NazajMednarodni turnir (B)

RUDAR VELENJE OPEN 2018

ŠPORTNA DVORANA ŠCV ( VELENJE , Trg mladosti 3, 3320 Velenje )



Kraj : ŠPORTNA DVORANA ŠCV
VELENJE , Trg mladosti 3, 3320 Velenje
Organizator : Karate Klub Rudar Velenje
Začetek : 17.03.2018 09:30:00
Rok prijave : 14.03.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Mirnes Mulabdić
kkrudarvelenje@gmail.com
+38664243686
Cena prvega nastopa : 18 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 18 €


1 kata female -8 Št. prijavljenih : 7
2 kata female -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 6
3 kata male -8 years Št. prijavljenih : 8
4 kata male -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 10
5 kata female 8-9 years Št. prijavljenih : 9
6 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 16
7 kata male 8-9 years Št. prijavljenih : 7
8 kata male 8-9 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 11
9 kata male 10-11 years Št. prijavljenih : 12
10 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 5
11 kata female 10-11 years Št. prijavljenih : 13
12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 12
13 kata male 12-13 years Št. prijavljenih : 10
14 kata male 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 4
15 kata female 12-13 years Št. prijavljenih : 7
16 kata female 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 11
17 kata male cadets Št. prijavljenih : 13
18 kata female cadets Št. prijavljenih : 8
19 kata male 16-17 years Št. prijavljenih : 5
20 kata female 16-17 years Št. prijavljenih : 4
21 kata male seniors +18 Št. prijavljenih : 5
22 kata female seniors +18 Št. prijavljenih : 6
23 kata male + 35 years Št. prijavljenih : 5
24 kata female + 35 years Št. prijavljenih : 2
kata female -8
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 GRBIĆ ANEA Karate Klub Rudar Velenje
3 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
4 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
6 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
kata female -8 years (8-6 kyu)
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 GRBIĆ ANEA Karate Klub Rudar Velenje
3 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
4 JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 JESENIČNIK BERA NEA Karate klub Velenje
6 VODOVNIK LARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata male -8 years
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
3 ČMAK MIHA Karate Klub Shotokan Velenje
4 Hodžić Adyan Karate Klub Rudar Velenje
5 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
7 MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata male -8 years (8-6 kyu)
1 ČMAK MIHA Karate Klub Shotokan Velenje
2 HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Hodžić Adyan Karate Klub Rudar Velenje
4 JELEN GAL Karate klub Velenje
5 OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
6 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
7 PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
8 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
9 ŠUČUR TIBOR Društvo Za Karate Celje
10 TEPEŽ MATIJA Društvo Za Karate Celje
kata female 8-9 years
1 Bele Ana Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 Bele Lea Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
4 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5 Masciale Anna Silver gym a.s.d
6 ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
7 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
8 Tejić Anđela Karate Klub Rudar Velenje
9 VANOVŠEK ZOJA Karate klub Velenje
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
1 Bešić Erna Karate Klub Tiger Velenje
2 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 JELEN HANA Karate klub Velenje
6 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
7 KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje
8 Križevac Lejla Karate Klub Tiger Velenje
9 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
10 Masciale Anna Silver gym a.s.d
11 Mencinger Teja Karate Klub Mislinja
12 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 MLINARIČ ZOJA Karate Klub Trbovlje
14 OŠTIR ŽANA Karate klub Velenje
15 PEKLAR NIKITA Karate Klub Trbovlje
16 Tejić Anđela Karate Klub Rudar Velenje
kata male 8-9 years
1 Kokot Martin Karate klub Shito Ryu Varaždin
2 Kostanjevac Jakov Karate klub Shito Ryu Varaždin
3 Lipuš Smajlović Vito Karate Klub Rudar Velenje
4 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 PETEK JAKA Društvo Za Karate Celje
6 SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
7 Vrella Yll Karate Klub Rudar Velenje
kata male 8-9 years (8-6 kyu)
1 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 Lipuš Smajlović Vito Karate Klub Rudar Velenje
4 MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
6 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
8 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
9 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
11 Vrella Yll Karate Klub Rudar Velenje
kata male 10-11 years
1 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
3 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
5 Korenjak Georgiev Rok Karate Klub Radvanje
6 Lami Altrin Karate Klub Rudar Velenje
7 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
8 MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
9 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
10 Sofić Armin Karate Klub Rudar Velenje
11 VANOVŠEK ENEJ Karate klub Velenje
12 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 ČMAK NEJC Karate Klub Shotokan Velenje
2 Govek Gal Karate Klub Tiger Velenje
3 Lami Altrin Karate Klub Rudar Velenje
4 LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
5 Sofić Armin Karate Klub Rudar Velenje
kata female 10-11 years
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
3 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
4 KNEZ HANA BRINA Karate Klub Radvanje
5 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
6 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
7 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
8 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
9 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
10 Simonetti Giulia ASD Esercito - 187 Folgore
11 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
12 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
13 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Avdibašić Aldijana Karate Klub Zmaj
3 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
4 CELO Sima Karate Lower Austria
5 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
7 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
8 Mehić Fatima Društvo Za Karate Celje
9 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
10 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
11 ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
12 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata male 12-13 years
1 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
4 GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
5 Manfio Andrea Silver gym a.s.d
6 Meneghetti Giulio CENTRO STUDI ARCHE
7 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
8 Piva Stefano CENTRO STUDI ARCHE
9 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
10 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 12-13 years (8-3 kyu)
1 BARL MAJ Karate Klub Petrovče
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 KRENKER LUKA Karate Klub Mislinja
4 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata female 12-13 years
1 CELO Isra Karate Lower Austria
2 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
4 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
5 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
6 REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
7 Simonetti Giulia ASD Esercito - 187 Folgore
kata female 12-13 years (8-3 kyu)
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
3 CELO Sima Karate Lower Austria
4 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
5 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 Kostanjevac Tea Karate klub Shito Ryu Varaždin
7 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
8 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
9 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
10 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
11 PUČNIK NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata male cadets
1 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3 GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
4 Manfio Andrea Silver gym a.s.d
5 Meneghetti Giulio CENTRO STUDI ARCHE
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
7 OANTA VASILE CENTRO STUDI ARCHE
8 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
9 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
10 Piva Stefano CENTRO STUDI ARCHE
11 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 Spoladore Emilio Silver gym a.s.d
13 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female cadets
1 CELO Isra Karate Lower Austria
2 CENTRIH ALEKSANDRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CENTRIH PATRICIJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
6 Hörmann Jasmin Sportunion Lassnitzhoehe/Austria
7 LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
8 NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 16-17 years
1 OANTA VASILE CENTRO STUDI ARCHE
2 ONGARELLI MICHELE CENTRO STUDI ARCHE
3 Spoladore Emilio Silver gym a.s.d
4 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Vioara Marius CENTRO STUDI ARCHE
kata female 16-17 years
1 Borella Sara CENTRO STUDI ARCHE
2 CESAR PIA Karate klub Velenje
3 Hörmann Jasmin Sportunion Lassnitzhoehe/Austria
4 KÖFINGER Verena Karate Lower Austria
kata male seniors +18
1 FELLE MATEVž Karate Klub Mislinja
2 ONGARELLI MICHELE CENTRO STUDI ARCHE
3 REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
4 URBANCL BOJAN Društvo Za Karate Celje
5 Vioara Marius CENTRO STUDI ARCHE
kata female seniors +18
1 BOKUN SANJA Karate klub FINIDA-Poreč
2 Borella Sara CENTRO STUDI ARCHE
3 KÖFINGER Verena Karate Lower Austria
4 Lampe Ajda Karate Klub Emona
5 MENEGHETTI LAURA CENTRO STUDI ARCHE
6 OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
kata male + 35 years
1 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2 Horvat Albin Karate klub Pesnica
3 Jeromel Peter Karate Klub Rudar Velenje
4 REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
5 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata female + 35 years
1 KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2 RUŽIĆ MAJA Karate klub FINIDA-Poreč
1    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata male + 35 years
2 KRAČUN RENE kumite male 10-11 years -35 kg
3 LORBER MAJ kumite male 10-11 years -40 kg
4 Mehić Fatima kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 OŠTIR RAVNJAK TIAN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
6 OŠTIR RAVNJAK TIAN kata male -8 years (8-6 kyu)
7 PETEK JAKA kata male 8-9 years
8 SKALICKY GAL kata male 12-13 years
9 ŠMARČAN SIMON kumite male 14-15 years -52 kg
10 SORČAN SVEN kata male 8-9 years
11 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata female 8-9 years
12 STRAJNIČ BLAŽ kumite male12-13 years -45 kg
13 ŠUČUR TIBOR kata male -8 years (8-6 kyu)
14 TEPEŽ MATIJA kata male -8 years (8-6 kyu)
15 URBANCL BOJAN kata male seniors +18
16 ŽVEGLIČ VID kumite male 10-11 years -35 kg
2    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite male 12-13 years -40 kg
2 MLAKAR JAN kumite male 14-15 years +70 kg
3 MLAKAR NEJC kumite male 10-11 years -35 kg
4 MLAKAR NIKA kumite female 10-11 years -40 kg
3    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite male 12-13 years -50 kg
2 Trajkovski Vasil kumite male 12-13 years -50 kg
4    Karate Klub Emona
1 Lampe Ajda kata female seniors +18
2 Semolič Igor kata male + 35 years
5    Karate Klub Kolektor Idrija
1 KRŽIŠNIK GAL kumite male 14-15 years -57 kg
2 KRŽIŠNIK GAL kumite male 12-13 years +50 kg
3 PAVŠIČ HANA kumite female 12-13 yeares +47 kg
6    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite female 12-13 yeares +47 kg
2 IBRIĆ AMINA kumite female 14-15 years -47 kg
3 MOČNIK TIMI kata male 12-13 years
4 MOČNIK TIMI kata male cadets
7    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kata female 8-9 years
2 Bele Ana kumite female 8-9 years -30 kg
3 Bele Lea kata female 8-9 years
4 Bele Lea kumite female 8-9 years -30 kg
5 BELE LUKA kata male 10-11 years
6 BELE LUKA kumite male 10-11 years -40 kg
7 Herman Benjamin kumite male 8-9 years +30 kg
8 Juraja Vinko kata male 8-9 years (8-6 kyu)
9 Juraja Vinko kata male -8 years
10 Kunst Tai kumite male 8-9 years -30 kg
11 LESNIKA ŽAN LUKA kumite male 14-15 years +70 kg
12 Lotrič Filip kata male 8-9 years
13 PRAH TILEN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
14 Sodin Leon kumite male 8-9 years -30 kg
15 Zbil Grega kata male 10-11 years
16 Zbil Grega kumite male 10-11 years -35 kg
8    Karate Klub Kranj
1 ČUHALEV NADJA kata female 12-13 years
2 ČUHALEV NADJA kumite female 12-13 yeares -47 kg
3 ERŽEN ŽIGA kata male 10-11 years
4 ERŽEN ŽIGA kumite male 10-11 years -40 kg
5 OGRIZEK TRINA kumite female 12-13 yeares +47 kg
6 REPIČ JERCA kata female 12-13 years
7 REPIČ JERCA kumite female 14-15 years -47 kg
8 REPIČ JERCA kumite female 12-13 yeares -47 kg
9    Karate Klub Mislinja
1 FELLE MATEVž kata male seniors +18
2 Kacjan Erika kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 KRENKER LUKA kata male 12-13 years (8-3 kyu)
4 Mencinger Teja kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
5 Ogris Žak kata male cadets
10    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite male 12-13 years +50 kg
2 BARL MAJ kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 LIPOVŠEK ALEN kumite male 14-15 years +70 kg
4 LIPOVŠEK AMADEJ kumite male 10-11 years -40 kg
5 LIPOVŠEK AMADEJ kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 MAROT TIA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
11    Karate Klub Polzela
1 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite male 14-15 years -52 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite male 14-15 years -57 kg
3 BERGANT LAURA kumite female 14-15-years -54 kg
4 BERGANT LAURA kumite female 16-17 years +59 kg
5 BIKIČ TIANA kumite female 14-15 years +54 kg
6 JAGARINEC ANIKA kumite female seniors -61 kg
7 JAGARINEC ANIKA kumite female seniors - 55 kg
8 JAGARINEC ANIKA kumite female seniors open
9 PODPEČAN LAN kumite male 14-15 years -57 kg
10 PODPEČAN LAN kumite male 14-15 years -63 kg
11 ŠENICA NIKA kumite female 16-17 years -59 kg
12 ŠENICA NIKA kumite female 16-17 years +59 kg
13 ŽERJAV NUŠA kumite female 14-15 years +54 kg
14 ŽERJAV NUŠA kumite female 16-17 years -59 kg
15 ŽERJAV NUŠA kumite female 16-17 years +59 kg
12    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata female 10-11 years
2 AKSENTIČ NASTAS kata male -8 years
3 ČESEN BORIS kata male -8 years
4 ČESEN STAŠ kumite male 10-11 years -35 kg
5 ČESEN VESNA kata female 8-9 years
6 GRIL BLAž kumite male 14-15 years -70 kg
7 JOšT ZALA kata female 10-11 years
8 JOšT ZALA kumite female 10-11 years +40 kg
9 MOZETIČ-KERIN JAN kumite male 10-11 years +40 kg
10 PRAPROTNIK NECA kata female 10-11 years
11 KK Postojna 1 kata team female 8-10 years
13    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kata male 12-13 years
2 BURLAK ANDRAŽ kata male cadets
3 FAJFER LANA kata female 12-13 years
4 KNEZ HANA BRINA kata female 10-11 years
5 Korenjak Georgiev Rok kata male 10-11 years
6 Korenjak Georgiev Rok kumite male 10-11 years +40 kg
7 PETRIČ REBECCA LANA kata female 10-11 years
8 Šifrar Lucija Simona kata female 10-11 years
9 Teraž Nika kata female -8
10 Teraž Sara kata female 10-11 years
14    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite male 12-13 years +50 kg
2 FIJAČKO SARA kumite female 14-15-years -54 kg
3 JORDAN TIMOTEJ kumite male 14-15 years -70 kg
4 JORDAN TIMOTEJ kumite male 12-13 years +50 kg
5 KUNŠTEK NEJC kumite male 12-13 years +50 kg
6 KURAJ JAKOB kata male -8 years
7 KURAJ MITJA kumite male 10-11 years -40 kg
8 KUTIJA ALJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
9 PAŠ GLORIJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
10 POTISK LAURA kumite female 16-17 years -59 kg
11 ŽUMER JAKOB kumite male 10-11 years +40 kg
15    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ČMAK MIHA kata male -8 years
2 ČMAK MIHA kata male -8 years (8-6 kyu)
3 ČMAK NEJC kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 HUSEINOVIć NELIS kumite male 12-13 years +50 kg
5 XHOXHAI FATJAN kumite male 10-11 years -40 kg
16    Karate Klub Šiška
1 SMREKAR Matic kumite male seniors - 84 kg
17    Karate Klub Tiger Velenje
1 Bešić Erna kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
2 Govek Gal kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 JANJIĆ SAŠA kumite male 14-15 years +70 kg
4 Križevac Lamia kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 Križevac Lejla kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
6 Mujkanović Anan kata male 8-9 years (8-6 kyu)
7 Zahirović Inaya kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
18    Karate Klub Trbovlje
1 KASTELIC EMMA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
2 MLINARIČ ZOJA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
3 PEKLAR NIKITA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
4 KK Trbovlje 1 kata team female 8-10 years
19    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata female 12-13 years (8-3 kyu)
2 BOROVNIK NIK kata male 12-13 years
3 BOROVNIK NIK kumite male12-13 years -45 kg
4 CESAR PIA kata female 16-17 years
5 ĐOGIĆ EMA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
6 GAJŠEK ALJAŽ kata male 12-13 years
7 GAJŠEK ALJAŽ kata male cadets
8 JAKOB KUKOVIČ TIA kata female 12-13 years
9 JELEN GAL kata male -8 years (8-6 kyu)
10 JELEN HANA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
11 JESENIČNIK BERA NEA kata female -8 years (8-6 kyu)
12 JOVANOVIĆ LANA kata female 8-9 years
13 JOZIČ ELLA kata female -8
14 KENDA MAŠA kumite female 16-17 years +59 kg
15 KENDA NATALIJA kata female + 35 years
16 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata male 10-11 years
17 MUHAREMOVIĆ SEID kata male 10-11 years
18 OŠTIR ŽANA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
19 PAŠIČ ADAM kata male -8 years (8-6 kyu)
20 PAŠIĆ ISAK kata male 10-11 years
21 PEČNIK JAŠA TY kata male -8 years (8-6 kyu)
22 VANOVŠEK ENEJ kata male 10-11 years
23 VANOVŠEK ZOJA kata female 8-9 years
24 ZAGER HANA kata female 10-11 years
25 KK Velenje 1 kata team female 8-10 years
26 KK Velenje 1 kata team male 11-13 years
20    Karate Klub Zmaj
1 Avdibašić Aldijana kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 BELEHAR PATRICIJA kumite female 16-17 years -59 kg
3 Jokić Renata kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
4 KAZAFEROVIČ ŠEJLA kumite female 16-17 years -59 kg
5 RAMIĆ BELMIN kumite male 8-9 years -30 kg
6 Sočič Karolina kumite female seniors -61 kg
7 Sočič Karolina kumite female seniors open
21    Karate Klub Žalec
1 KOLšEK MAJ kumite male 14-15 years -52 kg
2 MEDVED MAKS kumite male 14-15 years -63 kg
3 TOPOLOVEC KAJA kumite female 14-15 years +54 kg
4 UGOVšEK ALENKA kumite female 14-15-years -54 kg
22    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 KLEMENČIČ TAJ kata male 10-11 years
2 KLEMENČIČ TAJ kumite male 10-11 years +40 kg
23    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 ADAMIč TIMON kumite male 14-15 years -57 kg
2 Brezovnik Brin Robert kumite male 10-11 years -40 kg
3 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 12-13 yeares -47 kg
4 ČEH ALEŠ kata male 12-13 years
5 COSOVICI MAXIM kumite male 14-15 years -57 kg
6 DEBELJAK HANA kumite female 14-15-years -54 kg
7 MEKIč KIARA kumite female 12-13 yeares +47 kg
24    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 BARJAKTAROVIĆ BOJAN kumite male 16-17-years +76 kg
2 GOLEŠ Lan kumite male 8-9 years -30 kg
3 HMELAK TIBOR kumite male 8-9 years -30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite male 8-9 years +30 kg
5 JELENKO NINA kata female -8 years (8-6 kyu)
6 JEROT NEŽA kata female -8
7 PUČNIK NEŽA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
8 STEGNE ADRIJAN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
9 VALENČAK MIHAEL kumite male 14-15 years -52 kg
10 VALENČAK NELI kumite female 8-9 years -30 kg
11 VODOVNIK LARA kata female -8 years (8-6 kyu)
25    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kata male cadets
3 HASANAGIĆ NASER kata male 8-9 years (8-6 kyu)
4 KONJEVIĆ LEA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
5 ROBENING ŠUŠTAR NIK kumite male 10-11 years -35 kg
26    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite female 8-9 years +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite female 10-11 years -40 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 NOVAK Sara kumite female seniors -61 kg
6 NOVAK Sara kumite female seniors -68 kg
7 NOVAK Sara kumite female seniors open
27    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata female -8
2 BOŠNJIĆ ALICIA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
3 BOŠNJIĆ ALICIA kata female -8 years (8-6 kyu)
4 BOŠNJIĆ ELENA kata female 10-11 years
5 BOŠNJIĆ ELENA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 BOŠNJIĆ ELENA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 GRBIĆ ANEA kata female -8
8 GRBIĆ ANEA kata female -8 years (8-6 kyu)
9 HLIŠČ LANA kata female 12-13 years
10 HLIŠČ LANA kata female cadets
11 HLIŠČ LANA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
12 Hodžić Adyan kata male -8 years
13 Hodžić Adyan kata male -8 years (8-6 kyu)
14 HRUSTIĆ SAJRA kata female -8
15 HRUSTIĆ SAJRA kata female -8 years (8-6 kyu)
16 Jeromel Peter kata male + 35 years
17 Jeromel Peter kumite veterans +35 years open
18 Lami Altrin kata male 10-11 years
19 Lami Altrin kumite male 10-11 years +40 kg
20 Lami Altrin kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
21 Lipuš Smajlović Vito kata male 8-9 years
22 Lipuš Smajlović Vito kata male 8-9 years (8-6 kyu)
23 Lipuš Smajlović Vito kumite male 8-9 years +30 kg
24 MEŽA JURE kumite male seniors +84 kg
25 MULABDIĆ ERMIN kumite male seniors - 84 kg
26 MULABDIĆ ERMIN kumite male seniors open
27 OMIĆ SAURA kumite female 12-13 yeares +47 kg
28 Pratnemer Hana kata female 10-11 years
29 Pratnemer Hana kumite female 10-11 years -40 kg
30 Pratnemer Hana kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
31 Pratnemer Hana kata female 12-13 years (8-3 kyu)
32 PRERADOVIĆ UROŠ kumite male seniors +84 kg
33 PRERADOVIĆ UROŠ kumite male seniors open
34 Sofić Armin kata male 10-11 years
35 Sofić Armin kumite male 10-11 years +40 kg
36 Sofić Armin kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
37 STOJNIĆ MAIK kumite male 8-9 years -30 kg
38 STOJNIĆ MAIK kata male 8-9 years (8-6 kyu)
39 STOJNIĆ MAIK kata male -8 years
40 STOJNIĆ MAIK kata male -8 years (8-6 kyu)
41 Tejić Anđela kata female 8-9 years
42 Tejić Anđela kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
43 TEŠIĆ TIJANA kumite female seniors - 55 kg
44 TEŠIĆ TIJANA kumite female seniors open
45 Vrella Yll kata male 8-9 years
46 Vrella Yll kumite male 8-9 years -30 kg
47 Vrella Yll kata male 8-9 years (8-6 kyu)
48 KK Rudar 1 kata team female 8-10 years
49 KK Rudar 1 kata team female 11-13 years
50 KK Rudar 1 kata male team 8-10 years
51 KK Rudar 1 kata team male 11-13 years
28    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata male 12-13 years (8-3 kyu)
2 LIŠINOVIĆ ELMA kata female 10-11 years
3 LIŠINOVIĆ LEJLA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
4 LIŠINOVIĆ SARA kata female cadets
5 LIŠINOVIĆ SARA kumite female 14-15 years +54 kg
6 OSMANAJ ADELINA kata female seniors +18
7 OSMANAJ ADRIAN kata male cadets
8 OSMANAJ DORENTINA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
9 PAŠAGIĆ ADNAN kumite male 14-15 years +70 kg
10 PRELC AJAN kumite male 14-15 years +70 kg
11 STOJANOVIĆ GLORIA kata female 10-11 years
12 STOJANOVIĆ GLORIA kumite female 10-11 years +40 kg
13 Sh. Postojna 1 kata team female 11-13 years
29    Karate klub Pesnica
1 Horvat Albin kata male + 35 years
30    Karate klub FINIDA-Poreč
1 BOKUN SANJA kata female seniors +18
2 REŠIDOVIĆ AMIR kata male seniors +18
3 REŠIDOVIĆ AMIR kata male + 35 years
4 RUŽIĆ MAJA kata female + 35 years
5 ŠIMUNOVIĆ MARIJA kata female 8-9 years
6 ŠIMUNOVIĆ MARIJA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
31    Silver gym a.s.d
1 Manfio Andrea kata male 12-13 years
2 Manfio Andrea kata male cadets
3 Masciale Anna kata female 8-9 years
4 Masciale Anna kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
5 Spoladore Emilio kata male cadets
6 Spoladore Emilio kata male 16-17 years
32    CENTRO STUDI ARCHE
1 Borella Sara kata female 16-17 years
2 Borella Sara kata female seniors +18
3 Meneghetti Giulio kata male 12-13 years
4 Meneghetti Giulio kata male cadets
5 MENEGHETTI LAURA kata female seniors +18
6 OANTA VASILE kata male cadets
7 OANTA VASILE kata male 16-17 years
8 ONGARELLI MICHELE kata male seniors +18
9 ONGARELLI MICHELE kata male 16-17 years
10 Piva Stefano kata male 12-13 years
11 Piva Stefano kata male cadets
12 Vioara Marius kata male seniors +18
13 Vioara Marius kata male 16-17 years
33    Karate klub Shito Ryu Varaždin
1 Bednjanić Roko kumite male 8-9 years +30 kg
2 Kokot Martin kata male 8-9 years
3 Kokot Martin kumite male 8-9 years -30 kg
4 Kostanjevac Jakov kata male 8-9 years
5 Kostanjevac Jakov kumite male 8-9 years -30 kg
6 Kostanjevac Tea kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 Shitoryu Varaždin 1 kata male team 8-10 years
34    Karate klub Champion (BA)
1 Mešević Nejla kumite female 12-13 yeares -47 kg
2 Mešić Nedim kumite male 12-13 years -50 kg
3 Žiga Medin kumite male 10-11 years +40 kg
35    KARATE KLUB BIJELA
1 bogdanović jovana kumite female 10-11 years -40 kg
2 bogdanović jovana kumite female 8-9 years -30 kg
3 bogdanović jovana kumite female 8-9 years +30 kg
4 bogdanović jovana kumite female 12-13-years -40 kg
5 brnada marko kumite male 12-13 years -40 kg
6 brnada marko kumite male12-13 years -45 kg
7 damjanović jovana kumite female 10-11 years -40 kg
8 damjanović jovana kumite female 12-13-years -40 kg
9 damjanović nikola kumite male 8-9 years +30 kg
10 đuričić nenad kumite male 10-11 years -40 kg
11 mikulić nemanja kumite male 14-15 years -52 kg
12 mikulić nemanja kumite male 14-15 years -57 kg
13 vulović bojan kumite male 12-13 years -50 kg
14 vulović bojan kumite male12-13 years -45 kg
36    KK BIJELA
1 BOGDANOVIĆ JOVANA kumite female 10-11 years +40 kg
2 DAMJANOVIĆ JOVANA kumite female 10-11 years +40 kg
37    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA kata female cadets
2 CENTRIH PATRICIJA kata female cadets
3 GANZITTI NIA kata female cadets
4 GANZITTI NOAH kata male 10-11 years
5 HAJRULAI LUAN kata male -8 years (8-6 kyu)
6 MILJATOVIĆ ALEKSA kata male 8-9 years (8-6 kyu)
7 MILJATOVIĆ ALEKSA kata male -8 years
8 MILJATOVIĆ ANDJELA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
9 MILJATOVIĆ ANDJELA kata female -8
10 NOVAK SARA kata female cadets
11 OSMANOVIĆ EMAR kata male 8-9 years (8-6 kyu)
12 RIZVANOVIĆ ENEJ kata male 8-9 years (8-6 kyu)
13 SLUGA JURE kata male 12-13 years
14 SLUGA JURE kata male cadets
15 STERNIŠA NEJC kata male cadets
16 STERNIŠA NEJC kata male 16-17 years
38    Karate klub Grobničan
1 Karadža Ana kumite female 10-11 years -40 kg
2 Karadža Ana kumite female 14-15 years -47 kg
3 Karadža Ana kumite female 12-13-years -40 kg
4 Lukanić Rafael kumite male12-13 years -45 kg
5 Lukanić Rafael kumite male 10-11 years +40 kg
6 Splait Siniša kumite male 10-11 years -35 kg
7 Splait Siniša kumite male 8-9 years +30 kg
39    KBS"Castra"
1 BRANKOVIĆ ÐORÐE kumite male seniors - 84 kg
2 BRANKOVIĆ STRAHINJA kumite male 16-17-years -55 kg
3 Bujak Ana kumite female 12-13 yeares -47 kg
4 Čajić Slavica kumite female seniors -68 kg
5 Grahovac Milica kumite female 14-15 years +54 kg
6 Ivančić Andrea kumite female 10-11 years +40 kg
7 Jaćimović Valentina kumite female 10-11 years -40 kg
8 JAKOVLJEVIĆ SERGEJ kumite male 10-11 years -35 kg
9 JAKOVLJEVIĆ STEFAN kumite male 12-13 years -50 kg
10 KRNETIĆ JANA kumite female 10-11 years +40 kg
11 Marković Marko kumite male 12-13 years +50 kg
12 Roljić Sara kumite female seniors -61 kg
13 Zrnić Marija kumite female 10-11 years -40 kg
40    Ganz-Kesjár
1 Dvorák Ádám kumite male 14-15 years -63 kg
2 Dvorák Ádám kumite male 14-15 years -70 kg
3 Nyíri Gergely kumite male 14-15 years -52 kg
4 Varga Dániel kumite male 14-15 years -63 kg
5 Varga Dániel kumite male 12-13 years +50 kg
41    Karate klub "16-a" Banja Luka
1 Budić Tina kumite female 10-11 years +40 kg
2 Gajić Andrej kumite male 14-15 years -70 kg
3 Lubura Nađa kumite female 10-11 years +40 kg
4 Lukač Una-Selena kumite female 14-15-years -54 kg
5 Lukač Viktor kumite male 10-11 years -35 kg
6 Račić Stefan kumite male 16-17-years -68 kg
7 Ristić Nedeljko kumite male 14-15 years +70 kg
8 Smiljić Milan kumite male 16-17-years -68 kg
42    Karate Lower Austria
1 CELO Isra kata female 12-13 years
2 CELO Isra kata female cadets
3 CELO Sima kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 CELO Sima kata female 12-13 years (8-3 kyu)
5 KÖFINGER Verena kata female 16-17 years
6 KÖFINGER Verena kata female seniors +18
43    ASD Esercito - 187 Folgore
1 Bozzi Andrea kumite male 14-15 years -57 kg
2 Bozzi Andrea kumite male 12-13 years +50 kg
3 Cianti Duccio kumite male 12-13 years -50 kg
4 Cianti Duccio kumite male 14-15 years -52 kg
5 Cianti Giulia kumite female 8-9 years +30 kg
6 Citi Giulio kumite male 12-13 years -40 kg
7 Citi Giulio kumite male 14-15 years -52 kg
8 Citi Jacopo kumite male 10-11 years -35 kg
9 Citi Jacopo kumite male 8-9 years +30 kg
10 Frizzi Emma kumite female 10-11 years -40 kg
11 Frizzi Emma kumite female 12-13-years -40 kg
12 Simonetti Giulia kata female 12-13 years
13 Simonetti Giulia kata female 10-11 years
14 Simonetti Nicholas kumite male 8-9 years -30 kg
15 Stella Christian kumite male 14-15 years -52 kg
44    Sportunion Lassnitzhoehe/Austria
1 Hörmann Jasmin kata female 16-17 years
2 Hörmann Jasmin kata female cadets
3 Hörmann Jasmin kumite female 14-15 years +54 kg
4 Hörmann Jasmin kumite female 16-17 years -59 kg
45    Accademia Karate shotokan
1 Giraldi Francesca kumite female 14-15 years -47 kg
2 Giraldi Francesca kumite female 12-13 yeares -47 kg
3 Giraldi Laura kumite female 10-11 years -40 kg
4 Giraldi Laura kumite female 8-9 years -30 kg
5 Giraldi Lorenzo kumite male seniors -60 kg
6 Giraldi Lorenzo kumite male 16-17-years -68 kg
46    school muhamad al-ansary of shotokan_karate