NazajMednarodni turnir (C)

15. KARATE CUP ŽALEC 2018

Športna dvorana OŠ Žalec ( ŽALEC , Šilihova ul. 1,3310 Žalec )



Kraj : Športna dvorana OŠ Žalec
ŽALEC , Šilihova ul. 1,3310 Žalec
Organizator : Karate Klub Žalec
Začetek : 24.03.2018 10:00:00
Rok prijave : 22.03.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Matjaž Končina
matjaz.koncina@gmail.com
00386 41 671 972
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 15 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


Urnik

kata do 14 let 10:00 - 11:50
kata nad 14 let 11:50 - 12:20
borbe do 14 let 12:20 - 14:56
borbe nad 14 let 14:56 - 17:20

1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 5
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 5
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 5
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 10
5 kata malčice Št. prijavljenih : 11
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 17
7 kata malčki Št. prijavljenih : 8
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 14
9 kata dečki Št. prijavljenih : 6
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 12
11 kata deklice Št. prijavljenih : 13
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 11
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 8
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 14
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 9
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 13
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 9
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 7
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 5
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 4
21 kata ml. člani Št. prijavljenih : 3
22 kata ml. članice Št. prijavljenih : 1
23 kata moški osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 3
24 kata ženska osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 0
25 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 3
26 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 4
kata najmlajše
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
5 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
kata najmlajši
1 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3 PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
4 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
5 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 JELEN GAL Karate klub Velenje
2 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
3 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
4 Mujagić Adnan Shotokan Karate Klub Postojna
5 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
6 Peček Brin Karate Klub Sho-Kan Apače
7 PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
8 RAVNJAK LUKA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
10 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
1 BREČKO EMA Karate Klub Rogaška Slatina
2 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
3 Čopi Eliza Karate Klub Mon Chi
4 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
5 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
6 IKIĆ SARA Karate Klub Shotokan Velenje
7 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
8 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
9 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Polak Tia Karate Klub Kranj
11 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
kata malčice (8-6 kyu)
1 Bučevec Lina Antonija Karate Klub Hrastnik
2 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
3 Čopi Eliza Karate Klub Mon Chi
4 HOJNIK TIANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6 JELEN HANA Karate klub Velenje
7 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
8 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
9 Križevac Lejla Karate Klub Tiger Velenje
10 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
11 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
12 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 OŠTIR ŽANA Karate klub Velenje
14 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
15 Polak Tia Karate Klub Kranj
16 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
17 RAVNJAK LANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata malčki
1 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
4 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
6 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
7 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
8 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
2 Doler Martin Karate Klub Petrovče
3 Koželj Aleks Karate Klub Petrovče
4 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
5 Marot Jean Luc Karate Klub Petrovče
6 MLAČNIK AŽBE Karate Klub Polzela
7 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
8 Novak Izak Karate Klub Kranj
9 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 Skalič Bor Karate Klub Petrovče
12 Tomaž Herodež Karate Klub Polzela
13 VREČER TAJ Športno Društvo Dinamik Celje
14 Zobec Dorijan Karate Klub Hrastnik
kata dečki
1 BAJGOT NACE Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 DERČA ALEKSEJ Karate Klub Polzela
3 MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
4 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
5 YUSUKE FUYITA Karate Klub Mon Chi
6 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata dečki (8-4 kyu)
1 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
3 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
4 Ferlic Vid Karate Klub Tiger Velenje
5 GARCIA SEBASTIAN Karate Klub Polzela
6 Gorjup Ažbe Karate Klub Hrastnik
7 Govek Gal Karate Klub Tiger Velenje
8 Lami Altrin Karate Klub Rudar Velenje
9 LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
10 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
11 YUSUKE FUYITA Karate Klub Mon Chi
12 ZIMšEK LUKA Karate Klub Hrastnik
kata deklice
1 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
4 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
5 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
6 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
7 PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
8 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
9 PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
10 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
11 ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
12 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
13 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (8-4 kyu)
1 Audič Vita Karate Klub Hrastnik
2 ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
4 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
5 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
6 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
7 NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
8 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 PRATLJAČIĆ VANDA Karate Klub Kranj
10 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
11 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 KOŠIR DOMEN Karate Klub Kranj
4 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
6 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
7 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
8 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Adrović Ammar Karate-do klub Ig Shotokan
2 BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
4 Erkić Kristijan Karate-do klub Ig Shotokan
5 Jakopovič Jan Karate Klub Selnica Ob Dravi
6 Jamnik Lucijan Karate-do klub Ig Shotokan
7 KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
8 KRENKER LUKA Karate Klub Mislinja
9 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
10 NERAT TOMC TAJ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
11 Pižmoht Dominik Karate Klub Hrastnik
12 POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
13 Skalič Brin Karate Klub Petrovče
14 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata ml. kadetinje
1 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
2 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
3 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
4 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
5 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
6 OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
7 PETAN ELA Karate Klub Brežice
8 REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
9 Tošovič Naja Karate Klub Branik Maribor
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
2 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
4 KALAN GAJA Karate Klub Kranj
5 KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
6 KOVAč VANESA Karate Klub Sho-Kan Apače
7 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
8 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
9 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
10 ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik
11 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
12 Sivčević Sadžida Shotokan Karate Klub Postojna
13 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadeti
1 Batić Naser Karate-do klub Ig Shotokan
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 Kramberger Lovro Karate-do klub Ig Shotokan
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
7 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
8 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
9 PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
kata kadetinje
1 DOLAR NINA Karate Klub Žalec
2 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
4 LESJAK NIKA Karate Klub Sho-Kan Apače
5 MOžINA TIA Karate Klub Žalec
6 NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata mladinci
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
kata mladinke
1 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
2 Komerički Lucija Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3 NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 SUŠA HANA Karate Klub Žalec
kata ml. člani
1 BELEJ JURE Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 FELLE MATEVž Karate Klub Mislinja
kata ml. članice
1 OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
kata moški osebe s pos. potrebami
1 DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec
2 SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
3 Soskić Filip Karate Klub Mon Chi
kata ženska osebe s pos. potrebami
kata veterani + 35 let
1 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2 FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veteranke + 35 let
1 Alič Petra Karate Klub Petrovče
2 KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3 Kuzmanovski Koberski Marta Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
4 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
2 MEDIĆ ADELA kumite malčice -30 kg
3 Rakovnik Nastja kumite mladinke +59 kg
4 RAKOVNIK SVEN kumite ml. kadeti +55 kg
5 SENICA TILEN kumite dečki -35 kg
6 SKALICKY GAL kata ml. kadeti
7 SKALICKY GAL kumite ml. kadeti -40 kg
8 SKALICKY NERA kumite malčice -30 kg
9 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
10 STRAJNIČ BLAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
2    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
2 MLAKAR JAN kumite kadeti +70 kg
3 MLAKAR NEJC kumite dečki -35 kg
4 MLAKAR NIKA kumite deklice -40 kg
5 OSTROŽNIK JERNEJ kumite ml. kadeti +55 kg
3    Karate Klub Branik Maribor
1 BERA MARIO kumite mladinci -55 kg
2 Buljubašić Bilal kumite mladinci -68 kg
3 Jovanović Nik kumite kadeti -70 kg
4 Simončič Gašper kumite malčki -30 kg
5 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -50 kg
6 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -55 kg
7 Tošovič Naja kata ml. kadetinje
8 Trajkovski Vasil kumite ml. kadeti -50 kg
4    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -40 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata malčki
3 KERIN LAN kumite ml. kadeti -55 kg
4 LAKNER MAJA kata deklice
5 LAŠIČ SEBASTJAN kumite kadeti -57 kg
6 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite ml. kadeti -50 kg
7 LAVRIČ SARA kata deklice
8 PETAN ELA kata ml. kadetinje
9 PETAN ELA kumite ml. kadetinje -50 kg
10 PETKOVIĆ SAŠA kumite deklice +40 kg
11 PETKOVIĆ TJAŠA kata deklice
12 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
13 SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
14 KK Brežice 1 kata ekipa deklice 8-10 let
5    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani + 35 let
6    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kata deklice (8-4 kyu)
2 Bučevec Lina Antonija kata malčice (8-6 kyu)
3 Gorjup Ažbe kata dečki (8-4 kyu)
4 Pižmoht Dominik kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 ŠEHIć KUMLANC LEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 ZIMšEK LUKA kata dečki (8-4 kyu)
7 Zobec Dorijan kata malčki (8- 6 kyu)
7    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BOŽIČ CENE kumite dečki -45 kg
3 CARLI MARUšA SARA kata ml. kadetinje
4 CARLI MARUšA SARA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
6 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +55 kg
7 KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti -57 kg
8 MUHIć AJDIN kumite člani -67 kg
9 MUHIć AJDIN kumite mladinci -61 kg
10 OBLAK TJAž kumite člani -67 kg
11 OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
12 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
13 SEDEJ ANDRAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
8    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite malčki -30 kg
2 Bauman Gal kata malčki (8- 6 kyu)
3 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 IBRIĆ AMINA kumite kadetinje -47 kg
5 Lenart Luka kata malčki
6 Lenart Luka kumite malčki +30 kg
7 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
8 MOČNIK TIMI kata kadeti
9 ORNIK NINO kumite mladinci -68 kg
10 Rola Luka kata malčki
11 Rola Luka kumite malčki +30 kg
12 Sedonja Matija kumite malčki -30 kg
13 Štandeker Luka kumite malčki -30 kg
14 ZARIČ VID kata ml. kadeti
15 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg
16 KK Kovinar 1 kata ekipa dečki 8-10 let
9    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Herman Benjamin kumite malčki +30 kg
2 Juraja Vinko kata malčki
3 Kunst Tai kumite malčki +30 kg
4 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
5 Lotrič Filip kata malčki
6 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
7 Zbil Grega kata dečki
8 Zbil Grega kumite dečki -35 kg
10    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Cekov Timotej kata dečki (8-4 kyu)
4 Cekov Vanna kata malčice (8-6 kyu)
5 ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
6 ČERU JERNEJA kata deklice (8-4 kyu)
7 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite mladinci +76 kg
8 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -45 kg
9 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
10 DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje
11 DROBNJAK MARINA kumite ml. kadetinje +50 kg
12 ERŽEN ŽIGA kumite dečki -40 kg
13 ERŽEN ŽIGA kata dečki (8-4 kyu)
14 Eterovič Maša kumite kadetinje +54 kg
15 Eterovič Maša kumite mladinke -59 kg
16 KALAN GAJA kumite ml. kadetinje -45 kg
17 KALAN GAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
18 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite članice -68 kg
19 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite mladinke +59 kg
20 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite kadeti -63 kg
21 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
22 KOŠIR DOMEN kata ml. kadeti
23 KOŠIR DOMEN kumite ml. kadeti +55 kg
24 KOTNIK ANJA kumite kadetinje +54 kg
25 KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg
26 Kotnik Nika kata malčice
27 Kotnik Nika kata malčice (8-6 kyu)
28 KRAJNIK EMA kumite kadetinje +54 kg
29 KRAJNIK EMA kumite mladinke -59 kg
30 LEBEN TINKARA kata deklice
31 LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
32 LEBEN TINKARA kata deklice (8-4 kyu)
33 NADIŽAR LANA TISA kata ml. kadetinje
34 NADIŽAR LANA TISA kumite ml. kadetinje -45 kg
35 NIŠANDŽIČ IVANA kumite deklice +40 kg
36 NIŠANDŽIČ IVANA kata deklice (8-4 kyu)
37 Novak Izak kata malčki (8- 6 kyu)
38 OGRIZEK TRINA kata ml. kadetinje
39 OGRIZEK TRINA kumite ml. kadetinje +50 kg
40 PLEVNIK GAL kata kadeti
41 PLEVNIK GAL kumite kadeti -52 kg
42 PLEVNIK GAL kumite mladinci -55 kg
43 PLEVNIK LALITA kata deklice
44 PLEVNIK LALITA kumite deklice +40 kg
45 Polak Tia kata malčice
46 Polak Tia kata malčice (8-6 kyu)
47 PRATLJAČIĆ VANDA kumite deklice +40 kg
48 PRATLJAČIĆ VANDA kata deklice (8-4 kyu)
49 REBOLJ LUKA kumite mladinci +76 kg
50 REBOLJ MANCA kumite kadetinje +54 kg
51 REBOLJ MANCA kumite mladinke -59 kg
52 REPIČ JERCA kata ml. kadetinje
53 REPIČ JERCA kumite ml. kadetinje -45 kg
54 REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
55 STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg
56 VILFAN MATEJ kumite kadeti -57 kg
57 VILFAN MATEJ kumite mladinci -61 kg
58 KK Kranj 1 kata ekipa deklice 8-10 let
59 KK Kranj 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
60 KK Kranj 2 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
61 KK Kranj 3 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
11    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata dečki (8-4 kyu)
2 BAJGOT NACE kata dečki
3 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
4 BRITOVŠEK MARCEL kata ml. člani
5 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
6 HOJNIK TIANA kata malčice (8-6 kyu)
7 KRAJNC MIHA kata ml. kadeti
8 KRAJNC MIHA kumite ml. kadeti +55 kg
9 OVČAR ŽIGA kata malčki (8- 6 kyu)
10 PISNIK MAJA kata najmlajše (8-6 kyu)
11 PISNIK NINA kata deklice (8-4 kyu)
12 RAVNJAK LANA kata malčice (8-6 kyu)
13 RAVNJAK LUKA kata najmlajši (8-6 kyu)
14 KK Lovrenc 1 kata ekipa dečki 8-10 let
15 KK Lovrenc 1 kata ekipa deklice 8-10 let
12    Karate Klub Mislinja
1 FELLE MATEVž kata ml. člani
2 Kacjan Erika kata deklice (8-4 kyu)
3 KRENKER LUKA kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Ogris Žak kata kadeti
13    Karate Klub Mon Chi
1 Čopi Eliza kata malčice
2 Čopi Eliza kata malčice (8-6 kyu)
3 SEJDIJI NIK kata moški osebe s pos. potrebami
4 Soskić Filip kata moški osebe s pos. potrebami
5 YUSUKE FUYITA kata dečki
6 YUSUKE FUYITA kata dečki (8-4 kyu)
14    Karate Klub Petrovče
1 Alič Petra kata veteranke + 35 let
2 BARL MAJ kumite ml. kadeti -55 kg
3 BARL MAJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Doler Martin kata malčki (8- 6 kyu)
5 Koželj Aleks kata malčki (8- 6 kyu)
6 Koželj Aleks kumite malčki +30 kg
7 LIPOVŠEK ALEN kumite kadeti +70 kg
8 LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -40 kg
9 LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki (8-4 kyu)
10 Marot Jean Luc kumite malčki -30 kg
11 Marot Jean Luc kata malčki (8- 6 kyu)
12 MAROT TIA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
13 SALAMUN VID kumite ml. kadeti -50 kg
14 Skalič Bor kumite malčki -30 kg
15 Skalič Bor kata malčki (8- 6 kyu)
16 Skalič Brin kumite ml. kadeti -55 kg
17 Skalič Brin kata ml. kadeti (8-3 kyu)
15    Karate Klub Polzela
1 DERČA ALEKSEJ kata dečki
2 GARCIA SEBASTIAN kumite dečki -40 kg
3 GARCIA SEBASTIAN kata dečki (8-4 kyu)
4 Herodež Denis kumite dečki -45 kg
5 Herodež Denis kumite ml. kadeti -40 kg
6 MAŠIĆ NEJLA kata malčice (8-6 kyu)
7 MLAČNIK AŽBE kumite malčki -30 kg
8 MLAČNIK AŽBE kata malčki (8- 6 kyu)
9 PODPEČAN SVIT kumite člani +84 kg
10 ŠUSTER ALJAŽ kumite dečki +45 kg
11 Tomaž Herodež kata malčki (8- 6 kyu)
12 TRBOVŠEK ŽIGA kumite dečki -35 kg
16    Karate Klub Postojna
1 ČESEN BORIS kata najmlajši
2 ČESEN STAŠ kumite dečki -35 kg
3 ČESEN VESNA kata malčice
4 JOšT ZALA kata deklice
5 JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
17    Karate Klub Radenci Shotokan
1 DOKL MARK kumite ml. kadeti -50 kg
2 HRAŠČANEC NIKA kumite malčice -30 kg
3 HRAŠČANEC TAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 LIPIČ MAJ kumite dečki -35 kg
5 LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -50 kg
6 SKOTNIK NEJC kumite kadeti -57 kg
7 TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg
18    Karate Klub Radvanje
1 FAJFER LANA kata ml. kadetinje
2 HORVATIČ KATJA kata mladinke
3 HORVATIČ KATJA kata kadetinje
4 Korenjak Georgiev Rok kumite dečki -45 kg
5 MUR LUC kumite dečki -35 kg
6 PETRIČ REBECCA LANA kata deklice
7 Teraž Nika kata najmlajše
8 Teraž Sara kata deklice
19    Karate Klub Rogaška Slatina
1 BREČKO EMA kata malčice
2 COLNARIČ NIK kumite ml. kadeti +55 kg
3 FIJAČKO SARA kumite kadetinje -54 kg
4 FIJAČKO SARA kumite mladinke -53 kg
5 HRIBAR GAJA kata malčice
6 JORDAN TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
7 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti -70 kg
8 KRUMPAK TINKARA kumite deklice -40 kg
9 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
10 KURAJ JAKOB kata najmlajši
11 KURAJ MITJA kumite dečki -40 kg
12 KUTIJA ALJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
13 MAVSAR TAJDA kata malčice (8-6 kyu)
14 MIKŠA LOVRO kata najmlajši (8-6 kyu)
15 PAŠ GLORIJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
16 POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
17 ŠKRABLIN TARA kata deklice
18 TEPEŠ KAROLINA kumite mladinke +59 kg
19 TEPEŠ OLIVER kumite dečki -35 kg
20 ŽUMER JAKOB kumite dečki +45 kg
21 ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti -55 kg
22 ZUPANEC TIM kumite člani -75 kg
23 ZUPANEC TIM kumite člani +84 kg
24 KK Rogaška 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
20    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
2 FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Jakopovič Jan kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Štelcer Luka kumite dečki -45 kg
5 VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki -40 kg
21    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 BELEJ JURE kata ml. člani
2 FLIS ANDREJ kata veterani + 35 let
3 Komerički Lucija kata mladinke
4 KOšTOMAJ ČEDE ALENKA kata veteranke + 35 let
5 Kuzmanovski Koberski Marta kata veteranke + 35 let
6 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
22    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KASTELIC ROK kumite ml. kadeti -40 kg
2 KASTELIC ROK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 KNEDL KAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 KNEDL KLEMEN kata mladinci
5 KOVAč VANESA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 Krajnc Timotej kata malčki (8- 6 kyu)
7 LESJAK NIKA kata kadetinje
8 LESJAK NIKA kumite kadetinje -54 kg
9 Peček Brin kata najmlajši (8-6 kyu)
10 Serec Eva kata najmlajše (8-6 kyu)
11 SEREC IZABELA kumite ml. kadetinje -45 kg
12 SEREC IZABELA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
13 STEYER VID kumite dečki -45 kg
14 STEYER VID kata dečki (8-4 kyu)
15 KK Apače 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
16 KK Apače 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
23    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 GOSTIĆ STEFAN kumite malčki +30 kg
2 KOVAČEVIČ VIKTORIA kumite malčice +30 kg
3 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite kadeti -70 kg
4 ZIDARIČ EVA MARIA kumite deklice +40 kg
24    Karate Klub Shotokan Velenje
1 HUSEINOVIć NELIS kumite ml. kadeti +55 kg
2 IKIĆ SARA kata malčice
3 XHOXHAI FATJAN kumite dečki -40 kg
25    Karate Klub Tiger Velenje
1 Ferlic Vid kata dečki (8-4 kyu)
2 Govek Gal kata dečki (8-4 kyu)
3 Križevac Lamia kata deklice (8-4 kyu)
4 Križevac Lejla kata malčice (8-6 kyu)
5 Mujkanović Anan kata malčki (8- 6 kyu)
6 Zahirović Inaya kata deklice (8-4 kyu)
26    Karate Klub Trbovlje
1 BIZJAK KLEMEN kata malčki
2 GRIVEC TILEN kumite dečki -45 kg
3 HARALOVIČ DANIEL kata malčki
4 KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
6 VOZEL LAN kata malčki
7 KK Trbovlje 1 kata ekipa dečki 8-10 let
27    Karate klub Velenje
1 JELEN GAL kata najmlajši (8-6 kyu)
2 JELEN HANA kata malčice (8-6 kyu)
3 MUHAREMOVIĆ SEID kata dečki
4 MUHAREMOVIĆ SEID kumite dečki +45 kg
5 OŠTIR ŽANA kata malčice (8-6 kyu)
6 PAŠIČ ADAM kata najmlajši (8-6 kyu)
7 PAŠIĆ ISAK kata dečki
8 PAŠIĆ ISAK kumite dečki -40 kg
9 PEČNIK JAŠA TY kata najmlajši
10 PEČNIK JAŠA TY kata najmlajši (8-6 kyu)
28    Karate Klub Žalec
1 Bratušek Luka kumite kadeti -63 kg
2 Bratušek Luka kumite kadeti -70 kg
3 Čačulovič Patricija kumite članice -61 kg
4 Čačulovič Patricija kumite članice -68 kg
5 DOBRIć IGOR kata moški osebe s pos. potrebami
6 Dolar Lea kumite ml. kadetinje -45 kg
7 DOLAR NINA kata kadetinje
8 DOLINŠEK SERGEJ kumite dečki -45 kg
9 Fijačko Karmen kumite kadetinje -54 kg
10 Fijačko Karmen kumite mladinke -48 kg
11 Fijačko Karmen kumite mladinke -53 kg
12 HOčEVAR IRIS kumite članice -61 kg
13 HOčEVAR IRIS kumite članice -68 kg
14 HOčEVAR IRIS kumite mladinke -59 kg
15 Kokotec Martin kumite člani -67 kg
16 Kokotec Martin kumite člani -75 kg
17 Kokotec Martin kumite člani -60 kg
18 Koren Gašper kumite dečki -45 kg
19 Koren Gašper kumite dečki +45 kg
20 Koren Matija kumite dečki -35 kg
21 Koren Matija kumite malčki +30 kg
22 KVAS LUKA kumite člani -67 kg
23 KVAS LUKA kumite člani -75 kg
24 KVAS LUKA kumite člani +84 kg
25 KVAS TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
26 KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
27 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -35 kg
28 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -40 kg
29 MEDVED MAKS kumite ml. kadeti +55 kg
30 MEDVED MAKS kumite kadeti -63 kg
31 Mohenski Robi kumite ml. kadeti -50 kg
32 Mohenski Robi kumite kadeti -52 kg
33 MOžINA TIA kata kadetinje
34 Pajić Edvin kumite malčki +30 kg
35 PLASKAN JURIJ kumite člani -75 kg
36 PLASKAN JURIJ kumite člani +84 kg
37 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
38 PLASKAN JURIJ kumite mladinci +76 kg
39 Prkič Jaka kumite malčki -30 kg
40 Prkič Jaka kumite malčki +30 kg
41 Radonjić Miloš kumite malčki -30 kg
42 Škrabar Maks kumite malčki -30 kg
43 Škrabar Maks kumite malčki +30 kg
44 STUDNIČKA ŽAK kumite malčki -30 kg
45 STUDNIČKA ŽAK kumite malčki +30 kg
46 SUŠA HANA kata mladinke
47 SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
48 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -52 kg
49 Terner Tian kumite dečki -40 kg
50 TOMC NACE kumite dečki -35 kg
51 TOMC NACE kumite dečki -40 kg
52 TOMC VITO kumite malčki -30 kg
53 TOMC VITO kumite malčki +30 kg
54 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
55 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
56 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
57 UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -53 kg
58 ZUPANČIČ NINA kumite članice -61 kg
59 ZUPANČIČ NINA kumite članice - 50 kg
60 ZUPANČIČ NINA kumite članice - 55 kg
29    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 Brezovnik Brin Robert kumite dečki -40 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -45 kg
3 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -47 kg
4 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
5 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
6 MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 STANKO SARA kumite članice -61 kg
8 STANKO SARA kumite članice -68 kg
30    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
2 HMELAK JAŠA kumite ml. kadeti -50 kg
3 HMELAK TIBOR kumite malčki -30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite malčki +30 kg
5 JEROT NEŽA kata najmlajše
6 JEROT NEŽA kata malčice (8-6 kyu)
7 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
8 OŠLAK ANA kumite kadetinje -54 kg
9 STEGNE ADRIJAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
10 TONKOVIČ NIK kumite ml. kadeti -50 kg
11 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -52 kg
12 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
13 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
31    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata kadeti
2 ČUčEK MIšEL kata mladinci
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
4 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
5 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
6 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
7 LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite kadeti +70 kg
8 MUHIČ NATALIJA kata veteranke + 35 let
9 NERAT TOMC TAJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
32    Športno Društvo Dinamik Celje
1 GOLNER OSKAR kumite malčki -30 kg
2 JEREB RUDI kumite malčki +30 kg
3 MEŠTROV LUKA kumite malčki +30 kg
4 PEZDEVŠEK LIAM kumite malčki +30 kg
5 POLAK NIKA kata malčice (8-6 kyu)
6 POLAK NIKA kumite malčice +30 kg
7 POLAK ŽAN kumite ml. kadeti -55 kg
8 POLAK ŽAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 POŽARNIK KNEZ GAL kumite ml. kadeti -50 kg
10 VREČER TAJ kumite malčki -30 kg
11 VREČER TAJ kata malčki (8- 6 kyu)
33    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice (8-6 kyu)
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite deklice -40 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kata deklice (8-4 kyu)
5 NOVAK Sara kumite članice -61 kg
6 NOVAK Sara kumite članice - 55 kg
7 Plohl Taja kata najmlajše (8-6 kyu)
8 Rauter Hannah Vela kata malčice (8-6 kyu)
9 Rauter Hannah Vela kumite malčice +30 kg
10 Škoflanc Nick kumite ml. kadeti -50 kg
11 ŽIBRAT GAJA kata kadetinje
34    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite malčice +30 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -45 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -47 kg
4 KONTREC ALJA kata deklice
5 LIKAR ALJA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 MAGAJNA MAšA kumite ml. kadetinje -45 kg
7 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
35    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata najmlajše
2 BOŠNJIĆ ALICIA kata najmlajše (8-6 kyu)
3 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
4 Lami Altrin kata dečki (8-4 kyu)
5 Pratnemer Hana kata deklice
6 Pratnemer Hana kata deklice (8-4 kyu)
7 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši
8 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši (8-6 kyu)
36    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
3 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Dautović Ines kata malčice
5 Koštić Anes kata najmlajši (8-6 kyu)
6 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
7 Mujagić Adnan kata najmlajši (8-6 kyu)
8 OSMANAJ ADELINA kata ml. članice
9 OSMANAJ ADRIAN kata kadeti
10 OSMANAJ DORENTINA kata deklice
11 PRELC AJAN kumite kadeti +70 kg
12 Savković Ivana kata najmlajše
13 Sivčević Sadžida kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
14 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice 8-10 let
37    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata najmlajše
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kata najmlajše (8-6 kyu)
3 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata najmlajši
4 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata najmlajši (8-6 kyu)
38    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 NOVAK SARA kata mladinke
2 NOVAK SARA kata kadetinje
3 OSMANOVIĆ DALAL kata malčice
4 OSMANOVIĆ DALAL kata malčice (8-6 kyu)
5 RIZVANOVIĆ ENEJ kata malčki (8- 6 kyu)
6 TOMAŽIČ EVA kata deklice
7 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
39    ASD Esercito - 187 Folgore
1 Citi Giulio kumite ml. kadeti -40 kg
2 Citi Jacopo kumite dečki -35 kg
3 Citi Jacopo kumite malčki +30 kg
4 Simonetti Nicholas kumite malčki -30 kg
40    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Adrović Ammar kumite ml. kadeti -55 kg
2 Adrović Ammar kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 Batić Malik kumite ml. kadeti +55 kg
4 Batić Naser kata kadeti
5 Batić Naser kumite kadeti -57 kg
6 Erkić Kristijan kumite ml. kadeti -55 kg
7 Erkić Kristijan kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 Jamnik Lucijan kumite ml. kadeti -50 kg
9 Jamnik Lucijan kata ml. kadeti (8-3 kyu)
10 Kramberger Lovro kata kadeti
11 Kramberger Lovro kumite kadeti +70 kg
12 Nedelko Nik kata ml. kadeti
13 Nedelko Nik kumite ml. kadeti -40 kg
14 Nedelko Nik kata ml. kadeti (8-3 kyu)