NazajMednarodni turnir (C)

POKAL GORENJSKE 2018

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( ŠENČUR , PIPANOVA CESTA 43 A ŠENČUR )



Kraj : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
ŠENČUR , PIPANOVA CESTA 43 A ŠENČUR
Organizator : Karate Klub Shotokan Kranj
Začetek : 02.06.2018 10:00:00
Rok prijave : 31.05.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Vojo Ašanin
info@karatezvezegorenske.si
031 322 239
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 5
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 2
3 kata malčice Št. prijavljenih : 13
4 kata malčki Št. prijavljenih : 5
5 kata dečki Št. prijavljenih : 6
6 kata deklice Št. prijavljenih : 11
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 12
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 7
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 5
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 5
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 5
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 Kosec Ivana KARATE KLUB NAKLO
2 MUŠIĆ SAMIRA karate klub Šenčur
3 Novak Ema Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
5 VASILIĆ NADJA Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
2 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčice
1 BERGANT SARA karate klub Šenčur
2 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
3 KEPIC PIA Karate Klub Shotokan Kranj
4 KONDIČ TARA Karate Klub Shotokan Kranj
5 Kovačević Brina KARATE KLUB NAKLO
6 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
7 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
8 MUŠIĆ SAMI karate klub Šenčur
9 MUSIC SAMINA karate klub Šenčur
10 POZVEK ELA Karate Klub Shotokan Kranj
11 RADINOVIĆ LORENA Karate Klub Shotokan Kranj
12 Štibelj Sara Karate Klub Shotokan Kranj
13 URH META Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčki
1 BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
2 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3 ŠTIRN LUKAS Karate Klub Shotokan Kranj
4 SUŠNIK MATJAŽ Karate Klub Shotokan Kranj
5 TRAVKA IVAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki
1 JOVANOVIĆ OGNJEN Karate klub Sloga
2 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3 LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
4 Majetić Ajdin Shotokan Karate Klub Postojna
5 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
6 SARAJLIĆ MARKO Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 KOROŠEC NEŽA Shotokan Karate Klub Bohinj
3 Kovačević Alja KARATE KLUB NAKLO
4 KUZMIĆ JEVROSIMA Karate klub Sloga
5 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
6 Nenarokov Olivia Shotokan Karate Klub Bohinj
7 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
8 RADINOVIĆ LORENA Karate Klub Shotokan Kranj
9 ŠEVALJEVIĆ SARA Karate Klub Shotokan Kranj
10 STANKOVIĆ IVANA Karate klub Sloga
11 VASILIĆ DAJANA Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti
1 ČENČIČ NIK Karate Klub Shotokan Kranj
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
4 JANKOVIĆ ŽELJKO Karate klub Sloga
5 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
6 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
7 MITROVIĆ NIKOLA Karate klub Sloga
8 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
9 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
10 SARAJLIĆ MARKO Karate Klub Shotokan Kranj
11 STERLE ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
12 VUKOJEVIĆ ALEKSA Karate klub Sloga
kata ml. kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Mustafić Hana Karate Klub Shotokan Kranj
4 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
5 SADIKOVIĆ ĐENISA karate klub Šenčur
6 SITAR DAŠA karate klub Šenčur
7 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadeti
1 LOGONDER MAJ Karate Klub Shotokan Kranj
2 Logonder Maj KARATE KLUB NAKLO
3 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
4 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
5 SARAJLIć MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 KOROŠEC LARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
5 STRIGIĆ MARIJANA Karate klub Sloga
kata mladinci
1 GAUTAM VASUDEV Karate Klub Shotokan Kranj
2 JAGODIC KRISTIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3 KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
4 SARAJLIć MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
5 STOJANOVIĆ NENAD Karate klub Sloga
kata mladinke
1    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -50 kg
2 Trajkovski Vasil kumite ml. kadeti -50 kg
2    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +47 kg
2 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
3 MOČNIK TIMI kata kadeti
3    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -57 kg
2 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
3 LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki
4 LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -40 kg
5 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -40 kg
4    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
2 BAŠAR EMA kata kadetinje
3 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -40 kg
4 ČENČIČ NIK kata ml. kadeti
5 ČENČIČ NIK kumite ml. kadeti -40 kg
6 GAUTAM VASUDEV kumite člani - 84 kg
7 GAUTAM VASUDEV kata mladinci
8 GAUTAM VASUDEV kumite mladinci -76 kg
9 GAUTAM VASUDEV kumite mladinci open
10 HAFNAR PETER kumite člani -67 kg
11 HAFNAR PETER kumite mladinci -55 kg
12 HAFNAR PETER kumite mladinci -61 kg
13 HAFNAR PETER kumite mladinci open
14 JAGODIC KRISTIJAN kumite člani - 84 kg
15 JAGODIC KRISTIJAN kata mladinci
16 JAGODIC KRISTIJAN kumite mladinci +76 kg
17 JAGODIC KRISTIJAN kumite mladinci open
18 KAROV ZORAN kata mladinci
19 KAROV ZORAN kumite mladinci -68 kg
20 KAROV ZORAN kumite mladinci open
21 KASUNIČ DORJAN kata ml. kadeti
22 KASUNIČ DORJAN kata dečki
23 KASUNIČ DORJAN kumite dečki -35 kg
24 KEPIC PIA kata malčice
25 KONDIČ TARA kata malčice
26 LAPORNIK ISKRA ALJAŽ kumite člani -67 kg
27 LAPORNIK ISKRA ALJAŽ kumite člani -75 kg
28 LOGONDER MAJ kata kadeti
29 LOGONDER MAJ kumite kadeti -52 kg
30 MILEV MATEJ kata malčki
31 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
32 MILEV MATEJ kata najmlajši
33 MULALIĆ ERNAD kata ml. kadeti
34 MULALIĆ ERNAD kata dečki
35 MULALIĆ ERNAD kumite dečki -35 kg
36 MULALIĆ ERNAD kumite ml. kadeti -40 kg
37 Mustafić Hana kata ml. kadetinje
38 Mustafić Hana kumite ml. kadetinje +47 kg
39 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
40 MUZIK TAŠA kata kadetinje
41 MUZIK TAŠA kumite kadetinje -47 kg
42 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje -47 kg
43 POZVEK ELA kata malčice
44 RADINOVIĆ LORENA kata malčice
45 RADINOVIĆ LORENA kata deklice
46 RADINOVIĆ LORENA kumite malčice -30 kg
47 SARAJLIĆ MARKO kata ml. kadeti
48 SARAJLIĆ MARKO kata dečki
49 SARAJLIĆ MARKO kumite dečki -35 kg
50 SARAJLIć MATEJ kata kadeti
51 SARAJLIć MATEJ kata mladinci
52 SARAJLIć MATEJ kumite kadeti -52 kg
53 SARAJLIć MATEJ kumite mladinci -55 kg
54 ŠEVALJEVIĆ SARA kata deklice
55 ŠEVALJEVIĆ SARA kumite deklice -35 kg
56 STERLE ALEKS kata ml. kadeti
57 STERLE ALEKS kumite ml. kadeti -40 kg
58 Štibelj Sara kata malčice
59 ŠTIRN LUKAS kata malčki
60 SUŠNIK MATJAŽ kata malčki
61 TRAVKA IVAN kata malčki
62 TRAVKA IVAN kumite malčki -30 kg
63 URH META kata malčice
64 VASILIĆ DAJANA kata deklice
65 VASILIĆ DAJANA kumite deklice -35 kg
66 VASILIĆ NADJA kata najmlajše
5    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kata malčki
2 BREMEC ALJAŽ kumite malčki -35 kg
3 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
4 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -50 kg
5 KOROŠEC NEŽA kata deklice
6 Nenarokov Olivia kata deklice
7 Nenarokov Olivia kumite deklice +40 kg
6    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 Brezovnik Brin Robert kumite dečki -40 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -47 kg
3 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
7    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata kadetinje
2 KOLšEK KLEMEN kumite dečki -45 kg
3 KOVAčEVIć LARISA kumite kadetinje -54 kg
4 Mujić Vedad kumite malčki -35 kg
5 Novak Ema kata najmlajše
6 PERIC PšENIčNIK LIAM kumite ml. kadeti -40 kg
7 RADIĆ LUKA kumite kadeti -52 kg
8 RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
9 STOJANOVIć MARKO kumite malčki -35 kg
10 ZAVRTANIK POLONA kumite kadetinje -47 kg
8    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata deklice
2 KONJEVIĆ LEA kata ml. kadetinje
3 KOROŠEC LARA kata kadetinje
4 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje
5 KK Olimpija 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
9    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
2 Dautović Ines kata malčice
3 Koštić Anes kata najmlajši
4 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
5 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
6 LIŠINOVIĆ SARA kumite kadetinje +54 kg
7 Majetić Ajdin kata dečki
8 OSMANAJ ADRIAN kata kadeti
9 OSMANAJ DORENTINA kata deklice
10 Savković Ivana kata najmlajše
11 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice 8-10 let
10    karate klub Šenčur
1 BERGANT SARA kata malčice
2 ČIMŽAR ALEKS kata ml. kadeti
3 ČIMŽAR ALEKS kumite ml. kadeti +50 kg
4 MUŠIĆ ALINA kata malčice
5 MUŠIĆ SAMI kata malčice
6 MUSIC SAMINA kata malčice
7 MUŠIĆ SAMIRA kata najmlajše
8 SADIKOVIĆ ĐENISA kata ml. kadetinje
9 SITAR DAŠA kata ml. kadetinje
11    Karate klub Sloga
1 BAJIĆ OGNJEN kumite dečki -35 kg
2 BOJINOVIĆ SUZAN kumite ml. kadeti -40 kg
3 BOŽIČKOVIĆ ANDREA kumite kadetinje -54 kg
4 DEMONJIĆ BOJANA kumite deklice +40 kg
5 DEMONJIĆ JOVANA kumite kadetinje +54 kg
6 ĐEKIČ NIKOLA kumite kadeti +70 kg
7 ĐURAKOVIČ DAVID kumite ml. kadeti +50 kg
8 GOJIĆ DANIJELA kumite ml. kadetinje +47 kg
9 IBRAHIMOVIČ VENSAN kumite mladinci -61 kg
10 ILIĆ BORIS kumite ml. kadeti +50 kg
11 ILIČIĆ KRISTIJAN kumite kadeti -63 kg
12 JANKOVIĆ ŽELJKO kata ml. kadeti
13 JERINIĆ IVAN kumite ml. kadeti -50 kg
14 JOVANOVIĆ OGNJEN kata dečki
15 JOVIĆ MILOŠ kumite ml. kadeti -50 kg
16 KOJIČ MILAN kumite kadeti -57 kg
17 KUZMIĆ JEVROSIMA kata deklice
18 KUZMIĆ NIKOLINA kumite ml. kadetinje -47 kg
19 MILETIĆ ANĐELA kumite deklice -40 kg
20 MITROVIĆ ALEKSANDAR kumite dečki -45 kg
21 MITROVIĆ NIKOLA kata ml. kadeti
22 MOMČIČEVIČ ANDREA kumite članice + 68 kg
23 PETROVIĆ ANĐELA kumite ml. kadetinje -47 kg
24 PETROVIĆ DANIJEL kumite ml. kadeti +50 kg
25 POPOVIĆ VESNA kumite mladinke -59 kg
26 PRODANOVIĆ BOJANA kumite deklice -40 kg
27 RODIĆ IVANA kumite ml. kadetinje +47 kg
28 STANKOVIĆ IVANA kata deklice
29 STANKOVIĆ IVONA kumite malčice -35 kg
30 STEVANOVIĆ VUK kumite dečki -40 kg
31 STOJANOVIĆ NENAD kata mladinci
32 STRIGIĆ MARIJANA kata kadetinje
33 STRIGIĆ MARIJANA kumite ml. kadetinje +47 kg
34 ŠUČUR DAJANA kumite kadetinje -54 kg
35 SUVAJAC IVANA kumite deklice +40 kg
36 SUVAJAC RADMILA kumite kadetinje +54 kg
37 TEŠANOVIĆ BOJAN kumite dečki -35 kg
38 TODORIĆ ŽELJKO kumite mladinci -61 kg
39 TODOROVIĆ BOŽANA kumite kadetinje +54 kg
40 VUKOJEVIĆ ALEKSA kata ml. kadeti
41 VUKOJEVIĆ SRĐAN kumite kadeti -52 kg
42 KK Sloga 1 kumite ekipa kadetinje open
12    KARATE KLUB "POLET"
1 DURONJA SARA kumite deklice -40 kg
2 TEŠANOVIĆ TINA kumite ml. kadetinje -47 kg
3 VASILIĆ EMA kumite ml. kadetinje -47 kg
13    KK Polet Brod
1 DURONJA SARA kumite deklice -40 kg
2 TEŠANOVIĆ TINA kumite ml. kadetinje -47 kg
3 VASILIĆ EMA kumite ml. kadetinje -47 kg
4 ZEČEVIĆ DARIO kumite kadeti -57 kg
5 KK Polet B 1 kumite ekipa ml. kadetinje open
14    KARATE KLUB NAKLO
1 Kosec Ivana kata najmlajše
2 Kovačević Alja kata deklice
3 Kovačević Brina kata malčice
4 Logonder Maj kata kadeti
5 Logonder Maj kumite kadeti -52 kg
15    Karate Klub Polzela
16    Karate Klub Radvanje