Državno prvenstvo do 21 let

Podčetrtek ( Zdraviliška cesta 23 , 3254 Podčetrtek )



Objekt / lokacija : Podčetrtek
Zdraviliška cesta 23 , 3254 Podčetrtek
Organizator : KARATE KLUB KOZJANSKO
Začetek : 25.11.2017 10:00:00
Rok prijave : 22.11.2017 24:00:00
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 0 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 11
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 12
3 kata malčice Št. prijavljenih : 19
4 kata malčki Št. prijavljenih : 31
5 kata dečki Št. prijavljenih : 23
6 kata deklice Št. prijavljenih : 31
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 17
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 25
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 8
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 11
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 6
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 9
13 kata ml. člani Št. prijavljenih : 5
14 kata ml. članice Št. prijavljenih : 5
kata najmlajše
1 BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
6 LONČARIČ ZOJA Karate klub Seki
7 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
8 SMRDEL Livija karate klub Pivka
9 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
10 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
11 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
kata najmlajši
1 Juraja Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
2 Kržič Nejc Karate Klub Cerknica
3 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
4 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
5 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
6 RAVNJAK LUKA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 ŠAJNOVIČ NEJC SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
8 Skvarča Aleksej Karate Klub Cerknica
9 SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
10 Šparemblek Jan Karate Klub Cerknica
11 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
12 TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
kata malčice
1 Bele Ana KARATE KLUB KOZJANSKO
2 Bele Lea KARATE KLUB KOZJANSKO
3 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
4 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
5 HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
6 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
7 Jasiković Ela Karate Klub Hrastnik
8 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
9 Laban Hana Karate Klub Mon Chi
10 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
11 NOVAK MIJA Karate Klub Kolektor Idrija
12 PEJKOVIČ ZALA Karate klub Sokol
13 Polak Tia Karate Klub Kranj
14 POLIČNIK ŽIVA Karate klub Seki
15 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
16 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
17 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
18 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
19 VANOVŠEK ZOJA. Karate klub Seki
kata malčki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 BRELIH ŽAN Karate Klub Kolektor Idrija
3 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
4 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
5 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
6 FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
7 GORENŠEK VID Karate klub Seki
8 HLASTEC KIAN Karate klub Seki
9 HORVAT Sander Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
10 KISELJAK LUKA Karate Klub Mon Chi
11 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
12 KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
13 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
14 Lotrič Filip KARATE KLUB KOZJANSKO
15 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
16 MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
17 MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
18 OČKO GAL Karate klub Velenje
19 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
20 PETEK BINE SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
21 RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
22 REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
23 REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
24 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
25 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
26 SOLAR KRIS Karate klub Sokol
27 ŠPANIČ LEON Karate Klub Cerknica
28 Subotič Filip Karate Klub Postojna
29 VADNAL DAVID Društvo Za Karate Celje
30 VADNAL MARK Društvo Za Karate Celje
31 Zbil Grega KARATE KLUB KOZJANSKO
kata dečki
1 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 ALIČ ADAM Karate Klub Kolektor Idrija
3 BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
4 BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
5 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
6 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
7 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
8 GORENŠEK TILEN Karate klub Seki
9 Gorjup Ažbe Karate Klub Trbovlje
10 GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
11 HLASTEC MARK Karate klub Seki
12 HORN SWEN Karate Klub Črnomelj
13 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
14 Korenjak Georgiev Rok Karate Klub Radvanje
15 KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
16 LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
17 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
18 MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
19 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
20 PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
21 VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
22 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
23 ZIMšEK LUKA Karate Klub Hrastnik
kata deklice
1 Audič Vita Karate Klub Hrastnik
2 DRAGIĆ LANA Karate klub Seki
3 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
4 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 Jasiković Lea Karate Klub Hrastnik
6 JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
7 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
8 KANDUT ZOJA Karate klub Seki
9 KNEZ HANA BRINA Karate Klub Radvanje
10 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
11 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
12 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
13 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
14 LOGAR TEA Karate Klub Kolektor Idrija
15 Mori Tara Karate klub Selnica ob Dravi
16 MULEC NIKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
17 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
18 PETKOVIĆ SAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
19 PETKOVIĆ TJAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
20 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
21 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
22 PRATLJAČIĆ VANDA Karate Klub Kranj
23 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
24 SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
25 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
26 ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
27 ŠTERN EVA Karate Klub Radvanje
28 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
29 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
30 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
31 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata ml. kadeti
1 BARL MAJ Karate Klub Petrovče
2 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3 GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
4 Jakopovič Jan Karate klub Selnica ob Dravi
5 KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
6 KOŠIR DOMEN Karate Klub Kranj
7 KRAJNC MIHA Karate klub Selnica ob Dravi
8 KRENKER LUKA Karate Klub Mislinja
9 KRŽIŠNIK GAL, Karate Klub Ljubljana
10 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
11 MORI NIK Karate klub Selnica ob Dravi
12 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
13 Pižmoht Dominik Karate Klub Hrastnik
14 Skalič Brin Karate Klub Petrovče
15 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
16 SLUGA JURE Karate klub Seki
17 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do klub Ptuj
kata ml. kadetinje
1 Agapito Masten Hera Karate klub WKSA Duplek
2 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
4 CENTRIH PATRICIJA, Karate klub Velenje
5 ČEŠAREK SIMONA Karate klub Seki
6 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
7 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
8 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
9 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
10 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
11 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
12 KOVAč VANESA Karate Klub Sho-Kan Apače
13 MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
14 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
15 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
16 NOVAK SARA, Karate klub Seki
17 OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
18 PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
19 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
20 PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
21 REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
22 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
23 Rojs Vita Karate klub WKSA Duplek
24 ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik
25 ŠTERN EVA Karate Klub Radvanje
kata kadeti
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3 HORN MICHEL Karate Klub Črnomelj
4 KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
6 PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
7 STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
8 STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
kata kadetinje
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
3 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
4 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
5 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
6 KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
7 KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
8 LESJAK NIKA Karate Klub Sho-Kan Apače
9 LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
10 SUŠA HANA Karate Klub Žalec
11 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata mladinci
1 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
2 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
3 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
4 KANDUT SAŠO Karate klub Seki
5 KAUZAR SEBASTJAN Karate klub Velenje
6 KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
kata mladinke
1 ARSLANOVSKI NIKITA Karate Klub Radvanje
2 ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3 CESAR PIA Karate klub Velenje
4 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
5 NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
6 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
7 PUČKO KAJA Karate Klub Radvanje
8 PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
9 RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
kata ml. člani
1 FELLE MATEVŽ Karate Klub Mislinja
2 GAJŠEK BLAŽ Karate Klub Shotokan Velenje
3 JAGARINEC JUš Karate Klub Polzela
4 JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
5 TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
kata ml. članice
1 GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
2 KRAŠOVEC URŠKA Športno Društvo Dinamik Celje
3 OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
4 SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
5 STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
1    Društvo Za Karate Celje
1 HUDALES TOMAŽ kumite kadeti -57 kg
2 KRAČUN RENE kumite dečki -35 kg
3 LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki
4 LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -40 kg
5 SKALICKY GAL kata ml. kadeti
6 SKALICKY TAJDA kumite kadetinje +54 kg
7 SORČAN SVEN kata najmlajši
8 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata najmlajše
9 VADNAL DAVID kata malčki
10 VADNAL MARK kata malčki
2    Karate-do klub Ptuj
1 HORVAT ZALA kumite kadetinje +54 kg
2 KRIŽANEC KRIŠTOF kumite mladinci -76 kg
3 ŠMID CAFUTA ANEJ kata ml. kadeti
3    Karate društvo Loče
1 FURMAN MINEA kumite kadetinje -54 kg
2 GAJšEK NIK kumite kadeti -52 kg
3 MLAKAR JAN kumite kadeti +70 kg
4 PODKRIŽNIK LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
4    KARATE KLUB BRANIK
1 BERA MARIO kumite kadeti -57 kg
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -50 kg
5    Karate Klub Brežice
1 CICVARIĆ LUKA kata malčki
2 GALIČ NASTJA kata ml. članice
3 LAKNER MAJA kata deklice
4 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite ml. kadeti -50 kg
5 LAVRIČ SARA kata deklice
6 LUKIĆ IVANA kumite kadetinje +54 kg
7 OMERZO NIKA kata mladinke
6    Karate Klub Cerknica
1 BASAR LOVRO kumite ml. kadeti -45 kg
2 BASAR MARUŠA kata najmlajše
3 KRALJ PATRIK kata malčki
4 KRANJC ANŽE kumite ml. kadeti -55 kg
5 Kržič Nejc kata najmlajši
6 MIHELIČ MAJ kata malčki
7 Skvarča Aleksej kata najmlajši
8 ŠPANIČ LEON kata malčki
9 Šparemblek Jan kata najmlajši
10 TEKAVC MAŠA kata malčice
11 TRONTELJ TAI kata najmlajši
7    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kata deklice
2 Jasiković Ela kata malčice
3 Jasiković Lea kata deklice
4 PIžMOHT ARIJAN kata dečki
5 Pižmoht Dominik kata ml. kadeti
6 ŠEHIć KUMLANC LEA kata ml. kadetinje
7 ZIMšEK LUKA kata dečki
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 ALIČ ADAM kata dečki
2 BAJUK BENJAMIN kumite mladinci -61 kg
3 BAJUK EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
4 BOŽIČ CENE kumite dečki -40 kg
5 BRELIH ŽAN kata malčki
6 CARLI MARUšA SARA kata ml. kadetinje
7 CARLI MARUšA SARA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 DEMSAR LUKA kumite kadeti -63 kg
9 FILIPIČ MARK kata malčki
10 HUMAR GAJA kumite deklice -40 kg
11 LOGAR TEA kata deklice
12 MLAKAR LUKA kata malčki
13 MUHIć AJDIN kumite mladinci -61 kg
14 MUHIĆ DIN kata malčki
15 NOVAK MIJA kata malčice
16 OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
17 PAVŠIČ HANA kumite deklice +40 kg
18 PRIMOŽIČ TIT kumite ml. člani - 67 kg
19 SEDEJ ANDRAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
20 SELJAK JULIJA kata deklice
21 ZAJC PETRA kumite ml. članice - 61kg
9    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Lenart Luka kata malčki
2 ORNIK NINO kumite kadeti -70 kg
3 Rola Luka kata malčki
4 Rola Luka kumite malčki +30 kg
5 SIMONIČ MAšA kata ml. članice
6 ZARIČ VID kata dečki
7 ZARIČ VID kumite dečki -40 kg
10    KARATE KLUB KOZJANSKO
1 Bele Ana kata malčice
2 Bele Lea kata malčice
3 BELE LUKA kata dečki
4 BELE LUKA kumite dečki -45 kg
5 LESNIKA ŽAN LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
6 Lotrič Filip kata malčki
7 Zbil Grega kata malčki
8 Zbil Grega kumite malčki -30 kg
11    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje
2 BALDžIEV TANJA kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Cekov Vanna kata malčice
4 ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
5 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite mladinci +76 kg
6 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
7 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -45 kg
8 ČULIBRK JAN kumite kadeti -63 kg
9 ERŽEN ŽIGA kata dečki
10 ERŽEN ŽIGA kumite dečki -40 kg
11 Eterovič Maša kata kadetinje
12 Eterovič Maša kumite kadetinje +54 kg
13 KALAN GAJA kumite ml. kadetinje -45 kg
14 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite mladinke +59 kg
15 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite kadeti -63 kg
16 KOŠIR DOMEN kata ml. kadeti
17 KOŠIR DOMEN kumite ml. kadeti +55 kg
18 KOTNIK ANJA kata kadetinje
19 KOTNIK ANJA kumite kadetinje +54 kg
20 KRAJNIK EMA kata kadetinje
21 KRAJNIK EMA kumite kadetinje +54 kg
22 LEBAR OSKAR kumite dečki -40 kg
23 LEBEN TINKARA kata malčice
24 LEBEN TINKARA kumite malčice -30 kg
25 NADIŽAR LANA TISA kata ml. kadetinje
26 NADIŽAR LANA TISA kumite ml. kadetinje -45 kg
27 NIŠANDŽIČ IVANA kumite deklice -40 kg
28 NOVAK FRANCI kumite ml. člani - 67 kg
29 OGRIZEK TRINA kata ml. kadetinje
30 OGRIZEK TRINA kumite ml. kadetinje +50 kg
31 PLEVNIK GAL kumite kadeti -52 kg
32 Polak Tia kata malčice
33 PRATLJAČIĆ VANDA kata deklice
34 PRATLJAČIĆ VANDA kumite deklice +40 kg
35 REBOLJ LUKA kumite kadeti +70 kg
36 REPIČ JERCA kata ml. kadetinje
37 REPIČ JERCA kumite ml. kadetinje -45 kg
38 STOJANOVSKI VANE kata kadeti
39 STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg
40 ŠTULAR ROK kumite mladinci -76 kg
41 VILFAN MATEJ kumite kadeti -57 kg
12    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata dečki
2 BREZOČNIK JAN kumite mladinci +76 kg
3 BRITOVŠEK MARCEL kata kadeti
4 OVČAR ŽIGA kata malčki
5 RAVNJAK LUKA kata najmlajši
6 SKUHALA ZOJA kata malčice
13    Karate Klub Mislinja
1 FELLE MATEVŽ kata ml. člani
2 Kacjan Erika kata deklice
3 KRENKER LUKA kata ml. kadeti
4 Ogris Žak kata ml. kadeti
14    Karate Klub Mon Chi
1 KISELJAK LUKA kata malčki
2 Laban Hana kata malčice
15    Karate Klub Murska Sobota
1 DONOšA ALEKS kumite kadeti -70 kg
2 KOCET NISA kumite deklice +40 kg
3 Rajnar Silvija kumite ml. članice -50 kg
4 RATOšA NINO kumite dečki +45 kg
5 ŠOBAK LUKA kumite kadeti -63 kg
6 ZVER NIKO kumite ml. kadeti +55 kg
16    Karate Klub Nestor
1 GRAČNAR JAN kumite kadeti -57 kg
2 KOVAČEC GRAČNER EMA kumite ml. članice -68 kg
3 ROM ZUPANC EMA kumite kadetinje -47 kg
17    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kata ml. kadeti
2 BARL MAJ kumite ml. kadeti -55 kg
3 LIPOVŠEK ALEN kumite kadeti +70 kg
4 MAROT TIA kata ml. kadetinje
5 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
6 Skalič Brin kata ml. kadeti
7 Skalič Brin kumite ml. kadeti -55 kg
18    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
3 BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
4 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 JAGARINEC ANIKA kumite mladinke -59 kg
6 JAGARINEC JUš kata ml. člani
7 JAGARINEC JUš kumite ml. člani -75 kg
8 PODPEČAN LAN kumite kadeti -57 kg
9 PODPEČAN SVIT kumite ml. člani -84 kg
10 RIOSA NOVAK TILEN kumite kadeti -52 kg
11 ŠELIH NEJC kumite kadeti +70 kg
12 ŠENICA NIKA kumite mladinke -59 kg
13 ŠPORN KIARA kumite deklice -40 kg
14 ŠPORN LANEJ kumite ml. kadeti -45 kg
15 ŽERJAV NUŠA kumite kadetinje +54 kg
19    Karate Klub Postojna
1 ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -40 kg
2 ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -45 kg
3 BOJC JAKOB kata malčki
4 GRIL BLAž kumite kadeti -70 kg
5 PAVŠIČ SVIT kumite mladinci -76 kg
6 PRAPROTNIK NECA kata deklice
7 RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
8 STEFANOVSKI ANDRAž kumite mladinci -76 kg
9 Subotič Filip kata malčki
20    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite malčice -30 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 KLOBASA ALEKS kumite kadeti +70 kg
4 SKOTNIK NEJC kumite kadeti -57 kg
5 SKOTNIK SANI kumite mladinci -61 kg
6 TAMŠE NIKLAS kumite kadeti -52 kg
21    Karate Klub Radvanje
1 ARSLANOVSKI NIKITA kata mladinke
2 BURLAK ANDRAŽ kata ml. kadeti
3 BURLAK ANDRAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
4 BURLAK TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
5 FAJFER LANA kata ml. kadetinje
6 Gaal Jaka kumite kadeti +70 kg
7 GANZITTI NIA kata kadetinje
8 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg
9 HORVATIČ KATJA kata ml. kadetinje
10 KNEZ HANA BRINA kata deklice
11 KOKOL PINO kumite mladinci +76 kg
12 Korenjak Georgiev Rok kata dečki
13 LUBAJNŠEK LINA kumite mladinke +59 kg
14 NAJŽAR KATJA kata mladinke
15 PETRIČ REBECCA LANA kata deklice
16 Plošinjak Tadej kumite ml. kadeti +55 kg
17 PUČKO KAJA kata mladinke
18 PUČKO NIKA kata mladinke
19 RAJTER MATIC kumite ml. kadeti -40 kg
20 RESINOVIČ MAJNA kata mladinke
21 RUTAR DENNIS DEAN kumite kadeti -70 kg
22 Šifrar Lucija Simona kata deklice
23 ŠTERN EVA kata ml. kadetinje
24 ŠTERN EVA kata deklice
25 Teraž Nika kata najmlajše
26 Teraž Sara kata deklice
22    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite ml. kadeti +55 kg
2 FIJAČKO SARA kumite kadetinje -54 kg
3 HRIBAR GAJA kata najmlajše
4 KORITNIK JERNEJ kumite ml. člani -75 kg
5 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
6 KURAJ JAKOB kata najmlajši
7 KURAJ MITJA kata dečki
8 PAŠ GLORIJA kata ml. kadetinje
9 POTISK LAURA kumite kadetinje -54 kg
10 ŠKRABLIN PATRIK kumite ml. člani -84 kg
11 ŠKRABLIN TARA kata deklice
12 TEPEŠ KAROLINA kumite mladinke +59 kg
13 TEPEŠ OLIVER kumite dečki -35 kg
14 ZUPANEC TIM kumite ml. člani -75 kg
23    Karate klub Selnica ob Dravi
1 ALEKSIČ PETER SINJA kumite kadetinje +54 kg
2 BAJGOT NACE kata dečki
3 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
4 EFERL SARA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje
6 Jakopovič Jan kata ml. kadeti
7 KRAJNC MIHA kata ml. kadeti
8 KRAJNC MIHA kumite ml. kadeti +55 kg
9 KRAJNC ULLA kumite mladinke -59 kg
10 MORI NIK kata ml. kadeti
11 Mori Tara kata deklice
12 Štelcer Luka kumite dečki -45 kg
13 VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki -40 kg
24    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KASTELIC ROK kata ml. kadeti
2 KASTELIC ROK kumite ml. kadeti -40 kg
3 KNEDL KLEMEN kata mladinci
4 KOVAč VANESA kata ml. kadetinje
5 Krajnc Timotej kata malčki
6 LESJAK NIKA kata kadetinje
7 LESJAK NIKA kumite kadetinje -47 kg
25    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 KOVAČEVIČ VIKTORIA kumite malčice +30 kg
26    Karate Klub Shotokan Kranj
1 GAUTAM VASUDEV kumite mladinci +76 kg
27    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ČATER TINA kata mladinke
2 GAJŠEK BLAŽ kata ml. člani
28    Karate Klub Tiger Velenje
1 HUSEINOVIć NELIS kumite dečki +45 kg
2 JANJIĆ SAŠA kumite kadeti +70 kg
29    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata kadetinje
2 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite deklice +40 kg
3 FERLIN LUKA kumite ml. člani -75 kg
4 Gorjup Ažbe kata dečki
5 GRIVEC TILEN kata dečki
6 GRIVEC TILEN kumite dečki -45 kg
7 HABERL BARBARA kumite ml. članice -55 kg
8 HABERL URšA kumite mladinke -53 kg
9 HRIBOVŠEK BLAž kumite ml. člani -60 kg
10 ISAKOVIĆ ALEN kumite kadeti -70 kg
11 ISAKOVIĆ KENAN kumite ml. kadeti -40 kg
12 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite deklice -40 kg
13 KORPAR ŽVEGLIČ TIMOTEJ kumite ml. kadeti -55 kg
14 KRAJNC JURE kumite dečki -40 kg
15 MARKULJEVIČ MARKO kumite ml. kadeti -50 kg
16 MARKULJEVIČ UROŠ kumite ml. kadeti -55 kg
17 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite mladinci +76 kg
18 PERC LUKA kumite ml. člani - 67 kg
19 SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg
20 SALKIČ LARA kumite ml. kadetinje -45 kg
21 ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
22 ŠKOFLJANC ZAK kumite ml. kadeti -45 kg
23 ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg
30    Karate klub Velenje
1 BOROVNIK DOMEN kata mladinci
2 BOROVNIK NIK kata dečki
3 BOROVNIK NIK kumite dečki -45 kg
4 CENTRIH ALEKSANDRA, kata kadetinje
5 CENTRIH PATRICIJA, kata ml. kadetinje
6 CESAR PIA kata mladinke
7 ČESKO KAJA kata kadetinje
8 ĐOGIĆ EMA kata malčice
9 GAJŠEK ALJAŽ kata ml. kadeti
10 JAKOB KUKOVIČ TIA kata ml. kadetinje
11 JOVANOVIĆ LANA kata najmlajše
12 JOZIČ ELLA kata najmlajše
13 KAUZAR SEBASTJAN kata mladinci
14 KENDA MAŠA kumite kadetinje +54 kg
15 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata dečki
16 MUHAREMOVIĆ SEID kata dečki
17 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata mladinke
18 OČKO GAL kata malčki
19 OČKO GAL kumite malčki +30 kg
20 PAŠIĆ ISAK kata dečki
21 ZAGER HANA kata deklice
31    Karate Klub Virtus Duplica
1 MOTNIKAR META kumite ml. članice +68 kg
32    Karate Klub Zmaj
1 BELEHAR PATRICIJA kumite mladinke -59 kg
2 Jokić Renata kata malčice
3 Pirman Gal kata najmlajši
4 RAMIĆ BELMIN kata malčki
5 Vahtar Lara kata najmlajše
33    Karate Klub Žalec
1 HOčEVAR IRIS kumite mladinke -59 kg
2 JOKSIMOVIĆ STEFAN kata ml. člani
3 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite ml. člani -84 kg
4 Kokotec Martin kumite ml. člani -60 kg
5 KOLšEK MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
6 KVAS LUKA kumite ml. člani -60 kg
7 KVAS TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
8 MEDVED MAKS kumite ml. kadeti +55 kg
9 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
10 SUŠA HANA kata kadetinje
11 SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
12 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
13 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
14 ZUPANČIČ NINA kumite ml. članice -50 kg
34    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 KLEMENČIČ TAJ kata dečki
2 KLEMENČIČ TAJ kumite dečki -45 kg
3 TALER JAKA kata ml. člani
4 TALER JAKA kumite ml. člani -60 kg
35    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZNIK MATIC kumite ml. člani -75 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -40 kg
3 ČEH ALEŠ kata dečki
4 COSOVICI MAXIM kumite kadeti -57 kg
5 MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje -50 kg
7 STANKO SARA kumite ml. članice - 61kg
8 ŠUŠTERŠIČ KALINA kumite kadetinje +54 kg
36    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK JAŠA kumite ml. kadeti -45 kg
2 HMELAK TIBOR kumite malčki -30 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite malčki +30 kg
4 OŠLAK ANA kumite kadetinje -54 kg
5 TONKOVIČ NIK kumite ml. kadeti -45 kg
6 VALENČAK MIHAEL kumite ml. kadeti -50 kg
7 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
37    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 ČUčEK MIšEL kata kadeti
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
3 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
4 LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite kadeti +70 kg
5 MULEC NIKA kata deklice
6 PETEK BINE kata malčki
7 REIHS JAKA kata malčki
8 ŠAJNOVIČ NEJC kata najmlajši
38    Športno Društvo Dinamik Celje
1 KRAŠOVEC URŠKA kata ml. članice
2 POLAK ŽAN kumite ml. kadeti -50 kg
3 POŽARNIK KNEZ GAL kumite ml. kadeti -50 kg
4 POŽARNIK KNEZ VID kumite ml. kadeti -45 kg
5 STIŠOVIČ KATJA kumite ml. članice -50 kg
6 STIŠOVIČ KATJA kata ml. članice
39    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 GOSTIĆ STEFAN kumite malčki -30 kg
2 JOVIĆ MARA kumite kadetinje +54 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite dečki +45 kg
4 PERIC PšENIčNIK LIAM kumite dečki -35 kg
5 PETERNEL ŽAN kumite kadeti -52 kg
6 RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti -55 kg
7 Šolaja Stefan kumite dečki -35 kg
8 STOJANOVIć MARKO kumite malčki +30 kg
9 ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje -45 kg
10 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci -76 kg
40    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 PAJAZETOVIĆ LEILA kata ml. kadetinje
2 ROBENING ŠUŠTAR NIK kumite dečki -40 kg
41    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 HORVAT Sander kata malčki
2 HORVAT Sander kumite malčki +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice
4 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice +30 kg
5 JANŽEKOVIČ Tija kata deklice
6 JANŽEKOVIČ Tija kumite deklice -40 kg
7 NOVAK Sara kumite ml. članice - 61kg
8 Rauter Hannah Vela kata malčice
9 Rauter Hannah Vela kumite malčice +30 kg
10 Škoflanc Nick kumite ml. kadeti -50 kg
11 ŽIBRAT GAJA kata kadetinje
42    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite malčice +30 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite deklice -40 kg
3 ČESEN STAŠ kumite dečki -35 kg
4 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -47 kg
5 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 HABJAN NUšA kumite kadetinje -47 kg
7 JOšT ZALA kata deklice
8 JOšT ZALA kumite deklice -40 kg
9 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
10 KONTREC ALJA kata deklice
11 KONTREC ALJA kumite deklice -40 kg
12 LIKAR ALJA kumite ml. kadetinje +50 kg
13 MAGAJNA MAšA kata ml. kadetinje
14 MAGAJNA MAšA kumite ml. kadetinje -45 kg
15 MAKITAN Anđela kumite kadetinje +54 kg
16 STERNIŠA NEJC kata kadeti
17 zz prenehal kumite ml. kadetinje -50 kg
43    Karate Klub Ljubljana
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -57 kg
2 DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
3 GABRIJELČIČ LAN kumite ml. kadeti -50 kg
4 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
5 HALILI ADRIAN kumite mladinci -68 kg
6 JERIHA KATJA kumite mladinke +59 kg
7 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite kadeti -63 kg
8 KRŽIŠNIK GAL, kata ml. kadeti
9 KRŽIŠNIK GAL, kumite ml. kadeti -55 kg
10 KURBEGOVIĆ AJLA kumite ml. članice -55 kg
11 KURBEGOVIĆ EDNA kumite malčice -30 kg
12 LAMPIČ ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
13 LAZIć LEON kumite mladinci -76 kg
14 LEVEC GRAJFONER KATARINA kumite mladinke -59 kg
15 MOLNAR ANDRAŽ kumite mladinci -76 kg
16 MOLNAR ELIZABETA kumite ml. kadetinje +50 kg
17 SETNIČAR GREGA kumite ml. člani -75 kg
18 SETNIČAR NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
19 ŠKOFLEK EVA kumite deklice -40 kg
20 SMILJAN KITI kumite ml. članice +68 kg
21 ŽIBRET BOR kumite dečki -40 kg
22 ŽIBRET ZALA MARIA kumite ml. kadetinje +50 kg
44    Karate Klub Črnomelj
1 HORN ESTER kata malčice
2 HORN MICHEL kata kadeti
3 HORN SWEN kata dečki
45    Karate Klub Rudar Velenje
1 HLIŠČ LANA kata deklice
2 PRATNEMER HANA kata deklice
3 TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite kadeti -63 kg
46    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
3 LIŠINOVIĆ SARA kata kadetinje
4 LIŠINOVIĆ SARA kumite kadetinje +54 kg
5 MUJAGIĆ LARISA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 OSMANAJ ADELINA kata ml. članice
7 OSMANAJ DORENTINA kata deklice
8 PRELC AJAN kata kadeti
9 PRELC AJAN kumite kadeti -70 kg
10 REBEC GAŠPER kata malčki
11 STOJANOVIĆ GLORIA kata deklice
12 STOJANOVIĆ GLORIA kumite deklice +40 kg
47    Karate klub Civitas
1 POLANŠČEK MATIC kumite dečki -35 kg
2 ŠKALIČ ELA kumite ml. kadetinje -50 kg
48    Karate klub WKSA Duplek
1 Agapito Masten Hera kata ml. kadetinje
2 Agapito Masten Hera kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Rojs Jana kata malčice
4 Rojs Jana kumite malčice +30 kg
5 Rojs Sara kata ml. kadetinje
6 Rojs Sara kumite ml. kadetinje +50 kg
7 Rojs Vita kata ml. kadetinje
8 Rojs Vita kumite ml. kadetinje -40 kg
49    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata najmlajše
2 CIUHA MARCEL kata malčki
3 ERDELIČ ŽAN kata malčki
4 PEJKOVIČ ZALA kata malčice
5 SOLAR KRIS kata malčki
6 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata najmlajši
50    Karate klub Seki
1 ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje
2 DRAGIĆ LANA kata deklice
3 GOLAČ AJDA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 GORENŠEK TILEN kata dečki
5 GORENŠEK VID kata malčki
6 HLASTEC KIAN kata malčki
7 HLASTEC MARK kata dečki
8 KANDUT SAŠO kata mladinci
9 KANDUT ZOJA kata deklice
10 LONČARIČ ZOJA kata najmlajše
11 MILJATOVIČ ALEKSA, kata najmlajši
12 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
13 NOVAK SARA, kata ml. kadetinje
14 POLIČNIK ŽIVA kata malčice
15 SLUGA JURE kata ml. kadeti
16 SLUGA JURE kumite ml. kadeti -40 kg
17 TOMAŽIČ EVA kata deklice
18 VANOVŠEK ENEJ, kata dečki
19 VANOVŠEK ZOJA. kata malčice
51    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kumite ml. kadeti +55 kg
52    Športno društvo za karate GES
1 HARTL BOR kata mladinci
2 HARTL JAN kata mladinci
53    KARATE KLUB BUSHIDO
1 JORDAN TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
2 Juraja Vinko kata najmlajši
3 ŽUMER JAKOB kumite dečki +45 kg
54    karate klub Pivka
1 SMRDEL Livija kata najmlajše
55    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 DEBELAK DEJAN kumite kadeti -57 kg
2 LAŠIČ SEBASTJAN kumite kadeti -57 kg
3 PETAN ELA kata ml. kadetinje
4 PETAN ELA kumite ml. kadetinje -45 kg
5 PETKOVIĆ SAŠA kata deklice
6 PETKOVIĆ SAŠA kumite deklice +40 kg
7 PETKOVIĆ TJAŠA kata deklice
8 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
9 SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg