SLOVENIA OPEN 2019

Sport hall tri Lilije Laško ( Laško , Laško )



Lokacija : Sport hall tri Lilije Laško
Laško , Laško
Organizator : Karate Klub Polzela
Početak : 09.03.2019 09:00:00
Rok prijave : 06.03.2019 23:59:00
Kontaktna osoba : Tomaž Deberšek
tkk@karate-zveza.si
000386 31 394 590
Cijena prvog nastupa : 20 €
Cijena dodatnog nastupa : 20 €
Cijena ekipnog nastupa : 35 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 20 €


1 kata najmlajše Br. prijavljenih : 9
2 kata najmlajši Br. prijavljenih : 5
3 kata malčice Br. prijavljenih : 21
4 kata malčki Br. prijavljenih : 19
5 kata dečki Br. prijavljenih : 12
6 kata deklice Br. prijavljenih : 26
7 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 14
8 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 16
9 kata kadeti Br. prijavljenih : 8
10 kata kadetinje Br. prijavljenih : 21
11 kata mladinci Br. prijavljenih : 11
12 kata mladinke Br. prijavljenih : 10
13 kata člani +16 Br. prijavljenih : 10
14 kata članice +16 Br. prijavljenih : 9
15 kata moški osebe s pos. potrebami Br. prijavljenih : 6
16 kata ženska osebe s pos. potrebami Br. prijavljenih : 1
kata najmlajše
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Celo Hilal Karate Lower Austria
3 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 Purić Adrijana Karate klub Sokol
7 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
8 Šturlić Maša Karate klub Polet
9 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata najmlajši
1 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 JELEN GAL Karate klub Velenje
4 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
5 Topčagić Amar Karate Klub Tiger Velenje
kata malčice
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 Celo Hilal Karate Lower Austria
3 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
4 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
6 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
7 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
8 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
10 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
11 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
12 MERC Maja Karate Klub Šiška
13 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
15 Purić Tijana Karate klub Sokol
16 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
17 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
18 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
19 Šturlić Maša Karate klub Polet
20 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
21 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
3 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
6 Merc Janez Karate klub Lev
7 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
8 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
10 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
12 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
13 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
14 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
15 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
16 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
17 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
18 Subotič Filip Karate Klub Postojna
19 Večerin Taras Karate klub Sokol
kata dečki
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 HORN SWEN Karate Klub Krka
5 Jeleković Mauro Karate klub Croatia
6 Marković Roko Karate klub Croatia
7 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
8 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 NIEDERL Matthias Karate Lower Austria
10 PETEK BINE Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
11 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
12 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata deklice
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 HAS DORA Slavonski Brod
5 Horn Ester Karate klub Novo Mesto
6 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 JURIĆ KARLA Slavonski Brod
8 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
9 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
10 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
11 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
12 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
13 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
14 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
15 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
16 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
17 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
18 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
19 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
20 Polak Tia Karate Klub Kranj
21 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
22 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
23 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
24 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
25 ZAGER HANA Karate klub Velenje
26 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3 Buljan Ivan Karate klub Bushido, Zagreb
4 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
5 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
6 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Grubišić Lovre Karate klub Croatia
8 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 NIEDERL Matthias Karate Lower Austria
10 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
11 Šoper Erik Karate Klub Alfa
12 Šturlić Luka Karate klub Polet
13 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje
1 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
2 Buljan Tea Karate klub Bushido, Zagreb
3 CELO Sima Karate Lower Austria
4 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
5 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
6 DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
7 Đordić Lana Karate klub Shihan
8 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
9 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
10 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
11 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
12 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
13 SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
14 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
15 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata kadeti
1 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2 Buljan Ivan Karate klub Bushido, Zagreb
3 Čakarun Mihovil Karate klub Croatia
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
7 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Šoper Erik Karate Klub Alfa
kata kadetinje
1 Buljan Tea Karate klub Bushido, Zagreb
2 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
3 CELO Isra Karate Lower Austria
4 CELO Sima Karate Lower Austria
5 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
7 Đordić Lana Karate klub Shihan
8 Ećimović Matea Slavonski Brod
9 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
10 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
11 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
12 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
14 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
15 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
16 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
17 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
18 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
19 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
20 PETAN ELA Karate Klub Brežice
21 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci
1 Bradić Matej Karate klub Croatia
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 Ećimović Mihael Slavonski Brod
4 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
5 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
6 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 KOŠČEVIĆ LUKA KK KIK Kloštar Ivanić
9 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
11 VACCARI ALBERTO ASD SPORT PLANET
kata mladinke
1 CELO Funda Karate Lower Austria
2 CELO Isra Karate Lower Austria
3 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
6 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
7 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
8 GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
9 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
10 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kata člani +16
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 Fadiga Matija Karate klub Croatia
3 HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
4 HARTL JAN Karate Zveza Slovenije
5 JOJIĆ LAZAR KARATE FEDERACIJA SRBIJE
6 KOŠČEVIĆ LUKA KK KIK Kloštar Ivanić
7 RISTIĆ DIMITRIJE KARATE FEDERACIJA SRBIJE
8 SKITNJA SAVO KARATE FEDERACIJA SRBIJE
9 STANKOVIĆ ANDRIJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
10 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata članice +16
1 CELO Funda Karate Lower Austria
2 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CESAR PIA Karate klub Velenje
4 GALIČ NASTJA Karate Zveza Slovenije
5 KÖFINGER Verena Karate Lower Austria
6 MLADEŽIĆ BOJANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
7 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
8 SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
9 WIENINGER Kristin Karate Lower Austria
kata moški osebe s pos. potrebami
1 BOBEK MATIJA Karate Klub Branik Maribor
2 DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec
3 GLAVAČ BRANKO Karate Klub Trbovlje
4 Horn Michel Karate klub Novo Mesto
5 SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
6 ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ženska osebe s pos. potrebami
1 BEKČIĆ DIANDRA Karate klub Velenje
1    Društvo Za Karate Celje
1 BLATNIK TAŠ kumite malčki -35 kg
2 GOLEŽ PETER kumite malčki -30 kg
3 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
4 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
5 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
6 MEDIĆ ADELA kumite malčice +35 kg
7 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
8 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -63 kg
9 SENICA TILEN kumite dečki -35 kg
10 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
11 TAMŠE NIKLAS kumite mladinci -61 kg
12 VALNER TIM kumite kadeti -63 kg
13 VALNER TIM kumite mladinci -68 kg
14 ŽAFRAN ISABELLA kumite malčice -30 kg
2    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
2 MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
3 PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg
3    Karate Klub Branik Maribor
1 BOBEK MATIJA kata moški osebe s pos. potrebami
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
3 Tošovič Naja kumite ml. kadetinje +50 kg
4    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -45 kg
2 LAKNER MAJA kata deklice
3 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite kadeti -57 kg
4 LAVRIČ SARA kumite deklice -35 kg
5 LAZANSKI MAJA kata deklice
6 PETAN ELA kata kadetinje
7 PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
8 PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
9 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
10 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -35 kg
11 SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
5    Karate Klub Cerknica
1 MIHELIČ MAJ kata dečki
6    Karate Klub Kolektor Idrija
1 CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
2 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
3 CARLI SOFIJA kata deklice
4 CARLI SOFIJA kumite deklice +40 kg
5 FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
6 HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
7 HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
8 KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti -70 kg
9 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +50 kg
10 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +35 kg
11 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki +40 kg
12 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
13 OBLAK TJAž kumite člani -75 kg
14 SELJAK JULIJA kata ml. kadetinje
7    Karate Klub Kovinar Maribor
1 MOČNIK TIMI kata kadeti
2 ORNIK NINO kumite mladinci -68 kg
3 ZARIČ VID kata ml. kadeti
4 ZARIČ VID kumite ml. kadeti +50 kg
8    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kumite malčice -35 kg
2 BELE LUKA kata ml. kadeti
3 BELE LUKA kumite ml. kadeti -45 kg
4 Herman Benjamin kumite malčki +35 kg
5 Juraja Vinko kata malčki
6 PRAH TILEN kata malčki
7 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -45 kg
8 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
9 Zbil Grega kata dečki
10 Zbil Grega kumite dečki -35 kg
9    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje
2 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
3 DRAKSLER IZA kata ml. kadetinje
4 DROBNJAK MARINA kata kadetinje
5 DROBNJAK MARINA kumite kadetinje +54 kg
6 Eterovič Maša kata kadetinje
7 Eterovič Maša kumite kadetinje +54 kg
8 Kotnik Nika kata deklice
9 LEBEN TINKARA kata deklice
10 NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
11 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
12 NADIŽAR LANA TISA kumite kadetinje -47 kg
13 OGRIZEK TRINA kumite kadetinje +54 kg
14 PLEVNIK GAL kumite kadeti -57 kg
15 Polak Tia kata deklice
16 REBOLJ MANCA kumite mladinke +59 kg
17 STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg
18 VILFAN MATEJ kumite mladinci -61 kg
19 KK Kranj 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
20 KK Kranj 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
21 KK Kranj 2 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
10    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BRITOVŠEK MARCEL kata člani +16
2 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
3 OVČAR ŽIGA kata malčki
4 OVČAR ŽIGA kumite malčki -30 kg
5 PISNIK MAJA kata najmlajše
6 SKUHALA ZOJA kata deklice
7 VERČKO ANA kata najmlajše
11    Karate Klub Mon Chi
1 SEJDIJI NIK kata moški osebe s pos. potrebami
12    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
2 Koželj Aleks kumite dečki -35 kg
3 MAROT TIA kata kadetinje
4 SALAMUN VID kumite kadeti -57 kg
5 Skalič Bor kumite malčki -35 kg
6 Skalič Brin kumite ml. kadeti +50 kg
13    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje -54 kg
2 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
3 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +40 kg
4 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -45 kg
5 Kramberger Zala kumite malčice -35 kg
6 LARA KRAMBERGER kumite ml. kadetinje +50 kg
7 MAŠIĆ NEJLA kata deklice
8 MLAČNIK AŽBE kumite malčki -35 kg
9 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
10 RIOSA NOVAK TILEN kumite kadeti -52 kg
11 ŠENICA NIKA kumite mladinke -59 kg
12 TRBOVŠEK ŽIGA kumite dečki -40 kg
13 KK Polzela 1 kumite ekipa kadetinje open
14 KK Polzela 1 kumite ekipa mladinke open
15 KK Polzela 1 kumite ekipa mladinci open
14    Karate Klub Postojna
1 ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg
2 ARSENIČ SARA kumite kadetinje -54 kg
3 BEŠIČ LANA kata najmlajše
4 BOJC JAKOB kata malčki
5 BOJC JAKOB kumite malčki -30 kg
6 ČESEN BORIS kata najmlajši
7 ČESEN VESNA kata malčice
8 GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
9 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
10 JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
11 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg
12 RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
13 RUDONJIĆ JOVAN kumite malčki -35 kg
14 Subotič Filip kata malčki
15 Subotič Filip kumite malčki -30 kg
16 KK Postojna 1 kata ekipa dečki 8-10 let
15    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
2 SKOTNIK SANI kumite mladinci -68 kg
3 TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg
16    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kumite kadeti -57 kg
2 FAJFER LANA kata ml. kadetinje
3 FAJFER LANA kata kadetinje
4 Gaal Jaka kumite mladinci +76 kg
5 HORVATIČ KATJA kata kadetinje
6 Milošević Teodor kumite ml. kadeti +50 kg
7 PETRIČ REBECCA LANA kata deklice
8 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
9 Šifrar Lucija Simona kata ml. kadetinje
17    Karate Klub Rogaška Slatina
1 HRIBAR GAJA kata malčice
2 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -52 kg
3 KUTIJA ALJA kata kadetinje
4 MAVSAR TAJDA kata malčice
5 MIKŠA LOVRO kata malčki
6 ŠKRABLIN PATRIK kumite člani - 84 kg
7 ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje -45 kg
8 ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +50 kg
18    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata dečki
2 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
3 FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
4 KRAJNC MIHA kata kadeti
5 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
6 Mori Tara kata deklice
7 Štelcer Luka kumite dečki +40 kg
8 VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki +40 kg
19    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -35 kg
2 GOSTIĆ STEFAN kumite malčki +35 kg
20    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
3 Mačar Dejan kumite ml. kadeti -40 kg
4 Mačar Tijan kumite dečki -35 kg
5 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
6 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
21    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata malčice
2 MERC Maja kumite malčice +35 kg
22    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 IKIĆ SARA kata malčice
3 Križevac Lamia kata deklice
4 Mujkanović Anan kata malčki
5 Osmić Sumejja kata deklice
6 Sarajlić Adelisa kata malčice
7 Sarajlić Eldin kata malčki
8 Topčagić Amar kata najmlajši
9 Zahirović Inaya kata deklice
10 KK Tiger 1 kata ekipa deklice 8-10 let
23    Karate Klub Trbovlje
1 ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje
2 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 GLAVAČ BRANKO kata moški osebe s pos. potrebami
4 GRIVEC TILEN kumite ml. kadeti +50 kg
5 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
6 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg
7 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite deklice +40 kg
8 KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -45 kg
9 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -63 kg
10 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -70 kg
11 SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg
12 SALKIČ LARA kumite kadetinje +54 kg
13 ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
14 ŠKOFLJANC ZAK kumite kadeti -57 kg
15 ZIDAR DOMEN kumite člani -67 kg
24    Karate klub Velenje
1 BEKČIĆ DIANDRA kata ženska osebe s pos. potrebami
2 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
3 BOROVNIK NIK kata kadeti
4 BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +50 kg
5 CESAR PIA kata članice +16
6 ČESKO KAJA kata mladinke
7 ĐOGIĆ EMA kata deklice
8 JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje
9 JELEN GAL kata najmlajši
10 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
11 JOZIČ ELLA kata najmlajše
12 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata mladinke
13 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata članice +16
14 PAŠIČ ADAM kata malčki
15 PAŠIČ ADAM kata najmlajši
16 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
17 ZAGER HANA kata ml. kadetinje
18 ZAGER HANA kata deklice
25    Karate Klub Zmaj
1 RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
2 Vahtar Lara kata malčice
26    Karate Klub Žalec
1 DOBRIć IGOR kata moški osebe s pos. potrebami
2 Kokotec Martin kumite člani -67 kg
3 KVAS LUKA kumite člani -67 kg
4 KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
5 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -40 kg
6 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
7 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
8 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
9 Prkič Jaka kumite dečki -35 kg
10 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -57 kg
11 TOMC NACE kumite dečki +40 kg
12 TOMC VITO kumite dečki -35 kg
13 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
14 UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -53 kg
27    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
2 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
3 GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -76 kg
4 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
5 SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje +50 kg
28    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
5 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
6 TONKOVIČ NIK kumite ml. kadeti -45 kg
7 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
8 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
9 VALENČAK NELI kumite deklice -35 kg
29    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
2 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
3 MULEC NIKA kata deklice
4 PETEK BINE kata dečki
5 REIHS JAKA kata dečki
6 ŠAJNOVIČ NEJC kata malčki
7 KK Radgona 1 kata ekipa dečki 8-10 let
30    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite malčki -30 kg
2 POLAK NIKA kata deklice
3 POLAK NIKA kumite deklice -40 kg
4 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -63 kg
5 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg
31    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
2 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +50 kg
3 MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -45 kg
4 Mujić Vedad kumite dečki +40 kg
5 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
6 RADIĆ LUKA kumite kadeti -63 kg
7 Šolaja Stefan kumite ml. kadeti -40 kg
8 ZAVRTANIK POLONA kumite kadetinje -54 kg
32    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice +35 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kata ml. kadetinje
4 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -50 kg
5 NOVAK Sara kumite članice - 55 kg
6 Plohl Taja kata malčice
7 Plohl Taja kumite malčice -30 kg
8 Rauter Hannah Vela kata deklice
9 Rauter Hannah Vela kumite deklice +40 kg
10 Škoflanc Nick kumite ml. kadeti +50 kg
11 KK Ljutomer 1 kata ekipa deklice 8-10 let
33    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -45 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -54 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
6 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
7 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
8 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
9 SMRDEL Livija kata najmlajše
10 KK Mawashi 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
11 KK Mawashi 1 kumite ekipa kadetinje open
34    Karate Klub Ljubljana
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -63 kg
2 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
3 KLIČIČ AMIL kumite ml. kadeti +50 kg
4 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
5 KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
6 LAMPIČ ANA kumite kadetinje +54 kg
7 RADIĆ MANJA kumite deklice -35 kg
8 ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -40 kg
9 ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
10 KK Ljubljana 1 kumite ekipa kadetinje open
35    Karate Klub Krka
1 HORN SWEN kata dečki
36    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
2 IVANOVIĆ ANA kata malčice
3 IVANOVIĆ ANA kumite malčice -35 kg
4 Koštić Anes kata malčki
5 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
6 LIŠINOVIĆ ELMA kumite deklice -40 kg
7 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
8 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
9 Savković Ivana kata malčice
10 STOJANOVIĆ GLORIA kata deklice
11 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice 8-10 let
12 Sh. Postojna 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
37    Karate klub Novo Mesto
1 Horn Ester kata deklice
2 Horn Michel kata moški osebe s pos. potrebami
38    Karate Pinzgau
1 Lederer Alessandra kumite kadetinje -54 kg
2 Noori Kaiser kumite mladinci -68 kg
3 Noori Keshwear kumite kadeti -63 kg
4 Sadikovic Emil kumite mladinci -76 kg
5 Schuster Nina kumite kadetinje +54 kg
6 Veladzic Dzenis kumite mladinci -61 kg
7 Vukovic Marina kumite mladinke +59 kg
8 Pinzgau 1 kumite ekipa kadetinje open
9 Pinzgau 1 kumite ekipa mladinci open
10 Pinzgau 1 kumite ekipa mladinke open
39    KK KIK Kloštar Ivanić
1 KOŠČEVIĆ LUKA kata člani +16
2 KOŠČEVIĆ LUKA kata mladinci
3 KK KIK 1 kata ekipa deklice 8-10 let
40    Karate klub Globus Čakovec
1 Beti Emili kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Beti Emili kumite kadetinje -47 kg
3 Filipović Ana kumite kadetinje +54 kg
4 Filipović Ana kumite mladinke +59 kg
5 Novak Sara kumite kadetinje -54 kg
6 Novak Sara kumite mladinke -53 kg
7 Sokač Luka kumite ml. kadeti +50 kg
8 Strahija Laura kumite deklice -40 kg
9 Strahija Laura kumite ml. kadetinje -45 kg
10 Strahija Sven kumite ml. kadeti -45 kg
11 Strahija Sven kumite dečki +40 kg
12 Topličanec Kristian kumite kadeti -57 kg
13 Topličanec Kristian kumite mladinci -61 kg
14 Topličanec Nikola kumite ml. kadeti -40 kg
15 Topličanec Nikola kumite kadeti -52 kg
16 Vlahek Timo kumite kadeti -57 kg
41    Slavonski Brod
1 BIRAČ LUKA kumite mladinci -76 kg
2 BIRAČ NIKOLA kumite malčki -30 kg
3 Ećimović Matea kata kadetinje
4 Ećimović Mihael kata mladinci
5 HAS DORA kata deklice
6 HAS DORA kumite deklice -40 kg
7 JURIĆ KARLA kata deklice
8 KUJUNDŽIĆ BORNA kumite dečki -35 kg
42    Karate klub Polet
1 Šturlić Luka kata ml. kadeti
2 Šturlić Maša kata najmlajše
3 Šturlić Maša kata malčice
43    KARATE FEDERACIJA SRBIJE
1 ČOKANOVIĆ KATARINA kumite članice - 50 kg
2 JOJIĆ LAZAR kata člani +16
3 JOKSIĆ STEFAN kumite člani -67 kg
4 JOVANOVIĆ BOJAN kumite člani - 84 kg
5 MILOVANOVIĆ ANIJA kumite članice - 55 kg
6 MLADEŽIĆ BOJANA kata članice +16
7 MOČEVIČ DAJANA kumite članice -68 kg
8 PETROVIĆ SLAVKA kumite članice - 50 kg
9 RADIČEVIĆ MARINA kumite članice -68 kg
10 RISTIĆ DIMITRIJE kata člani +16
11 SALAPURA ĐORĐE kumite člani -75 kg
12 SKITNJA SAVO kata člani +16
13 STANKOVIĆ ANDRIJA kata člani +16
14 TEŠANOVIĆ ĐORĐE kumite člani +84 kg
15 TRIKOŠ BOGDAN kumite člani +84 kg
16 KF SRBIJE 1 kumite ekipa člani open
44    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
2 ERDELIČ ŽAN kata malčki
3 Purić Adrijana kata najmlajše
4 Purić Tijana kata malčice
5 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki
6 Večerin Taras kata malčki
45    DALMACIJA SPLIT
1 Lozovina Lana kumite kadetinje +54 kg
2 Lozovina Lana kumite mladinke +59 kg
46    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
2 CENTRIH ALEKSANDRA, kata članice +16
3 CENTRIH PATRICIJA, kata mladinke
4 CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
5 GANZITTI NIA kata kadetinje
6 GANZITTI NOAH kata ml. kadeti
7 HAJRULAI LUAN, kata malčki
8 HAJRULAI LUAN, kata najmlajši
9 HLASTEC KIAN kata dečki
10 HLASTEC MARK kata ml. kadeti
11 JEROT NEŽA kata malčice
12 JEROT NEŽA kata deklice
13 KLOBASA ALEKS kata mladinci
14 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
15 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
16 MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki
17 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
18 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
19 NOVAK SARA, kata kadetinje
20 OČKO GAL kata malčki
21 OČKO GAL kumite malčki +35 kg
22 ŠKET-MLINAR ALEKS, kata moški osebe s pos. potrebami
23 SLUGA JURE kata kadeti
24 SLUGA JURE kata mladinci
25 STERNIŠA NEJC kata člani +16
26 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
27 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
28 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
29 VANOVŠEK ZOJA. kata malčice
30 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
47    Delta
1 Kalabić Aleksandar kumite mladinci -76 kg
48    Sports life (CRO)
1 Štivić Ema kumite kadetinje -54 kg
49    karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
2 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
50    Karate Lower Austria
1 CELO Funda kata mladinke
2 CELO Funda kata članice +16
3 Celo Hilal kata najmlajše
4 Celo Hilal kata malčice
5 CELO Isra kata mladinke
6 CELO Isra kata kadetinje
7 CELO Sima kata ml. kadetinje
8 CELO Sima kata kadetinje
9 KÖFINGER Verena kata članice +16
10 NIEDERL Matthias kata ml. kadeti
11 NIEDERL Matthias kata dečki
12 WIENINGER Kristin kata članice +16
51    Karate klub Karlovac 1969
1 Basar Luka kumite kadeti -63 kg
2 Čordašev Tomislav kumite malčki -30 kg
3 Despot Andro kumite dečki +40 kg
4 Farkaš Josip kumite dečki -35 kg
5 Kranjčec Dora kumite ml. kadetinje -50 kg
6 Malobabić Aleksandar kumite kadeti +70 kg
7 Malobabić Aleksandar kumite mladinci -76 kg
8 Malobabić Nina kumite malčice -30 kg
9 Palajsa Roko kumite malčki -30 kg
10 Pogelšek Gašpar kumite dečki +40 kg
11 Šegavić Lucija kumite deklice +40 kg
12 Stojković Petra kumite mladinke -59 kg
13 Sudac Ana kumite kadetinje -54 kg
52    Karate klub Croatia
1 Bradić Matej kata mladinci
2 Čakarun Mihovil kata kadeti
3 Fadiga Matija kata člani +16
4 Grahovac Mia kumite kadetinje +54 kg
5 Grubišić Lovre kata ml. kadeti
6 Jeleković Mauro kata dečki
7 Marković Roko kata dečki
8 Pleša Tea kumite kadetinje +54 kg
53    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Adrović Ammar kumite kadeti -52 kg
2 Batić Malik kumite ml. kadeti +50 kg
3 Batić Naser kumite kadeti -63 kg
4 Erkić Kristijan kumite ml. kadeti +50 kg
5 Jamnik Lucijan kumite kadeti -57 kg
6 Smrekar Šuštaršič Tim kumite ml. kadeti +50 kg
54    Športno društvo za karate GES
1 HARTL BOR kata mladinci
2 HARTL JAN kata mladinci
55    Karate Klub Alfa
1 Šoper Erik kata ml. kadeti
2 Šoper Erik kata kadeti
56    Karate klub Bushido, Zagreb
1 Buljan Ivan kata ml. kadeti
2 Buljan Ivan kata kadeti
3 Buljan Tea kata ml. kadetinje
4 Buljan Tea kata kadetinje
57    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 AVDIBAŠIĆ Dženan kata dečki
58    Karate klub Lev
1 Brlek Rok kumite člani -60 kg
2 Merc Janez kata malčki
3 Merc Janez kumite malčki -35 kg
59    ASD SPORT PLANET
1 GRUER SARJ kumite mladinke -53 kg
2 MARCHESAN NIKITA kumite ml. kadetinje -45 kg
3 NAMOINI MARTINA kumite mladinke +59 kg
4 PEZZINO NICHOLAS kumite kadeti -57 kg
5 PONTANI SAMUELE kumite kadeti -70 kg
6 VACCARI ALBERTO kata mladinci
60    Karate klub Shihan
1 Đordić Lana kata ml. kadetinje
2 Đordić Lana kata kadetinje
61    KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
1 APOSTOLOVSKI STEFAN kumite člani -67 kg
2 GAFURI VJOLCA kumite članice -61 kg
3 GEORGIEVA JOVANA kumite članice - 55 kg
4 ILIEVSKI DIMITAR kumite člani -75 kg
5 ISMAIL AZIZ kumite člani -75 kg
6 JAKUPI BERAT kumite člani - 84 kg
7 KELEBIKJ NENAD kumite člani -67 kg
8 MANEVA BOJANA kumite članice -68 kg
9 MURATI VEGIM kumite člani - 84 kg
10 OSMANI DOAN kumite člani -75 kg
11 PAVLOV EMIL kumite člani -60 kg
12 RADICHEVSKA SARA kumite članice - 55 kg
13 SMILKOVSKI STOLE kumite člani -60 kg
14 SPASENOVSKI PETAR kumite člani - 84 kg
15 STEFANOVSKA MONIKA kumite članice -68 kg
16 STEFANOVSKA NATASHA kumite članice -61 kg
17 VASILEVSKI KONSTANTIN kumite člani -67 kg
18 VESELI FAIK kumite člani -67 kg
19 ZABORSKI PETAR kumite člani -75 kg
20 KF MACEDONIA 1 kumite ekipa člani open
62    HRVATSKI KARATE SAVEZ
1 BEČIROVIĆ SADEA kumite članice -68 kg
2 BERAK BORAN kumite člani -67 kg
3 BUNJEVAC JAKOV kumite člani +84 kg
4 HASANI ALESSANDRA kumite članice - 55 kg
5 KONDIĆ LUKA kumite člani -67 kg
6 KVESIĆ ANĐELO kumite člani +84 kg
7 KVESIĆ IVAN kumite člani - 84 kg
8 LACKOVIĆ KRISTIAN kumite člani -60 kg
9 LENART ANA kumite članice -61 kg
10 MARINAC IVAN kumite člani -75 kg
11 PEHAR JELENA kumite članice - 50 kg
12 POVRŽENIĆ DINO kumite člani -60 kg
13 ŠTIMAC STJEPAN kumite člani -67 kg
14 ŽIVKOVIĆ ZVONIMIR kumite člani +84 kg
15 HK SAVEZ 1 kumite ekipa člani open
63    Karate Zveza Slovenije
1 GALIČ NASTJA kata članice +16
2 SIMONIČ MAšA kata članice +16
3 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
4 REPIČ JERCA kumite kadetinje -54 kg
5 RISTIĆ TJAŠA kumite članice -61 kg
6 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -57 kg
7 ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
8 BURLAK TIMOTEJ kumite člani - 84 kg
9 POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
10 HRIBOVŠEK BLAž kumite člani -60 kg
11 ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg
12 CESAR PIA kata mladinke
13 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani +84 kg
14 PUŠNIK LINA kumite članice -68 kg
15 DEBELJAK HANA kumite mladinke -59 kg
16 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci +76 kg
17 KURBEGOVIĆ AJLA kumite članice - 50 kg
18 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
19 GANZITTI NIA kata mladinke
20 STERNIŠA NEJC kata mladinci
21 HARTL BOR kata člani +16
22 HARTL JAN kata člani +16
23 JORDAN Timotej kumite kadeti +70 kg