Individualno KUMITE - DEČKI


# Natjecatelj točke
1 HOZANOVIČ ARMAN (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 16.00
2 KUKOVIČ ALEKSANDER (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 12.00
3 PREZELJ MAKS (3 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00
4 PRIMOžIč NEO (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00
5 PAVLIč FILIP (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 10.00
6 MAVSAR TADEJ (2 Vd) Karate klub Seki 10.00
7 JELENKO ANEJ (3 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00
8 DEBELJAK ŽIGA (3 nastupi) ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE 9.00
9 VEHABOVIć LARIS (3 nastupi) Karate Klub Rudar Velenje 9.00
10 JAVORNIK JAN (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00
11 GRZINČIČ VID (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 9.00
12 OBLAK DAVID KERIM (2 Vd) Karate klub Lev 9.00
13 STENDLER KLANJšEK ŽAN (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 8.00
14 NOVAK ADAM (2 Vd) Karate Klub Kranj 8.00
15 DEžELAK TIN (2 Vd) Karate klub Selnica ob Dravi 8.00
16 DIMČIČ LUKA (2 Vd) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 8.00
17 LAZIć VID (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 7.00
18 ILIć NIKOLA (2 Vd) Karate klub Lev 6.00
19 GNEZDA ALEKS (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 6.00
20 MARKOVIč MARCEL (3 nastupi) Karate klub Šenčur 5.00
21 KUPREšAK TIAN (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00
22 ČERKEZOVIČ ELDIS (2 Vd) Karate klub Sokol 5.00
23 ŠTREKELJ JAKA (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00
24 ŠTEFANIČ VAL (2 Vd) Karate klub Velenje 5.00
25 BOžNAR VAL (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00
26 ŠABEC ALJOšA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00
27 TOMšIč NICK (2 Vd) Društvo Za Borilne Veščine Piran 4.50
28 ABRAHAM FILIP (2 Vd) Karate Klub Polzela 4.00
29 PELHAN TINE (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00
30 GLADEK PATRIK (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00
31 MITROVIć FILIP (2 Vd) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00
32 LIKAR JAN (1 Nastup) Karate klub Šenčur 4.00
33 KOTNIK VAL (2 Vd) KARATE KLUB BRANIK 3.50
34 GORIČAN ŽAN (1 Nastup) Karate Klub Polzela 3.00
35 KABAJ TOSJA (1 Nastup) Karate - do klub Ig Shotokan 3.00
36 NOSE LUKA (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 3.00
37 OBROVNIK VID (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.00
38 DULIć UROš (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Kranj 2.00
39 RABOTEG WEIS STAš (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00
40 KLEMENčIč MAJ (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00
41 BRANDIć TAJ (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Kranj 1.00
42 KUZMAN ROŽLE (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.00

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve