KRANJ OPEN 2023


MLAJŠI KADETI

1. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (14) 3.60 točke
1. mjesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadeti (11) 3.60 točke
2. mjesto MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (11) 2.40 točke
2. mjesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (14) 2.40 točke
3. mjesto Sodin Leon (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadeti -50 kg (13) 1.20 točke
4. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kata ml. kadeti (11) 1.20 točke
4. mjesto PERMOZER MARC (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti +50 kg (15) 1.20 točke
4. mjesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (13) 1.20 točke

MLAJŠI KADETINJE

1. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (10) 3.60 točke
1. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (10) 3.60 točke
1. mjesto MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje +47 kg (16) 3.60 točke
1. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -40 kg (5) 2.70 točke
2. mjesto TRAMŠEK Alja (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (10) 2.40 točke
2. mjesto Kramar Lili (Karate klub Radeče) U14 kata ml. kadetinje (10) 2.40 točke
3. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadetinje (10) 1.20 točke
4. mjesto Rocco Ilaria (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U14 kata ml. kadetinje (10) 1.20 točke

KADETI

2. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U16 kata kadeti (10) 2.40 točke
2. mjesto Novak Izak (Karate Klub Kranj) kumite kadeti open (7) 2.40 točke
2. mjesto Sodin Leon (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti -52 kg (16) 2.40 točke
3. mjesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti +70 kg (8) 1.20 točke
3. mjesto AVDIBAŠIĆ Dženan (KARATE KLUB BUSHIDO) U16 kata kadeti (10) 1.20 točke
3. mjesto PERMOZER MARC (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -57 kg (8) 1.20 točke
4. mjesto Derča Benjamin Aleksej (Karate Klub Polzela) kumite kadeti +70 kg (8) 1.20 točke
4. mjesto Grobler Martin (KARATE KLUB BRANIK) kumite kadeti -63 kg (9) 1.20 točke
4. mjesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U16 kata kadeti (10) 1.20 točke
4. mjesto Lapajne Voranc (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti open (7) 1.20 točke
4. mjesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -70 kg (8) 1.20 točke

KADETINJE

1. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -47 kg (7) 3.60 točke
1. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (15) 3.60 točke
2. mjesto Mavsar Tajda (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (16) 2.40 točke
2. mjesto TRAMŠEK Alja (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadetinje -47 kg (7) 2.40 točke
2. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -54 kg (15) 2.40 točke
3. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U16 kata kadetinje (16) 1.20 točke
4. mjesto Valenčak Neli (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadetinje -47 kg (7) 1.20 točke

MLADINCI

1. mjesto Božič Cene (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -76 kg (5) 3.10 točke
1. mjesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -61 kg (7) 4.20 točke
1. mjesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) U18 kata mladinci (5) 3.10 točke
3. mjesto Derča Benjamin Aleksej (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -76 kg (5) 1.00 točke
4. mjesto Nagode Miha (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -76 kg (5) 1.00 točke

MLADINKE

1. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -53 kg (4) 3.10 točke
2. mjesto Kutnjak Urška (Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš) kumite mladinke -48 kg (6) 2.80 točke
4. mjesto Tomažič Eva (Karate klub Seki) U18 kata mladinke (8) 1.40 točke

ČLANI

1. mjesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite člani -60 kg (5) 3.60 točke
3. mjesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) kata člani +18 (7) 1.60 točke
3. mjesto Božič Cene (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite člani -75 kg (6) 1.60 točke

ČLANICE

2. mjesto Popovič Tijana (Karate Klub Kranj) kata članice +18 (3) 2.40 točke
2. mjesto Bašar Ema (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite članice -61 kg (2) 1.60 točke
3. mjesto Tomažič Eva (Karate klub Seki) kata članice +18 (3) 1.20 točke
4. mjesto Bašar Ema (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite članice open (4) 1.20 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve