14. POKAL NESTL ŽGANK

Rdeča dvorana Velenje / Red hall Velenje ( VELENJE , Šaleška cesta 3 )



Lokacija : Rdeča dvorana Velenje / Red hall Velenje
VELENJE , Šaleška cesta 3
Organizator : Karate Klub Tiger Velenje
Početak : 24.02.2019 10:00:00
Rok prijave : 21.02.2019 23:59:00
Kontaktna osoba : Bego Tabaković
kktiger@t-2.net
00 386 51 307 053
Cijena prvog nastupa : 20 €
Cijena dodatnog nastupa : 10 €
Cijena ekipnog nastupa : 25 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 20 €


1 kata female -8 Br. prijavljenih : 4
2 kata female -8 years (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 6
3 kata male -8 years Br. prijavljenih : 4
4 kata male -8 years (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 4
5 kata female 8-9 years Br. prijavljenih : 12
6 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 18
7 kata male 8-9 years Br. prijavljenih : 8
8 kata male 8-9 years (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 13
9 kata male 10-11 years Br. prijavljenih : 7
10 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 10
11 kata female 10-11 years Br. prijavljenih : 13
12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 18
13 kata male 12-13 years Br. prijavljenih : 6
14 kata male 12-13 years (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 5
15 kata female 12-13 years Br. prijavljenih : 12
16 kata female 12-13 years (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 11
17 kata male cadets Br. prijavljenih : 6
18 kata female cadets Br. prijavljenih : 11
19 kata male 16-17 years Br. prijavljenih : 5
20 kata female 16-17 years Br. prijavljenih : 5
21 kata male seniors +16 Br. prijavljenih : 3
22 kata female seniors +16 Br. prijavljenih : 7
23 kata male + 35 years Br. prijavljenih : 4
24 kata female + 35 years Br. prijavljenih : 2
25 kata veterans male + 50 years Br. prijavljenih : 3
26 kata veterans female + 50 years Br. prijavljenih : 0
kata female -8
1 GRUBER CARLA SHOFUKAN GABERSDORF
2 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata female -8 years (8-6 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 GRBIĆ ANEA Karate Klub Rudar Velenje
3 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 Zupančič Sara Karate Klub Tiger Velenje
kata male -8 years
1 Govek Tine Karate Klub Tiger Velenje
2 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 JELEN GAL Karate klub Velenje
4 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata male -8 years (8-6 kyu)
1 JELEN GAL Karate klub Velenje
2 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3 PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
4 Topčagić Amar Karate Klub Tiger Velenje
kata female 8-9 years
1 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
2 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
4 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
5 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
6 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
7 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 LORBER LENA SHOFUKAN GABERSDORF
9 MERC Maja Karate Klub Šiška
10 PESIC NINA SHOFUKAN GABERSDORF
11 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
12 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
1 Bezgovšek Mia Karate Klub Mislinja
2 Golčman Aneja Karate Klub Mislinja
3 GRBIĆ NIKOLINA Karate Klub Tiger Velenje
4 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
5 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
6 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
7 Kametinger Sarah Karate Pinzgau
8 Kirisits Mira-Lisa Karate Pinzgau
9 Križevac Lejla Karate Klub Tiger Velenje
10 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
11 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
12 Mencinger Teja Karate Klub Mislinja
13 OMEROVIČ MAJRA Karate Klub Polzela
14 Petutschnig Alessia Karate Pinzgau
15 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
16 Ronacher Hanah Karate Pinzgau
17 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
18 TROP EMA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata male 8-9 years
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
4 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 Merc Janez Karate klub Lev
6 PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
7 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
8 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata male 8-9 years (8-6 kyu)
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 KAMENIK MARKO Karate Klub Tiger Velenje
4 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
5 Mujkanovic Anan Karate Klub Tiger Velenje
6 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
8 PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
9 PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
10 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
11 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
12 ZIJAN NIKO Karate Klub Tiger Velenje
13 Zupančič Anže Karate Klub Tiger Velenje
kata male 10-11 years
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3 Calabrese Filippo GLC FIJLKAM
4 Candolo William GLC FIJLKAM
5 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
6 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
3 CONGEDO EMANUELE GLC FIJLKAM
4 Govek Gal Karate Klub Tiger Velenje
5 KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
6 Lipuš Smajlović Vito Karate Klub Rudar Velenje
7 PETEK BINE Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 PIZZAMIGLIO ALESSIO ASD Karate Team 99
9 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
10 Tomaž Herodež Karate Klub Polzela
kata female 10-11 years
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
4 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
5 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
6 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
7 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
8 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
9 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
10 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
11 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
12 ZAGER HANA Karate klub Velenje
13 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2 CLEMENTIN MARIASOLE GLC FIJLKAM
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 Gruber Jessica Karate Pinzgau
5 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
6 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
7 JELEN HANA Karate klub Velenje
8 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
9 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
10 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
11 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
12 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
13 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
14 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
15 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
16 Prokesch Helene Karate Pinzgau
17 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
18 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata male 12-13 years
1 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2 Calabrese Filippo GLC FIJLKAM
3 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
4 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
5 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
6 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata male 12-13 years (8-3 kyu)
1 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 Clementin Giorgio GLC FIJLKAM
4 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
5 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata female 12-13 years
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3 DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
4 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
5 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
6 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
7 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
8 Ogris Ika Karate Klub Mislinja
9 PETAN ELA Karate Klub Brežice
10 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
11 SCARAVELLI MELISSA ASD Karate Team 99
12 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata female 12-13 years (8-3 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 ALIĆ INES Karate klub Velenje
3 CONGEDO GIADA GLC FIJLKAM
4 DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
5 Golčman Alina Karate Klub Mislinja
6 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
7 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
9 Sivčević Sadžida Shotokan Karate Klub Postojna
10 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
11 Tisnikar-Svečko Manca Karate Klub Mislinja
kata male cadets
1 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2 ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
5 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
6 POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
kata female cadets
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 CASASOLA MAILA GLC FIJLKAM
3 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 gortan jessica GLC FIJLKAM
7 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
8 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
9 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
10 Mencinger Kaja Karate Klub Mislinja
11 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 16-17 years
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
5 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 16-17 years
1 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
5 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male seniors +16
1 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 Lena Devid a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
3 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female seniors +16
1 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 durisotti veronica GLC FIJLKAM
3 DUSI SERENA ASD Karate Team 99
4 Gallini Costanza GLC FIJLKAM
5 LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
6 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
7 SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
kata male + 35 years
1 BERKENJAČEVIČ DRAGAN Karate klub Velenje
2 Kabaj Matej Karate-do klub Ig Shotokan
3 LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
4 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata female + 35 years
1 KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2 LORBER LYDIA SHOFUKAN GABERSDORF
kata veterans male + 50 years
1 FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja
2 LAH SILVO Karate klub Velenje
3 ŠIMENC FRANCI Karate Klub Virtus Duplica
kata veterans female + 50 years
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 OREŠČANIN ZORAN kumite male 14-15 years -70 kg
2 OREŠČANIN ZORAN kumite male 14-15 years +70 kg
3 Pepić Niko Danijel kumite male 12-13 years +55 kg
4 Pepić Niko Danijel kumite male 14-15 years -57 kg
5 ZORIČ ANĐELA kumite female 10-11 years -40 kg
6 ZORIČ ANĐELA kumite female 8-9 years +30 kg
2    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite female 8-9 years +30 kg
2 KOLAR NUŠA kumite female 12-13 years +50 kg
3 LOČNIKAR MIHA kumite male 12-13 years -40 kg
4 MLAKAR JAN kumite male 16-17-years +76 kg
5 MLAKAR NEJC kumite male 12-13 years -40 kg
6 MLAKAR NIKA kumite female 12-13 years -45 kg
7 PODKRIŽNIK LUKA kumite male 14-15 years +70 kg
3    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite male 12-13- years -55 kg
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite male 14-15 years -57 kg
4    Karate Klub Brežice
1 LAKNER MAJA kata female 10-11 years
2 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite male 14-15 years -52 kg
3 PETAN ELA kata female 12-13 years
4 PETAN ELA kumite female 12-13 years -50 kg
5 PETKOVIĆ SAŠA kata female 12-13 years
6 PETKOVIĆ SAŠA kumite female 12-13 years +50 kg
7 PETKOVIĆ TJAŠA kumite female 10-11 years -40 kg
8 SEVER ANA kumite female 14-15 years +54 kg
5    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata male + 35 years
6    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite female 12-13 years +50 kg
2 GLAVINA MRAK REBEKA kumite female 14-15 years +54 kg
3 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite male 10-11 years +45 kg
4 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite male 12-13 years +55 kg
7    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite female 12-13 years +50 kg
2 MOČNIK TIMI kata male cadets
3 MOČNIK TIMI kata male 16-17 years
4 SIMONIČ MAšA kata female seniors +16
5 ZARIČ VID kata male 12-13 years
6 ZARIČ VID kumite male 12-13 years -50 kg
7 ZARIČ VID kumite male 14-15 years -52 kg
8    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Herman Benjamin kumite male 8-9 years +30 kg
2 Juraja Vinko kata male 8-9 years
3 Juraja Vinko kata male 8-9 years (8-6 kyu)
4 Lotrič Filip kata male 8-9 years
5 PRAH TILEN kata male 8-9 years
6 PRAH TILEN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
7 Sodin Lara kumite female 12-13 years -45 kg
8 Sodin Leon kumite male 8-9 years -30 kg
9 Zbil Grega kata male 10-11 years
10 Zbil Grega kumite male 10-11 years -35 kg
9    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 Cekov Vanna kata female 8-9 years
3 ČERU JERNEJA kumite female 10-11 years +40 kg
4 ČERU JERNEJA kumite female 12-13 years +50 kg
5 ČUHALEV NADJA kata female 12-13 years
6 ČUHALEV NADJA kumite female 12-13 years +50 kg
7 DRAKSLER IZA kata female 12-13 years
8 DRAKSLER IZA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
9 Eterovič Maša kumite female 14-15 years +54 kg
10 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male seniors -67 kg
11 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male 16-17-years -68 kg
12 Kotnik Nika kata female 10-11 years
13 Kotnik Nika kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
14 KRIžAJ ALEKSANDER kumite male 12-13 years -50 kg
15 KRIžAJ ALEKSANDER kumite male 14-15 years -52 kg
16 LEBEN TINKARA kata female 10-11 years
17 LEBEN TINKARA kumite female 10-11 years -40 kg
18 LEBEN TINKARA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
19 NIŠANDŽIČ IVANA kumite female 12-13 years -50 kg
20 PLEVNIK GAL kumite male 14-15 years -57 kg
21 PLEVNIK LALITA kumite female 12-13 years -50 kg
22 PLEVNIK LALITA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
23 REPIČ JERCA kumite female 14-15-years -54 kg
24 KK Kranj 1 kata team female 11-13 years
25 KK Kranj 2 kata team female 11-13 years
10    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata male 12-13 years (8-3 kyu)
2 OVČAR ŽIGA kumite male 8-9 years -30 kg
3 OVČAR ŽIGA kata male 8-9 years (8-6 kyu)
4 PISNIK MAJA kata female -8
5 PISNIK MAJA kata female -8 years (8-6 kyu)
6 PISNIK NINA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 SKUHALA ZOJA kata female 10-11 years
8 VERČKO ANA kata female -8 years (8-6 kyu)
11    Karate Klub Mislinja
1 Bezgovšek Mia kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
2 FELLE DRAGO kata veterans male + 50 years
3 Golčman Alina kata female 12-13 years (8-3 kyu)
4 Golčman Aneja kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
5 Kacjan Erika kata female 10-11 years
6 Mencinger Kaja kata female cadets
7 Mencinger Teja kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
8 Ogris Ika kata female 12-13 years
9 Ogris Žak kata male cadets
10 Tisnikar-Svečko Manca kata female 12-13 years (8-3 kyu)
12    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite male 14-15 years -63 kg
2 Koželj Aleks kumite male 8-9 years +30 kg
3 MAROT TIA kata female 12-13 years
4 SALAMUN VID kumite male 14-15 years -57 kg
5 Skalič Bor kumite male 8-9 years -30 kg
6 Skalič Brin kumite male 12-13 years +55 kg
13    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite female 14-15-years -54 kg
2 Herodež Denis kumite male12-13 years -45 kg
3 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite female 12-13 years -50 kg
4 Kramberger Zala kumite female 8-9 years -30 kg
5 LARA KRAMBERGER kumite female 12-13 years +50 kg
6 MAŠIĆ NEJLA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 Matic Čeh kumite male 8-9 years -30 kg
8 OMEROVIČ MAJRA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
9 RIOSA NOVAK TILEN kumite male 14-15 years -57 kg
10 RIOSA NOVAK TILEN kumite male 16-17-years -55 kg
11 Tomaž Herodež kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
12 TRBOVŠEK ŽIGA kumite male 10-11 years -40 kg
14    Karate Klub Postojna
1 ARSENIć PETAR kumite male 14-15 years -52 kg
2 BEŠIČ LANA kata female -8 years (8-6 kyu)
3 GRIL BLAž kumite male 16-17-years -68 kg
4 HABJAN NUšA kumite female 16-17 years -53 kg
5 MOZETIČ-KERIN JAN kumite male 10-11 years +45 kg
15    Karate Klub Radenci Shotokan
1 TRATNIK ALEN kumite male 10-11 years -35 kg
16    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite male 14-15 years -70 kg
2 HRIBAR GAJA kata female 8-9 years
3 HRIBAR GAJA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 KRUMPAK TINKARA kumite female 10-11 years -40 kg
5 KUNŠTEK NEJC kumite male 12-13- years -55 kg
6 KUNŠTEK NEJC kumite male 14-15 years -57 kg
7 KUTIJA ALJA kata female cadets
8 MAVSAR TAJDA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
9 POTISK LAURA kumite female 16-17 years +59 kg
10 ŽUMER JAKOB kumite male 12-13 years +55 kg
17    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata male 10-11 years
2 BAJGOT NACE kumite male 10-11 years -35 kg
3 Štelcer Luka kumite male 10-11 years +45 kg
4 TROP EMA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
18    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata female 12-13 years
2 BAŠAR EMA kumite female 12-13 years -45 kg
3 ČIMžAR ALEKS kata male cadets
4 ČIMžAR ALEKS kumite male 14-15 years -63 kg
5 KAROV Zoran kumite male 16-17-years -68 kg
6 Mačar Dejan kata male 12-13 years
7 Mačar Dejan kumite male 12-13 years -40 kg
8 Mačar Tijan kata male 10-11 years
9 Mačar Tijan kumite male 10-11 years -35 kg
10 MUZIK TAŠA kata female 12-13 years
11 MUZIK TAŠA kumite female 12-13 years +50 kg
19    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata female 8-9 years
2 MERC Maja kumite female 8-9 years +30 kg
20    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata female 10-11 years
2 ALETIĆ EMRA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 BULJUBAŠIĆ KENAN kata male 8-9 years
4 BULJUBAŠIĆ KENAN kata male 8-9 years (8-6 kyu)
5 Govek Gal kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Govek Tine kata male -8 years
7 GRBIĆ NIKOLINA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
8 IKIĆ SARA kata female 8-9 years
9 IKIĆ SARA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
10 JANJIĆ. SAŠA kumite male 14-15 years +70 kg
11 KAMENIK MARKO kata male 8-9 years (8-6 kyu)
12 Križevac Lamia kata female 10-11 years
13 Križevac Lamia kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
14 Križevac Lejla kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
15 KULJIĆ SEMIR kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
16 LAČEVIĆ IVONA kata female seniors +16
17 Mujkanovic Anan kata male 8-9 years (8-6 kyu)
18 Osmić Sumejja kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
19 Topčagić Amar kata male -8 years (8-6 kyu)
20 XHOXHAI FATJAN kumite male 12-13 years -40 kg
21 Zahirović Inaya kata female 10-11 years
22 Zahirović Inaya kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
23 ZIJAN NIKO kata male 8-9 years (8-6 kyu)
24 Zupančič Anže kata male 8-9 years (8-6 kyu)
25 Zupančič Sara kata female -8 years (8-6 kyu)
26 KK Tiger 1 kata team female 8-10 years
27 KK Tiger 2 kata team female 8-10 years
28 KK Tiger 1 kata male team 8-10 years
21    Karate Klub Trbovlje
1 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite female 12-13 years +50 kg
2 GRIVEC TILEN kumite male 10-11 years +45 kg
3 HVALA ALJAŽ kumite male 10-11 years +45 kg
4 KOLANDER EVA kumite female 12-13 years -50 kg
5 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite female 10-11 years +40 kg
6 KRAJNC JURE kumite male12-13 years -45 kg
7 SALKIČ EDIN kumite veterans +35 years open
8 SALKIČ ERVIN kumite male 16-17-years -61 kg
9 SALKIČ LARA kumite female 14-15-years -54 kg
22    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata female cadets
2 ALIĆ INES kata female 12-13 years (8-3 kyu)
3 BERKENJAČEVIČ DRAGAN kata male + 35 years
4 BOROVNIK NIK kata male 12-13 years
5 BOROVNIK NIK kata male cadets
6 BOROVNIK NIK kumite male 12-13- years -55 kg
7 ĐOGIĆ EMA kata female 10-11 years
8 ĐOGIĆ EMA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
9 JAKOB KUKOVIČ TIA kata female cadets
10 JELEN GAL kata male -8 years
11 JELEN GAL kata male -8 years (8-6 kyu)
12 JELEN HANA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
13 JOVANOVIĆ LANA kata female 8-9 years
14 JOZIČ ELLA kata female -8
15 KENDA MAŠA kumite female 16-17 years +59 kg
16 KENDA NATALIJA kata female + 35 years
17 LAH SILVO kata veterans male + 50 years
18 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
19 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata female 16-17 years
20 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata female seniors +16
21 PAŠIČ ADAM kata male 8-9 years (8-6 kyu)
22 PAŠIČ ADAM kata male -8 years
23 PAŠIČ ADAM kata male -8 years (8-6 kyu)
24 PAŠIĆ ISAK kata male 12-13 years
25 PAŠIĆ ISAK kata male 12-13 years (8-3 kyu)
26 PEČNIK JAŠA TY kata male 8-9 years (8-6 kyu)
27 PEČNIK JAŠA TY kata male -8 years (8-6 kyu)
28 ZAGER HANA kata female 12-13 years
29 ZAGER HANA kata female 10-11 years
23    Karate Klub Virtus Duplica
1 ŠIMENC FRANCI kata veterans male + 50 years
24    Karate Klub Zmaj
1 Jokić Renata kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 Pirman Gal kata male 8-9 years
3 Vahtar Lara kata female 8-9 years
25    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej kumite male 8-9 years -30 kg
2 KOLšEK MAJ kumite male 14-15 years -57 kg
3 KVAS TJAŠA kumite female 16-17 years -53 kg
4 MARINKOVIČ ANŽE kumite male 10-11 years -40 kg
5 MEDVED MAKS kumite male 14-15 years -70 kg
6 Mohenski Robi kumite male 14-15 years -57 kg
7 PLASKAN JURIJ kumite male 16-17-years -76 kg
8 Škrabar Maks kumite male 10-11 years -35 kg
9 SUŠA ŽIGA kumite male 14-15 years -57 kg
10 TOMC NACE kumite male 10-11 years -45 kg
11 TOMC VITO kumite male 8-9 years +30 kg
12 UGOVšEK ALENKA kumite female 16-17 years -53 kg
26    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 12-13 years -50 kg
2 ČEH ALEŠ kata male 12-13 years
3 MEKIč KIARA kumite female 14-15 years +54 kg
4 Zalar Jakob kumite male 14-15 years -63 kg
27    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata male 16-17 years
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata male seniors +16
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata male 16-17 years
4 KLOBASA BLAŽ kata male cadets
5 KLOBASA BLAŽ kata male 16-17 years
6 MULEC NIKA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 PETEK BINE kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 REIHS JAKA kata male 10-11 years
9 REIHS JAKA kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 ŠAJNOVIČ NEJC kata male 8-9 years (8-6 kyu)
11 KK Radgona 1 kata team male cadets / juniors
12 KK Radgona 1 kata male team 8-10 years
28    Športno Društvo Dinamik Celje
1 POLAK ŽAN kata male cadets
2 POŽARNIK KNEZ GAL kumite male 14-15 years -57 kg
3 POŽARNIK KNEZ VID kumite male 14-15 years -52 kg
29    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata female cadets
2 KOLšEK KLEMEN kumite male 12-13 years -50 kg
3 MAKAROV ILLYA kumite male12-13 years -45 kg
4 Mujić Vedad kumite male 10-11 years -40 kg
5 PETERNEL ŽAN kumite male 16-17-years -61 kg
6 RADIĆ LUKA kumite male 14-15 years -63 kg
7 Šolaja Stefan kumite male 12-13 years -40 kg
8 ZLATKOV TEODOR kumite male 16-17-years +76 kg
30    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
2 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kumite male 14-15 years -57 kg
3 LIN YUE kumite female 16-17 years -53 kg
4 ŠUPUK LINA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
5 KK Olimpija 1 kata team female 11-13 years
31    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite female 8-9 years +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Nuša kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 JANŽEKOVIČ Tija kumite female 12-13 years -45 kg
5 JANŽEKOVIČ Tija kata female 12-13 years (8-3 kyu)
6 NOVAK Sara kumite female seniors - 55 kg
7 Plohl Taja kata female -8
8 Plohl Taja kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
9 Plohl Taja kata female -8 years (8-6 kyu)
10 Rauter Hannah Vela kumite female 10-11 years +40 kg
11 Rauter Hannah Vela kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
12 Škoflanc Nick kumite male 12-13 years +55 kg
13 Škoflanc Nick kumite male 14-15 years -70 kg
14 KK Ljutomer 1 kata team female 8-10 years
32    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite female 10-11 years +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite female 12-13 years -45 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite female 14-15-years -54 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite female 12-13 years +50 kg
5 KOBAL - PAHOR LEA kata female cadets
6 KONTREC ALJA kata female 12-13 years
7 LIKAR ALJA kumite female 14-15 years +54 kg
8 MAGAJNA MAšA kumite female 14-15 years -47 kg
9 Spasova Natka kumite female 14-15 years +54 kg
33    Karate Klub Ljubljana
1 ADAMIč TIMON kumite male 14-15 years -63 kg
2 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite female 10-11 years -40 kg
3 KLIČIČ AMIL kumite male 12-13 years +55 kg
4 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite male 16-17-years -76 kg
5 KURBEGOVIĆ AJLA kumite female seniors -61 kg
6 KURBEGOVIĆ EDNA kumite female 10-11 years -40 kg
7 LAMPIČ ANA kumite female 14-15 years +54 kg
8 LAZIć LEON kumite male 16-17-years -76 kg
9 RADIĆ MANJA kumite female 10-11 years -40 kg
10 SETNIČAR NEJC kumite male 14-15 years -52 kg
34    Karate Klub Rudar Velenje
1 Baraković Haris kumite male seniors - 84 kg
2 GRBIĆ ANEA kata female -8 years (8-6 kyu)
3 HLIŠČ LANA kata female 12-13 years
4 Lipuš Smajlović Vito kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 PRATNEMER HANA kata female 10-11 years
6 PRATNEMER HANA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 STOJNIĆ MAIK kumite male 8-9 years -30 kg
8 Točaković Nemanja kumite male 16-17-years -76 kg
9 Vrella Yll kumite male 10-11 years -35 kg
35    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite female 14-15-years -54 kg
2 ČESNIK DENIS kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 IVANOVIĆ ANA kata female 8-9 years
4 IVANOVIĆ ANA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
5 IVANOVIĆ ANA kumite female 8-9 years +30 kg
6 Koštić Anes kata male 8-9 years
7 Koštić Anes kata male 8-9 years (8-6 kyu)
8 LIŠINOVIĆ ELMA kata female 10-11 years
9 LIŠINOVIĆ ELMA kumite female 10-11 years -40 kg
10 LIŠINOVIĆ HADIS kata male + 35 years
11 LIŠINOVIĆ LEJLA kata female 8-9 years
12 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite female 8-9 years -30 kg
13 LIŠINOVIĆ LEJLA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
14 LIŠINOVIĆ SARA kumite female 16-17 years +59 kg
15 OSMANAJ DORENTINA kata female 10-11 years
16 Savković Ivana kata female 8-9 years
17 Savković Ivana kumite female 8-9 years -30 kg
18 Savković Ivana kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
19 Sivčević Sadžida kata female 12-13 years (8-3 kyu)
20 Sh. Postojna 1 kata team female 8-10 years
36    GLC FIJLKAM
1 Barbano Alessandro kumite male12-13 years -45 kg
2 beltramini andrea kumite male seniors -75 kg
3 Calabrese Filippo kata male 12-13 years
4 Calabrese Filippo kata male 10-11 years
5 CANDIDORI TIZIANO kumite male seniors -75 kg
6 CANDIDORI TIZIANO kumite male seniors - 84 kg
7 Candolo Alice kumite female 12-13 years +50 kg
8 Candolo William kata male 10-11 years
9 CAROTENUTO ALFONSO kumite male seniors - 84 kg
10 CASASOLA MAILA kata female cadets
11 CASONATO ELENA kumite female seniors -61 kg
12 chiandussi lorenzo kumite male seniors -75 kg
13 Clementin Giorgio kata male 12-13 years (8-3 kyu)
14 CLEMENTIN MARIASOLE kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
15 CONGEDO EMANUELE kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
16 CONGEDO GIADA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
17 Corbatto Melanie kumite female seniors -61 kg
18 durisotti veronica kata female seniors +16
19 FABBRIO CLAUDIO kumite veterans +35 years open
20 FOLIN DANIELE kumite male 16-17-years -68 kg
21 Gallini Costanza kata female seniors +16
22 gortan jessica kata female cadets
23 innocenzi francesco kumite male 14-15 years +70 kg
24 mazzilis riccardo kumite male seniors -67 kg
25 MIO DANNY kumite male seniors -67 kg
26 PAVAN SEBASTIANO kata male 8-9 years
27 PAVAN SEBASTIANO kata male 8-9 years (8-6 kyu)
28 ROMANI FABIO kumite male seniors -67 kg
29 simeone martina kumite female 14-15-years -54 kg
37    Karate Pinzgau
1 Gruber Jessica kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 Kametinger Sarah kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
3 Kametinger Sarah kumite female 8-9 years +30 kg
4 Kirisits Mira-Lisa kumite female 8-9 years -30 kg
5 Kirisits Mira-Lisa kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
6 Petutschnig Alessia kumite female 8-9 years -30 kg
7 Petutschnig Alessia kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
8 Prokesch Helene kumite female 10-11 years -40 kg
9 Prokesch Helene kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 Ronacher Hanah kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
11 Pinzgau 1 kata team female 11-13 years
12 Pinzgau 1 kata team female 8-10 years
13 Pinzgau 2 kata team female 8-10 years
38    KARATE CENTAR ŠENKOVEC
1 HUZJAK NENSI kumite female 16-17 years -53 kg
2 MILLER MARK kumite male 10-11 years -35 kg
3 MOLNAR LEON kumite male 14-15 years -52 kg
4 ROŽMAN NADJA kumite female 14-15 years -47 kg
5 VIDOVIĆ DAVID kumite male 10-11 years -35 kg
6 VIDOVIĆ MATEJ kumite male 12-13 years +55 kg
39    DALMACIJA SPLIT
1 Ivaković Ante kumite male 16-17-years +76 kg
2 Ivaković Lolita kumite female 14-15-years -54 kg
3 Ivaković Lolita kumite female 16-17 years -53 kg
40    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA, kata female 16-17 years
2 CENTRIH ALEKSANDRA, kata female seniors +16
3 CENTRIH PATRICIJA, kata female 16-17 years
4 CENTRIH PATRICIJA, kata female cadets
5 GANZITTI NIA kata female 16-17 years
6 GANZITTI NIA kata female cadets
7 HAJRULAI LUAN, kata male -8 years
8 KLOBASA ALEKS kumite male seniors - 84 kg
9 KLOBASA ALEKS kumite male 16-17-years +76 kg
10 LONČARIČ ZOJA kata female 8-9 years
11 NOVAK SARA, kata female 16-17 years
12 NOVAK SARA, kata female cadets
13 STERNIŠA NEJC kata male seniors +16
14 STERNIŠA NEJC kata male 16-17 years
41    BUDOKAN ITALIA
1 ALFANI LEONARDO kumite male seniors - 84 kg
2 ALFANI LEONARDO kumite male 16-17-years +76 kg
3 Bancone Morgana kumite female 12-13 years +50 kg
4 Bancone Morgana kumite female 14-15-years -54 kg
42    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Batić Naser kumite male 14-15 years -63 kg
2 Jamnik Lucijan kumite male 14-15 years -57 kg
3 Kabaj Matej kata male + 35 years
43    a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
1 Lena Devid kata male seniors +16
44    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 AVDIBAŠIĆ Dženan kata male 10-11 years
2 AVDIBAŠIĆ Dženan kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 JORDAN Timotej kumite male 14-15 years +70 kg
45    Samurai karate klub Bludenz
1 DJURDJEVIC RADOMIR kumite veterans +35 years open
46    ASD Karate Team 99
1 BARBU ALESSIA kumite female 10-11 years +40 kg
2 BATTAGLIA EMMA kumite female 12-13 years -50 kg
3 BOZZEDA MATTEO kumite male 14-15 years -63 kg
4 BOZZEDA MATTEO kumite male 16-17-years -61 kg
5 CAMPEDELLI ALESSIO kumite male 12-13 years +55 kg
6 DE PASQUALE LUCA kumite male 10-11 years -35 kg
7 DIEGHI VANTHIEN kumite male 12-13 years -40 kg
8 DOTTI LORENZO kumite male 10-11 years -40 kg
9 DUSI SERENA kata female seniors +16
10 EL ATASSI SARA kumite female 12-13 years -45 kg
11 FROLDI NICHOLAS kumite male 12-13- years -55 kg
12 GALANTE LUCA kumite male 10-11 years -45 kg
13 GALANTE LUCA kumite male12-13 years -45 kg
14 GAVIOLI MELISSA kumite female 8-9 years -30 kg
15 GOLFRE' ANDREASI RICCARDO kumite male 14-15 years -63 kg
16 GUANDALINI MATTEO kumite male 12-13- years -55 kg
17 GUANDALINI MATTEO kumite male 14-15 years -57 kg
18 LUCCHESI DENNIS kumite male seniors -67 kg
19 LUCCHESI DENNIS kumite male 16-17-years -61 kg
20 MASAIA FRANCESCO kumite male seniors -75 kg
21 MOI GIOELE kumite male 10-11 years -35 kg
22 PICCOLI LUCIA kumite female 10-11 years +40 kg
23 PICCOLI MARCO kumite male12-13 years -45 kg
24 PIZZAMIGLIO ALESSIO kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
25 QUACECI ALFIO kumite male seniors -67 kg
26 QUACECI ALFIO kumite male 16-17-years -61 kg
27 RUBERTI LUCIA kumite female 12-13 years +50 kg
28 SCANSANI DIEGO kumite male 14-15 years -57 kg
29 SCARAVELLI MELISSA kata female 12-13 years
30 SEBAA AYOUB kumite male 12-13 years -40 kg
31 SPIAZZI MATTEO kumite male 12-13 years -50 kg
32 TURLE THOMAS kumite male 14-15 years -52 kg
33 ZAIRI NOUR kumite female 14-15-years -54 kg
34 ZAMBERINI CHIARA kumite female 12-13 years -50 kg
47    ASD DEFENCE 2000
1 CASONATO ELENA kumite female seniors -61 kg
2 LENARDUZZI MATTIA kumite male seniors -67 kg
3 MIO DANNY kumite male seniors -75 kg
4 ROMANI FABIO kumite male seniors -67 kg
48    JISSEN DOJO KARATE
1 BURZO FRANCESCA kumite female 12-13 years -50 kg
2 CRIVELLI AURORA kumite female 14-15 years +54 kg
3 MASTELLA ANNA kumite female 12-13 years -50 kg
4 MASTELLA ANNA kumite female 14-15 years -47 kg
5 MORO SARA kumite female 14-15-years -54 kg
6 VALSECCHI REBECCA kumite female 14-15 years +54 kg
49    SHOFUKAN GABERSDORF
1 ALIBEGIC ADNA kumite female 14-15 years +54 kg
2 GORENC MIROSLAV kumite veterans +35 years open
3 GRUBER CARLA kata female -8
4 LORBER LENA kata female 8-9 years
5 LORBER LYDIA kata female + 35 years
6 PESIC NINA kata female 8-9 years
7 Avstrija 1 kata team female 8-10 years
50    Karate klub Lev
1 Košir Andreja kumite female seniors -61 kg
2 Merc Janez kata male 8-9 years
3 Merc Janez kumite male 8-9 years +30 kg
4 Smrekar Matic kumite male seniors -75 kg