INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT 17. POKAL NESTLA ŽGANKA


MLAJŠI KADETI

1. mjesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (11) 7.20 točke
1. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (17) 7.20 točke
1. mjesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadeti (13) 7.20 točke
1. mjesto Golež Peter (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 5.40 točke
2. mjesto RIZVANOVIĆ ENEJ (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (13) 4.80 točke
2. mjesto JEVIĆ SVEN (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (11) 4.80 točke
2. mjesto PERMOZER MARC (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 4.80 točke
3. mjesto Gostić Stefan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 1.80 točke
3. mjesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (8) 2.40 točke
3. mjesto JURAJA Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kata ml. kadeti (13) 2.40 točke
3. mjesto Tomc Vito (Karate Klub Žalec) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto Čuk Danijel (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (8) 2.40 točke
4. mjesto Prah Tilen (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kata ml. kadeti (13) 2.40 točke
4. mjesto Mitrović Veljko (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 1.80 točke
4. mjesto Maguša Matijas (Karate Klub Radvanje) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (11) 2.40 točke
4. mjesto Sodin Leon (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadeti -40 kg (17) 2.40 točke

MLAJŠI KADETINJE

1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (15) 7.20 točke
1. mjesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (9) 7.20 točke
1. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (8) 7.20 točke
1. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 7.20 točke
2. mjesto Jevšenak Alina (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (8) 4.80 točke
2. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadetinje (15) 4.80 točke
2. mjesto VERBOŠT LEJLA (Karate klub WKSA Duplek) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (10) 4.80 točke
3. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 2.40 točke
3. mjesto Lišinović Lejla (Shotokan Karate Klub Postojna) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (9) 2.40 točke
3. mjesto RUDOLF NIKA (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadetinje (15) 2.40 točke
4. mjesto Valenčak Neli (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (9) 2.40 točke
4. mjesto Pleša Katja (Karate Klub Hrastnik) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 2.40 točke
4. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (15) 2.40 točke
4. mjesto Kristančič Živa (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (10) 2.40 točke

KADETI

1. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadeti (19) 7.20 točke
1. mjesto Haralović Daniel (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (12) 7.20 točke
1. mjesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (8) 7.20 točke
1. mjesto Stojadinović Timotej (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti +70 kg (3) 5.40 točke
2. mjesto Gačić Aleksander (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -70 kg (8) 4.80 točke
2. mjesto Reihs Jaka (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata kadeti (19) 4.80 točke
2. mjesto Derča Benjamin Aleksej (Karate Klub Polzela) kumite kadeti +70 kg (3) 3.60 točke
2. mjesto Golež Peter (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (9) 4.80 točke
3. mjesto Hvala Aljaž (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (8) 2.40 točke
3. mjesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti +70 kg (3) 1.80 točke
3. mjesto Filipič Mark (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -57 kg (9) 2.40 točke
4. mjesto Prkič Jaka (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (9) 2.40 točke
4. mjesto Markovič Matevž (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (12) 2.40 točke
4. mjesto Kuraj Mitja (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (8) 2.40 točke

KADETINJE

1. mjesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -47 kg (8) 7.20 točke
1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite kadetinje -54 kg (13) 7.20 točke
2. mjesto Lišinović Elma (Shotokan Karate Klub Postojna) U16 kata kadetinje (24) 4.80 točke
2. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -47 kg (8) 4.80 točke
2. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -54 kg (13) 4.80 točke
2. mjesto Zorić Anđela (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadetinje +61 kg (11) 4.80 točke
3. mjesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (13) 2.40 točke
3. mjesto LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadetinje (24) 2.40 točke
3. mjesto Valenčak Neli (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadetinje -47 kg (8) 2.40 točke
3. mjesto Čeru Jerneja (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -61 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) U16 kata kadetinje (24) 2.40 točke
4. mjesto Koren Taja (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadetinje -61 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto Humar Gaja (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +61 kg (11) 2.40 točke

MLADINCI

1. mjesto Topolovec Domen (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -68 kg (10) 8.40 točke
1. mjesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) U18 kata mladinci (9) 8.40 točke
1. mjesto Stojadinović Timotej (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite mladinci +76 kg (7) 8.40 točke
2. mjesto Filipič Mark (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -55 kg (4) 4.20 točke
2. mjesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (5) 4.20 točke
2. mjesto Bele Luka (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U18 kata mladinci (9) 5.60 točke
2. mjesto Bele Luka (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite mladinci -76 kg (7) 5.60 točke
3. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinci (9) 2.80 točke
3. mjesto Mlakar Nejc (Karate društvo Loče) kumite mladinci -61 kg (5) 2.10 točke
3. mjesto STROJIN NEJC (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -76 kg (7) 2.80 točke
3. mjesto Kolšek Klemen (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (7) 2.80 točke
4. mjesto Ločnikar Miha (Karate društvo Loče) kumite mladinci -61 kg (5) 2.10 točke
4. mjesto Božič Cene (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -76 kg (7) 2.80 točke

MLADINKE

1. mjesto Čuhalev Nadja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +66 kg (4) 6.30 točke
1. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -53 kg (3) 6.30 točke
2. mjesto Mlakar Nika (Karate društvo Loče) kumite mladinke -59 kg (3) 4.20 točke
2. mjesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (15) 5.60 točke
3. mjesto Čeru Jerneja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (3) 2.10 točke
3. mjesto LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (15) 2.80 točke
4. mjesto Češarek Simona (Karate klub Radeče) U18 kata mladinke (15) 2.80 točke

MLAJŠI ČLANI

1. mjesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. člani - 67 kg (4) 7.20 točke
2. mjesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite ml. člani -84 kg (4) 4.80 točke
3. mjesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. člani -84 kg (4) 2.40 točke
3. mjesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. člani - 67 kg (4) 2.40 točke
4. mjesto Radić Luka (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. člani -84 kg (4) 2.40 točke

MLAJŠE ČLANICE

1. mjesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. članice -50 kg (3) 7.20 točke
1. mjesto Avžner Zoja (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice - 61kg (2) 4.80 točke
1. mjesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice -55 kg (2) 4.80 točke
3. mjesto Čuhalev Nadja (Karate Klub Kranj) kumite ml. članice +68 kg (3) 2.40 točke

ČLANI

1. mjesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite člani -67 kg (5) 7.20 točke
1. mjesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata člani +16 (11) 9.60 točke
2. mjesto Sterniša Nejc (Karate Klub Kranj) kata člani +16 (11) 6.40 točke
2. mjesto Hudales Tomaž (Društvo Za Karate Celje) kumite člani -67 kg (5) 4.80 točke
3. mjesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite člani -75 kg (5) 2.40 točke
3. mjesto Pivić Evelin (Karate klub Seki) kata člani +16 (11) 3.20 točke
3. mjesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite člani - 84 kg (6) 3.20 točke
4. mjesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite člani -67 kg (5) 2.40 točke
4. mjesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite člani - 84 kg (6) 3.20 točke
4. mjesto Močnik Timi (Karate Klub Petrovče) kata člani +16 (11) 3.20 točke

ČLANICE

1. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata članice +16 (12) 9.60 točke
1. mjesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite članice - 55 kg (2) 4.80 točke
1. mjesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (3) 7.20 točke
2. mjesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite članice - 55 kg (2) 3.20 točke
2. mjesto Avžner Zoja (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (3) 4.80 točke
2. mjesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata članice +16 (12) 6.40 točke
3. mjesto Tomažič Eva (Karate klub Seki) kata članice +16 (12) 3.20 točke
4. mjesto Kobal Pahor Lea (Karate Klub Mawashi Postojna) kata članice +16 (12) 3.20 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve