years -59 kg
17 Galigani Anna kata female cadets
18 Galigani Eugenia kata female cadets
19 Gentile Alessandro kumite male 14-15 years -70 kg
20 Gentile Francesca kumite female seniors + 68 kg
21 Gentile Francesca kumite female seniors open
22 Gentile Olivia kumite female 14-15 years +54 kg
23 Lepore Erica kumite female 16-17 years +59 kg
24 Loddo Mauro kumite male seniors -67 kg
25 Loddo Mauro kumite male seniors open
26 Maiellaro Gabriele kumite male 8-9 years -30 kg
27 Maiellaro Gabriele kata male 8-9 years (8-6 kyu)
28 Masini Jago kumite male 12-13- years -55 kg
29 Monari Martina kumite female 14-15 years +54 kg
30 Mouadine Akram kumite male 16-17-years +76 kg
31 Nardi Greta kata female 16-17 years
32 Neulichedl Emma kumite female 16-17 years +59 kg
33 Odobescu Alexandru kumite male 14-15 years -63 kg
34 Orizzonte Denis kata male seniors +18
35 Pambianco Valentina kata female 12-13 years
36 Paone Igor kumite male 16-17-years -76 kg
37 Pugliese Leonardo kumite male 16-17-years -68 kg
38 Russo Roberto kumite male seniors -67 kg
39 Russo Roberto kumite male seniors open
40 Santarpia Fabrizio kata male 10-11 years
41 Savoi Arturo kata male 8-9 years
42 Sereni Alessandro kumite male 12-13- years -55 kg
43 Sgubbi Sofia kumite female 8-9 years +30 kg
44 Testoni Gaia kumite female 16-17 years -53 kg
45 Travaglini Manuel kumite male 10-11 years -45 kg
46 Zanotti Luca kumite male 16-17-years +76 kg
47 Com. FIK ITA 1 kumite team male 12-13 years open
48 Com. FIK ITA 1 kumite team female 16-17 years open
49 Com. FIK ITA 1 kumite team male 10-11 years open
50 Com. FIK ITA 1 kumite team male 16-17 years open
51 Com. FIK ITA 1 kumite team male seniors open
52 Com. FIK ITA 2 kumite team male seniors open
53 Com. FIK ITA 1 kumite team female 14-15 years open
54 Com. FIK ITA 1 kumite team female 12-13 years open
55 Com. FIK ITA 1 kumite team male 14-15 years open
56 Com. FIK ITA 1 kumite team female seniors open
66    Karate klub "16-a" Banja Luka
1 DOKMANOVIĆ SANJIN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
2 KNEŽEVIĆ LUKA kumite male 10-11 years -45 kg
3 Lukač Viktor kumite male 8-9 years -30 kg
4 Ristić Nedeljko kumite male 14-15 years +70 kg
5 Smiljić Milan kumite male 16-17-years -68 kg
67    MARTIAL ARTS PRIŠTINA
1 Grajqefsi Regjep kumite male12-13 years -45 kg
2 Ibrahimi Dren kumite male 12-13 years -50 kg
3 Latifi Leonit kumite male 12-13 years -40 kg
4 Musliu Elton kumite male 14-15 years +70 kg
5 Osmani Bajram kumite male12-13 years -45 kg
68    Kumite Jajce
1 Ceric-Zulum Una kata female 12-13 years
2 Ceric-Zulum Una kata female 10-11 years
3 Jurisic Patricija kata female 8-9 years
4 Jurisic Patricija kumite female 8-9 years -30 kg
5 Katic Ivan kumite male 12-13- years -55 kg
6 Katic Tomislav kumite male 14-15 years +70 kg
7 Katic Tomislav kumite male 16-17-years +76 kg
8 Kokalovic Magdalena kata female 16-17 years
9 Kokalovic Magdalena kata female seniors +18
69    KK Cazin
1 Alidžanović Dževdana kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 Beganović Aid kata male -8 years (8-6 kyu)
3 Beganović Din kumite male 12-13 years -50 kg
4 Čaušević Almedina kata female 12-13 years (8-3 kyu)
5 Čaušević Amila kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Delalić Nedim kumite male 10-11 years +45 kg
7 Hairlahović Abdurahman kumite male 10-11 years -40 kg
8 Kličić Amil kumite male 10-11 years +45 kg
9 Miskić Tarik kumite male 10-11 years +45 kg
10 Rizvić Amar kumite male 12-13 years +55 kg
11 Rizvić Amar kata male 12-13 years (8-3 kyu)
12 Rizvić Lejla kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
13 Sedić Adnan kumite male 10-11 years -45 kg
14 Ždralić Aldin kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
15 KK K-S-C Cazin 1 kata team female 10-11 years
16 KK K-S-C Cazin 1 kumite team male 10-11 years open
17 KK K-S-C Cazin 2 kumite team male 10-11 years open
18 KK K-S-C Cazin 1 kumite team male 12-13 years open
70    Karate klub Šibenik 1066
1 Čatlak Petra kumite female seniors -61 kg
2 Čatlak Petra kumite female seniors open
3 Čović Bruno kumite male 14-15 years -63 kg
4 Čović Bruno kumite male 16-17-years -61 kg
5 Cvitanović Bruna kumite female seniors -61 kg
6 Cvitanović Bruna kumite female 16-17 years -59 kg
7 Dulibić Marta kumite female seniors -68 kg
8 Dulibić Marta kumite female 16-17 years +59 kg
9 Mileta Mare kumite female 10-11 years -40 kg
10 Mileta Mare kumite female 8-9 years -30 kg
11 Mileta Toma kumite male 12-13- years -55 kg
12 Mileta Toma kumite male 14-15 years -52 kg
13 Orlović Stipe kumite male 14-15 years +70 kg
14 Orlović Stipe kumite male 16-17-years -76 kg
15 Ramljak Karlo kumite male 10-11 years -35 kg
16 Ramljak Karlo kumite male 12-13 years -40 kg
17 Šarić Kiara kumite female 10-11 years +40 kg
18 Šarić Kiara kumite female 12-13 years -50 kg
19 Stošić Luka kumite male 14-15 years -57 kg
20 Stošić Luka kumite male 16-17-years -55 kg
21 Vladić Nardo kumite male 14-15 years -52 kg
22 Vladić Nardo kumite male 16-17-years -55 kg
23 KK Šibenik 1 kumite team male seniors open
24 KK Šibenik 1 kumite team female 16-17 years open
25 KK Šibenik 1 kumite team female seniors open
26 KK Šibenik 1 kumite team male 14-15 years open
27 KK Šibenik 2 kumite team male seniors open
71    KARATE CLUB MOHAMED AL ANSARI
1 SHARHAN ALI LAFTA kumite male seniors - 84 kg
72    BANGLADESH WADO KAI KARATE
1 Iqbal Hossain Mohammad kumite male seniors -75 kg
2 Shuvo S. Islam kumite male seniors -60 kg
73    Karate klub MB - SPORT
1 ANĐELIĆ VUKAŠIN kumite male 8-9 years +30 kg
2 MILENKOVIĆ BOGDAN kumite male 10-11 years -35 kg
3 MILENKOVIĆ BRANISLAV kumite veterans +35 years open
74    Győri Dózsa SE
1 Németh Zsuzsanna kumite female seniors -68 kg
2 Németh Zsuzsanna kumite female seniors + 68 kg
3 Németh Zsuzsanna kumite female seniors open
75    Bužim
1 Grošić Humejd kumite male 14-15 years -70 kg
2 Hadżić Ajdina kumite female 14-15 years +54 kg
3 Hadžić Aldina kumite female 14-15-years -54 kg
4 Hadžić Aldina kumite female 16-17 years -53 kg
76    Liga Roraimense de Karatê
1 Andrade Joseane kumite female seniors -61 kg
2 Andrade Joseane kata female seniors +18
3 Ernesto Maicon kumite male seniors +84 kg
4 Inácio Rayane kumite female seniors -61 kg
5 Inácio Rayane kata female seniors +18
6 Martins Adauto kata male + 35 years
7 Martins Adauto kumite veterans +35 years open
8 Melo Wesley kumite male seniors - 84 kg
9 LRK 1 kumite team female seniors open
10 LRK 1 kumite team male seniors open
77    Karate klub Vezir Travnik
1 Duvnjak Jakuta kumite female 10-11 years -40 kg
2 Jašarević Esma kumite female 10-11 years -40 kg
3 Muhamed Ugarak kumite male12-13 years -45 kg
4 Razić Medina kumite female 10-11 years -40 kg
5 Razić Medina kumite female 12-13 years -45 kg
6 Ugarak Sara kumite female 12-13 years -50 kg
7 Zolota Ismail kumite male 10-11 years -35 kg
8 Zolota Ismail kumite male 12-13 years -40 kg
9 VEZIR 1 kumite team female 10-11 years open
78    KK USKANA - KIČEVO
1 DERVISHI NUREDIN kata male 8-9 years
2 DERVISHI NUREDIN kata male 10-11 years
3 DERVISHI VERON kata male -8 years
4 MINGOVSKA ANASTASIJA kata female 12-13 years
5 MINGOVSKA ANASTASIJA kata female 10-11 years
6 RISTOSKI DARIJAN kata male 8-9 years
7 RUSHITI ESAT kumite male 16-17-years -68 kg
8 SPASENOSKA JANA kata female 12-13 years
9 SPASENOSKA JANA kata female 10-11 years
10 ZENDELI BLERINA kata female 8-9 years
79    KBS - Reflex Donji Vakuf
1 Julardzija Elmir kumite male 8-9 years -30 kg
2 Julardzija Elmir kata male 8-9 years (8-6 kyu)
3 Kenjar Amna kumite female 10-11 years -40 kg
4 Kenjar Amna kumite female 8-9 years +30 kg
5 Kenjar Amna kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Kenjar Amna kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 Nadža Ajanović kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 Pilav Sureja kumite female 10-11 years +40 kg
9 Pilav Sureja kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 Rahmanovič Eldin kata male + 35 years
11 Rahmanovič Eldin kumite veterans +35 years open
12 Spahič Amina kumite female 14-15 years +54 kg
13 Tutič Adi kumite male 12-13 years -50 kg
14 Tutič Adi kata male 12-13 years (8-3 kyu)
15 KBS REFLEX 1 kata team female 10-11 years
80    karate klub Rakovica Kanon
1 Caković Milica kumite female 12-13 years +50 kg
2 Caković Milica kumite female 14-15 years +54 kg
3 Kovačević Spasoje kumite male 10-11 years +45 kg
4 Kovačević Spasoje kumite male 12-13 years +55 kg
5 Ranković Lazar kumite male 14-15 years -63 kg
6 Ranković Lazar kumite male 16-17-years -61 kg
7 Rodić Sara kumite female seniors -61 kg
8 Rodić Sara kumite female 16-17 years +59 kg
9 Smolović Tatjana kumite female 12-13 years -50 kg
10 Smolović Tatjana kumite female 14-15 years -47 kg
81    Sakura Karate Team
1 Djordevic Verko kata male 8-9 years (8-6 kyu)
2 Djordevic Verko kumite male 8-9 years +30 kg
82    KK ARENA BEOGRAD
1 Djordjevič Pavle kumite male 16-17-years -55 kg
2 Stojanovič Dimitrije kumite male 14-15 years -63 kg
3 Zdravkovič Stefan kata male seniors +18
83    KK FOKUS - NIKŠIČ
1 Bojič Matija kumite male 14-15 years -57 kg
2 Bojovič Saša kumite female 16-17 years -59 kg
3 Cicmil Miljan kumite male 16-17-years -76 kg
4 Đukanovič Božo kumite male 16-17-years -68 kg
5 Kosovič Lazar kumite male 14-15 years -63 kg
6 Kosovič Milica kumite female 16-17 years +59 kg
7 Kovačevič Mina kumite female 16-17 years -53 kg
8 Lazar Potpara kumite male 12-13 years +55 kg
9 Pejovič Lana kumite female 14-15-years -54 kg
10 Potpara Magdalena kumite female 14-15 years +54 kg
11 Radenkovič Sara kumite female 16-17 years -53 kg
12 Radenkovič Sara kumite female 16-17 years -59 kg
13 Tomanovič Nađa kumite female 12-13 years -45 kg
14 Vujačič Anja kumite female 14-15 years +54 kg
15 Vujačič Ilija kumite male 16-17-years +76 kg
16 Žižič Dražen kumite male 14-15 years -70 kg
17 Žižič Nikola kumite male seniors -60 kg
84    KK ALFA - ZAGREB
1 Abramovič Ana kata female 10-11 years
2 Barić Antonija kata female 8-9 years
3 Barić Antonija kata female 10-11 years
4 Brkan Lukrecija kata female 12-13 years
5 Huič Dino kata male 12-13 years
6 Huič Dino kata male 10-11 years
7 Žeinski Ivan kata male 10-11 years
8 KK ALFA - ZAGREB 1 kata team female 12-13 years
85    Karate Hayashi St. Pölten
1 Bösendorfer Larissa kata female 10-11 years
2 Dumfahrt Sabine kata female + 35 years
3 Huber Maximilian Günther kata male 10-11 years
4 Sailer Felix kata male 12-13 years
5 Sailer Felix kata male 12-13 years (8-3 kyu)
6 Zöchling Florian Fabien kata male 12-13 years
7 Zöchling Florian Fabien kata male 12-13 years (8-3 kyu)
8 Karate Hayashi St. Pölten 1 kata team male 12-13 years
86    Karate klub WKSA Tepanje
1 Bajrić Aleksander kumite male 16-17-years -76 kg
2 Bajrić Leo kata male 8-9 years (8-6 kyu)
3 Bračič Gal kumite male 10-11 years -40 kg
4 Bračič Gal kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 Huber Jan kumite male 14-15 years -63 kg
6 Ofentavšek Peter kumite male 16-17-years -68 kg
7 Rožič Timotej kumite male 10-11 years -40 kg
8 Rožič Timotej kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
9 Skol Anej kumite male 8-9 years -30 kg
10 Skol Anej kata male 8-9 years (8-6 kyu)
87    Karate klub Proleter Pirot
1 Djordjevic Nikola kumite male 8-9 years +30 kg
2 Manic Marko kumite male 8-9 years +30 kg
3 Rancic Sava kumite male 8-9 years +30 kg
88    Karate klub Međugorje
1 Barać Dario kumite male 10-11 years -35 kg
2 Jerković Josip Leon kumite male 10-11 years +45 kg
3 Prusina Jana kumite female 12-13 years -45 kg
4 Raspudić Sara kumite female 12-13 years +50 kg
5 Samahodaj Albrim kumite male seniors +84 kg
6 Samahodaj Albrim kumite male seniors open
7 Vasilj David kumite male 10-11 years +45 kg
8 Vasilj Miljenko kumite male 10-11 years -45 kg
89    Tuzla Sinbra
1 Bašić Azra kumite female seniors -61 kg
2 Gutić Erna kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
3 Mešić Nejla kumite female 10-11 years -40 kg
4 Mujanović Irna kumite female 10-11 years -40 kg
5 Omerović Belma kumite female seniors -68 kg
6 Pipal Adi kumite male 8-9 years +30 kg
7 Salkić Amina kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 Salkić Lamija kumite female 12-13 years -45 kg
9 Šarić Loren kumite male 10-11 years -40 kg
10 Sinanović Faris kata male 10-11 years
11 Sinanović Faris kumite male 10-11 years -45 kg
12 Suljić Emili kumite female 10-11 years +40 kg
13 Suljić Emili kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
14 Zoletić Jasmina kumite female 14-15 years -47 kg
15 Tuzla Sinbra 1 kumite team male 10-11 years open
16 Tuzla Sinbra 1 kumite team female 10-11 years open
17 Tuzla Sinbra 1 kata team female 10-11 years
90    KK TAD - RIJEKA
1 Donadić Nino kumite male12-13 years -45 kg
2 Lazar Leo kumite male 14-15 years -63 kg
3 Mameledžija Tia kumite female 12-13 years -50 kg
4 Mameledžija Tia kumite female 14-15 years -47 kg
91    Kostrena1
1 Mijaljevic Tonka kumite female 12-13 years +50 kg
2 Mijaljevic Tonka kumite female 14-15-years -54 kg
3 Tadej Sara kumite female 10-11 years +40 kg
92    CS Karate-Do ZANSHIN
1 Jurjescu Ion kumite male seniors -67 kg
2 Manea Robert kumite male seniors +84 kg
3 Manea Robert kumite male seniors open
93    KK "EVROPA" BELGRADE
1 Dimitrijevič Tamara kata female 12-13 years
2 Petrović Petar kata male seniors +18
3 Petrović Petar kata male 16-17 years
94    UKK Vrbas
1 Blažević Irina kata female 12-13 years (8-3 kyu)
2 Dejanović Miloš kumite male seniors - 84 kg
3 Dejanović Miloš kumite male seniors open
4 Gajić Luka kata male 8-9 years (8-6 kyu)
5 Goronja Nikola kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Jeličić Nemanja kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 Jokić Sergej kata male 8-9 years
8 Koprena Filip kata male 8-9 years (8-6 kyu)
9 Markić Lidija kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 Mihajlović Nikša kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
11 Milošević Sergej kata male 8-9 years
12 Vukadinović Vladan kata male 8-9 years (8-6 kyu)
13 Zeljić Nikola kumite male seniors -75 kg
14 Zeljić Nikola kumite male seniors open
95    KLUB BORILAČKIH SPORTOVA''ZMAJ'' GRADAČAC
1 BAHIĆ RASIM kata male 16-17 years
2 BEĆIROVIĆ NUSRETA kata female cadets
3 HANIĆ ANELA kata female 16-17 years
4 KADIĆ TARIK kata male 12-13 years
5 KADIĆ TARIK kumite male 12-13- years -55 kg
6 MUJIĆ AMEL kata male cadets
7 MUJIĆ AMEL kumite male 14-15 years +70 kg
8 VEHABIVIĆ AJLA kata female cadets
9 KBS''ZMAJ'' 1 kata team female 16-17 years
96    KK SAMOBOR ZAGREB
1 Majsec Iskra kata female 12-13 years
97    KK KOLEKTOR IDRIJA
1 Bajuk Eva kumite female 12-13 years -50 kg
2 Božič Cene kumite male 10-11 years -45 kg
3 Brelih Žan kumite male 10-11 years +45 kg
4 Brelih Žan kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 Čarli Maruša Sara kata female 12-13 years
6 Čarli Maruša Sara kumite female 12-13 years -50 kg
7 Filipič Mark kumite male 8-9 years -30 kg
8 Filipič Mark kata male 8-9 years (8-6 kyu)
9 Kržišnik Gal kumite male 12-13- years -55 kg
10 Kržišnik Gal kumite male 14-15 years -57 kg
11 Kržišnik Lan kata male 8-9 years (8-6 kyu)
12 Logar Teja kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
13 Mlakar Luka kumite male 8-9 years +30 kg
14 Mlakar Nika kata female -8 years (8-6 kyu)
15 Muhič Ajdin kumite male 16-17-years -61 kg
16 Oblak Tjaž kumite male 16-17-years -68 kg
17 Sedej Andraž kumite male 12-13 years -40 kg
98    Športno društvo za karate GES
1 KOŠČEVIĆ LUKA kata male seniors +18
2 KOŠČEVIĆ LUKA kata male 16-17 years
99    KARATE KLUB BUSHIDO
1 JURAJA Vinko kata male 8-9 years (8-6 kyu)
2 JURAJA Vinko kata male -8 years
3 ŽUMER Jakob kumite male 10-11 years +45 kg
100    Karate klub Lev
1 Omejec Irena kata female + 35 years
101    karate klub Pivka
1 SMRDEL Livija kata female -8 years (8-6 kyu)
102    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 LAŠIČ SEBASTJAN kumite male 14-15 years -57 kg
2 PETKOVIĆ SAŠA kumite female 10-11 years +40 kg
3 PETKOVIĆ TJAŠA kumite female 10-11 years -40 kg