3. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mjesto HASANBAŠIĆ ADNA (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 4.00 točke
2. mjesto Kramar Alja (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 3.00 točke
3. mjesto Sigmund Emilija (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 2.50 točke
1. mjesto Husić Tian (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (6) 6.00 točke
2. mjesto David Stefanović (Karate klub Sokol) kata najmlajši (6) 5.00 točke
3. mjesto Lenko Oliver (Karate klub Mirna Peč) kata najmlajši (6) 4.00 točke
4. mjesto Trontelj Lan (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (6) 3.00 točke
5. mjesto Kralj Mark (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (6) 2.00 točke
6. mjesto JAKUPIČ JAKA (Karate klub Šenčur) kata najmlajši (6) 1.00 točke

NAJMLAJŠE

1. mjesto HASANBAŠIĆ ADNA (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 4.00 točke
2. mjesto Kramar Alja (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 3.00 točke
3. mjesto Sigmund Emilija (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 2.50 točke

MALČKI

1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata malčice (7) 6.00 točke
1. mjesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite malčice -30 kg (2) 3.00 točke
2. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) kata malčice (7) 5.00 točke
2. mjesto Vatovec Jagoda (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice -30 kg (2) 1.00 točke
3. mjesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kata malčice (7) 4.00 točke
4. mjesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata malčice (7) 3.00 točke
5. mjesto MEDIĆ AMELA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (7) 2.00 točke
1. mjesto ŽIVKOVIĆ Nikolaj (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki +35 kg (1) 3.00 točke
1. mjesto KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) kata malčki (12) 6.00 točke
1. mjesto ŠABEC Aljoša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -30 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽAN (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -35 kg (5) 4.00 točke
2. mjesto ČESEN BORIS (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -30 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) kata malčki (12) 5.00 točke
2. mjesto MEŠIČ TJAN (Karate Klub Polzela) kumite malčki -35 kg (5) 3.00 točke
3. mjesto Pavlič Filip (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite malčki -35 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto Kramar Vili (Karate klub Radeče) kata malčki (12) 4.00 točke
3. mjesto KUKOVIČ Aleksander (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -30 kg (8) 4.00 točke
4. mjesto TODOROVIĆ Stefan (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -35 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto ŠTEFANIČ VAL (Karate klub Velenje) kata malčki (12) 3.00 točke
4. mjesto ŠTEFANIČ VAL (Karate klub Velenje) kumite malčki -30 kg (8) 3.00 točke
5. mjesto GAVRIĆ Martin (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -35 kg (5) 1.00 točke
5. mjesto Lotrič Andraž (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki -30 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto Tekavc Žiga (Karate Klub Cerknica) kata malčki (12) 2.00 točke
6. mjesto JEVŠNIK BEN (Društvo Za Karate Celje) kata malčki (12) 1.00 točke
6. mjesto Tekavc Žiga (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -30 kg (8) 1.00 točke

MALČICE

1. mjesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite malčice -30 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata malčice (7) 6.00 točke
2. mjesto Vatovec Jagoda (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice -30 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) kata malčice (7) 5.00 točke
3. mjesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kata malčice (7) 4.00 točke
4. mjesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata malčice (7) 3.00 točke
5. mjesto MEDIĆ AMELA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (7) 2.00 točke

DEČKI

1. mjesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata deklice (13) 6.00 točke
1. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice -40 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 točke
2. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (13) 5.00 točke
3. mjesto MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata deklice (13) 4.00 točke
3. mjesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (8) 4.00 točke
4. mjesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice -40 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto RUDOLF NIKA (Karate klub Velenje) kata deklice (13) 3.00 točke
5. mjesto Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite deklice -40 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kata deklice (13) 2.00 točke
5. mjesto Čerkezovič Amila (Karate klub Sokol) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 točke
6. mjesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 točke
6. mjesto Kramar Lili (Karate klub Radeče) kata deklice (13) 1.00 točke
6. mjesto TRAMŠEK Alja (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice -40 kg (8) 1.00 točke
1. mjesto PERMOZER MARC (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -45 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto Vatovec Ernest (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite dečki +45 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto HUSIĆ DAVUD (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki -40 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto JURAJA Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) kata dečki (12) 6.00 točke
1. mjesto Sodin Leon (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki -35 kg (8) 6.00 točke
2. mjesto TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite dečki +45 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata dečki (12) 5.00 točke
2. mjesto JEVIĆ SVEN (Karate Klub Polzela) kumite dečki -45 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto MILEV MATEJ (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite dečki -35 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite dečki -40 kg (4) 3.00 točke
3. mjesto VIDRIH JAKOB (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite dečki -40 kg (4) 2.50 točke
3. mjesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite dečki -35 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto KURAJ JAKOB (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite dečki -45 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto Sedonja Matija (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki +45 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto PAŠIČ ADAM (Karate klub Velenje) kata dečki (12) 4.00 točke
4. mjesto MRGOLE NIK (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki +45 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto MIKŠA LOVRO (Karate Klub Rogaška Slatina) kata dečki (12) 3.00 točke
4. mjesto Širaj Martin (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -40 kg (4) 2.00 točke
4. mjesto TRAMŠEK Aleks (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite dečki -35 kg (8) 3.00 točke
5. mjesto Lotrič Filip (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (12) 2.00 točke
5. mjesto JELEN GAL (Karate klub Velenje) kumite dečki -35 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto Valentin Jerman (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite dečki +45 kg (6) 2.00 točke
6. mjesto PAŠIČ ADAM (Karate klub Velenje) kumite dečki -35 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto Mitrović Veljko (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite dečki +45 kg (6) 1.00 točke
6. mjesto JELEN GAL (Karate klub Velenje) kata dečki (12) 1.00 točke

DEKLICE

1. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice -40 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata deklice (13) 6.00 točke
1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 točke
2. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (13) 5.00 točke
2. mjesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 točke
3. mjesto MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata deklice (13) 4.00 točke
3. mjesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (8) 4.00 točke
4. mjesto MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice -40 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto RUDOLF NIKA (Karate klub Velenje) kata deklice (13) 3.00 točke
5. mjesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kata deklice (13) 2.00 točke
5. mjesto Čerkezovič Amila (Karate klub Sokol) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite deklice -40 kg (8) 2.00 točke
6. mjesto TRAMŠEK Alja (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice -40 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto Kramar Lili (Karate klub Radeče) kata deklice (13) 1.00 točke
6. mjesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 točke

MLAJŠI KADETI

1. mjesto KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (15) 6.00 točke
2. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (15) 5.00 točke
2. mjesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 5.00 točke
3. mjesto MRŠIĆ NELI (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (15) 4.00 točke
3. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto PODBORŠEK ZOJA (Karate klub Šenčur) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.50 točke
4. mjesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.00 točke
4. mjesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto Bele Ana (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto Teraž Sara (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (15) 3.00 točke
5. mjesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00 točke
5. mjesto KRAJNC AJA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (15) 2.00 točke
5. mjesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 2.00 točke
6. mjesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kata ml. kadetinje (15) 1.00 točke
6. mjesto ĐOGIĆ EMA (Karate klub Velenje) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 1.00 točke
1. mjesto Sadiković Muhammed (Karate klub Šenčur) kumite ml. kadeti -40 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto Donko Matic (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto KRŽIŠNIK LAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto Mlinarič Max (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti +55 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto REIHS JAKA (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ml. kadeti (18) 6.00 točke
2. mjesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti +55 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto Štandeker Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata ml. kadeti (18) 5.00 točke
2. mjesto GOLEŽ PETER (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 5.00 točke
2. mjesto MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -40 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 5.00 točke
3. mjesto HARALOVIČ DANIEL (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadeti +55 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (18) 4.00 točke
3. mjesto LAPAJNE VORANC (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. kadeti -40 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 4.00 točke
4. mjesto KELEMAN VUK (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto Mlinarič Nik (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti +55 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto Subotič Filip (Karate Klub Postojna) kata ml. kadeti (18) 3.00 točke
4. mjesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto DRNOVŠEK ENEJ (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -40 kg (7) 3.00 točke
5. mjesto GOSTIĆ STEFAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto VOZEL LAN (Karate Klub Trbovlje) kata ml. kadeti (18) 2.00 točke
5. mjesto GAČIČ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti +55 kg (5) 1.00 točke
5. mjesto VOZEL LAN (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto Subotič Filip (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadeti -40 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto Cekov Timotej (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 2.00 točke
6. mjesto Novak Izak (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -40 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto Hribernik Gal (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto Škrabar Maks (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto AVDIBAŠIĆ Dženan (KARATE KLUB BUSHIDO) kata ml. kadeti (18) 1.00 točke
6. mjesto Mali Nace (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 1.00 točke

MLAJŠI KADETINJE

1. mjesto KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (15) 6.00 točke
1. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 4.00 točke
2. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (15) 5.00 točke
2. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 točke
3. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto PODBORŠEK ZOJA (Karate klub Šenčur) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto MRŠIĆ NELI (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (15) 4.00 točke
3. mjesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.50 točke
4. mjesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.00 točke
4. mjesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto Teraž Sara (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (15) 3.00 točke
4. mjesto Bele Ana (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točke
5. mjesto KRAJNC AJA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (15) 2.00 točke
5. mjesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00 točke
5. mjesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 2.00 točke
6. mjesto ĐOGIĆ EMA (Karate klub Velenje) kumite ml. kadetinje +50 kg (6) 1.00 točke
6. mjesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kata ml. kadetinje (15) 1.00 točke

KADETI

1. mjesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (16) 6.00 točke
1. mjesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (8) 6.00 točke
2. mjesto VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (16) 5.00 točke
2. mjesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadetinje -54 kg (7) 5.00 točke
3. mjesto Husar Hana (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje +54 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (16) 4.00 točke
4. mjesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadetinje (16) 3.00 točke
4. mjesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (8) 3.00 točke
5. mjesto Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadetinje (16) 2.00 točke
5. mjesto ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje +54 kg (8) 2.00 točke
6. mjesto TURŠIČ ŠPELA (Karate Klub Cerknica) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto ZIDARIČ EVA MARIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (16) 1.00 točke
1. mjesto BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -57 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto ZARIČ VID (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -63 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto ZARIČ VID (Karate Klub Žalec) kata kadeti (7) 6.00 točke
1. mjesto ŽUMER Jakob (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (5) 4.00 točke
2. mjesto HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata kadeti (7) 5.00 točke
2. mjesto KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti +70 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto TRBOVŠEK ŽIGA (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -57 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto PETRE VID (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -70 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -52 kg (2) 1.00 točke
3. mjesto LIPIČ ŽAK (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -63 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata kadeti (7) 4.00 točke
3. mjesto STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti +70 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto Gorjup Ažbe (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (7) 4.00 točke
4. mjesto KRAJNC JURE (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata kadeti (7) 3.00 točke
4. mjesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadeti +70 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -57 kg (7) 3.00 točke
5. mjesto ČESNIK DENIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadeti +70 kg (5) 1.00 točke
5. mjesto ROBEK MARK (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (5) 1.00 točke
5. mjesto VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata kadeti (7) 2.00 točke
5. mjesto NABERGOJ FRAN (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadeti -57 kg (7) 2.00 točke

KADETINJE

1. mjesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (16) 6.00 točke
1. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (8) 6.00 točke
2. mjesto VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (16) 5.00 točke
2. mjesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadetinje -54 kg (7) 5.00 točke
3. mjesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (16) 4.00 točke
3. mjesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto Husar Hana (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje +54 kg (8) 4.00 točke
4. mjesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadetinje (16) 3.00 točke
5. mjesto LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadetinje (16) 2.00 točke
5. mjesto Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje +54 kg (8) 2.00 točke
6. mjesto TURŠIČ ŠPELA (Karate Klub Cerknica) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (16) 1.00 točke
6. mjesto ZIDARIČ EVA MARIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.00 točke

MLADINCI

1. mjesto KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (8) 6.00 točke
1. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (2) 3.00 točke
2. mjesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 5.00 točke
2. mjesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (3) 3.00 točke
3. mjesto Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -48 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 4.00 točke
3. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (4) 2.50 točke
4. mjesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (8) 3.00 točke
4. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (4) 2.00 točke
5. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 2.00 točke
6. mjesto FRAS PIA LETRICIA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata mladinke (8) 1.00 točke
1. mjesto Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -68 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata mladinci (4) 4.00 točke
1. mjesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci +76 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (1) 3.00 točke
1. mjesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (2) 3.00 točke
2. mjesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (4) 3.00 točke
2. mjesto BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite mladinci -76 kg (4) 3.00 točke
3. mjesto PIVIĆ EVELIN (Karate klub Seki) kata mladinci (4) 2.50 točke
3. mjesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -68 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto JORDAN Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (4) 2.50 točke
3. mjesto PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (7) 4.00 točke
4. mjesto VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -68 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto PINTER ŽAN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -76 kg (4) 2.00 točke
4. mjesto KABASHAJ ENDRIT (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto Zore Tristan (KARATE KLUB KENSEI) kata mladinci (4) 2.00 točke
5. mjesto KRAJNC MIHA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite mladinci +76 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite mladinci -68 kg (6) 2.00 točke
6. mjesto TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -68 kg (6) 1.00 točke
6. mjesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (7) 1.00 točke

MLADINKE

1. mjesto KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (8) 6.00 točke
1. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (2) 3.00 točke
2. mjesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 5.00 točke
3. mjesto Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -48 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (4) 2.50 točke
3. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 4.00 točke
4. mjesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (8) 3.00 točke
4. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (4) 2.00 točke
5. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 2.00 točke
6. mjesto FRAS PIA LETRICIA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata mladinke (8) 1.00 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve