NazajPokalne tekme (PT)

1. Pokalna tekma KZS

ŠPORTNA DVORANA LUCIJA ( LUCIJA , Fazan 1 )



Kraj : ŠPORTNA DVORANA LUCIJA
LUCIJA , Fazan 1
Organizator : Društvo Za Borilne Veščine Piran
Začetek : 07.04.2018 10:00:00
Rok prijave : 04.04.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tkk@karate-slo.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 11
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 11
3 kata malčice Št. prijavljenih : 24
4 kata malčki Št. prijavljenih : 31
5 kata dečki Št. prijavljenih : 23
6 kata deklice Št. prijavljenih : 27
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 22
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 23
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 16
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 16
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 5
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 10
kata najmlajše
1 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Novak Ema Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
7 RODALJEVIĆ LIA Karate Klub Vrhnika
8 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
9 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
10 Španić Laura Karate Klub Cerknica
11 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
kata najmlajši
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
3 HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
5 Kristl Leonardo Karate Klub Sho-Kan Apače
6 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
7 Mujagić Adnan Shotokan Karate Klub Postojna
8 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
9 Skvarča Aleksej Karate Klub Cerknica
10 Šparemblek Jan Karate Klub Cerknica
11 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
1 BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
2 Bele Ana Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 Bele Lea Karate klub Kozjansko in Obsotelje
4 BIZJAK EMA Karate Klub Mon Chi
5 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
6 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
7 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
8 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
9 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
10 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
11 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
12 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
13 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
14 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
15 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
16 Laban Hana Karate Klub Mon Chi
17 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
18 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
20 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
21 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
22 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
23 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
24 VANOVŠEK ZOJA Karate klub Velenje
kata malčki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
3 ČOVIĆ ALEN Karate Klub Vrhnika
4 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
5 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
6 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
7 GRUM LUKAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
10 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
11 KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
12 Kržič Nejc Karate Klub Cerknica
13 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
14 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
15 MILJATOVIČ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
17 Novak Izak Karate Klub Kranj
18 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 PETEK JAKA Društvo Za Karate Celje
20 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
21 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
22 RADONJIČ JOVAN Karate Klub Postojna
23 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
24 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
25 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
26 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
27 ŠEHIĆ ALEX Karate Klub Trbovlje
28 ŠPANIČ LEON Karate Klub Cerknica
29 Subotič Filip Karate Klub Postojna
30 Tadina Peter Karate Klub Radenci Shotokan
31 TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
kata dečki
1 BAJGOT NACE Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
4 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
6 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Gorjup Ažbe Karate Klub Hrastnik
9 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
11 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
12 NAGODE JANEZ Karate Klub Vrhnika
13 PETEK BINE Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
14 PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
15 REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
16 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
17 Schulz Žiga Karate-do klub Ig Shotokan
18 Šparemblek Matevž Karate Klub Cerknica
19 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
20 VESEL MARK Karate Klub Vrhnika
21 VREČER TAJ Športno Društvo Dinamik Celje
22 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
23 Zobec Dorijan Karate Klub Hrastnik
kata deklice
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
3 ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
4 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
5 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
6 KANDUT ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
8 KOROŠEC NEŽA Shotokan Karate Klub Bohinj
9 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
10 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
11 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
12 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
13 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
14 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
15 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
16 NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
17 NOVAK MIJA Karate Klub Kolektor Idrija
18 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
19 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
20 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
21 Polak Tia Karate Klub Kranj
22 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
23 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
24 SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
25 ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
26 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
27 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata ml. kadeti
1 Adrović Ammar Karate-do klub Ig Shotokan
2 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
4 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
5 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
6 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
7 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
10 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
11 Korenjak Georgiev Rok Karate Klub Radvanje
12 Košir Bor Karate Klub Radvanje
13 KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
14 KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
15 LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
16 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
17 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
18 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
19 Pižmoht Dominik Karate Klub Hrastnik
20 STANKOVIČ PANGERC VAL Karate Klub Olimpija Ljubljana
21 VANOVŠEK ENEJ Karate klub Velenje
22 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 Audič Vita Karate Klub Hrastnik
3 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
4 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
5 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
6 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
7 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
8 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
9 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
10 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
11 KALAN GAJA Karate Klub Kranj
12 KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
13 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
14 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
15 Ogris Ika Karate Klub Mislinja
16 OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
17 PETAN ELA Karate Klub Brežice
18 PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
19 PRATLJAČIĆ VANDA Karate Klub Kranj
20 ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik
21 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
22 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
23 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
kata kadeti
1 BARL MAJ Karate Klub Petrovče
2 Jamnik Lucijan Karate-do klub Ig Shotokan
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KOŠIR DOMEN Karate Klub Kranj
6 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 KRENKER LUKA Karate Klub Mislinja
8 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
9 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
10 PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
11 POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
12 PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
13 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
14 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
kata kadetinje
1 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
2 CENTRIH PATRICIJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
5 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
7 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
8 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 KOVAč VANESA Karate Klub Sho-Kan Apače
10 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
11 LESJAK NIKA Karate Klub Sho-Kan Apače
12 MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
13 NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
15 REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
16 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata mladinci
1 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 HARTL BOR Karate klub Kozjansko in Obsotelje
4 KAUZAR SEBASTJAN Karate klub Velenje
5 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CESAR PIA Karate klub Velenje
4 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
5 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
6 NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
7 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
8 PUČKO KAJA Karate Klub Radvanje
9 PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
10 SUŠA HANA Karate Klub Žalec
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Pepić Niko Danijel kumite ml. kadeti -55 kg
2 ZORIČ ANĐELA kumite malčice +30 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 GOLEŽ PETER kumite malčki -30 kg
2 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -61 kg
3 KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
4 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
5 MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
6 PETEK JAKA kata malčki
7 Rakovnik Nastja kumite mladinke +59 kg
8 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
9 SENICA TILEN kumite dečki -35 kg
10 SKALICKY GAL kata kadeti
11 SKALICKY TAJDA kumite mladinke +59 kg
12 ŠMARČAN SIMON kumite kadeti -52 kg
13 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
14 STRAJNIČ BLAŽ kumite ml. kadeti -45 kg
15 TAMŠE NIKLAS kumite kadeti -52 kg
16 VALNER TIM kumite kadeti -63 kg
3    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite malčice +30 kg
2 FURMAN MINEA kumite kadetinje -54 kg
3 GAJšEK NIK kumite kadeti -52 kg
4 LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
5 MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
6 MLAKAR NEJC kumite dečki -40 kg
7 MLAKAR NIKA kumite deklice -40 kg
8 OSTROŽNIK JERNEJ kumite kadeti -70 kg
9 PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg
4    Karate Klub Branik Maribor
1 BERA MARIO kumite mladinci -55 kg
2 Buljubašić Bilal kumite mladinci -68 kg
3 Simončič Gašper kumite malčki -30 kg
4 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -50 kg
5 Trajkovski Vasil kumite kadeti -52 kg
5    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -40 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata dečki
3 LAKNER MAJA kata deklice
4 LAŠIČ SEBASTJAN kumite kadeti -57 kg
5 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite kadeti -52 kg
6 LAVRIČ SARA kata deklice
7 OMERZO NIKA kata mladinke
8 PETAN ELA kata ml. kadetinje
9 PETAN ELA kumite ml. kadetinje -50 kg
10 SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
6    Karate Klub Cerknica
1 BASAR MARUŠA kata malčice
2 BASAR MARUŠA kumite malčice -30 kg
3 KRALJ PATRIK kata malčki
4 Kržič Nejc kata malčki
5 MIHELIČ MAJ kata dečki
6 MIHELIČ MAJ kumite dečki -35 kg
7 Skvarča Aleksej kata najmlajši
8 Španić Laura kata najmlajše
9 ŠPANIČ LEON kata malčki
10 Šparemblek Jan kata najmlajši
11 Šparemblek Matevž kata dečki
12 TRONTELJ TAI kata malčki
13 TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
14 KK Cerknica 1 kata ekipa malčki
15 KK Cerknica 1 kata ekipa najmlajši
16 KK Cerknica 1 kata ekipa ml. kadeti
7    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kata ml. kadetinje
2 Audič Vita kumite ml. kadetinje -40 kg
3 Gorjup Ažbe kata dečki
4 Gorjup Ažbe kumite dečki -40 kg
5 PIžMOHT ARIJAN kata dečki
6 PIžMOHT ARIJAN kumite dečki -35 kg
7 Pižmoht Dominik kata ml. kadeti
8 ŠEHIć KUMLANC LEA kata ml. kadetinje
9 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite ml. kadetinje +50 kg
10 Zobec Dorijan kata dečki
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
2 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
3 BRELIH ŽAN kumite dečki +45 kg
4 CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
5 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
6 HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
7 KRŽIŠNIK GAL kata ml. kadeti
8 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +55 kg
9 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
10 LOGAR DIAN kumite ml. kadeti -45 kg
11 MUHIć AJDIN kumite mladinci -61 kg
12 MUHIĆ DIN kumite malčki -30 kg
13 NOVAK MIJA kata deklice
14 OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
15 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
16 SEDEJ ANDRAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
17 SELJAK JULIJA kata deklice
9    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite dečki +45 kg
10    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite dečki -35 kg
2 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 IBRIĆ AMINA kumite kadetinje -47 kg
4 Lenart Luka kata dečki
5 Lenart Luka kumite dečki +45 kg
6 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
7 ORNIK NINO kumite mladinci -68 kg
8 Rola Luka kata dečki
9 Rola Luka kumite dečki -40 kg
10 Sedonja Matija kata malčki
11 Sedonja Matija kumite malčki -30 kg
12 ZARIČ VID kata ml. kadeti
13 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -45 kg
11    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kata malčice
2 Bele Ana kumite malčice -30 kg
3 Bele Lea kata malčice
4 Bele Lea kumite malčice -30 kg
5 BELE LUKA kata dečki
6 BELE LUKA kumite dečki -40 kg
7 HARTL BOR kata mladinci
8 Herman Benjamin kumite malčki +30 kg
9 Juraja Vinko kata malčki
10 Kunst Tai kumite malčki +30 kg
11 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
12 Lotrič Filip kata malčki
13 PRAH TILEN kata malčki
14 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
15 Zbil Grega kata dečki
16 Zbil Grega kumite dečki -35 kg
12    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje
2 BALDžIEV TANJA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Cekov Timotej kata dečki
4 Cekov Vanna kata malčice
5 ČERU JERNEJA kata deklice
6 ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
7 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
8 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -45 kg
9 DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje
10 DROBNJAK MARINA kumite ml. kadetinje +50 kg
11 ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
12 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -40 kg
13 Eterovič Maša kata kadetinje
14 Eterovič Maša kumite kadetinje +54 kg
15 KALAN GAJA kata ml. kadetinje
16 KALAN GAJA kumite ml. kadetinje -45 kg
17 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
18 KOŠIR DOMEN kata kadeti
19 KOŠIR DOMEN kumite kadeti +70 kg
20 KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg
21 Kotnik Nika kata deklice
22 KRAJNIK EMA kumite mladinke -59 kg
23 KRIžAJ ALEKSANDER kata ml. kadeti
24 KRIžAJ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -45 kg
25 LEBEN TINKARA kata deklice
26 LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
27 NIŠANDŽIČ IVANA kata deklice
28 NIŠANDŽIČ IVANA kumite deklice +40 kg
29 Novak Izak kata malčki
30 OGRIZEK TRINA kata ml. kadetinje
31 OGRIZEK TRINA kumite ml. kadetinje +50 kg
32 PLEVNIK GAL kata kadeti
33 PLEVNIK GAL kumite kadeti -52 kg
34 PLEVNIK LALITA kata ml. kadetinje
35 PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje -45 kg
36 Polak Tia kata deklice
37 PRATLJAČIĆ VANDA kata ml. kadetinje
38 PRATLJAČIĆ VANDA kumite ml. kadetinje -50 kg
39 REBOLJ LUKA kumite mladinci +76 kg
40 REBOLJ MANCA kumite kadetinje +54 kg
41 REPIČ JERCA kata kadetinje
42 REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
43 STOJANOVSKI VANE kata kadeti
44 STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg
45 VILFAN MATEJ kumite mladinci -61 kg
46 KK Kranj 1 kata ekipa deklice
47 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadetinje
48 KK Kranj 2 kata ekipa ml. kadetinje
49 KK Kranj 1 kata ekipa mladinke
50 KK Kranj 1 kata ekipa kadeti
13    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BAJGOT NACE kata dečki
2 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
3 KRAJNC MIHA kata kadeti
4 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
5 PISNIK MAJA kata najmlajše
14    Karate Klub Mislinja
1 Kacjan Erika kata deklice
2 KRENKER LUKA kata kadeti
3 Ogris Ika kata ml. kadetinje
4 Ogris Žak kata kadeti
15    Karate Klub Mon Chi
1 BIZJAK EMA kata malčice
2 Laban Hana kata malčice
16    Karate Klub Murska Sobota
1 DONOšA ALEKS kumite mladinci -68 kg
2 DONOšA GAL kumite kadeti -70 kg
3 ŠOBAK LUKA kumite kadeti -63 kg
17    Karate Klub Nestor
1 CESTNIK EMILIJO kumite dečki -40 kg
2 GOVEJŠEK ANŽE kumite dečki -45 kg
3 GRAČNER JERNEJ kumite ml. kadeti -45 kg
4 ROJNIK GAL kumite ml. kadeti -40 kg
5 ROM ZUPANC EMA kumite kadetinje -47 kg
6 TURECKI ZOJA kumite ml. kadetinje -50 kg
18    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kata kadeti
2 BARL MAJ kumite kadeti -57 kg
3 LIPOVŠEK AMADEJ kata ml. kadeti
4 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -40 kg
5 MAROT TIA kata ml. kadetinje
6 Skalič Brin kumite ml. kadeti -55 kg
19    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
3 BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
4 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kata dečki
6 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki -45 kg
7 Kramberger Zala kumite malčice -30 kg
8 LIPOVEC GARCIA SEBASTIJAN kumite dečki -35 kg
9 Mlačnik Ažbe kumite malčki -30 kg
10 PODPEČAN LAN kumite mladinci -61 kg
11 PODPEČAN MAJ kumite dečki -40 kg
12 ŠENICA NIKA kumite mladinke +59 kg
13 ŠPORN KIARA kumite deklice -40 kg
14 ŠUSTER ALJAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
15 ŽERJAV NUŠA kumite kadetinje +54 kg
20    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata deklice
2 AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši
3 ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg
4 ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 BOJC JAKOB kata malčki
6 ČESEN BORIS kata najmlajši
7 ČESEN STAŠ kumite dečki -35 kg
8 ČESEN VESNA kata malčice
9 DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
10 GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
11 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
12 JOšT ZALA kata deklice
13 JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
14 MOZETIČ-KERIN JAN kumite dečki +45 kg
15 PRAPROTNIK NECA kata deklice
16 RADONJIČ JOVAN kata malčki
17 RIZMANOVSKI ENEJ kumite mladinci -68 kg
18 Subotič Filip kata malčki
19 KK Postojna 1 kata ekipa deklice
20 KK Postojna 1 kata ekipa malčki
21 KK Postojna 2 kata ekipa malčki
21    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
3 LIPIČ MAJ kumite dečki -35 kg
4 LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -45 kg
5 Ritlop Sofija kumite malčice +30 kg
6 ROŽMAN NADIA kumite kadetinje -47 kg
7 SKOTNIK NEJC kumite kadeti -63 kg
8 SKOTNIK SANI kumite mladinci -61 kg
9 Tadina Peter kata malčki
10 Tadina Peter kumite malčki -30 kg
11 TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg
12 TREIBER MAJA kumite ml. kadetinje -40 kg
22    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kata ml. kadeti
2 BURLAK ANDRAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
3 FAJFER LANA kata ml. kadetinje
4 HORVATIČ KATJA kata kadetinje
5 Korenjak Georgiev Rok kata ml. kadeti
6 Korenjak Georgiev Rok kumite ml. kadeti -45 kg
7 Košir Bor kata ml. kadeti
8 NAJŽAR KATJA kata mladinke
9 PETRIČ REBECCA LANA kata deklice
10 Plošinjak Tadej kumite kadeti -70 kg
11 PUČKO KAJA kata mladinke
12 PUČKO NIKA kata mladinke
13 Šifrar Lucija Simona kata ml. kadetinje
14 Šifrar Lucija Simona kumite ml. kadetinje -40 kg
15 Teraž Nika kata najmlajše
16 Teraž Sara kata deklice
23    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite kadeti -70 kg
2 FIJAČKO SARA kumite kadetinje -54 kg
3 HRIBAR GAJA kata malčice
4 HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
5 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti -70 kg
6 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
7 KURAJ JAKOB kata malčki
8 KURAJ MITJA kumite dečki -40 kg
9 KUTIJA ALJA kata kadetinje
10 MAVSAR TAJDA kata malčice
11 MIKŠA LOVRO kata najmlajši
12 POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
13 ŠKRABLIN TARA kata deklice
14 TEPEŠ KAROLINA kumite mladinke +59 kg
15 TEPEŠ OLIVER kumite dečki -35 kg
16 Žumer Jakob kumite ml. kadeti -55 kg
24    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje
2 KRAJNC ULLA kumite mladinke -59 kg
3 Mori Tara kata deklice
4 Štelcer Luka kumite dečki -45 kg
5 VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki -40 kg
25    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KASTELIC ROK kata ml. kadeti
2 KASTELIC ROK kumite ml. kadeti -45 kg
3 KNEDL KAJA kata ml. kadetinje
4 KOVAč VANESA kata kadetinje
5 Krajnc Timotej kata malčki
6 Kristl Leonardo kata najmlajši
7 LESJAK NIKA kata kadetinje
8 STEYER VID kata dečki
9 STEYER VID kumite dečki -45 kg
10 KK Apače 1 kata ekipa ml. kadeti
11 KK Apače 1 kata ekipa kadetinje
26    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 GOSTIĆ STEFAN kumite malčki +30 kg
2 KOVAČEVIČ VIKTORIA kumite malčice +30 kg
3 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite kadeti -70 kg
4 ZIDARIČ EVA MARIA kumite deklice +40 kg
5 Ajdovščina 1 kata ekipa malčki
27    Karate Klub Shotokan Kranj
1 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
2 FAJFAR ALETEJ kumite mladinci -68 kg
3 GAUTAM VASUDEV kumite mladinci +76 kg
4 SARAJLIć MATEJ kumite kadeti -52 kg
28    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 XHOXHAI FATJAN kumite ml. kadeti -40 kg
29    Karate Klub Tiger Velenje
1 JANJIĆ SAŠA kumite kadeti +70 kg
30    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata mladinke
2 ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje
3 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -35 kg
5 GOLOB MATEVŽ kata malčki
6 HVALA ALJAŽ kumite dečki -45 kg
7 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
8 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg
9 JUG ZOJA kata malčice
10 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite deklice -40 kg
11 KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -40 kg
12 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -52 kg
13 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg
14 MRGOLE NIK kata malčki
15 SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg
16 SALKIČ LARA kumite kadetinje -47 kg
17 ŠEHIĆ ALEX kata malčki
18 ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
19 ŠKOFLJANC ZAK kumite kadeti -52 kg
20 ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg
21 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčki
22 KK Trbovlje 1 kata ekipa kadeti
31    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata ml. kadetinje
2 BOROVNIK DOMEN kata mladinci
3 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
4 BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti -45 kg
5 CESAR PIA kata mladinke
6 ČESKO KAJA kata mladinke
7 ĐOGIĆ EMA kata malčice
8 JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje
9 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
10 JOZIČ ELLA kata najmlajše
11 KAUZAR SEBASTJAN kata mladinci
12 KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
13 MUHAREMOVIĆ SEID kumite ml. kadeti +55 kg
14 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata mladinke
15 PAŠIČ ADAM kata najmlajši
16 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
17 VANOVŠEK ENEJ kata ml. kadeti
18 VANOVŠEK ZOJA kata malčice
19 ZAGER HANA kata deklice
20 KK Velenje 1 kata ekipa malčice
21 KK Velenje 1 kata ekipa ml. kadeti
32    Karate Klub Vrhnika
1 ČOVIĆ ALEN kata malčki
2 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -52 kg
3 NAGODE JANEZ kata dečki
4 NAGODE JANEZ kumite dečki +45 kg
5 RODALJEVIĆ LIA kata najmlajše
6 VESEL MARK kata dečki
7 VESEL MARK kumite dečki -45 kg
33    Karate Klub Zmaj
1 BELEHAR PATRICIJA kumite mladinke +59 kg
2 Jokić Renata kata malčice
3 Pirman Gal kata malčki
4 RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
5 Vahtar Lara kata malčice
34    Karate Klub Žalec
1 Bratušek Luka kumite kadeti +70 kg
2 DOLINŠEK SERGEJ kumite ml. kadeti +55 kg
3 Koren Gašper kumite dečki -45 kg
4 Koren Matija kumite malčki +30 kg
5 KVAS TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
6 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -35 kg
7 MEDVED MAKS kumite kadeti -63 kg
8 Mohenski Robi kumite kadeti -52 kg
9 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
10 Prkič Jaka kumite malčki +30 kg
11 SUŠA HANA kata mladinke
12 SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
13 TOMC NACE kumite dečki -40 kg
14 TOMC VITO kumite malčki +30 kg
15 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
16 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
35    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
3 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -50 kg
4 KOROŠEC NEŽA kata deklice
36    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -57 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -45 kg
3 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
4 COSOVICI MAXIM kumite kadeti -57 kg
5 DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
6 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
7 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
37    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
4 JEROT NEŽA kata najmlajše
5 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
6 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -52 kg
7 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
38    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 GRUM LUKAS kata malčki
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
4 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
5 LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite mladinci -76 kg
6 MULEC NIKA kata deklice
7 PETEK BINE kata dečki
8 REIHS JAKA kata malčki
9 ŠAJNOVIČ NEJC kata malčki
10 KK Radgona 1 kata ekipa kadeti
11 KK Radgona 1 kata ekipa mladinci
12 KK Radgona 1 kata ekipa dečki
39    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite malčki -30 kg
2 GRASSELLI JAKA kumite malčki +30 kg
3 GRASSELLI MIHA kumite dečki -35 kg
4 PEZDEVŠEK LIAM kumite dečki -40 kg
5 POLAK NIKA kata deklice
6 POLAK NIKA kumite deklice -40 kg
7 POLAK ŽAN kata kadeti
8 POLAK ŽAN kumite kadeti -57 kg
9 POŽARNIK KNEZ GAL kumite ml. kadeti -55 kg
10 VREČER TAJ kata dečki
11 VREČER TAJ kumite dečki -35 kg
40    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata kadetinje
2 JOVIĆ MARA kumite mladinke +59 kg
3 Kaurin Boris kumite malčki -30 kg
4 KOLšEK KLEMEN kumite dečki +45 kg
5 MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -40 kg
6 Mujić Vedad kumite dečki -35 kg
7 Novak Ema kata najmlajše
8 PERIC PšENIčNIK LIAM kumite ml. kadeti -40 kg
9 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -55 kg
10 RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti -55 kg
11 Šolaja Stefan kumite ml. kadeti -40 kg
12 STOJANOVIć MARKO kumite dečki -40 kg
13 Šuligoj Aljaž kumite dečki -35 kg
14 ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje -50 kg
15 ŽOHAR SARA kumite mladinke -59 kg
16 ŠD Gorica 1 kata ekipa dečki
17 ŠD Gorica 1 kata ekipa ml. kadeti
41    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 HASANAGIĆ NASER kata malčki
2 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
3 PAJAZETOVIĆ LEILA kata kadetinje
4 STANKOVIČ PANGERC VAL kata ml. kadeti
42    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -45 kg
4 Plohl Taja kata najmlajše
5 Rauter Hannah Vela kata malčice
6 Rauter Hannah Vela kumite malčice +30 kg
7 Škoflanc Nick kumite ml. kadeti -50 kg
8 ŽIBRAT GAJA kata kadetinje
43    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice -40 kg
2 Bizjak Lederer Anja kumite kadetinje -54 kg
3 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -40 kg
4 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -47 kg
5 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
7 KONTREC ALJA kata deklice
8 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
9 MAGAJNA MAšA kata kadetinje
10 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
11 MAKITAN Anđela kumite kadetinje +54 kg
12 SMRDEL Livija kata najmlajše
44    Karate Klub Ljubljana
1 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
2 HALILI ADRIAN kumite mladinci -68 kg
3 LAZIć LEON kumite mladinci -76 kg
4 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje -54 kg
5 RADIĆ MANJA kumite deklice -40 kg
6 SETNIČAR NEJC kumite kadeti -52 kg
7 ŠKOFLEK EVA kumite ml. kadetinje -40 kg
8 ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -40 kg
9 ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
10 ZRNIĆ ALEKSANDRA kumite deklice +40 kg
45    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice
2 BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje
3 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
4 Lami Altrin kumite dečki +45 kg
5 Lipuš Smajlović Vito kumite malčki +30 kg
6 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši
7 Vrella Yll kumite malčki -30 kg
8 KK Rudar 1 kata ekipa malčki
46    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite kadetinje -47 kg
2 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
3 Dautović Ines kata malčice
4 IVANOVIĆ ANA kata malčice
5 IVANOVIĆ TIJANA kumite kadetinje -47 kg
6 Koštić Anes kata najmlajši
7 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
8 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
9 LIŠINOVIĆ SARA kumite mladinke +59 kg
10 Mujagić Adnan kata najmlajši
11 OSMANAJ ADRIAN kata kadeti
12 OSMANAJ DORENTINA kata deklice
13 PRELC AJAN kata kadeti
14 PRELC AJAN kumite kadeti +70 kg
15 REBEC GAŠPER kata dečki
16 Savković Ivana kata najmlajše
17 Sh. Postojna 1 kata ekipa dečki
18 Sh. Postojna 1 kata ekipa malčice
47    Karate klub WKSA Duplek
1 Rojs Jana kata deklice
2 Rojs Jana kumite deklice +40 kg
3 Rojs Vita kumite ml. kadetinje -40 kg
4 Žugman Lana kumite mladinke -53 kg
48    Karate klub Sokol
1 CIUHA MARCEL kata malčki
2 ERDELIČ ŽAN kata malčki
3 KK Sokol 1 kata ekipa malčki
49    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA kata mladinke
2 CENTRIH ALEKSANDRA kumite mladinke +59 kg
3 CENTRIH PATRICIJA kata kadetinje
4 CENTRIH PATRICIJA kumite kadetinje +54 kg
5 GANZITTI NIA kata kadetinje
6 GANZITTI NOAH kata dečki
7 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
8 GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg
9 GORENŠEK VID kata dečki
10 GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg
11 HAJRULAI LUAN kata najmlajši
12 HLASTEC KIAN kata dečki
13 HLASTEC MARK kata ml. kadeti
14 KANDUT ZOJA kata deklice
15 KLOBASA ALEKS kata mladinci
16 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
17 LONČARIČ ZOJA kata malčice
18 MILJATOVIČ ALEKSA kata malčki
19 MILJATOVIĆ ANDJELA kata najmlajše
20 NOVAK SARA kata kadetinje
21 OČKO GAL kata malčki
22 OČKO GAL kumite malčki +30 kg
23 OSMANOVIĆ DALAL kata malčice
24 OSMANOVIĆ DALAL kumite malčice +30 kg
25 RIZVANOVIĆ ENEJ kata malčki
26 SLUGA JURE kata kadeti
27 STERNIŠA NEJC kata kadeti
28 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
29 KK Seki 1 kata ekipa dečki
30 KK Seki 1 kata ekipa kadetinje
31 KK Seki 1 kata ekipa malčice
32 KK Seki 1 kata ekipa malčki
33 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadeti
50    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Adrović Ammar kata ml. kadeti
2 Adrović Ammar kumite ml. kadeti -55 kg
3 Batić Malik kumite ml. kadeti +55 kg
4 Batić Naser kumite kadeti -57 kg
5 Jamnik Lucijan kata kadeti
6 Jamnik Lucijan kumite kadeti -57 kg
7 Nedelko Nik kata ml. kadeti
8 Nedelko Nik kumite ml. kadeti -40 kg
9 Pahor Ana kumite kadetinje -54 kg
10 Schulz Žiga kata dečki
11 Smrekar Šušteršič Tim kumite ml. kadeti +55 kg