NazajMednarodni turnir (A)

LJUBLJANA OPEN 2018

ŠPORTNA DVORANA KODELJEVO ( Celovška cesta 25 , 1000 Ljubljana )



Kraj : ŠPORTNA DVORANA KODELJEVO
Celovška cesta 25 , 1000 Ljubljana
Organizator : Karate Klub Olimpija Ljubljana
Začetek : 17.11.2018 09:30:00
Rok prijave : 14.11.2018 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : ĐUGALA HUSKIĆ
info@karate-olimpija.si
00386 41 445 722
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 40 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 3
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 0
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 1
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
5 kata malčice Št. prijavljenih : 1
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
7 kata malčki Št. prijavljenih : 0
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 2
9 kata dečki Št. prijavljenih : 0
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 3
11 kata deklice Št. prijavljenih : 2
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 1
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 0
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 0
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 2
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 1
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 2
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 2
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 3
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 2
21 kata ml. člani Št. prijavljenih : 0
22 kata ml. članice Št. prijavljenih : 0
23 kata člani +18 Št. prijavljenih : 0
24 kata članice +18 Št. prijavljenih : 1
25 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 0
26 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
3 VASIČ Vanja Karate Klub Mawashi Postojna
kata najmlajše (8-6 kyu)
kata najmlajši
1 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
2 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice (8-6 kyu)
1 Vilic Sara BUDO
kata malčki
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Hodžić Adyan Karate Klub Rudar Velenje
2 Vrella Yll Karate Klub Rudar Velenje
kata dečki
kata dečki (8-4 kyu)
1 Lami Altrin Karate Klub Rudar Velenje
2 Sofić Armin Karate Klub Rudar Velenje
3 VILIC ELVEDIN BUDO
kata deklice
1 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
kata deklice (8-4 kyu)
1 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
kata ml. kadeti
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
kata ml. kadetinje
1 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
2 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
kata kadeti
1 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
kata mladinci
1 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
2 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. člani
kata ml. članice
kata člani +18
kata članice +18
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
kata veterani + 35 let
kata veteranke + 35 let
1    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata mladinke
2 CESAR PIA kata članice +18
2    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice -40 kg
2 BEŠIČ LANA kata najmlajše
3 Bizjak Lederer Anja kumite kadetinje -47 kg
4 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -45 kg
5 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -47 kg
6 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
8 KONTREC ALJA kata deklice
9 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši (8-6 kyu)
10 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
11 MAGAJNA MAšA kata kadetinje
12 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -54 kg
13 MAKITAN Anđela kumite kadetinje -54 kg
14 SMRDEL Livija kata najmlajše
15 VASIČ Vanja kata najmlajše
16 KK Mawashi 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
3    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice
2 BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
4 Hodžić Adyan kata malčki (8- 6 kyu)
5 Lami Altrin kata dečki (8-4 kyu)
6 Lipuš Smajlović Vito kumite malčki +30 kg
7 MULABDIĆ MIRNES kumite člani -75 kg
8 Pratnemer Hana kata deklice
9 Pratnemer Hana kata deklice (8-4 kyu)
10 PRERADOVIĆ UROŠ kumite člani +84 kg
11 Sofić Armin kata dečki (8-4 kyu)
12 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši
13 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši (8-6 kyu)
14 STOJNIĆ MLADEN kumite veterani +35 let open
15 STOJNIĆ MLADEN kumite člani open
16 TEŠIĆ TIJANA kumite ml. članice -55 kg
17 TEŠIĆ TIJANA kumite članice - 55 kg
18 Vrella Yll kumite malčki -30 kg
19 Vrella Yll kata malčki (8- 6 kyu)
4    BUDO
1 VILIC ELVEDIN kumite dečki -45 kg
2 VILIC ELVEDIN kata dečki (8-4 kyu)
3 Vilic Sara kumite malčice -30 kg
4 Vilic Sara kata malčice (8-6 kyu)
5    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 GANZITTI NIA kata mladinke
2 GANZITTI NIA kata kadetinje
3 KLOBASA ALEKS kata mladinci
4 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
5 SLUGA JURE kata kadeti
6 SLUGA JURE kata mladinci
7 STERNIŠA NEJC kata kadeti
8 STERNIŠA NEJC kata mladinci