Karate Klub Trbovlje



1. Pokalna tekma KZS

# Grad Natjecatelj Kategorija točke
1 1. mjesto ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg (3) 4.00
2 1. mjesto ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg (15) 6.00
3 1. mjesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite deklice -40 kg (9) 6.00
4 1. mjesto ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg (15) 6.00
5 2. mjesto HVALA ALJAŽ kumite dečki -45 kg (8) 5.00
6 2. mjesto MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -52 kg (15) 5.00
7 2. mjesto ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg (7) 5.00
8 3.. mjesto BOŽJAK LAURA kata mladinke (10) 3.00
9 3.. mjesto SALKIČ LARA kumite kadetinje -47 kg (8) 3.00
10 5. mjesto ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje (23) 2.00
11 1. mjesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa malčki (8) 6.00
12 1. mjesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa kadeti (3) 4.00
55.00

2. Pokalna tekma KZS

# Grad Natjecatelj Kategorija točke
1 1. mjesto ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg (8) 6.00
2 1. mjesto MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -57 kg (12) 6.00
3 1. mjesto MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg (10) 6.00
4 1. mjesto ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg (10) 6.00
5 2. mjesto BOŽJAK LAURA kumite mladinke -53 kg (3) 3.00
6 2. mjesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite deklice +40 kg (10) 5.00
7 3. mjesto SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg (6) 4.00
8 3.. mjesto ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje (30) 3.00
9 3.. mjesto ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg (9) 3.00
10 3.. mjesto ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg (6) 3.00
11 5. mjesto BOŽJAK LAURA kata mladinke (5) 1.00
12 5. mjesto GRIVEC TILEN kumite dečki +45 kg (8) 2.00
13 5. mjesto HVALA ALJAŽ kumite dečki -45 kg (10) 2.00
14 6. mjesto KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 1.00
15 2. mjesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa malčki (7) 5.00
16 3. mjesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa malčice (4) 2.50
17 2. mjesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa dečki (6) 5.00
18 2. mjesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa kadeti (2) 1.00
64.50

3. Pokalna tekma KZS

# Grad Natjecatelj Kategorija točke
1 1. mjesto ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg (3) 4.00
2 1. mjesto ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg (5) 4.00
3 2. mjesto BOŽJAK LAURA kumite mladinke -53 kg (2) 1.00
4 2. mjesto GRIVEC TILEN kumite dečki +45 kg (5) 3.00
5 2. mjesto ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg (8) 5.00
6 2. mjesto ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg (8) 5.00
7 2. mjesto MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -57 kg (8) 5.00
8 2. mjesto MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg (9) 5.00
9 2. mjesto SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg (5) 3.00
10 3.. mjesto BOŽJAK LAURA kata mladinke (10) 3.00
11 3.. mjesto ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje (21) 3.00
12 3.. mjesto DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -35 kg (13) 3.00
13 3.. mjesto HVALA ALJAŽ kumite dečki -45 kg (10) 3.00
14 5. mjesto SALKIČ LARA kumite kadetinje -54 kg (7) 2.00
15 6. mjesto KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00
16 4. mjesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa malčki (7) 3.00
17 1. mjesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa malčice (4) 4.00
18 3. mjesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa dečki (3) 2.50
19 2. mjesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa kadeti (2) 1.00
60.50
seštevek posameznih in ekipnih točk: 180.00

1. Pokalna tekma KZS

2. Pokalna tekma KZS

3. Pokalna tekma KZS

seštevek ekipnih točk: 146.00

1. Pokalna tekma KZS

# Grad Shot / Kategorija točke
1 1. mjesto KK TRBOVLJE 1
( GOLOB MATEVŽ,MRGOLE NIK,ŠEHIĆ ALEX )
kata ekipa malčki (8)
6.00
2 1. mjesto KK TRBOVLJE 1
( MARKULJEVIČ MARKO,MARKULJEVIČ UROŠ,ŠEHIĆ DENIS )
kata ekipa kadeti (3)
4.00
10.00

2. Pokalna tekma KZS

# Grad Shot / Kategorija točke
1 2. mjesto KK TRBOVLJE 1
( GOLOB MATEVŽ,MRGOLE NIK,ŠEHIĆ ALEX )
kata ekipa malčki (7)
5.00
2 3. mjesto KK TRBOVLJE 1
( JUG ZOJA,KASTELIC EMMA,MLINARIČ ZOJA )
kata ekipa malčice (4)
2.50
3 2. mjesto KK TRBOVLJE 1
( BIZJAK KLEMEN,HARALOVIČ DANIEL,VOZEL LAN )
kata ekipa dečki (6)
5.00
4 2. mjesto KK TRBOVLJE 1
( MARKULJEVIČ MARKO,MARKULJEVIČ UROŠ,ŠEHIĆ DENIS )
kata ekipa kadeti (2)
1.00
13.50

3. Pokalna tekma KZS

# Grad Shot / Kategorija točke
1 4. mjesto KK TRBOVLJE 1
( GOLOB MATEVŽ,MRGOLE NIK,ŠEHIĆ ALEX )
kata ekipa malčki (7)
3.00
2 1. mjesto KK TRBOVLJE 1
( JUG ZOJA,KASTELIC EMMA,MLINARIČ ZOJA )
kata ekipa malčice (4)
4.00
3 3. mjesto KK TRBOVLJE 1
( BIZJAK KLEMEN,HARALOVIČ DANIEL,VOZEL LAN )
kata ekipa dečki (3)
2.50
4 2. mjesto KK TRBOVLJE 1
( MARKULJEVIČ MARKO,MARKULJEVIČ UROŠ,ŠEHIĆ DENIS )
kata ekipa kadeti (2)
1.00
10.50
seštevek ekipnih točk: 34.00

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve