MARIBOR OPEN 2023


MLAJŠI KADETI

1. mjesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (11) 7.20 točke
1. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kata ml. kadeti (12) 7.20 točke
1. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (13) 7.20 točke
2. mjesto Sodin Leon (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadeti -45 kg (14) 4.80 točke
2. mjesto Šućur Tibor (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (18) 4.80 točke
2. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (12) 4.80 točke
3. mjesto Skubic Ian (Karate - do klub Ig Shotokan) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (14) 2.40 točke
4. mjesto TRAMŠEK Aleks (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (14) 2.40 točke
4. mjesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (11) 2.40 točke
4. mjesto PLAJH EKART BOR (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kata ml. kadeti (12) 2.40 točke

MLAJŠI KADETINJE

1. mjesto PROSENJAK NELI (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kata ml. kadetinje (15) 7.20 točke
1. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (8) 7.20 točke
1. mjesto MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (7) 7.20 točke
2. mjesto Kramar Lili (Karate klub Radeče) U14 kata ml. kadetinje (15) 4.80 točke
2. mjesto TRAMŠEK Alja (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (8) 4.80 točke
2. mjesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (7) 4.80 točke
3. mjesto Vatovec Jagoda (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (8) 2.40 točke
3. mjesto VERBOŠT LEJLA (Karate klub WKSA Duplek) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (9) 2.40 točke
3. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadetinje (15) 2.40 točke
4. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (15) 2.40 točke
4. mjesto Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (7) 2.40 točke

KADETI

1. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadeti (16) 7.20 točke
1. mjesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (10) 7.20 točke
3. mjesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (7) 2.40 točke
3. mjesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti +70 kg (9) 2.40 točke
3. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA (Karate klub Seki) U16 kata kadeti (16) 2.40 točke

KADETINJE

1. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U16 kata kadetinje (13) 7.20 točke
2. mjesto Mršić Neli (Karate Klub Radvanje) U16 kata kadetinje (13) 4.80 točke
2. mjesto Valenčak Neli (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadetinje -47 kg (6) 4.80 točke
2. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (11) 4.80 točke
3. mjesto Verčko Ana (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U16 kata kadetinje (13) 2.40 točke
3. mjesto Koren Taja (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadetinje +61 kg (8) 2.40 točke
4. mjesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -61 kg (8) 2.40 točke
4. mjesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.40 točke
4. mjesto RUDOLF NIKA (Karate klub Velenje) U16 kata kadetinje (13) 2.40 točke
4. mjesto Lišinović Lejla (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 2.40 točke

MLADINCI

1. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinci (9) 8.40 točke
1. mjesto Stojadinović Timotej (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite mladinci +76 kg (4) 6.30 točke
1. mjesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -61 kg (8) 8.40 točke
2. mjesto Kolšek Klemen (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (4) 4.20 točke
2. mjesto Tratnik Alen (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (8) 5.60 točke
2. mjesto STROJIN NEJC (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -76 kg (4) 4.20 točke
2. mjesto Kuraj Mitja (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinci -68 kg (4) 4.20 točke
3. mjesto Gačić Aleksander (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -76 kg (4) 2.10 točke
3. mjesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) U18 kata mladinci (9) 2.80 točke
4. mjesto Skubic Nik (Karate - do klub Ig Shotokan) kumite mladinci -68 kg (4) 2.10 točke
4. mjesto Nagode Miha (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -76 kg (4) 2.10 točke

MLADINKE

1. mjesto Lišinović Elma (Shotokan Karate Klub Postojna) U18 kata mladinke (10) 8.40 točke
2. mjesto LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (10) 5.60 točke
3. mjesto Zorić Anđela (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite mladinke +66 kg (3) 2.10 točke
3. mjesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -53 kg (6) 2.80 točke
3. mjesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (10) 2.80 točke
4. mjesto Zager Hana (Karate klub Seki) U18 kata mladinke (10) 2.80 točke
4. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -53 kg (6) 2.80 točke
4. mjesto Sodin Lara (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite mladinke -59 kg (8) 2.80 točke

ČLANI

1. mjesto Močnik Timi (Karate Klub Petrovče) kata člani +16 (11) 9.60 točke
2. mjesto Ločnikar Miha (Karate društvo Loče) kumite člani -67 kg (4) 4.80 točke
3. mjesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite člani -67 kg (4) 2.40 točke
3. mjesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata člani +16 (11) 3.20 točke
3. mjesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite člani +75 kg (7) 3.20 točke
4. mjesto JOVANOVIĆ LUKA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite člani +75 kg (7) 3.20 točke
4. mjesto Suša Žiga (Karate Klub Žalec) kumite člani -75 kg (5) 2.40 točke

ČLANICE

2. mjesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (9) 6.40 točke
2. mjesto LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (6) 6.40 točke
3. mjesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata članice +16 (6) 3.20 točke
4. mjesto Popovič Tijana (Karate Klub Kranj) kata članice +16 (6) 3.20 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve