3. Pokalna tekma KZS

VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA BALON ( Bazoviška ulica 4 , 5000 Nova Gorica )



Lokacija : VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA BALON
Bazoviška ulica 4 , 5000 Nova Gorica
Organizator : Športno Društvo Gorica Nova Gorica
Početak : 12.10.2019 10:00:00
Rok prijave : 09.10.2019 24:00:00
Kontaktna osoba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cijena prvog nastupa : 20 €
Cijena dodatnog nastupa : 20 €
Cijena ekipnog nastupa : 30 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 20 €


1 kata najmlajše Br. prijavljenih : 3
2 kata najmlajši Br. prijavljenih : 10
3 kata malčice Br. prijavljenih : 17
4 kata malčki Br. prijavljenih : 18
5 kata dečki Br. prijavljenih : 33
6 kata deklice Br. prijavljenih : 13
7 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 12
8 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 20
9 kata kadeti Br. prijavljenih : 10
10 kata kadetinje Br. prijavljenih : 14
11 kata mladinci Br. prijavljenih : 7
12 kata mladinke Br. prijavljenih : 8
kata najmlajše
1 Kristić Karolina Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
kata najmlajši
1 ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3 Kramar Vili Karate klub Radeče
4 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
5 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
6 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
7 ŠABEC Aljoša Karate Klub Mawashi Postojna
8 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
9 STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
10 VESEL Lovro Karate Klub Mawashi Postojna
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
6 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
7 Kramar Lili Karate klub Radeče
8 MERC Maja Karate Klub Šiška
9 Novak Ema Športno Društvo Gorica Nova Gorica
10 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
11 Purić Tijana Karate klub Sokol
12 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
13 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
14 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
15 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
16 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
17 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
4 JELEN GAL Karate klub Velenje
5 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
7 MAVRIČ LUKA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
8 MERC Janez Karate Klub Šiška
9 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
10 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
11 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
13 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
14 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
15 SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
16 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
17 SULEJMANI EGZON Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
kata dečki
1 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
2 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
3 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
4 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
5 ČERNILOGAR ALEKSANDER Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
7 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
8 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
9 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
10 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
11 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
14 KALENDER Edvin Shotokan Karate Klub Postojna
15 Kolander Andraž Karate klub Radeče
16 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
17 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
18 Mali Nace Karate Klub Kranj
19 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
20 OČKO GAL Karate klub Velenje
21 REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
22 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
23 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
24 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
25 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
26 Štandeker Luka Karate Klub Kovinar Maribor
27 Subotič Filip Karate Klub Postojna
28 Tratar Anže Karate klub Radeče
29 VADNAL DAVID Društvo Za Karate Celje
30 VADNAL MARK Društvo Za Karate Celje
31 Večerin Taras Karate klub Sokol
32 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
33 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata deklice
1 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
2 ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
3 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
4 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
5 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
6 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
7 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
8 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
9 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
10 MLINARIČ ZOJA Karate Klub Trbovlje
11 Polak Tia Karate Klub Kranj
12 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
13 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti
1 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
4 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
5 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Gorjup Ažbe Karate Klub Trbovlje
8 Kocman David Karate Klub Hrastnik
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
10 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
11 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
3 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
4 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
5 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
6 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
7 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
8 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
9 LOGAR TEA Karate Klub Kolektor Idrija
10 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
11 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
12 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
13 PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
14 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
15 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
16 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
17 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
18 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
20 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata kadeti
1 CAKOR ALDIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
4 Jurančič Grahek Gaj Karate Klub Mon Chi
5 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
7 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
8 PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
kata kadetinje
1 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
2 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3 DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
4 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
5 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
6 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
7 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
8 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
9 KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
10 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
11 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
12 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 PETAN ELA Karate Klub Brežice
14 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata mladinci
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
4 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
6 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
8 LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje
1    Društvo Za Karate Celje
1 BLATNIK TAŠ kumite malčki +35 kg
2 GOLEŽ PETER kumite dečki -35 kg
3 GRZINČIČ VID kata najmlajši
4 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
5 KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -45 kg
6 KUNST NEJC kata najmlajši
7 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -50 kg
8 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
9 MEDIĆ ADELA kumite malčice +35 kg
10 OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite malčki -30 kg
11 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -63 kg
12 SENICA TILEN kumite dečki -35 kg
13 ŠMARČAN SIMON kumite mladinci -55 kg
14 SORČAN SVEN kata malčki
15 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kata najmlajši
16 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
17 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite malčice -35 kg
18 VADNAL DAVID kata dečki
19 VADNAL MARK kata dečki
20 VALNER TIM kumite mladinci -68 kg
21 DK Celje 1 kata ekipa najmlajši
2    Karate-do Klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata kadeti
3    Karate društvo Loče
1 PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg
4    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
5    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite kadeti -52 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata dečki
3 LAKNER MAJA kata ml. kadetinje
4 LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje
5 LUKIĆ IVANA kumite mladinke +59 kg
6 PETAN ELA kata kadetinje
7 PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
8 PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
9 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
10 PETKOVIĆ TJAŠA kata ml. kadetinje
11 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -40 kg
12 SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
13 KK Brežice 1 kata ekipa ml. kadetinje
6    Karate Klub Cerknica
1 Hribernik Gal kumite dečki -45 kg
2 KRALJ PATRIK kumite dečki -35 kg
3 MIHELIČ MAJ kata dečki
4 MIHELIČ MAJ kumite dečki -45 kg
5 Širaj Martin kumite dečki -35 kg
6 TEKAVC MAŠA kata deklice
7 TEKAVC MAŠA kumite deklice +40 kg
8 TRONTELJ TAI kumite malčki -35 kg
9 TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
7    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Bučevec Lina Antonija kumite deklice -40 kg
3 Čehovin Anna kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Kocman David kata ml. kadeti
5 PIžMOHT ARIJAN kumite ml. kadeti -40 kg
6 Pleša Katja kata malčice
7 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite kadetinje +54 kg
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
2 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -55 kg
3 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
4 CARLI SOFIJA kata ml. kadetinje
5 CARLI SOFIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 FILIPIČ MARK kumite dečki -40 kg
7 Krvina Lia kumite deklice -40 kg
8 KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti +70 kg
9 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki +45 kg
10 LAPAJNE VORANC kumite dečki -40 kg
11 LOGAR TEA kata ml. kadetinje
12 LOGAR TEA kumite ml. kadetinje +50 kg
13 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
14 Mlakar Nika kumite malčice -30 kg
15 MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
16 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
17 PERMOZER MARC kumite dečki -35 kg
18 SEDEJ ANDRAŽ kumite kadeti -52 kg
19 ŠTUCIN AJDA kumite kadetinje +54 kg
9    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kata dečki
2 Bauman Gal kumite dečki -40 kg
3 GLAVNIK ZARA kumite kadetinje +54 kg
4 Lenart Luka kata dečki
5 MOČNIK TIMI kata kadeti
6 ORNIK NINO kumite mladinci -68 kg
7 Rola Luka kata dečki
8 Rola Luka kumite dečki -45 kg
9 Sedonja Matija kata dečki
10 Sedonja Matija kumite dečki -35 kg
11 Štandeker Luka kata dečki
12 Štandeker Luka kumite dečki -40 kg
13 ZARIČ VID kata ml. kadeti
14 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -55 kg
10    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 BELE LUKA kata ml. kadeti
2 BELE LUKA kumite ml. kadeti -50 kg
3 Herman Benjamin kumite dečki +45 kg
4 Juraja Vinko kata malčki
5 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
6 Lotrič Filip kata dečki
7 PRAH TILEN kata malčki
8 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -40 kg
9 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
10 Zbil Grega kata dečki
11    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kumite kadetinje +54 kg
2 Cekov Timotej kata dečki
3 Cekov Timotej kumite dečki -40 kg
4 Cekov Vanna kata deklice
5 Cekov Vanna kumite deklice +40 kg
6 ČERU JERNEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 ČUHALEV NADJA kata kadetinje
8 ČUHALEV NADJA kumite kadetinje +54 kg
9 DRAKSLER IZA kata kadetinje
10 DROBNJAK MARINA kata kadetinje
11 DROBNJAK MARINA kumite kadetinje +54 kg
12 ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
13 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
14 Eterovič Maša kata mladinke
15 Eterovič Maša kumite mladinke +59 kg
16 GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
17 GAČIČ ALEKSANDER kumite dečki -45 kg
18 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
19 KOTNIK ANJA kata mladinke
20 KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg
21 Kotnik Nika kata deklice
22 Kotnik Nika kumite deklice -40 kg
23 LEBEN TINKARA kata deklice
24 LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
25 Mali Nace kata dečki
26 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
27 NADIŽAR LANA TISA kumite kadetinje -47 kg
28 NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje +50 kg
29 Novak Izak kumite dečki -35 kg
30 OGRIZEK TRINA kumite kadetinje +54 kg
31 PLEVNIK GAL kumite mladinci -61 kg
32 Polak Tia kata deklice
33 Polak Tia kumite deklice -40 kg
34 REBOLJ MANCA kumite mladinke +59 kg
35 STOJANOVSKI VANE kumite mladinci -68 kg
36 VILFAN MATEJ kumite mladinci -61 kg
37 KK Kranj 1 kata ekipa deklice
38 KK Kranj 1 kata ekipa dečki
39 KK Kranj 1 kata ekipa kadetinje
40 KK Kranj 1 kata ekipa mladinke
12    Karate Klub Mon Chi
1 Jurančič Grahek Gaj kata kadeti
13    Karate Klub Murska Sobota
1 JUG TILEN kata mladinci
2 KOCET NISA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 RATOšA NINO kumite ml. kadeti +55 kg
4 Zečiri Lorna kumite kadetinje -47 kg
14    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -70 kg
2 Koželj Aleks kumite dečki -40 kg
3 Marot Jean Luc kumite dečki -35 kg
4 MAROT TIA kata kadetinje
5 Skalič Bor kumite dečki -35 kg
6 Skalič Brin kumite kadeti -70 kg
15    Karate Klub Polzela
1 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite mladinci -61 kg
2 BIKIČ TIANA kumite mladinke +59 kg
3 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti +55 kg
4 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 KRAMBERGER LARA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 Kramberger Zala kumite deklice -40 kg
7 Mlačnik Ažbe kumite dečki -35 kg
8 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
9 RIOSA NOVAK KAJA kumite kadetinje -47 kg
10 RIOSA NOVAK TILEN kumite mladinci -55 kg
11 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
12 ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
16    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata ml. kadetinje
2 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
3 BEŠIČ LANA kata malčice
4 BOJC JAKOB kata dečki
5 GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
6 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg
7 MALEŠEVIČ MIŠO kumite malčki -30 kg
8 MOZETIČ-KERIN JAN kumite ml. kadeti -55 kg
9 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
10 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
11 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
12 Subotič Filip kata dečki
13 Subotič Filip kumite dečki -35 kg
14 KK Postojna 1 kata ekipa dečki
15 KK Postojna 1 kata ekipa ml. kadetinje
17    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kumite kadeti -57 kg
2 FAJFER LANA kata kadetinje
3 Gaal Jaka kumite mladinci -76 kg
4 KUTNJAK URŠKA kumite deklice +40 kg
5 MUR LUC kumite ml. kadeti -45 kg
6 Peček Maša kumite ml. kadetinje +50 kg
7 Plošinjak Tadej kumite kadeti +70 kg
8 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
9 Šifrar Lucija Simona kata ml. kadetinje
10 VNUK ALEKS kumite kadeti -63 kg
18    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite kadeti +70 kg
2 HRIBAR GAJA kata malčice
3 HRIBAR GAJA kumite malčice -35 kg
4 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
5 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
6 MAVSAR TAJDA kata deklice
7 MIKŠA LOVRO kata malčki
8 POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
19    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata ml. kadeti
2 BAJGOT NACE kumite ml. kadeti -45 kg
3 DEBELAK DEJAN kumite mladinci -68 kg
4 FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
5 KRAJNC MIHA kata kadeti
6 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
7 Mori Tara kata ml. kadetinje
8 VALIŠER TIMOTEJ kumite ml. kadeti -50 kg
20    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 ČERNILOGAR ALEKSANDER kata dečki
2 MAVRIČ LUKA kata malčki
3 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite mladinci -76 kg
4 Ajdovščina 1 kata ekipa dečki
21    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
2 ČIMžAR ALEKS kata kadeti
3 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
4 MILEV MATEJ kata malčki
5 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg
22    Karate Klub Šiška
1 MERC Janez kata malčki
2 MERC Janez kumite malčki -35 kg
3 MERC Maja kata malčice
4 MERC Maja kumite malčice +35 kg
23    Karate Klub Tiger Velenje
1 JANJIĆ. SAŠA kumite mladinci +76 kg
24    Karate Klub Trbovlje
1 BIZJAK KLEMEN kata dečki
2 BOŽJAK LAURA kata mladinke
3 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
4 DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -40 kg
5 GOLOB MATEVŽ kata dečki
6 Gorjup Ažbe kata ml. kadeti
7 HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -40 kg
8 HRUŠOVAR ANEJ kata malčki
9 HVALA ALJAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
10 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
11 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -57 kg
12 JUG ZOJA kata deklice
13 KASTELIC EMMA kumite deklice -40 kg
14 KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
15 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
16 KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -50 kg
17 LAHARNAR ANJA kata mladinke
18 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -63 kg
19 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -70 kg
20 MLINARIČ ZOJA kata deklice
21 MRGOLE NIK kumite dečki -35 kg
22 OSTANEK JURE kumite dečki -35 kg
23 OVNIČ TIAN kata malčki
24 ROBEK MARK kumite ml. kadeti -50 kg
25 SALKIČ LARA kumite kadetinje +54 kg
26 ŠEHIĆ DENIS kumite kadeti -52 kg
27 VOZEL LAN kata dečki
28 VOZEL LAN kumite dečki -40 kg
29 ZORKO LARS kata malčki
30 KK Trbovlje 1 kata ekipa dečki
31 KK Trbovlje 2 kata ekipa dečki
32 KK Trbovlje 1 kata ekipa deklice
33 KK Trbovlje 1 kata ekipa kadeti
34 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčki
35 KK Trbovlje 1 kata ekipa mladinke
25    Karate klub Velenje
1 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
2 BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +55 kg
3 ČESKO KAJA kata mladinke
4 ĐOGIĆ EMA kata deklice
5 JELEN GAL kata malčki
6 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
7 JOZIČ ELLA kata malčice
8 KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
9 KUTIJA ALJA kata kadetinje
10 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ml. kadeti
11 OČKO GAL kata dečki
12 OČKO GAL kumite dečki +45 kg
13 PAŠIČ ADAM kata malčki
14 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
15 RUDOLF NIKA kata malčice
16 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
17 ZAGER HANA kata ml. kadetinje
18 KK Velenje 1 kata ekipa malčki
19 KK Velenje 1 kata ekipa malčice
20 KK Velenje 3 kata ekipa ml. kadeti
26    Karate Klub Virtus Duplica
1 ANTONIN KLARA kumite mladinke -59 kg
2 KALIŠNIK NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
3 SEDELJŠAK MATIJA kumite kadeti -63 kg
27    Karate Klub Zmaj
1 Vahtar Lara kata malčice
28    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej kumite malčki -30 kg
2 KOLšEK MAJ kumite kadeti -63 kg
3 KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
4 MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -40 kg
5 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
6 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
7 Prkič Jaka kumite dečki -40 kg
8 Škrabar Maks kumite dečki -40 kg
9 STUDNIČKA ŽAK kumite dečki -40 kg
10 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -63 kg
11 TOMC VITO kumite dečki -40 kg
12 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
13 UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg
29    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
30    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -54 kg
2 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
3 GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -76 kg
4 SAVANOVIć LANA kumite kadetinje +54 kg
5 Zalar Jakob kumite kadeti -63 kg
31    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite dečki -35 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 IVANČIČ KIARA kumite malčice -35 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
5 JELENKO NINA kumite malčice +35 kg
6 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
7 POLANEC MIRIAM kumite deklice +40 kg
8 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
9 VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg
32    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
3 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
4 REIHS JAKA kata dečki
5 KK Radgona 1 kata ekipa mladinci
33    Športno Društvo Dinamik Celje
1 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -63 kg
2 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -57 kg
34    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
2 GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -35 kg
3 Kaurin Boris kumite malčki +35 kg
4 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +55 kg
5 MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -50 kg
6 Novak Ema kata malčice
7 Novak Ema kumite malčice -30 kg
8 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -68 kg
9 RADIĆ LUKA kumite kadeti -70 kg
10 Šolaja Stefan kumite ml. kadeti -40 kg
11 ZAVRTANIK POLONA kumite kadetinje +54 kg
12 ŠD Gorica 1 kata ekipa ml. kadeti
35    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje
2 ŠUPUK LINA kata kadetinje
36    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite deklice +40 kg
2 Rauter Hannah Vela kumite deklice +40 kg
37    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -50 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
6 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
7 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
8 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši
9 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
10 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
11 ŠABEC Aljoša kata najmlajši
12 SMRDEL Dimitrij kumite dečki -40 kg
13 SMRDEL Livija kata malčice
14 VESEL Lovro kata najmlajši
15 KK Mawashi 1 kata ekipa najmlajši
38    Karate Klub Ljubljana
1 Avdibašić Aldijana kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Bogdanoski Gabriel kumite ml. kadeti -45 kg
3 DEBELJAK HANA kumite mladinke -59 kg
4 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
5 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
6 KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
7 LAMPIČ ANA kumite kadetinje +54 kg
8 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
9 RADIĆ MANJA kumite deklice -40 kg
10 ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -45 kg
11 ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
39    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice
2 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
3 PRATNEMER HANA kata ml. kadetinje
4 Sadiković Ajdin kumite dečki +45 kg
5 Vrella Yll kumite dečki -35 kg
40    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESEN BORIS kata najmlajši
2 ČESEN VESNA kata deklice
3 ČESNIK DENIS kata kadeti
4 Dautović Ines kata deklice
5 KALENDER Edvin kata dečki
6 KALENDER Edvin kumite dečki -35 kg
7 Koštić Anes kata malčki
8 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
9 LIŠINOVIĆ ELMA kumite ml. kadetinje -40 kg
10 LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
11 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite deklice -40 kg
12 LIŠINOVIĆ SARA kumite mladinke -59 kg
13 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
14 REBEC GAŠPER kata dečki
15 Savković Ivana kata malčice
16 Savković Ivana kumite malčice -30 kg
17 STOJANOVIĆ GLORIA kata ml. kadetinje
18 Sh. Postojna 1 kata ekipa ml. kadetinje
19 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice
41    Karate klub WKSA Duplek
1 Rojs Jana kumite deklice +40 kg
2 Rojs Vita kumite kadetinje -54 kg
42    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
2 CIUHA MARCEL kata dečki
3 ERDELIČ ŽAN kata dečki
4 PURIĆ ADRIJANA kata najmlajše
5 Purić Tijana kata malčice
6 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki
7 Večerin Taras kata dečki
8 KK Sokol 1 kata ekipa malčice
9 KK Sokol 1 kata ekipa dečki
43    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CAKOR ALDIN kata kadeti
2 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
3 GANZITTI NIA kata mladinke
4 GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
5 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
6 GORENŠEK VID kata dečki
7 GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg
8 HAJRULAI LUAN, kata malčki
9 HLASTEC KIAN kata dečki
10 KLOBASA ALEKS kata mladinci
11 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
12 Kristić Karolina kata najmlajše
13 MILJANOVIČ MARKO kata mladinci
14 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
15 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
16 NOVAK SARA, kata kadetinje
17 NOVAK SARA, kumite kadetinje -54 kg
18 PIVIĆ EVELIN kata kadeti
19 SLUGA JURE kata kadeti
20 SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg
21 STERNIŠA NEJC kata mladinci
22 SULEJMANI EGZON kata malčki
23 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
24 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
25 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
26 KK Seki 1 kata ekipa mladinci
27 KK Seki 1 kata ekipa dečki
28 KK Seki 1 kata ekipa kadeti
29 KK Seki 1 kata ekipa malčki
30 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadeti
31 KK Seki 1 kata ekipa najmlajše
44    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Jamnik Lucijan kumite kadeti -57 kg
2 Kramberger Lovro kumite mladinci +76 kg
3 Nedelko Nik kata kadeti
4 Smrekar Šuštaršič Tim kumite ml. kadeti +55 kg
45    Karate klub Radeče
1 Hrvić Edvin kata dečki
2 Kolander Andraž kata dečki
3 Kramar Lili kata malčice
4 Kramar Lili kumite malčice -30 kg
5 Kramar Vili kata najmlajši
6 Tratar Anže kata dečki
7 KK Radeče 1 kata ekipa dečki
46    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
47    Karate Klub Sho-Kan Apače