NazajMednarodni turnir (A)

POSTOJNA OPEN 2018

Sports hall Postojna Secondary school ( Cesta v staro vas 2 , Postojna )



Kraj : Sports hall Postojna Secondary school
Cesta v staro vas 2 , Postojna
Organizator : Karate Klub Postojna
Začetek : 05.05.2018 09:00:00
Rok prijave : 04.05.2018 17:00:00
Kontaktna oseba : MARKO KOVŠCA
karatepostojna@gmail.com
00386 41 931 986
Cena prvega nastopa : 18 €
Cena dodatnega nastopa : 18 €
Cena ekipnega nastopa : 25 €
Cena za mlajše od 14 let : 18 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 11
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 6
3 kata malčice Št. prijavljenih : 18
4 kata malčki Št. prijavljenih : 23
5 kata dečki Št. prijavljenih : 24
6 kata deklice Št. prijavljenih : 25
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 14
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 23
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 9
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 18
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 8
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 8
13 kata člani +18 Št. prijavljenih : 9
14 kata članice +18 Št. prijavljenih : 11
15 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 10
16 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 3
kata najmlajše
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 ceccheto lara GLC FIJLKAM
4 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
6 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 RUDONJIČ MARIJA Karate Klub Postojna
8 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
9 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
10 Španić Laura Karate Klub Cerknica
11 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
kata najmlajši
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
3 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
4 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 Kristl Leonardo Karate Klub Sho-Kan Apače
6 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata malčice
1 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
2 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
3 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
4 Dudaković Ivana Beogradski karate savez
5 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
6 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
7 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
8 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
9 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
10 MERC Maja Karate Klub Šiška
11 Mlakar Nika Karate Klub Kolektor Idrija
12 petozzi giulia GLC FIJLKAM
13 Polak Tia Karate Klub Kranj
14 RUDONJIČ MARIJA Karate Klub Postojna
15 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
16 VANOVŠEK ZOJA Karate klub Velenje
17 Vujić Maša Beogradski karate savez
18 Vukadin Jovana Beogradski karate savez
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 BAZJAKO ANŽE Karate Klub Postojna
3 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
4 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
5 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
7 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
8 Đurđanović Đorđe Beogradski karate savez
9 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
10 FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
11 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
12 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
14 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
15 KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
16 LAPAJNE VORANC Karate Klub Kolektor Idrija
17 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
18 MALEŠEVIČ MIŠO Karate Klub Postojna
19 PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
20 RADONJIČ JOVAN Karate Klub Postojna
21 ŠPANIČ LEON Karate Klub Cerknica
22 Subotič Filip Karate Klub Postojna
23 TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
kata dečki
1 BAJGOT NACE Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 Barbano Alessandro GLC FIJLKAM
3 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
4 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
5 Calabrese Filippo GLC FIJLKAM
6 Candolo William GLC FIJLKAM
7 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
8 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
9 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
10 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
11 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
14 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
15 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
16 MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
17 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
18 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
19 RADONJIČ JOVAN Karate Klub Postojna
20 REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
21 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
22 Subotič Filip Karate Klub Postojna
23 VANOVŠEK ENEJ Karate klub Velenje
24 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata deklice
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
3 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
4 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
5 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
6 Kovačević Nađa Beogradski karate savez
7 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
8 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
9 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
10 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
11 Lončar Iva Beogradski karate savez
12 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
13 PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
14 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
15 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
16 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
17 SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
18 SEVER ŽIVA Karate Klub Olimpija Ljubljana
19 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
20 ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
21 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
22 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
23 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
24 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
25 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata ml. kadeti
1 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3 Calabrese Filippo GLC FIJLKAM
4 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
5 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
7 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
9 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
10 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
12 Šoper Erik KARATE KLUB OMEGA
13 VOLAREVIĆ MILEVOJ JAN KARATE KLUB BUJE
14 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje
1 BOČKOR EMMA BERTA KARATE KLUB BUJE
2 Candolo Alice GLC FIJLKAM
3 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
4 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
5 Dimitrijević Tamara Beogradski karate savez
6 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
7 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
8 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
9 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
10 KALAN GAJA Karate Klub Kranj
11 KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
12 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
13 LOGAR TEA Karate Klub Kolektor Idrija
14 Mijailović Tamara Beogradski karate savez
15 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
16 Nikolić Mina Beogradski karate savez
17 PETAN ELA Karate Klub Brežice
18 POPOVIĆ MIA KARATE KLUB BUJE
19 REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
20 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
21 Stegnjaja Emili Beogradski karate savez
22 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
23 Zanin Miriam GLC FIJLKAM
kata kadeti
1 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2 ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
6 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
7 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Šoper Erik KARATE KLUB OMEGA
9 STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
kata kadetinje
1 Bazan Annalisa GLC FIJLKAM
2 Beton Klara Karate Klub Radvanje
3 BOŽIĆ VANJA KARATE KLUB BUJE
4 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
5 CENTRIH ALEKSANDRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 CENTRIH PATRICIJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
8 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
9 GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
10 gortan jessica GLC FIJLKAM
11 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
12 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
13 LESJAK NIKA Karate Klub Sho-Kan Apače
14 Milenković Ivana Beogradski karate savez
15 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
16 Pozvek Patricia Karate Pinzgau
17 Radović Milica Beogradski karate savez
18 Spasić Sofija Beogradski karate savez
kata mladinci
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
6 Meulli Davide GLC FIJLKAM
7 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Subota Uroš Beogradski karate savez
kata mladinke
1 Blagojević Vanja Beogradski karate savez
2 durisotti veronica GLC FIJLKAM
3 Fagiani Alice ASD Ryuko
4 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 LIN YUE Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
7 Radović Marija Beogradski karate savez
8 Tomaselli Camilla ASD Ryuko
kata člani +18
1 Arsenijević Marko Beogradski karate savez
2 Bazzani Davide a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
3 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 Lena Devid a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
5 Mazzini Ivan a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
6 Petrović Petar Beogradski karate savez
7 RITLOP ROK Karate Klub Radvanje
8 Singh Amit a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
9 Subota Uroš Beogradski karate savez
kata članice +18
1 Blagojević Vanja Beogradski karate savez
2 Fagiani Alice ASD Ryuko
3 Galić Marija Beogradski karate savez
4 Gallini Costanza GLC FIJLKAM
5 LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
6 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 OMERZO NIKA Karate Zveza Slovenije
8 Ongari Francesca ASD Ryuko
9 OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
10 SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
11 Tomaselli Camilla ASD Ryuko
kata veterani + 35 let
1 ČESEN STANKO Karate Klub Postojna
2 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3 FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
4 Horvat Albin Karate klub Pesnica
5 Jurjevic Jadranko Karate klub Mars
6 Mazzini Ivan a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
7 MEKIć HIDAJET Karate Klub Postojna
8 Pozvek Roman Karate Pinzgau
9 Puzjak Željko Karate klub Mars
10 Šenjug Žarko Karate klub Mars
kata veteranke + 35 let
1 KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 OMEJEC IRENA Karate Klub Olimpija Ljubljana
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 OREŠČANIN ZORAN kumite ml. kadeti +50 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
2 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
3 TAMŠE NIKLAS kumite kadeti -52 kg
3    Karate-do Klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata ml. kadeti
2 KK Ptuj 1 kata ekipa ml. kadeti
4    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -50 kg
2 Trajkovski Vasil kumite ml. kadeti -50 kg
5    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -40 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata malčki
3 CICVARIĆ LUKA kata dečki
4 LAKNER MAJA kata deklice
5 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite kadeti -52 kg
6 LAVRIČ SARA kata deklice
7 LUKIĆ IVANA kumite kadetinje +54 kg
8 OMERZO NIKA kata mladinke
9 PETAN ELA kata ml. kadetinje
10 PETAN ELA kumite kadetinje -47 kg
11 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
12 PETKOVIĆ TJAŠA kata deklice
13 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -35 kg
14 SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
15 KK Brežice 1 kata ekipa deklice
6    Karate Klub Cerknica
1 Andjelić Rosana kumite ml. kadetinje -50 kg
2 KRALJ PATRIK kata malčki
3 MIHELIČ MAJ kata dečki
4 MIHELIČ MAJ kumite dečki -35 kg
5 Samida Leo kumite malčki -30 kg
6 Španić Laura kata najmlajše
7 ŠPANIČ LEON kata malčki
8 TRONTELJ TAI kata malčki
9 TURŠIČ ŠPELA kata deklice
10 KK Cerknica 1 kata ekipa malčki
7    Karate Klub Hrastnik
1 GORENC DENIS kumite člani -75 kg
2 GORENC DENIS kumite člani open
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK BENJAMIN kumite mladinci -61 kg
2 BAJUK BENJAMIN kumite člani open
3 BAJUK EVA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
5 BRELIH ŽAN kumite dečki +45 kg
6 CARLI MARUšA SARA kata ml. kadetinje
7 CARLI MARUšA SARA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 CARLI SOFIJA kata deklice
9 CARLI SOFIJA kumite deklice -40 kg
10 FILIPIČ MARK kata malčki
11 FILIPIČ MARK kumite malčki -30 kg
12 HLADNIK TEREZA kumite kadetinje +54 kg
13 HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
14 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
15 LAPAJNE VORANC kata malčki
16 LAPAJNE VORANC kumite malčki +30 kg
17 LOGAR TEA kata ml. kadetinje
18 MLAKAR LUKA kata dečki
19 MLAKAR LUKA kumite dečki -35 kg
20 Mlakar Nika kata malčice
21 Mlakar Nika kumite malčice -30 kg
22 MUHIć AJDIN kumite mladinci -61 kg
23 MUHIć AJDIN kumite člani open
24 MUHIĆ DIN kumite malčki -30 kg
25 OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
26 OBLAK TJAž kumite člani open
27 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
28 SEDEJ ANDRAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
29 SELJAK JULIJA kata deklice
30 SELJAK JULIJA kumite deklice -40 kg
31 ŠTUCIN AJDA kumite ml. kadetinje +50 kg
32 ZAJC PETRA kumite članice -61 kg
9    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite ml. kadetinje +50 kg
10    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 IBRIĆ AMINA kumite kadetinje -47 kg
3 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
4 MOČNIK TIMI kata kadeti
5 SIMONIČ MAšA kata članice +18
6 ZARIČ VID kata ml. kadeti
7 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -45 kg
11    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kumite malčice -30 kg
2 Bele Lea kumite malčice -30 kg
3 BELE LUKA kata dečki
4 Juraja Vinko kata malčki
5 Juraja Vinko kata najmlajši
6 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
7 Lotrič Filip kata malčki
8 Zbil Grega kata dečki
12    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kata dečki
2 Cekov Vanna kata malčice
3 ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
4 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite mladinci +76 kg
5 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
6 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -45 kg
7 DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje
8 DROBNJAK MARINA kumite ml. kadetinje +50 kg
9 ERŽEN ŽIGA kata dečki
10 ERŽEN ŽIGA kumite dečki -40 kg
11 Eterovič Maša kata kadetinje
12 Eterovič Maša kumite kadetinje +54 kg
13 GAČIČ ALEKSANDER kata malčki
14 GODNIČ ANJA kumite članice -61 kg
15 GODNIČ ANJA kumite članice - 55 kg
16 KALAN GAJA kata ml. kadetinje
17 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite kadeti -70 kg
18 KESIČ ŽIGA kumite člani open
19 LEBEN TINKARA kata deklice
20 LEBEN TINKARA kumite deklice -35 kg
21 NADIŽAR LANA TISA kata ml. kadetinje
22 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
23 PLEVNIK GAL kumite kadeti -52 kg
24 Polak Tia kata malčice
25 REBOLJ LUKA kumite mladinci +76 kg
26 REBOLJ LUKA kumite člani open
27 REPIČ JERCA kata ml. kadetinje
28 REPIČ JERCA kumite ml. kadetinje -45 kg
29 REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
30 VILFAN MATEJ kumite kadeti -57 kg
31 VILFAN MATEJ kumite mladinci -61 kg
32 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadetinje
33 KK Kranj 2 kata ekipa ml. kadetinje
34 KK Kranj 1 kumite ekipa kadeti open
35 KK Kranj 1 kumite ekipa mladinci open
13    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BAJGOT NACE kata dečki
2 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
3 BREZOČNIK JAN kumite člani open
4 BRITOVŠEK MARCEL kata člani +18
5 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
6 KRAJNC MIHA kata ml. kadeti
7 KRAJNC MIHA kumite ml. kadeti +50 kg
8 PISNIK MAJA kata najmlajše
14    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -57 kg
2 BARL MAJ kumite ml. kadeti +50 kg
3 LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki
4 LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -40 kg
5 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -40 kg
15    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
3 BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
4 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 DERČA ALEKSEJ kumite dečki +45 kg
6 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kata dečki
7 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki -45 kg
8 Kramberger Zala kumite malčice -30 kg
9 PODPEČAN LAN kumite kadeti -63 kg
10 PODPEČAN LAN kumite mladinci -61 kg
11 Riosa Novak Tilen kumite kadeti -52 kg
12 ŠENICA NIKA kumite mladinke +59 kg
13 ŠUSTER ALJAŽ kumite ml. kadeti -45 kg
14 ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
16    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata deklice
2 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
3 AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši
4 ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg
5 ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg
6 ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
7 ARSENIČ SARA kumite kadetinje -47 kg
8 BAZJAKO ANŽE kata malčki
9 BOJC JAKOB kata malčki
10 BOJC JAKOB kata dečki
11 ČESEN BORIS kata malčki
12 ČESEN BORIS kata najmlajši
13 ČESEN STANKO kata veterani + 35 let
14 ČESEN STANKO kumite veterani +35 let open
15 ČESEN VESNA kata malčice
16 ČESEN VESNA kata deklice
17 DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
18 DIZDAREVIČ DAVID kata najmlajši
19 GRIL BLAž kumite kadeti -70 kg
20 GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
21 HABJAN NUšA kumite kadetinje -54 kg
22 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
23 JOšT ZALA kata deklice
24 JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
25 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -45 kg
26 MALEŠEVIČ MIŠO kata malčki
27 MEKIć HIDAJET kata veterani + 35 let
28 MEKIć HIDAJET kumite veterani +35 let open
29 PRAPROTNIK NECA kata deklice
30 RADONJIČ JOVAN kata malčki
31 RADONJIČ JOVAN kata dečki
32 RIZMANOVSKI ENEJ kumite kadeti -63 kg
33 RIZMANOVSKI ENEJ kumite mladinci -68 kg
34 RUDONJIČ MARIJA kata najmlajše
35 RUDONJIČ MARIJA kata malčice
36 STEFANOVSKI ANDRAž kumite člani -75 kg
37 STEFANOVSKI ANDRAž kumite mladinci -76 kg
38 Subotič Filip kata malčki
39 Subotič Filip kata dečki
40 KK Postojna 1 kata ekipa dečki
41 KK Postojna 1 kata ekipa deklice
42 KK Postojna 1 kata ekipa malčki
43 KK Postojna 2 kata ekipa malčki
44 KK Postojna 1 kata ekipa najmlajši
45 KK Postojna 1 kumite ekipa kadeti open
17    Karate Klub Radvanje
1 Beton Klara kata kadetinje
2 BURLAK ANDRAŽ kata ml. kadeti
3 BURLAK ANDRAŽ kata kadeti
4 BURLAK TIMOTEJ kumite člani -75 kg
5 FAJFER LANA kata ml. kadetinje
6 Gaal Jaka kumite mladinci +76 kg
7 HORVATIČ KATJA kata kadetinje
8 PETRIČ REBECCA LANA kata deklice
9 RITLOP ROK kata člani +18
10 RUTAR DENIS kumite kadeti -70 kg
11 Šifrar Lucija Simona kata deklice
12 Teraž Nika kata najmlajše
13 Teraž Sara kata deklice
18    Karate Klub Rogaška Slatina
1 FIJAČKO SARA kumite kadetinje -54 kg
2 FIJAČKO SARA kumite mladinke -53 kg
3 HRIBAR GAJA kata malčice
4 HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
5 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti -70 kg
6 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti +50 kg
7 KUTIJA ALJA kata ml. kadetinje
8 KUTIJA ALJA kata kadetinje
9 MAVSAR TAJDA kata malčice
10 POTISK LAURA kumite mladinke +59 kg
11 ŠKRABLIN TARA kata deklice
12 ŽUMER JAKOB kumite dečki +45 kg
13 ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +50 kg
19    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 FLIS ANDREJ kata veterani + 35 let
2 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa člani
3 Shito-ryu Ce 2 kata ekipa člani
20    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KASTELIC ROK kata ml. kadeti
2 KASTELIC ROK kumite ml. kadeti -45 kg
3 KNEDL KAJA kata ml. kadetinje
4 KNEDL KLEMEN kata mladinci
5 Kristl Leonardo kata najmlajši
6 LESJAK NIKA kata kadetinje
7 LESJAK NIKA kumite kadetinje -54 kg
8 Serec Eva kata najmlajše
9 SEREC IZABELA kata ml. kadetinje
10 STEYER VID kata dečki
11 KK Apače 1 kata ekipa kadetinje
21    Karate Klub Shotokan Kranj
1 ČIMžAR ALEKS kata kadeti
2 ČIMžAR ALEKS kumite ml. kadeti +50 kg
3 MULALIĆ ERNAD kata dečki
4 MULALIĆ ERNAD kumite dečki -35 kg
22    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
23    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata malčice
2 MERC Maja kumite malčice +30 kg
3 SEVER PETER kumite člani open
4 SMREKAR Matic kumite člani -75 kg
24    Karate Klub Tiger Velenje
1 LAČEVIĆ IVONA kata članice +18
25    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata kadetinje
2 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 ISAKOVIĆ ALEN kumite kadeti -70 kg
4 ISAKOVIĆ KENAN kumite ml. kadeti -45 kg
5 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -57 kg
6 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg
7 MUJKANOVIĆ AJDIN kumite člani open
8 SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg
9 SALKIČ LARA kumite ml. kadetinje -50 kg
26    Karate klub Velenje
1 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
2 BOROVNIK NIK kumite dečki +45 kg
3 GOJKOVIĆ DAVID kumite člani - 84 kg
4 JAKOB KUKOVIČ TIA kata ml. kadetinje
5 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
6 JOZIČ ELLA kata najmlajše
7 KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
8 KENDA NATALIJA kata veteranke + 35 let
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata dečki
10 PAŠIČ ADAM kata najmlajši
11 PAŠIĆ ISAK kata dečki
12 VANOVŠEK ENEJ kata dečki
13 VANOVŠEK ZOJA kata malčice
14 ZAGER HANA kata deklice
15 KK Velenje 1 kata ekipa malčice
27    Karate Klub Zmaj
1 BELEHAR PATRICIJA kumite mladinke +59 kg
2 RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
3 Vahtar Lara kata malčice
28    Karate Klub Žalec
1 HOčEVAR IRIS kumite članice -61 kg
2 HOčEVAR IRIS kumite mladinke +59 kg
3 Kokotec Martin kumite člani -75 kg
4 KOLšEK MAJ kumite kadeti -52 kg
5 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
29    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -57 kg
2 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
3 COSOVICI MAXIM kumite kadeti -57 kg
4 DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
5 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
6 MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje -50 kg
8 STANKO SARA kumite članice -61 kg
30    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 HMELAK TIBOR kumite malčki -30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -35 kg
5 JELENKO BENJAMIN kumite malčki +30 kg
6 JEROT NEŽA kata najmlajše
7 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
8 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -52 kg
9 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
31    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
3 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
4 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
5 MUHIČ NATALIJA kata članice +18
6 MUHIČ NATALIJA kata veteranke + 35 let
32    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata kadetinje
2 KOLšEK KLEMEN kumite dečki +45 kg
3 PERIC PšENIčNIK LIAM kumite dečki -35 kg
4 PETERNEL ŽAN kumite kadeti -57 kg
5 RADIĆ LUKA kumite kadeti -52 kg
6 RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
7 Šuligoj Aljaž kumite malčki -30 kg
8 ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje -45 kg
33    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 HASANAGIĆ NASER kata malčki
2 LIN YUE kata mladinke
3 OMEJEC IRENA kata veteranke + 35 let
4 SEVER ŽIVA kata deklice
34    Karate Klub Ljubljana
1 JERIHA KATJA kumite članice -61 kg
2 KURBEGOVIĆ AJLA kumite članice - 55 kg
3 KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -35 kg
4 ŽIBRET ZALA MARIA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
35    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata najmlajše
2 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
3 MULABDIĆ MIRNES kumite člani open
4 Pratnemer Hana kata deklice
5 Vrella Yll kumite malčki -30 kg
6 KK Rudar 1 kata ekipa ml. kadetinje
7 KK Rudar 1 kata ekipa dečki
36    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Dautović Ines kata malčice
3 IVANOVIĆ ANA kata malčice
4 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
5 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
6 LIŠINOVIĆ SARA kumite kadetinje +54 kg
7 OSMANAJ ADELINA kata članice +18
8 OSMANAJ ADRIAN kata kadeti
9 OSMANAJ DORENTINA kata deklice
10 REBEC GAŠPER kata dečki
11 Savković Ivana kata najmlajše
12 STOJANOVIĆ GLORIA kata deklice
13 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice
14 Sh. Postojna 1 kata ekipa malčice
37    GLC FIJLKAM
1 Barbano Alessandro kata dečki
2 Barbano Alessandro kumite dečki -40 kg
3 Bazan Annalisa kata kadetinje
4 Calabrese Filippo kata ml. kadeti
5 Calabrese Filippo kata dečki
6 Candolo Alice kata ml. kadetinje
7 Candolo Alice kumite ml. kadetinje -45 kg
8 Candolo William kata dečki
9 ceccheto lara kata najmlajše
10 chiandussi lorenzo kumite člani -75 kg
11 durisotti veronica kata mladinke
12 Gallini Costanza kata članice +18
13 Ginexsi Morgana kumite kadetinje -47 kg
14 gortan jessica kata kadetinje
15 Meulli Davide kata mladinci
16 PAVAN SEBASTIANO kata malčki
17 petozzi giulia kata malčice
18 Zanin Miriam kata ml. kadetinje
19 Zanin Miriam kumite ml. kadetinje -50 kg
38    Karate Pinzgau
1 Pozvek Patricia kata kadetinje
2 Pozvek Patricia kumite kadetinje +54 kg
3 Pozvek Roman kata veterani + 35 let
39    Karate klub Pesnica
1 Horvat Albin kata veterani + 35 let
40    KARATE KLUB OMEGA
1 Šoper Erik kata ml. kadeti
2 Šoper Erik kata kadeti
41    Karate klub Mars
1 Jurjevic Jadranko kata veterani + 35 let
2 Puzjak Željko kata veterani + 35 let
3 Šenjug Žarko kata veterani + 35 let
4 KK MARS 1 kata ekipa člani
42    KARATE KLUB BUJE
1 BOČKOR EMMA BERTA kata ml. kadetinje
2 BOŽIĆ VANJA kata kadetinje
3 POPOVIĆ MIA kata ml. kadetinje
4 VOLAREVIĆ MILEVOJ JAN kata ml. kadeti
5 KARATE BUJE 1 kata ekipa kadetinje
43    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata najmlajše
2 CIUHA MARCEL kata malčki
3 ERDELIČ ŽAN kata malčki
4 KK Sokol 1 kata ekipa malčki
5 KK Sokol 2 kata ekipa malčki
44    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA kata kadetinje
2 CENTRIH ALEKSANDRA kumite kadetinje +54 kg
3 CENTRIH PATRICIJA kata kadetinje
4 GANZITTI NIA kata mladinke
5 GORENŠEK TILEN kata dečki
6 GORENŠEK TILEN kumite dečki +45 kg
7 GORENŠEK VID kata malčki
8 GORENŠEK VID kumite malčki +30 kg
9 HLASTEC KIAN kata dečki
10 HLASTEC MARK kata ml. kadeti
11 KLOBASA ALEKS kata mladinci
12 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
13 SLUGA JURE kata ml. kadeti
14 SLUGA JURE kata kadeti
15 SLUGA JURE kumite ml. kadeti -40 kg
16 STERNIŠA NEJC kata mladinci
17 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
18 TOMAŽIČ EVA kata deklice
45    KK OPATIJA
1 BAŽDARIĆ ANTON kumite kadeti +70 kg
2 BAŽDARIĆ ANTON kumite mladinci +76 kg
3 GROZDIĆ ENA kumite kadetinje -54 kg
4 KNEŽEVIĆ KATJA kumite kadetinje -54 kg
46    Beogradski karate savez
1 Arsenijević Marko kata člani +18
2 Bjedov Konstantin kumite ml. kadeti -45 kg
3 Blagojević Vanja kata mladinke
4 Blagojević Vanja kata članice +18
5 Dimitrijević Tamara kata ml. kadetinje
6 Dragović Paola kumite deklice -40 kg
7 Dudaković Ivana kata malčice
8 Durmiš Dina kumite članice -61 kg
9 Durmiš Dina kumite članice - 55 kg
10 Đurđanović Đorđe kata malčki
11 Đurđanović Luka kumite ml. kadeti +50 kg
12 Galić Marija kata članice +18
13 Grčić Tamara kumite kadetinje -47 kg
14 Kovačević Nađa kata deklice
15 Lončar Iva kata deklice
16 Mijailović Tamara kata ml. kadetinje
17 Milenković Ivana kata kadetinje
18 Milunović Stefan kumite dečki -40 kg
19 Nikolić Mina kata ml. kadetinje
20 Opačić Marko kumite kadeti -70 kg
21 Petričić Marko kumite kadeti +70 kg
22 Petrović Petar kata člani +18
23 Radović Marija kata mladinke
24 Radović Milica kata kadetinje
25 Spasić Sofija kata kadetinje
26 Stegnjaja Emili kata ml. kadetinje
27 Straživuk Anja kumite kadetinje -54 kg
28 Subota Uroš kata člani +18
29 Subota Uroš kata mladinci
30 Vujić Maša kata malčice
31 Vukadin Jovana kata malčice
47    BUDOKAN ITALIA
1 ABENANTE LAURA kumite deklice -35 kg
2 CERTINI GIANLUCA kumite dečki -40 kg
3 DINI ANNA kumite deklice -40 kg
4 MANGIONE TOMMASO kumite dečki -35 kg
48    KK TAD - RIJEKA
1 Mameledžija Tia kumite kadetinje -54 kg
2 Mameledžija Tia kumite mladinke -53 kg
49    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Erkić Kristijan kumite ml. kadeti +50 kg
2 Kramberger Lovro kumite kadeti +70 kg
3 Nedelko Nik kata ml. kadeti
4 Nedelko Nik kumite ml. kadeti -40 kg
5 Završnik Nik kumite kadeti +70 kg
50    a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
1 Bazzani Davide kata člani +18
2 Lena Devid kata člani +18
3 Mazzini Ivan kata člani +18
4 Mazzini Ivan kata veterani + 35 let
5 Singh Amit kata člani +18
6 Sabbioneta 1 kata ekipa člani
51    ASD Ryuko
1 Fagiani Alice kata mladinke
2 Fagiani Alice kata članice +18
3 Ongari Francesca kata članice +18
4 Tomaselli Camilla kata mladinke
5 Tomaselli Camilla kata članice +18
6 ASD Ryuko 1 kata ekipa članice
52    Karate klub 10. DAN
1 ČAČKO MIA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 ČAČKO MIA kumite kadetinje -54 kg
3 Goljak Leon kumite kadeti +70 kg
4 HOXHAJ ELENA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 HOXHAJ ELENA kumite kadetinje -54 kg
53    MIXED FIGHT SPORTS FEDERATIONS OF TURKEY
54    Karate Zveza Slovenije
1 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -61 kg
2 OMERZO NIKA kata članice +18
3 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
4 BREZOČNIK JAN kumite člani - 84 kg
5 ŽERJAV NUŠA kumite kadetinje +54 kg
6 BURLAK TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
7 ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg
8 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje -54 kg
9 MULABDIĆ MIRNES kumite člani -75 kg
10 GANZITTI NIA kata kadetinje
11 STERNIŠA NEJC kata kadeti