NazajMednarodni turnir (B)

KRANJ OPEN 2018

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , ul. Tončka Dežmana 1, 4000 Kranj )



Kraj : ŠPORTNA DVORANA PLANINA
Kranj , ul. Tončka Dežmana 1, 4000 Kranj
Organizator : Karate Klub Shotokan Kranj
Začetek : 22.09.2018 10:00:00
Rok prijave : 20.09.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : VOJO AŠANIN 5. dan
info@shotokan-klub.si
00386 31 322 239
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 15 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 5
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 2
3 kata malčice Št. prijavljenih : 14
4 kata malčki Št. prijavljenih : 7
5 kata dečki Št. prijavljenih : 15
6 kata deklice Št. prijavljenih : 16
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 12
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 18
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 12
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 13
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 9
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 7
13 kata člani +18 Št. prijavljenih : 3
14 kata članice +18 Št. prijavljenih : 5
15 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 0
16 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 Kosec Ivana KARATE KLUB NAKLO
2 MUŠIĆ SAMIRA karate klub Šenčur
3 Novak Ema Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
kata najmlajši
1 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
2 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčice
1 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
2 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
3 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
5 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6 Kovačević Brina KARATE KLUB NAKLO
7 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
8 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
9 MERC Maja Karate Klub Šiška
10 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
11 MUSIC SAMINA karate klub Šenčur
12 Polak Tia Karate Klub Kranj
13 RADINOVIĆ LORENA Karate Klub Shotokan Kranj
14 VANOVŠEK ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 Novak Izak Karate Klub Kranj
4 OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Savković Teodor Shotokan Karate Klub Postojna
6 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
7 STARČEVIĆ NIKOLA ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
kata dečki
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN Karate Klub Rogaška Slatina
2 BAJGOT NACE Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
4 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
5 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
6 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
8 Mali Nace Karate Klub Kranj
9 MUŠIĆ SAMI karate klub Šenčur
10 OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
12 SARAJLIĆ MARKO Karate Klub Shotokan Kranj
13 TRAVKA IVAN Karate Klub Shotokan Kranj
14 VANOVŠEK ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata deklice
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
3 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
4 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
5 LATINČIĆ ANJA Karate Klub Kranj
6 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
7 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
8 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
9 NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
10 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
11 ŠEVALJEVIĆ SARA Karate Klub Shotokan Kranj
12 STANKIĆ SARA ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
13 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
14 VANOVŠEK ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 VASILIĆ DAJANA Karate Klub Shotokan Kranj
16 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 Adrović Ammar Karate-do klub Ig Shotokan
2 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
4 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
5 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
6 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
7 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
8 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Smrekar Šušteršič Tim Karate-do klub Ig Shotokan
10 VANOVŠEK ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 ZARIĆ IGOR ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
12 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje
1 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
2 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
4 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
5 Eidler Elena Frieways Karateklub
6 KALAN GAJA Karate Klub Kranj
7 Koch Kyra Frieways Karateklub
8 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 Kovačević Alja KARATE KLUB NAKLO
10 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
11 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
12 PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
13 SADIKOVIĆ ĐENISA karate klub Šenčur
14 SITAR DAŠA karate klub Šenčur
15 Sivčević Sadžida Shotokan Karate Klub Postojna
16 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
17 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 Trejo Melanie Frieways Karateklub
kata kadeti
1 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
2 Csicsay Gergely Vasas SC
3 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 Logonder Maj KARATE KLUB NAKLO
8 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
9 SARAJLIć MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
10 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 TOMIĆ DAVID Karate klub Borac
kata kadetinje
1 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 Djuric Nikolina 014 Valjevo
4 Eidler Elena Frieways Karateklub
5 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
6 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Koch Kyra Frieways Karateklub
8 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
9 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
10 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
11 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 PAVLOVIĆ MILIJANA ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
13 Trejo Melanie Frieways Karateklub
kata mladinci
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 Csicsay Gergely Vasas SC
3 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 GAUTAM VASUDEV Karate Klub Shotokan Kranj
5 KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
6 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Stockinger Tobias Frieways Karateklub
kata mladinke
1 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 CESAR PIA Karate klub Velenje
3 Djuric Nikolina 014 Valjevo
4 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
6 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 VUKOVIĆ KRISTIJANA ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
kata člani +18
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 SKITNJA SAVO Karate klub Borac
3 Stockinger Tobias Frieways Karateklub
kata članice +18
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
2 LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3 MIODRAGOVIĆ VIKTORIJA Karater klub Sinđelić
4 VULIĆ BOJANA Karater klub Sinđelić
5 VULIĆ SLAĐANA Karater klub Sinđelić
kata veterani + 35 let
kata veteranke + 35 let
1    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
2 MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
3 MLAKAR NEJC kumite dečki -40 kg
4 MLAKAR NIKA kumite deklice -40 kg
5 PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg
2    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -52 kg
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti +50 kg
3    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite ml. kadetinje +47 kg
2 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
3 FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
4 HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
5 KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti -63 kg
6 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +50 kg
7 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +35 kg
8 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
9 OBLAK TJAž kumite člani -75 kg
10 OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
11 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +47 kg
12 SEDEJ ANDRAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
13 ŠTUCIN AJDA kumite ml. kadetinje +47 kg
4    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kata dečki
2 Bauman Gal kumite dečki -35 kg
3 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +47 kg
4 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
5 MOČNIK TIMI kata kadeti
6 Sedonja Matija kata malčki
7 Sedonja Matija kumite malčki -30 kg
8 Štandeker Luka kumite malčki -35 kg
9 ZARIČ VID kata ml. kadeti
10 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg
11 ZARIČ VID kumite kadeti -52 kg
5    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Lea kumite malčice -30 kg
2 Herman. Benjamin kumite malčki +35 kg
3 Kunst Tai kumite malčki +35 kg
4 Lotrič Filip kata malčki
5 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -40 kg
6 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
7 Zbil Grega kata dečki
8 Zbil Grega kumite dečki -35 kg
6    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje
2 BALDžIEV TANJA kumite ml. kadetinje -47 kg
3 Cekov Timotej kata dečki
4 Cekov Vanna kata malčice
5 ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
6 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
7 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -47 kg
8 DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje
9 ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
10 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
11 Eterovič Maša kata kadetinje
12 GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
13 KALAN GAJA kata ml. kadetinje
14 KALAN GAJA kumite ml. kadetinje -47 kg
15 Kotnik Nika kata deklice
16 LATINČIĆ ANJA kata deklice
17 LEBEN TINKARA kata deklice
18 LEBEN TINKARA kumite deklice -35 kg
19 Mali Nace kata dečki
20 NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
21 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
22 NIŠANDŽIČ IVANA kata deklice
23 NIŠANDŽIČ IVANA kumite deklice +40 kg
24 Novak Izak kata malčki
25 PLEVNIK LALITA kata ml. kadetinje
26 PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje -47 kg
27 Polak Tia kata malčice
28 KK Kranj 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
7    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BAJGOT NACE kata dečki
2 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
3 BREZOČNIK JAN kumite člani open
4 BRITOVŠEK MARCEL kata člani +18
5 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
6 KRAJNC MIHA kata kadeti
7 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
8    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
2 BARL MAJ kumite kadeti open
3 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
4 Skalič Brin kumite ml. kadeti +50 kg
9    Karate Klub Polzela
1 MAŠIĆ NEJLA kata deklice
10    Karate Klub Rogaška Slatina
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata dečki
2 HRIBAR GAJA kata malčice
3 HRIBAR GAJA kumite malčice -35 kg
4 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
5 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti open
6 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti +50 kg
7 KUTIJA ALJA kata kadetinje
8 MAVSAR TAJDA kata malčice
9 PAŠ GLORIJA kata ml. kadetinje
10 ŠKRABLIN TARA kumite deklice +40 kg
11 ŽUMER JAKOB kumite dečki +45 kg
12 ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +50 kg
11    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
2 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -40 kg
3 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti open
4 GAUTAM VASUDEV kata mladinci
5 GAUTAM VASUDEV kumite mladinci -76 kg
6 GAUTAM VASUDEV kumite mladinci open
7 KAROV ZORAN kata mladinci
8 KAROV ZORAN kumite mladinci -61 kg
9 KAROV ZORAN kumite mladinci open
10 KASUNIČ DORJAN kata dečki
11 KASUNIČ DORJAN kumite dečki -35 kg
12 LAPORNIK ISKRA ALJAŽ kumite člani -75 kg
13 LAPORNIK ISKRA ALJAŽ kumite člani open
14 MESAREC SUZANA kumite članice -61 kg
15 MESAREC SUZANA kumite članice open
16 MILEV MATEJ kata najmlajši
17 MILEV MATEJ kumite najmlajši +30 kg
18 MULALIĆ ERNAD kata ml. kadeti
19 MULALIĆ ERNAD kumite ml. kadeti -40 kg
20 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
21 MUZIK TAŠA kata kadetinje
22 MUZIK TAŠA kumite kadetinje -54 kg
23 MUZIK TAŠA kumite kadetinje open
24 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +47 kg
25 RADINOVIĆ LORENA kata malčice
26 RADINOVIĆ LORENA kumite malčice -30 kg
27 SARAJLIĆ MARKO kata dečki
28 SARAJLIĆ MARKO kumite dečki -35 kg
29 SARAJLIć MATEJ kata kadeti
30 SARAJLIć MATEJ kumite kadeti -52 kg
31 SARAJLIć MATEJ kumite kadeti open
32 ŠEVALJEVIĆ SARA kata deklice
33 ŠEVALJEVIĆ SARA kumite deklice -35 kg
34 TRAVKA IVAN kata dečki
35 TRAVKA IVAN kumite dečki -35 kg
36 VASILIĆ DAJANA kata deklice
37 VASILIĆ DAJANA kumite deklice -35 kg
38 Shk. Kranj 1 kata ekipa kadeti-mladinci
12    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
13    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata malčice
2 MERC Maja kumite malčice -35 kg
3 SMREKAR Matic kumite člani -75 kg
14    Karate Klub Tiger Velenje
1 BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki
2 LAČEVIĆ IVONA kata članice +18
3 PEČNIK GAŠPER kumite člani -75 kg
4 Zahirović Inaya kata deklice
15    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata mladinke
2 CESAR PIA kata članice +18
16    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -63 kg
2 Brezovnik Brin Robert kumite dečki -40 kg
3 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -47 kg
4 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -47 kg
5 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
6 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti +70 kg
7 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
8 SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje +47 kg
9 Zalar Jakob kumite kadeti -63 kg
17    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata kadeti
2 ČUčEK MIšEL kata mladinci
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
4 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
5 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
6 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
18    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata kadetinje
2 KOLšEK KLEMEN kumite dečki +45 kg
3 MAKAROV ILLYA kumite dečki -40 kg
4 Novak Ema kata najmlajše
5 Novak Ema kumite najmlajše -30 kg
6 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
7 ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje +47 kg
8 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci -76 kg
9 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci open
19    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata deklice
2 KONJEVIĆ LEA kata ml. kadetinje
3 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje
4 KK Olimpija 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
20    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice -35 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kata deklice
4 JANŽEKOVIČ Tija kumite deklice +40 kg
5 Plohl Taja kumite najmlajše -30 kg
6 Plohl Taja kata najmlajše
21    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite kadetinje -54 kg
2 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
3 Dautović Ines kata malčice
4 IVANOVIĆ ANA kata malčice
5 Koštić Anes kata najmlajši
6 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
7 LIŠINOVIĆ ELMA kumite deklice -35 kg
8 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
9 LIŠINOVIĆ SARA kumite mladinke -59 kg
10 OSMANAJ DORENTINA kata deklice
11 OSMANAJ DORENTINA kumite deklice -40 kg
12 REBEC GAŠPER kata dečki
13 Savković Ivana kata najmlajše
14 Savković Teodor kata malčki
15 Sivčević Sadžida kata ml. kadetinje
16 STOJANOVIĆ GLORIA kata deklice
17 Sh. Postojna 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
22    Karate Pinzgau
1 Kametinger Sarah kumite malčice -35 kg
2 Kametinger Sarah kumite deklice -35 kg
3 Kametinger Sophie kumite kadetinje +54 kg
4 Kametinger Sophie kumite kadetinje open
23    Partizan Beograd
1 Bojčič Novo kumite člani open
2 Ćirić Jovan kumite člani -75 kg
3 Ćirić Jovan kumite člani open
4 Orladnič Petar kumite kadeti -52 kg
5 Radojevič Miloš kumite člani -75 kg
6 Radojevič Miloš kumite člani open
24    KARATE KLUB ZAMET
1 BATTAIA LUCIA kumite članice + 68 kg
2 BATTAIA LUCIA kumite mladinke +59 kg
3 BATTAIA LUCIA kumite mladinke open
4 REŠETAR RANKO kumite mladinci -76 kg
5 REŠETAR RENATO kumite mladinci +76 kg
6 REŠETAR RENATO kumite mladinci open
7 TOLIC LORENA kumite mladinke -59 kg
8 TOLIC LORENA kumite mladinke open
9 ŽIŽAK TARIK kumite kadeti -52 kg
25    KARATE FEDERACIJA SRBIJE
1 DURMIŠ DINA kumite članice open
26    Vasas SC
1 Árkos Olivér kumite dečki -40 kg
2 Árkos Olivér kumite malčki +35 kg
3 Barta Domonkos kumite dečki -40 kg
4 Barta Domonkos kumite ml. kadeti -40 kg
5 Bartos Benedek kumite dečki -40 kg
6 Bartos Benedek kumite ml. kadeti -40 kg
7 Blága Miró kumite kadeti +70 kg
8 Blága Miró kumite ml. kadeti +50 kg
9 Bóka Bence kumite dečki +45 kg
10 Bóka Bence kumite ml. kadeti +50 kg
11 Borsos Alexa kumite deklice -35 kg
12 Borsos Alexa kumite ml. kadetinje -40 kg
13 Csicsay Gergely kata kadeti
14 Csicsay Gergely kata mladinci
15 Czudor Olivér kumite dečki -45 kg
16 Czudor Olivér kumite malčki +35 kg
17 Eckl Balázs kumite dečki -35 kg
18 Eckl Balázs kumite malčki -30 kg
19 Gábor Dorián kumite dečki +45 kg
20 Gábor Dorián kumite ml. kadeti -50 kg
21 Hetesi Balázs kumite dečki -35 kg
22 Hetesi Balázs kumite malčki -30 kg
23 Kántor Kevin kumite dečki -35 kg
24 Kántor Kevin kumite malčki -35 kg
25 Kohlhoffer Katalin kumite mladinke -59 kg
26 Kolman Ákos kumite dečki -35 kg
27 Kolman Ákos kumite malčki -30 kg
28 Légrádi Lola kumite kadetinje +54 kg
29 Légrádi Lola kumite mladinke -59 kg
30 Lipcsey Dorottya kumite kadetinje -54 kg
31 Lipcsey Dorottya kumite ml. kadetinje +47 kg
32 Lipcsey Eszter kumite kadetinje -54 kg
33 Lipcsey Eszter kumite mladinke -59 kg
34 Magyar Tamás kumite dečki -35 kg
35 Magyar Tamás kumite ml. kadeti -40 kg
36 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite dečki -35 kg
37 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite ml. kadeti -40 kg
38 Nagy-Rahim Shakira kumite malčice -30 kg
39 Nagy-Rahim Shakira kumite deklice -35 kg
40 Pásztor Zsombor kumite dečki +45 kg
41 Pásztor Zsombor kumite ml. kadeti -50 kg
42 Péter Márton kumite dečki -35 kg
43 Péter Márton kumite malčki -30 kg
44 Pócsi Petra kumite malčice -30 kg
45 Pócsi Petra kumite deklice -35 kg
46 Steiner Dávid kumite dečki -35 kg
47 Steiner Dávid kumite malčki -30 kg
48 Zámodics Réka kumite malčice -30 kg
49 Zámodics Réka kumite deklice -35 kg
27    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH PATRICIJA, kata mladinke
2 CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
3 GANZITTI NIA kata mladinke
4 GANZITTI NIA kata kadetinje
5 GANZITTI NOAH kata dečki
6 GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti +50 kg
7 GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg
8 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
9 NOVAK SARA, kata mladinke
10 NOVAK SARA, kata kadetinje
11 OČKO GAL, kata malčki
12 OČKO GAL, kata dečki
13 OČKO GAL, kumite malčki +35 kg
14 SLUGA JURE kata ml. kadeti
15 SLUGA JURE kata kadeti
16 SLUGA JURE kumite ml. kadeti -40 kg
17 SLUGA JURE kumite ml. kadeti -45 kg
18 STERNIŠA NEJC kata kadeti
19 STERNIŠA NEJC kata mladinci
20 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
21 VANOVŠEK ENEJ kata ml. kadeti
22 VANOVŠEK ENEJ kata dečki
23 VANOVŠEK ZOJA kata malčice
24 VANOVŠEK ZOJA kata deklice
28    KARATE CLUB 2003 - Subotic
1 CORBATTO MELANIE kumite članice -61 kg
2 CORBATTO MELANIE kumite članice open
3 Innocenzi Francesco kumite kadeti +70 kg
4 Simeone Martina kumite kadetinje +54 kg
5 VARONE MARTINA kumite ml. kadetinje +47 kg
29    Beogradski karate savez
1 Durmiš Dina kumite članice open
2 Milunović Stefan kumite ml. kadeti -40 kg
3 Perović Ivana kumite mladinke -59 kg
4 Perović Ivana kumite mladinke open
30    Frieways Karateklub
1 Eidler Elena kata ml. kadetinje
2 Eidler Elena kata kadetinje
3 Koch Kyra kata ml. kadetinje
4 Koch Kyra kata kadetinje
5 Stockinger Tobias kata člani +18
6 Stockinger Tobias kata mladinci
7 Trejo Melanie kata ml. kadetinje
8 Trejo Melanie kata kadetinje
31    karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
2 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -57 kg
3 MUŠIĆ ALINA kata malčice
4 MUŠIĆ SAMI kata dečki
5 MUSIC SAMINA kata malčice
6 MUŠIĆ SAMIRA kata najmlajše
7 SADIKOVIĆ ĐENISA kata ml. kadetinje
8 SITAR DAŠA kata ml. kadetinje
9 KK Šenčur 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
32    Karate klub Grobničan
1 Karadža Ana kumite deklice -35 kg
2 Karadža Ana kumite ml. kadetinje -40 kg
3 Splait Siniša kumite dečki -35 kg
4 Splait Siniša kumite malčki -35 kg
33    partizan
1 Djordjević Ivana kumite članice open
2 Djurković Stefan kumite kadeti +70 kg
3 Djurković Stefan kumite kadeti open
4 marić andrija kumite člani -75 kg
5 marić andrija kumite člani open
6 Marković Aleksandar kumite člani open
7 Mihajlović Vedrana kumite mladinke +59 kg
8 popović mihajlo kumite mladinci -68 kg
9 Šestakov Aleksandar kumite člani open
10 Stanimirovic Milica kumite mladinke open
11 Topalović Varija kumite članice open
34    KK KOLEKTOR IDRIJA
1 Kržišnik Gal kumite kadeti open
35    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Adrović Ammar kata ml. kadeti
2 Adrović Ammar kumite ml. kadeti +50 kg
3 Batić Malik kumite ml. kadeti +50 kg
4 Batić Naser kumite kadeti -63 kg
5 Batić Naser kumite kadeti open
6 Erkić Kristijan kumite ml. kadeti +50 kg
7 Jamnik Lucijan kumite kadeti -57 kg
8 Jamnik Lucijan kumite kadeti open
9 Nedelko Nik kata ml. kadeti
10 Nedelko Nik kumite ml. kadeti -40 kg
11 Smrekar Šušteršič Tim kata ml. kadeti
12 Smrekar Šušteršič Tim kumite ml. kadeti +50 kg
36    KARATE KLUB NAKLO
1 Kosec Ivana kata najmlajše
2 Kovačević Alja kata ml. kadetinje
3 Kovačević Brina kata malčice
4 Logonder Maj kata kadeti
5 Logonder Maj kumite kadeti -57 kg
6 Logonder Maj kumite mladinci -61 kg
7 Logonder Maj kumite kadeti open
37    ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA
1 CVIJANOVIĆ DANIJELA kumite članice -61 kg
2 MALIVOJEVIĆ MARINA kumite mladinke -59 kg
3 MIĆIĆ MLADEN kumite ml. kadeti -50 kg
4 NAKIĆ MARIJANA kumite ml. kadetinje -47 kg
5 PAVLOVIĆ MILIJANA kata kadetinje
6 PAVLOVIĆ MILIJANA kumite mladinke -59 kg
7 STANKIĆ SARA kata deklice
8 STARČEVIĆ NIKOLA kata malčki
9 VUKOVIĆ KRISTIJANA kumite članice -61 kg
10 VUKOVIĆ KRISTIJANA kata mladinke
11 ZARIĆ IGOR kata ml. kadeti
12 SKA BN 1 kata ekipa članice
38    Karater klub Sinđelić
1 MIODRAGOVIĆ VIKTORIJA kata članice +18
2 VULIĆ BOJANA kata članice +18
3 VULIĆ SLAĐANA kata članice +18
4 KK SINĐELIČ 1 kata ekipa članice
39    Karate klub Borac
1 ARSOVIĆ MIHAILO kumite mladinci +76 kg
2 ARSOVIĆ MIHAILO kumite mladinci open
3 MARKOVIĆ MIHAJLO kumite kadeti -52 kg
4 MARKOVIĆ MIHAJLO kumite kadeti open
5 SKITNJA SAVO kata člani +18
6 TOMIĆ DAVID kata kadeti
7 TRIKOŠ MINA kumite kadetinje -54 kg
8 TRIKOŠ MINA kumite kadetinje open
9 VASOVIĆ PETAR kumite mladinci -61 kg
10 VASOVIĆ PETAR kumite mladinci open
11 ŽIVKOVIĆ TAMARA kumite mladinke +59 kg
12 ŽIVKOVIĆ TAMARA kumite mladinke open
40    014 Valjevo
1 Djuric Nikolina kata mladinke
2 Djuric Nikolina kata kadetinje