NazajMednarodni turnir (C)

13. POKAL OBČINE OPLOTNICA

Športna dvorana Milenij ( Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19 )



Kraj : Športna dvorana Milenij
Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19
Organizator : Shotokan Karate Klub Oplotnica
Začetek : 19.05.2018 09:30:00
Rok prijave : 16.05.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Boštjan Hmelak
bostjan.hmelak@gmail.com
041 725 485
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 0 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 5
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 7
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 4
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 12
5 kata malčice Št. prijavljenih : 8
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 8
7 kata malčki Št. prijavljenih : 12
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 19
9 kata dečki Št. prijavljenih : 8
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 13
11 kata deklice Št. prijavljenih : 6
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 7
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 5
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 5
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 4
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 8
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 4
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 8
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 1
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 3
kata najmlajše
1 Čerić Ivana Klub borilnih veščin Sevnica
2 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
4 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 RUDONJIČ MARIJA Karate Klub Postojna
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 Čerić Ivana Klub borilnih veščin Sevnica
3 IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
7 VODOVNIK LARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata najmlajši
1 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2 HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
4 MILJATOVIČ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Hodžić Adyan Karate Klub Rudar Velenje
2 HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
3 JELEN GAL Karate klub Velenje
4 JEROT MIHA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
6 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
7 PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
8 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
9 ŠTRAKL GAL Karate Klub Trbovlje
10 ŠUČUR TIBOR Društvo Za Karate Celje
11 TEPEŽ MATIJA Društvo Za Karate Celje
12 ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
kata malčice
1 BABIČ ANA Karate društvo Loče
2 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 IKIĆ SARA Karate Klub Shotokan Velenje
5 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
6 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
8 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata malčice (8-6 kyu)
1 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
2 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 JELEN HANA Karate klub Velenje
4 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
6 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
7 OMEROVIČ MAJRA Karate Klub Polzela
8 Raurter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata malčki
1 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
2 Bornšek Nejc Karate društvo Loče
3 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
4 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6 KOVAČIČ AŽBE Klub borilnih veščin Sevnica
7 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
10 RADONJIČ JOVAN Karate Klub Postojna
11 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Bajrić Leo Karate klub WKSA Tepanje
2 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
3 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
4 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
5 HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
7 JAVERNIK JAKOB Shotokan Karate Klub Oplotnica
8 KOVAČIČ AŽBE Klub borilnih veščin Sevnica
9 Lipuš Smajlović Vito Karate Klub Rudar Velenje
10 MILJATOVIČ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
12 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
14 PETEK JAKA Društvo Za Karate Celje
15 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
17 Skol Anej Karate klub WKSA Tepanje
18 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
19 Vrella Yll Karate Klub Rudar Velenje
kata dečki
1 BAJGOT NACE Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 ČESEN STAŠ Karate Klub Postojna
3 ČMAK NEJC Karate Klub Shotokan Velenje
4 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
6 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
7 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata dečki (8-4 kyu)
1 BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
2 ČMAK NEJC Karate Klub Shotokan Velenje
3 ČUFUROVIČ ALEX Karate Klub Trbovlje
4 Ferlic Vid Karate Klub Tiger Velenje
5 GARCIA SEBASTIAN Karate Klub Polzela
6 Govek Gal Karate Klub Tiger Velenje
7 Lami Altrin Karate Klub Rudar Velenje
8 LEVER MIHAEL Karate Klub Polzela
9 OSTANEK JURE Karate Klub Trbovlje
10 Paskvale Matic Klub borilnih veščin Sevnica
11 Rožič Timotej Karate klub WKSA Tepanje
12 SKALE DEJAN Karate Klub Rogaška Slatina
13 Sofić Armin Karate Klub Rudar Velenje
kata deklice
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
2 KREGAR GABRIJELA KARATE KLUB ŠTORE
3 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
4 Pratnemer Hana Karate Klub Rudar Velenje
5 ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
6 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (8-4 kyu)
1 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
2 Mehić Fatima Društvo Za Karate Celje
3 POLANEC KARIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
7 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
3 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
5 ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 BARL MAJ Karate Klub Petrovče
2 LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
3 Pajtler Erik Karate klub WKSA Kungota
4 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml. kadetinje
1 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
2 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 JEVŠENAK LARISA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
3 OBLONŠEK GAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
5 RAMŠAK NEŽA Karate Klub Rogaška Slatina
6 SKALE LEJA Karate Klub Rogaška Slatina
7 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Verdnik Nika Karate klub WKSA Kungota
kata kadeti
1 MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
4 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 CENTRIH ALEKSANDRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 CENTRIH PATRICIJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
4 KOROŠEC MAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 PUČNIK NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
8 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata mladinci
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata mladinke
1 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1    Društvo Za Karate Celje
1 GOLEŽ PETER kumite malčki -30 kg
2 KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
3 LORBER MAJ kumite dečki -40 kg
4 MALGAJ MARCEL kumite mladinci -76 kg
5 MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
6 Mehić Fatima kata deklice (8-4 kyu)
7 OŠTIR RAVNJAK TIAN kata malčki (8- 6 kyu)
8 PETEK JAKA kata malčki (8- 6 kyu)
9 Rakovnik Nastja kumite mladinke -59 kg
10 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
11 SKALICKY GAL kata ml. kadeti
12 SKALICKY GAL kata kadeti
13 SKALICKY GAL kumite ml. kadeti -40 kg
14 SKALICKY NERA kumite malčice -30 kg
15 ŠMARČAN SIMON kumite kadeti -57 kg
16 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
17 STRAJNIČ BLAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
18 ŠUČUR TIBOR kata najmlajši (8-6 kyu)
19 TEPEŽ MATIJA kata najmlajši (8-6 kyu)
2    Karate-do Klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata ml. kadeti
3    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kata malčice
2 BABIČ ANA kumite malčice +30 kg
3 Bornšek Nejc kata malčki
4 LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
5 MLAKAR JAN kumite kadeti +70 kg
6 MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
7 MLAKAR NEJC kumite dečki -40 kg
8 MLAKAR NIKA kumite deklice -40 kg
9 PODKRIŽNIK LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
4    Karate Klub Branik Maribor
1 Simončič Gašper kumite malčki -30 kg
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -50 kg
3 Trajkovski Vasil kumite ml. kadeti -50 kg
5    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite kadetinje -54 kg
2 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +47 kg
3 IBRIĆ AMINA kumite kadetinje -54 kg
4 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
5 MOČNIK TIMI kata kadeti
6    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Herman Benjamin kumite malčki +30 kg
2 Juraja Vinko kata malčki
3 Juraja Vinko kata najmlajši
4 Kunst Tai kumite malčki +30 kg
5 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
6 LESNIKA ŽAN LUKA kumite mladinci +76 kg
7 PRAH TILEN kata malčki
8 Sodin Lara kumite deklice -40 kg
9 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
7    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BAJGOT NACE kata dečki
2 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
3 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
4 NAMESTNIK TADEJA kata mladinke
5 NAMESTNIK TADEJA kata kadetinje
8    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -57 kg
2 BARL MAJ kumite ml. kadeti +50 kg
3 BARL MAJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 LIPOVŠEK ALEN kumite kadeti +70 kg
5 LIPOVŠEK ALEN kumite mladinci +76 kg
6 LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki
7 LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -40 kg
8 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -40 kg
9 LIPOVŠEK AMADEJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9    Karate Klub Polzela
1 GARCIA SEBASTIAN kata dečki (8-4 kyu)
2 Kramberger Zala kumite malčice -30 kg
3 LEVER MIHAEL kata dečki (8-4 kyu)
4 LIPOVEC GARCIA SEBASTIJAN kumite dečki -35 kg
5 MAŠIĆ NEJLA kata malčice (8-6 kyu)
6 Mlačnik Ažbe kumite malčki -30 kg
7 OMEROVIČ MAJRA kata malčice (8-6 kyu)
8 Riosa Novak Tilen kumite kadeti -57 kg
9 ŠUSTER ALJAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
10 TRBOVŠEK ŽIGA kumite dečki -35 kg
10    Karate Klub Postojna
1 ČESEN BORIS kata najmlajši
2 ČESEN STAŠ kata dečki
3 ČESEN VESNA kata malčice
4 MOZETIČ-KERIN JAN kumite dečki +40 kg
5 PRAPROTNIK NECA kata deklice
6 RADONJIČ JOVAN kata malčki
7 RUDONJIČ MARIJA kata najmlajše
11    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite ml. kadetinje +47 kg
3 KAJDIČ LAN kumite ml. kadeti +50 kg
4 LIPIČ MAJ kumite dečki -35 kg
5 LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -50 kg
12    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite ml. kadeti +50 kg
2 FIJAČKO SARA kumite kadetinje -54 kg
3 FIJAČKO SARA kumite mladinke -59 kg
4 KRUMPAK TINKARA kumite deklice -40 kg
5 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti +50 kg
6 KUTIJA ALJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 PAŠ GLORIJA kata ml. kadetinje
8 PAŠ GLORIJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 RAMŠAK NEŽA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
10 SKALE DEJAN kata dečki (8-4 kyu)
11 SKALE LEJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
12 ŠKRABLIN TARA kata deklice
13 TEPEŠ OLIVER kumite dečki -35 kg
14 ŽUMER JAKOB kumite dečki +40 kg
15 ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +50 kg
13    Karate Klub Shotokan Kranj
1 MULALIĆ ERNAD kata dečki
2 MULALIĆ ERNAD kumite dečki -35 kg
14    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 ČMAK NEJC kata dečki
3 ČMAK NEJC kata dečki (8-4 kyu)
4 IKIĆ SARA kata malčice
15    Karate Klub Tiger Velenje
1 BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki (8- 6 kyu)
2 Ferlic Vid kata dečki (8-4 kyu)
3 Govek Gal kata dečki (8-4 kyu)
4 Sarajlić Adelisa kata najmlajše (8-6 kyu)
5 Sarajlić Eldin kata malčki (8- 6 kyu)
6 Zahirović Inaya kata malčice
7 Zahirović Inaya kata deklice (8-4 kyu)
16    Karate Klub Trbovlje
1 BIZJAK KLEMEN kata malčki
2 BIZJAK KLEMEN kata malčki (8- 6 kyu)
3 ČUFUROVIČ ALEX kata dečki (8-4 kyu)
4 GOLOB MATEVŽ kata malčki
5 GOLOB MATEVŽ kata malčki (8- 6 kyu)
6 HARALOVIČ DANIEL kata malčki (8- 6 kyu)
7 HARALOVIČ DANIEL kumite malčki +30 kg
8 HRUŠOVAR ANEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
9 JUG ZOJA kata malčice
10 JUG ZOJA kata malčice (8-6 kyu)
11 KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje +47 kg
12 MRGOLE NIK kumite malčki -30 kg
13 MRGOLE NIK kata malčki (8- 6 kyu)
14 OSTANEK JURE kumite dečki -35 kg
15 OSTANEK JURE kata dečki (8-4 kyu)
16 OVNIČ TIAN kata najmlajši (8-6 kyu)
17 ŠTRAKL GAL kata najmlajši (8-6 kyu)
18 TROŠT ČEBELA MATIJA kumite kadeti -70 kg
19 VOZEL LAN kata malčki
20 VOZEL LAN kata malčki (8- 6 kyu)
21 ZORKO LARS kata najmlajši (8-6 kyu)
17    Karate klub Velenje
1 ĐOGIĆ EMA kata malčice
2 ĐOGIĆ EMA kata malčice (8-6 kyu)
3 JELEN GAL kata najmlajši (8-6 kyu)
4 JELEN HANA kata malčice (8-6 kyu)
5 JOZIČ ELLA kata najmlajše
6 MUHAREMOVIĆ SEID kumite dečki +40 kg
7 PAŠIČ ADAM kata najmlajši (8-6 kyu)
8 PAŠIĆ ISAK kata dečki
9 PEČNIK JAŠA TY kata najmlajši (8-6 kyu)
18    Karate Klub Žalec
1 Bratušek Luka kumite kadeti +70 kg
2 Bratušek Luka kumite mladinci -76 kg
3 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -40 kg
4 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
5 MEDVED MAKS kumite kadeti +70 kg
6 Mohenski Robi kumite ml. kadeti -50 kg
7 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
8 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
9 PLASKAN JURIJ kumite mladinci +76 kg
10 TOMC NACE kumite dečki -40 kg
11 TOMC VITO kumite malčki +30 kg
12 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje -54 kg
13 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke -59 kg
19    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 BARJAKTAROVIĆ BOJAN kumite mladinci +76 kg
2 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
3 HMELAK JAŠA kumite ml. kadeti -50 kg
4 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
5 HMELAK TIBOR kumite malčki -30 kg
6 IVANČIČ KIARA kata najmlajše (8-6 kyu)
7 JAVERNIK JAKOB kata malčki (8- 6 kyu)
8 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
9 JELENKO BENJAMIN kumite malčki +30 kg
10 JELENKO NINA kata najmlajše (8-6 kyu)
11 JEROT MIHA kata najmlajši (8-6 kyu)
12 JEROT NEŽA kata najmlajše
13 JEROT NEŽA kata malčice (8-6 kyu)
14 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
15 JEVŠENAK LARISA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
16 KOROŠEC MAJA kata kadetinje
17 KRANJC LEA kumite mladinke -59 kg
18 LIPUŠ LUKA kumite malčki -30 kg
19 OBLONŠEK GAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20 OŠLAK ANA kumite kadetinje -54 kg
21 POLANEC KARIN kata deklice (8-4 kyu)
22 POLANEC MIRIAM kata deklice (8-4 kyu)
23 PUČNIK NEŽA kata kadetinje
24 SAMASTUR EMA kata deklice (8-4 kyu)
25 STEGNE ADRIJAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
26 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
27 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -76 kg
28 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
29 VODOVNIK LARA kata najmlajše (8-6 kyu)
20    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice (8-6 kyu)
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kata ml. kadetinje
4 JANŽEKOVIČ Tija kumite deklice -40 kg
5 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje +47 kg
6 Plohl Taja kata najmlajše (8-6 kyu)
7 Raurter Hannah Vela kata malčice (8-6 kyu)
8 Raurter Hannah Vela kumite malčice +30 kg
9 Škoflanc Nick kumite ml. kadeti -50 kg
10 ŽIBRAT GAJA kata mladinke
11 ŽIBRAT GAJA kata kadetinje
21    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata najmlajše (8-6 kyu)
2 BOŠNJIĆ ELENA kata deklice (8-4 kyu)
3 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
4 HLIŠČ LANA kata kadetinje
5 Hodžić Adyan kata najmlajši (8-6 kyu)
6 Lami Altrin kata dečki (8-4 kyu)
7 Lipuš Smajlović Vito kata malčki (8- 6 kyu)
8 Lipuš Smajlović Vito kumite malčki +30 kg
9 Pratnemer Hana kata deklice
10 Sofić Armin kata dečki (8-4 kyu)
11 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši (8-6 kyu)
12 Vrella Yll kumite malčki -30 kg
13 Vrella Yll kata malčki (8- 6 kyu)
22    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti -70 kg
2 BOŽIČ TADEJ kumite dečki -40 kg
3 BOŽIČ TADEJ kata dečki (8-4 kyu)
4 Čerić Ivana kata najmlajše
5 Čerić Ivana kata najmlajše (8-6 kyu)
6 Janežič Nejc kumite ml. kadeti +50 kg
7 KOVAČIČ AŽBE kata malčki
8 KOVAČIČ AŽBE kumite malčki -30 kg
9 KOVAČIČ AŽBE kata malčki (8- 6 kyu)
10 Paskvale Matic kata dečki (8-4 kyu)
11 ZABASU NEJC kata ml. kadeti
12 ZABASU NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
13 ZABASU NEJC kata ml. kadeti (8-3 kyu)
23    Karate klub WKSA Kungota
1 Pajtler Erik kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Verdnik Nika kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
24    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA kata kadetinje
2 CENTRIH ALEKSANDRA kumite kadetinje -54 kg
3 CENTRIH PATRICIJA kumite kadetinje -54 kg
4 CENTRIH PATRICIJA kata kadetinje
5 GORENŠEK VID kata malčki
6 GORENŠEK VID kata dečki
7 GORENŠEK VID kumite dečki +40 kg
8 HAJRULAI LUAN kata malčki (8- 6 kyu)
9 HAJRULAI LUAN kata najmlajši
10 MILJANOVIČ MARKO kata kadeti
11 MILJATOVIČ ALEKSA kata malčki (8- 6 kyu)
12 MILJATOVIČ ALEKSA kata najmlajši
13 MILJATOVIĆ ANDJELA kata najmlajše
14 MILJATOVIĆ ANDJELA kata malčice
15 NOVAK SARA kata mladinke
16 NOVAK SARA kata kadetinje
17 OČKO GAL kata malčki
18 OČKO GAL kata dečki
19 OČKO GAL kumite malčki +30 kg
20 OSMANOVIĆ EMAR kata malčki
21 OSMANOVIĆ EMAR kata malčki (8- 6 kyu)
22 RIZVANOVIĆ ENEA kata deklice (8-4 kyu)
23 RIZVANOVIĆ ENEJ kata malčki
24 RIZVANOVIĆ ENEJ kata malčki (8- 6 kyu)
25 SLUGA JURE kata ml. kadeti
26 SLUGA JURE kata kadeti
27 SLUGA JURE kumite ml. kadeti -40 kg
28 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
29 TOMAŽIČ EVA kata deklice
30 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
25    Karate klub WKSA Tepanje
1 Bajrić Leo kata malčki (8- 6 kyu)
2 Rožič Timotej kumite dečki -40 kg
3 Rožič Timotej kata dečki (8-4 kyu)
4 Skol Anej kumite malčki -30 kg
5 Skol Anej kata malčki (8- 6 kyu)
26    KARATE KLUB ŠTORE
1 KREGAR GABRIJELA kata deklice