13. POKAL NESTL ŽGANK

ŠPORTNA DVORANA ŠCV ( VELENJE , Trg mladosti 3 )



Objekt / lokacija : ŠPORTNA DVORANA ŠCV
VELENJE , Trg mladosti 3
Organizator : Karate Klub Tiger Velenje
Začetek : 25.02.2018 10:00:00
Rok prijave : 22.02.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Bego Tabaković
kktiger@t-2.net
00 386 51 307 053
Cena prvega nastopa : 18 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 25 €
Cena za mlajše od 14 let : 18 €


1 kata female -8 Št. prijavljenih : 5
2 kata female -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 6
3 kata male -8 years Št. prijavljenih : 6
4 kata male -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 6
5 kata female 8-9 years Št. prijavljenih : 7
6 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 9
7 kata male 8-9 years Št. prijavljenih : 3
8 kata male 8-9 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 9
9 kata male 10-11 years Št. prijavljenih : 6
10 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 5
11 kata female 10-11 years Št. prijavljenih : 7
12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 12
13 kata male 12-13 years Št. prijavljenih : 6
14 kata male 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 4
15 kata female 12-13 years Št. prijavljenih : 7
16 kata female 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 6
17 kata male cadets Št. prijavljenih : 12
18 kata female cadets Št. prijavljenih : 12
19 kata male seniors +16 Št. prijavljenih : 13
20 kata female seniors +16 Št. prijavljenih : 10
21 kata male + 35 years Št. prijavljenih : 4
22 kata female + 35 years Št. prijavljenih : 1
kata female -8
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 GAVIOLI MELISSA GLC FIJLKAM
3 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
4 LONČARIČ ZOJA Karate klub Seki
5 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
kata female -8 years (8-6 kyu)
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 JEROT NEŽA Karate klub Seki
4 JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
kata male -8 years
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 ČESEN BORIS Karate Klub Mawashi Postojna
3 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
4 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
5 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
6 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata male -8 years (8-6 kyu)
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2 Ferlic Uroš Karate Klub Tiger Velenje
3 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
4 Mujkanovic Anan Karate Klub Tiger Velenje
5 PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
6 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata female 8-9 years
1 ALETIĆ EMRA Karate klub Velenje
2 Bele Ana KARATE KLUB KOZJANSKO
3 Bele Lea KARATE KLUB KOZJANSKO
4 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
5 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
6 OSMANOVIĆ DALAL Karate klub Velenje
7 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
1 Bešić Erna Karate Klub Tiger Velenje
2 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Kovačević Noela Karate Klub Tiger Velenje
4 Križevac Lejla Karate Klub Tiger Velenje
5 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
6 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
7 Perger Lori Karate Klub Tiger Velenje
8 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
9 Tejić Anđela Karate Klub Rudar Velenje
kata male 8-9 years
1 BURALI DAVIDE GLC FIJLKAM
2 Lipuš Smajlović Vito Karate Klub Rudar Velenje
3 OČKO GAL Karate klub Velenje
kata male 8-9 years (8-6 kyu)
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
4 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
5 PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
6 PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
7 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
8 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
9 Zupančič Anže Karate Klub Tiger Velenje
kata male 10-11 years
1 Calabrese Filippo GLC FIJLKAM
2 ČMAK NEJC Karate Klub Tiger Velenje
3 MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
4 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
5 OČKO GAL Karate klub Velenje
6 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 ČMAK NEJC Karate Klub Tiger Velenje
2 Ferlic Vid Karate Klub Tiger Velenje
3 Govek Gal Karate Klub Tiger Velenje
4 Lami Altrin Karate Klub Rudar Velenje
5 LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
kata female 10-11 years
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 DAL FORNO EMMA GLC FIJLKAM
3 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
4 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
5 ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
6 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
7 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 ALETIĆ EMRA Karate klub Velenje
2 Bešić Belma Karate Klub Tiger Velenje
3 DE PAULI GRETA GLC FIJLKAM
4 Glavač Nea Karate Klub Tiger Velenje
5 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
7 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
8 MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
9 Ogris Ika Karate Klub Mislinja
10 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
11 OSMANOVIĆ DALAL Karate klub Velenje
12 SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata male 12-13 years
1 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2 Calabrese Filippo GLC FIJLKAM
3 DALDOSSO CARLO GLC FIJLKAM
4 GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
5 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
6 Šoper Erik KARATE KLUB OMEGA
kata male 12-13 years (8-3 kyu)
1 ALEKSIČ PETER SINIŠA Karate klub Selnica ob Dravi
2 BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
4 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata female 12-13 years
1 BASSETTI GIORGIA GLC FIJLKAM
2 BULGARELLI IRENE GLC FIJLKAM
3 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
4 GAUDENZI ELEONORA GLC FIJLKAM
5 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
6 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
7 SARAVELLI MELISSA GLC FIJLKAM
kata female 12-13 years (8-3 kyu)
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
3 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
6 ŠUPUK LINA Shotokan Karate Klub Postojna
kata male cadets
1 CASCIONE NICOLO GLC FIJLKAM
2 ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3 de cesero giacomo GLC FIJLKAM
4 FRANCHINO SIMONE GLC FIJLKAM
5 GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
6 GALEOTTI THOMAS ASD TALARICO KARATE TEAM
7 KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
8 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
10 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
11 Šoper Erik KARATE KLUB OMEGA
12 STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
kata female cadets
1 Bazan Annalisa GLC FIJLKAM
2 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3 CENTRIH ALEKSANDRA Karate klub Velenje
4 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5 GIADA DUTTO ASD TALARICO KARATE TEAM
6 gortan jessica GLC FIJLKAM
7 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
8 KOROŠEC LARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 marin gaia GLC FIJLKAM
10 NOVAK SARA, Karate klub Seki
11 SOLOTCHI TANIA GLC FIJLKAM
12 ZANI CHIARA GLC FIJLKAM
kata male seniors +16
1 BOROVNIK DOMEN Društvo Za Karate Celje
2 COCCOLI MANUEL GLC FIJLKAM
3 ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4 FELLE MATEVŽ Karate Klub Mislinja
5 KAUZAR SEBASTJAN Karate klub Velenje
6 KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
7 KLOBASA ALEKS Karate Klub Radenci Shotokan
8 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 MASAIA FRANCESCO GLC FIJLKAM
10 Meulli Davide GLC FIJLKAM
11 REP NINO YUKI klub ČATEŽ
12 SCAPPI LUCA GLC FIJLKAM
13 STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
kata female seniors +16
1 ALICE CAMMAROTA ASD TALARICO KARATE TEAM
2 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3 CESAR PIA Karate klub Velenje
4 durisotti veronica GLC FIJLKAM
5 Dusi Serena GLC FIJLKAM
6 Gallini Costanza GLC FIJLKAM
7 LIN YUE Karate Klub Olimpija Ljubljana
8 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
9 OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
10 RUBIERO MARTINA GLC FIJLKAM
kata male + 35 years
1 BERKENJAČEVIĆ DRAGAN Karate klub Velenje
2 JUKIČ VELIMIR Karate klub Selnica ob Dravi
3 Semolič Igor Karate Klub Emona
4 SIMONIČ Dušan YUKI klub ČATEŽ
kata female + 35 years
1 KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Pepić Niko Danijel kumite male 12-13- years -55 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 BOROVNIK DOMEN kata male seniors +16
2 GOLEŽ PETER kumite male 8-9 years -30 kg
3 LIPOVŠEK AMADEJ kumite male 10-11 years -40 kg
4 LIPOVŠEK AMADEJ kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 MEDIĆ ADELA kumite female 8-9 years -30 kg
6 Rakovnik Nastja kumite female 16-17 years +59 kg
7 RAKOVNIK SVEN kumite male 12-13- years -55 kg
8 SENICA TILEN kumite male 8-9 years +30 kg
9 SKALICKY GAL kumite male 12-13 years -40 kg
10 SKALICKY TAJDA kumite female 16-17 years -59 kg
11 ŠMARČAN SIMON kumite male 14-15 years -52 kg
12 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata female 8-9 years
13 VALNER TIM kumite male 14-15 years -63 kg
3    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite female 8-9 years +30 kg
2 GAJšEK NIK kumite male 14-15 years -52 kg
3 LOČNIKAR MIHA kumite male 12-13 years -40 kg
4 MLAKAR JAN kumite male 14-15 years +70 kg
5 MLAKAR NEJC kumite male 10-11 years -40 kg
6 MLAKAR NIKA kumite female 10-11 years -40 kg
4    KARATE KLUB BRANIK
1 BERA MARIO kumite male 14-15 years -57 kg
2 Jovanović Nik kumite male 14-15 years -70 kg
3 Trajkovski Vasil kumite male 12-13 years -50 kg
5    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata male + 35 years
6    Karate Klub Hrastnik
1 GORENC DENIS kumite male seniors -67 kg
2 GORENC DENIS kumite male seniors open
7    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite female 12-13 years +50 kg
2 OREščANIN ZORAN kumite male 12-13 years +55 kg
3 RAILIĆ MLADEN kumite male seniors -67 kg
4 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite male 10-11 years +45 kg
5 Zorić Anđela kumite female 8-9 years +30 kg
8    Karate Klub Kovinar Maribor
1 IBRIĆ AMINA kumite female 14-15 years -47 kg
2 MOČNIK MANDY kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
9    KARATE KLUB KOZJANSKO
1 Bele Ana kata female 8-9 years
2 Bele Ana kumite female 8-9 years -30 kg
3 Bele Lea kata female 8-9 years
4 Bele Lea kumite female 8-9 years -30 kg
5 Herman Benjamin kumite male 8-9 years +30 kg
6 LESNIKA ŽAN LUKA kumite male 14-15 years +70 kg
7 PRAH TILEN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
8 Sodin Leon kumite male 8-9 years -30 kg
10    Karate Klub Kranj
1 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite male 16-17-years +76 kg
2 Eterovič Maša kumite female 14-15 years +54 kg
3 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite female 16-17 years +59 kg
4 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male 14-15 years -63 kg
5 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male 16-17-years -68 kg
6 KOTNIK ANJA kumite female 14-15 years +54 kg
7 KOTNIK ANJA kumite female 16-17 years -59 kg
8 PLEVNIK GAL kumite male 14-15 years -52 kg
9 REBOLJ LUKA kumite male 16-17-years +76 kg
10 REBOLJ MANCA kumite female 14-15-years -54 kg
11 REBOLJ MANCA kumite female 16-17 years -53 kg
12 VILFAN MATEJ kumite male 14-15 years -57 kg
11    Karate Klub Mislinja
1 FELLE MATEVŽ kata male seniors +16
2 Kacjan Erika kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 Ogris Ika kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
12    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite male 12-13- years -55 kg
2 BARL MAJ kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 MOČNIK TIMI kata male 12-13 years
4 MOČNIK TIMI kata male cadets
13    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata female 10-11 years
2 AKSENTIČ NASTAS kata male -8 years
3 ARSENIć PETAR kumite male 12-13 years -40 kg
4 ARSENIČ SARA kumite female 12-13 years -45 kg
5 DIZDAREVIČ DAVID kata male -8 years
6 GRIL BLAž kumite male 14-15 years -70 kg
7 STEFANOVSKI ANDRAž kumite male 16-17-years -76 kg
8 KK Postojna 1 kata male team 8-10 years
14    Karate Klub Radenci Shotokan
1 DOKL MARK kumite male12-13 years -45 kg
2 HRAŠČANEC NIKA kumite female 8-9 years -30 kg
3 HRAŠČANEC TAJA kumite female 12-13 years +50 kg
4 KLOBASA ALEKS kata male seniors +16
5 KLOBASA ALEKS kumite male 16-17-years +76 kg
6 LIPIČ MAJ kumite male 10-11 years -35 kg
7 LIPIČ ŽAK kumite male 10-11 years -45 kg
8 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite male 14-15 years -52 kg
9 TRATNIK ALEN kumite male 10-11 years -35 kg
15    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kata male 12-13 years
2 BURLAK TIMOTEJ kumite male seniors -75 kg
3 BURLAK TIMOTEJ kumite male 16-17-years -76 kg
4 FAJFER LANA kata female 12-13 years
5 Gaal Jaka kumite male 16-17-years +76 kg
6 GLAVNIK ZARA kumite female 12-13 years +50 kg
7 HORVATIČ KATJA kata female cadets
8 LUBAJNŠEK LINA kumite female seniors -68 kg
9 LUBAJNŠEK LINA kumite female 16-17 years +59 kg
10 Šifrar Lucija Simona kata female 10-11 years
11 Šifrar Lucija Simona kumite female 10-11 years -40 kg
16    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite male 12-13 years +55 kg
2 FIJAČKO SARA kumite female 14-15-years -54 kg
3 KUNŠTEK NEJC- kumite male 12-13- years -55 kg
4 KUTIJA ALJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
5 PAŠ GLORIJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
6 POTISK LAURA kumite female 16-17 years -59 kg
7 ŠKRABLIN TARA kata female 10-11 years
17    Karate klub Selnica ob Dravi
1 ALEKSIČ PETER SINIŠA kumite male 12-13 years +55 kg
2 ALEKSIČ PETER SINIŠA kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 ALEKSIČ PETER SINJA kumite female 14-15 years +54 kg
4 JUKIČ VELIMIR kata male + 35 years
5 JUKIČ VELIMIR kumite veterans +35 years open
18    Karate Klub Shotokan Kranj
1 MULALIĆ ERNAD kata male 10-11 years
2 MULALIĆ ERNAD kumite male 10-11 years -35 kg
19    Karate Klub Tiger Velenje
1 Bešić Belma kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 Bešić Erna kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
3 BULJUBAŠIĆ KENAN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
4 BULJUBAŠIĆ KENAN kata male -8 years (8-6 kyu)
5 ČMAK NEJC kata male 10-11 years
6 ČMAK NEJC kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 Ferlic Uroš kata male -8 years (8-6 kyu)
8 Ferlic Vid kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
9 Glavač Nea kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 Govek Gal kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
11 HUSEINOVIć NELIS kumite male 12-13 years +55 kg
12 Kovačević Noela kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
13 Križevac Lamia kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
14 Križevac Lejla kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
15 Mujkanovic Anan kata male -8 years (8-6 kyu)
16 Perger Lori kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
17 Sarajlić Adelisa kata female -8 years (8-6 kyu)
18 Sarajlić Eldin kata male 8-9 years (8-6 kyu)
19 XHOXHAI FATJAN kumite male 10-11 years -45 kg
20 Zahirović Inaya kata female 10-11 years
21 Zupančič Anže kata male 8-9 years (8-6 kyu)
20    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata female seniors +16
2 BOŽJAK LAURA kata female cadets
3 DRNOVŠEK ENEJ kumite male 8-9 years -30 kg
4 HVALA ALJAŽ kumite male 10-11 years -45 kg
5 ISAKOVIĆ ALEN kumite male 14-15 years -70 kg
6 SALKIČ EDIN kumite veterans +35 years open
7 SALKIČ ERVIN kumite male 16-17-years -61 kg
8 TROŠT ČEBELA MATIJA kumite male 12-13 years +55 kg
9 ZIDAR DOMEN kumite male 16-17-years -61 kg
21    Karate klub Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata female 8-9 years
2 ALETIĆ EMRA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 ALIĆ INES kata female 12-13 years (8-3 kyu)
4 BERKENJAČEVIĆ DRAGAN kata male + 35 years
5 CENTRIH ALEKSANDRA kata female cadets
6 CESAR PIA kata female seniors +16
7 ĐOGIĆ EMA kata female 8-9 years
8 GAJŠEK ALJAŽ kata male 12-13 years
9 GAJŠEK ALJAŽ kata male cadets
10 JAKOB KUKOVIČ TIA kata female 12-13 years
11 JOZIČ ELLA kata female -8
12 KAUZAR SEBASTJAN kata male seniors +16
13 KENDA MAŠA kumite female 16-17 years +59 kg
14 KENDA NATALIJA kata female + 35 years
15 MUHAREMOVIĆ SEID kata male 10-11 years
16 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata female seniors +16
17 OČKO GAL kata male 8-9 years
18 OČKO GAL kata male 10-11 years
19 OSMANOVIĆ DALAL kata female 8-9 years
20 OSMANOVIĆ DALAL kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
21 PAŠIČ ADAM kata male -8 years
22 PAŠIĆ ISAK kata male 10-11 years
23 PEČNIK JAŠA TY kata male -8 years (8-6 kyu)
22    Karate Klub Žalec
1 HOčEVAR IRIS kumite female 16-17 years -59 kg
2 KOLšEK MAJ kumite male 14-15 years -52 kg
3 KVAS TJAŠA kumite female 14-15-years -54 kg
4 MEDVED MAKS kumite male 14-15 years -63 kg
5 PLASKAN JURIJ kumite male 16-17-years -76 kg
6 SUŠA ŽIGA kumite male12-13 years -45 kg
7 TOPOLOVEC KAJA kumite female 14-15 years +54 kg
8 UGOVšEK ALENKA kumite female 14-15-years -54 kg
9 ZUPANČIČ NINA kumite female seniors - 55 kg
23    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 Brezovnik Brin Robert kumite male 10-11 years -40 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 12-13 years -45 kg
3 COSOVICI MAXIM kumite male 14-15 years -57 kg
4 MEKIč KIARA kumite female 12-13 years +50 kg
5 SAVANOVIć LANA kumite female 12-13 years -50 kg
24    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite male 8-9 years -30 kg
2 HMELAK JAŠA kumite male12-13 years -45 kg
3 HMELAK TIBOR kumite male 8-9 years -30 kg
4 JEVŠENAK ALINA kata female -8 years (8-6 kyu)
5 SAMASTUR EMA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 STEGNE ADRIJAN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
7 VALENČAK MIHAEL kumite male 14-15 years -52 kg
8 VALENČAK NELI kumite female 8-9 years -30 kg
25    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 ČUčEK MIšEL kata male cadets
2 ČUčEK MIšEL kata male seniors +16
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata male cadets
4 KLEMENčIč KRISTJAN kata male seniors +16
5 KLOBASA BLAŽ kata male cadets
6 KLOBASA BLAŽ kata male seniors +16
7 KK Radgona 1 kata team male cadets / juniors
26    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata female cadets
2 FLORJANČIČ KATI kumite female seniors - 55 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite male 10-11 years -45 kg
4 MAKAROV ILLYA kumite male 10-11 years -40 kg
5 PETERNEL ŽAN kumite male 14-15 years -52 kg
6 PETERNEL ŽAN kumite male 16-17-years -55 kg
7 ZLATKOV TEODOR kumite male 16-17-years -76 kg
27    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 HASANAGIĆ NASER kata male 8-9 years (8-6 kyu)
2 KOROŠEC LARA kata female cadets
3 LIN YUE kata female seniors +16
4 PAJAZETOVIĆ LEILA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
5 KK Olimpija 1 kata team female cadets / juniors
28    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite female 8-9 years +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite female 10-11 years +40 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 Plohl Taja kata female -8 years (8-6 kyu)
6 Rauter Hannah Vela kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
7 Rauter Hannah Vela kumite female 8-9 years +30 kg
8 Škoflanc Nick kumite male 12-13 years -50 kg
29    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite female 8-9 years +30 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite female 10-11 years -40 kg
3 ČESEN BORIS kata male -8 years
4 ČESEN STAŠ kumite male 10-11 years -35 kg
5 ĐAKOVIć LARA kumite female 14-15 years -47 kg
6 ĐAKOVIć TIANA kumite female 12-13 years +50 kg
7 HABJAN NUšA kumite female 14-15-years -54 kg
8 MAGAJNA MAšA kumite female 12-13 years -45 kg
9 MAGAJNA MAšA kumite female 14-15 years -47 kg
10 MAKITAN Anđela kumite female 14-15 years +54 kg
11 STERNIŠA NEJC kata male cadets
12 STERNIŠA NEJC kata male seniors +16
13 zz prenehal kumite female 14-15-years -54 kg
30    Karate Klub Ljubljana
1 DEBELJAK HANA kumite female 14-15-years -54 kg
2 GORIŠEK MATEJ kumite male 14-15 years -70 kg
3 HALILI ADRIAN kumite male 16-17-years -68 kg
4 JERIHA KATJA kumite female seniors + 68 kg
5 KONJEVIĆ LEA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
6 KURBEGOVIĆ AJLA kumite female seniors - 55 kg
7 KURBEGOVIĆ EDNA kumite female 10-11 years -40 kg
8 LAMPIČ ANA kumite female 12-13 years +50 kg
9 LAMPIČ ANA kumite female 14-15-years -54 kg
10 LAZIć LEON kumite male 16-17-years -76 kg
11 MOLNAR ANDRAŽ kumite male 16-17-years -76 kg
12 MOLNAR ELIZABETA kumite female 14-15-years -54 kg
13 SETNIČAR NEJC kumite male12-13 years -45 kg
14 ŽIBRET BOR kumite male 10-11 years -40 kg
15 ŽIBRET ZALA MARIA kumite female 12-13 years +50 kg
16 ŽIBRET ZALA MARIA kumite female 14-15 years +54 kg
31    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata female -8 years (8-6 kyu)
2 HLIŠČ LANA kata female 12-13 years
3 Lami Altrin kumite male 10-11 years +45 kg
4 Lami Altrin kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 Lipuš Smajlović Vito kata male 8-9 years
6 Lipuš Smajlović Vito kumite male 8-9 years +30 kg
7 MULABDIĆ MIRNES kumite male seniors -75 kg
8 MULABDIĆ MIRNES kumite male seniors open
9 PRERADOVIĆ UROŠ kumite male seniors +84 kg
10 PRERADOVIĆ UROŠ kumite male seniors open
11 STOJNIĆ MAIK kata male -8 years (8-6 kyu)
12 Tejić Anđela kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
13 TEŠIĆ TIJANA kumite female seniors -61 kg
14 Vrella Yll kumite male 8-9 years -30 kg
32    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite female 12-13 years -50 kg
2 ČESNIK DENIS kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 Koštić Anes kata male -8 years (8-6 kyu)
4 LIŠINOVIĆ ELMA kata female 10-11 years
5 LIŠINOVIĆ LEJLA kata female 8-9 years
6 LIŠINOVIĆ SARA kumite female 14-15 years +54 kg
7 OSMANAJ ADELINA kata female seniors +16
8 OSMANAJ ADRIAN kata male cadets
9 OSMANAJ DORENTINA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 PAŠAGIĆ ADNAN kumite male 14-15 years +70 kg
11 PRELC AJAN kumite male 14-15 years +70 kg
12 STOJANOVIĆ GLORIA kata female 10-11 years
13 STOJANOVIĆ GLORIA kumite female 10-11 years +40 kg
14 ŠUPUK LINA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
15 Sh. Postojna 1 kata team female 8-10 years
33    CSI MANTOVA
1 BARBU ALESSIA kumite female 10-11 years -40 kg
2 De Pasquale Luca kumite male 10-11 years -35 kg
3 Dieghi Vanthien kumite male 10-11 years -40 kg
4 GALANTE LUCA kumite male 10-11 years -45 kg
5 MELOTTI JACOPO kumite male 8-9 years -30 kg
6 Milani Raoul kumite male 8-9 years +30 kg
34    GLC FIJLKAM
1 Achiluzzi Michele kumite male 16-17-years -68 kg
2 ALBINI CHIARA kumite female 14-15-years -54 kg
3 ALBINI LAURA kumite female seniors -61 kg
4 antonazzi leonardo kumite male seniors -75 kg
5 AVIAN GIANLUCA kumite male seniors -75 kg
6 AVIAN GIANLUCA kumite male seniors open
7 BANCONE MORGANA kumite female 12-13 years -50 kg
8 BASSETTI GIORGIA kata female 12-13 years
9 BATTAGLIA EMMA kumite female 10-11 years +40 kg
10 BATTAGLIA EMMA kumite female 12-13 years -50 kg
11 Bazan Annalisa kata female cadets
12 Belfi Nicolo' kumite male seniors -75 kg
13 BELLINELLI MELANIA kumite female 14-15 years -47 kg
14 BENEDETTI COSIMO kumite male12-13 years -45 kg
15 BERARDINO AGNESE kumite female seniors - 55 kg
16 BORGHI GIANLUCA kumite male 16-17-years -68 kg
17 Bornacin Luca kumite male 12-13 years +55 kg
18 Bornacin Luca kumite male 14-15 years -63 kg
19 BOZZEDA MATTEO kumite male 12-13- years -55 kg
20 BOZZEDA MATTEO kumite male 14-15 years -57 kg
21 Brocilovic sinisa kumite male seniors -75 kg
22 BULGARELLI IRENE kata female 12-13 years
23 BUONAMORE DANIELA kumite female 16-17 years -59 kg
24 BURALI DAVIDE kata male 8-9 years
25 Calabrese Filippo kata male 12-13 years
26 Calabrese Filippo kata male 10-11 years
27 CAMPEDELLI ALESSIO kumite male 10-11 years +45 kg
28 CAMPEDELLI ALESSIO kumite male 12-13- years -55 kg
29 CAPONE GABRIELE kumite male 14-15 years -63 kg
30 CAPPIETTI ALESSIA kumite female 14-15-years -54 kg
31 CARAMELLI LAVINIA kumite female 14-15 years -47 kg
32 CASCIONE NICOLO kata male cadets
33 CASELLI VICTORIA kumite female 12-13 years -45 kg
34 CASINI FEDERICO kumite male 10-11 years -35 kg
35 CASINI FEDERICO kumite male 12-13 years -40 kg
36 CASTELLI FEDERICO kumite male 16-17-years -68 kg
37 CAVO CAMILLA kumite female seniors - 55 kg
38 CECCHI MATTEO kumite male 14-15 years +70 kg
39 centi paola kumite female 16-17 years -53 kg
40 CHERUBINI ANDREA kumite male 14-15 years -63 kg
41 CHIRICO ELIA kumite male 12-13 years -40 kg
42 CHIRONI ALESSIA kumite female 12-13 years +50 kg
43 CIAMPALINI ANDREA kumite male 16-17-years -76 kg
44 CIANTI DUCCIO kumite male 12-13 years -50 kg
45 CICIRETTI MATTEO kumite male 14-15 years -57 kg
46 COCCOLI MANUEL kata male seniors +16
47 Corbatto Melanie kumite female 16-17 years +59 kg
48 Costa Lorenzo kumite male 14-15 years -63 kg
49 Costa Lorenzo kumite male 16-17-years -61 kg
50 CUTRINO SOFIA kumite female 14-15 years +54 kg
51 D'AGOSTINO FRANCESCO kumite male 14-15 years -57 kg
52 DA PRATO LEONARDO kumite male 16-17-years -76 kg
53 DAL FORNO EMMA kata female 10-11 years
54 DALDOSSO CARLO kata male 12-13 years
55 de cesero giacomo kata male cadets
56 DE PAULI GRETA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
57 DELL'AGNELLO SARA kumite female 12-13 years -50 kg
58 DHAMO ALBI kumite male 12-13- years -55 kg
59 Di Lauro Alessandro kumite male 16-17-years -61 kg
60 Di Mauro Edoardo kumite male 12-13 years -50 kg
61 Di Mauro Edoardo kumite male 14-15 years -52 kg
62 DI SANTOLO GIORGIA kumite female 14-15-years -54 kg
63 DINI EMANUELE kumite male 14-15 years -52 kg
64 DOSSO SOFIATU kumite female 16-17 years +59 kg
65 durisotti veronica kata female seniors +16
66 Dusi Serena kata female seniors +16
67 FABBRI DAVIDE kumite male 14-15 years -63 kg
68 FANTINA MASSIMILIANO kumite male 16-17-years -61 kg
69 FARSETTI MICHELA kumite female 12-13 years -45 kg
70 FEDRIGO MATTIA kumite male seniors -75 kg
71 FRANCHINI MARTINA kumite female 14-15 years +54 kg
72 FRANCHINO SIMONE kata male cadets
73 FREDDUCCI MARCO kumite male 14-15 years -52 kg
74 Frignani Giorgia kumite female 16-17 years -59 kg
75 FROLDI NICHOLAS kumite male 12-13- years -55 kg
76 Furlanetto Irene kumite female 14-15 years +54 kg
77 Furlanetto Irene kumite female 16-17 years +59 kg
78 FUSI BEATRICE kumite female 16-17 years +59 kg
79 Gallini Costanza kata female seniors +16
80 GALLORINI ELISA kumite female 16-17 years -53 kg
81 GAUDENZI ELEONORA kata female 12-13 years
82 GAVIOLI MELISSA kata female -8
83 GESON TOMA kumite male 10-11 years -45 kg
84 Ginexsi Morgana kumite female 14-15 years -47 kg
85 GIORGETTI BEATRICE kumite female 12-13 years -45 kg
86 GIRALDI LORENZO kumite male 16-17-years -68 kg
87 GIUSTI OLIVIA kumite female 16-17 years -59 kg
88 GIUSTI PIETRO kumite male 14-15 years -52 kg
89 GOLFRE ANDREASI RICCARDO kumite male 12-13 years +55 kg
90 GOLFRE ANDREASI RICCARDO kumite male 14-15 years -57 kg
91 golinelli federico kumite male 10-11 years -40 kg
92 gortan jessica kata female cadets
93 GRONCHI MATILDE kumite female 14-15 years -47 kg
94 GUANDALINI MATTEO kumite male 12-13- years -55 kg
95 GUARINO LUISA kumite female 14-15 years +54 kg
96 GUIDETTI ALESSIA kumite female 14-15 years +54 kg
97 GUIDETTI ALESSIA kumite female 16-17 years +59 kg
98 GUISCARDI SHARON kumite female 12-13 years +50 kg
99 innocenzi francesco kumite male 14-15 years +70 kg
100 LENZI EVA kumite female 16-17 years +59 kg
101 LIGURI ELISA kumite female 12-13 years +50 kg
102 LIMIDO CAROLINA kumite female 12-13 years +50 kg
103 LOMBARDI LAPO kumite male 12-13 years -40 kg
104 LUCA LORENZO kumite male 14-15 years -52 kg
105 Lucchesi Dennis kumite male 14-15 years -63 kg
106 Lucchesi Dennis kumite male 16-17-years -61 kg
107 LUCCHESINI GUIDO kumite male 16-17-years -76 kg
108 MACCARINELLI GRETA kumite female 12-13 years +50 kg
109 marin gaia kata female cadets
110 MARINO GABRIELE kumite male 12-13 years +55 kg
111 MARINO GABRIELE kumite male 14-15 years -70 kg
112 MARIOTTI NICCOLO kumite male 16-17-years +76 kg
113 MARIOTTI TOMMASO kumite male 14-15 years -63 kg
114 MARRAS GIOELE kumite male 14-15 years -70 kg
115 MASAIA FRANCESCO kata male seniors +16
116 MAURIELLO GIORGIA kumite female 14-15-years -54 kg
117 MAURIELLO GIORGIA kumite female 16-17 years -53 kg
118 mazzilis riccardo kumite male seniors -67 kg
119 MENEGHINI PATRICK kumite male 14-15 years -57 kg
120 Meulli Davide kata male seniors +16
121 MIGLIAVACCA GIORGIO kumite male seniors -67 kg
122 MONNETTI EMMA kumite female 14-15 years +54 kg
123 MORANDI AMUN kumite male 14-15 years -70 kg
124 NARDI CHIARA kumite female 12-13 years -50 kg
125 PAGLICCI MARCO kumite male 14-15 years -70 kg
126 PAOLETTI MATTIA kumite male 12-13 years -50 kg
127 PAVAN SEBASTIANO kata male 8-9 years (8-6 kyu)
128 PERINO MATTEO kumite male 14-15 years +70 kg
129 PIERI EVA kumite female 16-17 years +59 kg
130 pignatti francesco kumite male 12-13 years -50 kg
131 pignatti francesco kumite male 14-15 years -52 kg
132 POGGI MANUEL kumite male 10-11 years -35 kg
133 PUCCI RACHELE kumite female 14-15-years -54 kg
134 Quaceci Alfio kumite male 14-15 years -52 kg
135 Quaceci Alfio kumite male 16-17-years -55 kg
136 RICCI MICHAEL kumite male 14-15 years +70 kg
137 ROMAGNOLI FILIPPO kumite male 16-17-years -61 kg
138 Rosa Gianmarco kumite male 14-15 years -57 kg
139 Rosa Gianmarco kumite male 16-17-years -55 kg
140 RUBERTI LUCIA kumite female 12-13 years -45 kg
141 RUBIERO MARTINA kata female seniors +16
142 Saia Matteo kumite male 14-15 years -52 kg
143 SALVI ELEONORA kumite female 14-15 years -47 kg
144 Santangelo Davide kumite male seniors -75 kg
145 SARAVELLI MELISSA kata female 12-13 years
146 SARTI ELISA kumite female 14-15 years +54 kg
147 SARTI ELISA kumite female 16-17 years -59 kg
148 SCANSANI DIEGO kumite male 14-15 years -52 kg
149 SCAPPI LUCA kata male seniors +16
150 SCARPA GIUSEPPE kumite male 14-15 years +70 kg
151 SCARSELLI MATTEO kumite male 14-15 years -70 kg
152 SEBAA AYUOB kumite male 10-11 years -35 kg
153 SEMINARA FEDERICO kumite male 16-17-years -76 kg
154 SIMEONI CLAUDIA kumite female 14-15 years +54 kg
155 SIMEONI CLAUDIA kumite female 16-17 years -59 kg
156 SOLOTCHI TANIA kata female cadets
157 SPIAZZI MATTEO kumite male 10-11 years -45 kg
158 SPIAZZI MATTEO kumite male12-13 years -45 kg
159 SPOLVERINI ALESSANDRA kumite female 14-15 years -47 kg
160 TAVELLI VIOLA kumite female 12-13 years -50 kg
161 TOMA GESON kumite male12-13 years -45 kg
162 TOMA GIOELE kumite male 12-13- years -55 kg
163 TRENTO NICO kumite male 16-17-years -68 kg
164 TREZZI SUSANNA kumite female seniors + 68 kg
165 TURLE THOMAS kumite male12-13 years -45 kg
166 UGONI ELENA SOFIA kumite female 16-17 years -59 kg
167 ULIVI ANGELICA kumite female 14-15 years +54 kg
168 VANNUCCHI ANDREA kumite male 14-15 years -70 kg
169 Zairi Nour kumite female 14-15 years -47 kg
170 ZAMBERINI CHIARA kumite female 10-11 years -40 kg
171 ZANI CHIARA kata female cadets
35    KARATE KLUB OMEGA
1 Šoper Erik kata male 12-13 years
2 Šoper Erik kata male cadets
36    YUKI klub ČATEŽ
1 REP NINO kata male seniors +16
2 SIMONIČ Dušan kata male + 35 years
3 SIMONIČ Dušan kumite veterans +35 years open
37    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata female -8
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kata female -8 years (8-6 kyu)
38    Karate klub Seki
1 GOLAČ AZRA kumite female seniors + 68 kg
2 GOLAČ AZRA kumite female seniors open
3 JEROT NEŽA kata female -8 years (8-6 kyu)
4 LONČARIČ ZOJA kata female -8
5 MAVSAR TAJDA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
6 MILJATOVIČ ALEKSA, kata male 8-9 years (8-6 kyu)
7 MILJATOVIČ ALEKSA, kata male -8 years
8 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata female -8
9 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
10 NOVAK SARA, kata female cadets
11 RIZVANOVIĆ ENEJ kata male 8-9 years (8-6 kyu)
12 STEGEL TINA kumite female seniors -61 kg
13 STEGEL TINA kumite female seniors open
39    KARATE CLUB 2003 - Subotic
1 CORBATTO MELANIE kumite female seniors -68 kg
40    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kumite male 12-13- years -55 kg
41    ASD TALARICO KARATE TEAM
1 ALICE CAMMAROTA kata female seniors +16
2 BOSCO ALICE kumite female 12-13 years -45 kg
3 BOSCO ALICE kumite female 14-15 years -47 kg
4 BRUNORI VERONICA kumite female 16-17 years -53 kg
5 CAPPAI AMBRA kumite female 10-11 years -40 kg
6 CARDIA MARCO kumite male seniors -75 kg
7 CARRARESI ALESSANDRO kumite male 8-9 years -30 kg
8 CAVALLOTTO ANDREA kumite male 16-17-years -68 kg
9 CIAVARELLA RICCARDO kumite male 10-11 years -35 kg
10 DUTTO GIULIA kumite female 10-11 years -40 kg
11 ELENA NERCADANTE kumite female 14-15 years -47 kg
12 FABBRI GIORGIA kumite female 12-13 years -45 kg
13 FABBRI GIORGIA kumite female 14-15 years -47 kg
14 GALEOTTI THOMAS kata male cadets
15 GIADA DUTTO kata female cadets
16 LAPALOMBELLA FRANCESCO kumite male seniors -75 kg
17 MARRUCCI VALENTINA kumite female 10-11 years -40 kg
18 PIOVANO CECILIA kumite female 10-11 years -40 kg
19 PIOVANO CHIARA kumite female 14-15 years -47 kg
20 SAMMARCO REBECCA kumite female 10-11 years -40 kg
21 SARA FENOGLIO kumite female 16-17 years -53 kg
42    Karate klub Karlovac 1969
1 Bitunjac Paola kumite female 12-13 years -50 kg
2 Pavlić Niko kumite male 12-13- years -55 kg
43    KARATE KLUB BUSHIDO
1 JORDAN Timotej kumite male 12-13 years +55 kg
2 JORDAN Timotej kumite male 14-15 years -70 kg
3 JURAJA Vinko kata male 8-9 years (8-6 kyu)
4 JURAJA Vinko kata male -8 years
44    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 DEBELAK DEJAN kumite male 16-17-years -55 kg
45    Karate Klub Polzela