POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2023 (Horse Cup 2023)


MLAJŠI KADETI

1. mjesto Novak Izak (Karate Klub Kranj) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (3) 5.40 točke
1. mjesto Subotić Filip (Karate Klub Postojna) U14 kata ml. kadeti (12) 7.20 točke
1. mjesto Golež Peter (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (9) 7.20 točke
2. mjesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (6) 4.80 točke
2. mjesto Erdelić Žan (Karate klub Sokol) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 4.80 točke
2. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (12) 4.80 točke
2. mjesto Maguša Matijas (Karate Klub Radvanje) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (9) 4.80 točke
2. mjesto Gostić Stefan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (3) 3.60 točke
3. mjesto Sodin Leon (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadeti -40 kg (11) 2.40 točke
3. mjesto MEŠIČ TJAN (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (6) 2.40 točke
3. mjesto Tomc Vito (Karate Klub Žalec) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 2.40 točke
3. mjesto RIZVANOVIĆ ENEJ (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (12) 2.40 točke
3. mjesto Herman Benjamin (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadeti +55 kg (9) 2.40 točke
4. mjesto PERMOZER MARC (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kata ml. kadeti (12) 2.40 točke
4. mjesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (9) 2.40 točke
4. mjesto Papa Dominik (Karate - do klub Ig Shotokan) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (11) 2.40 točke

MLAJŠI KADETINJE

1. mjesto Valenčak Neli (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (8) 7.20 točke
1. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 7.20 točke
1. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (17) 7.20 točke
1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 7.20 točke
2. mjesto Jevšenak Alina (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (7) 4.80 točke
2. mjesto Bele Ana (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 4.80 točke
2. mjesto Zorić Anđela (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 4.80 točke
3. mjesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (8) 2.40 točke
3. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (7) 2.40 točke
3. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (17) 2.40 točke
3. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 2.40 točke
3. mjesto Janžekovič Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 2.40 točke
4. mjesto Kristančič Živa (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 2.40 točke
4. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (8) 2.40 točke
4. mjesto Mavsar Tajda (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (17) 2.40 točke
4. mjesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 2.40 točke

KADETI

1. mjesto Tratnik Alen (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (14) 7.20 točke
1. mjesto Golež Peter (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (9) 7.20 točke
1. mjesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti +70 kg (4) 5.40 točke
1. mjesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (6) 7.20 točke
2. mjesto Reihs Jaka (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata kadeti (17) 4.80 točke
2. mjesto Gostić Stefan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -52 kg (14) 4.80 točke
2. mjesto Filipič Mark (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -57 kg (9) 4.80 točke
2. mjesto Stojadinović Timotej (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti +70 kg (4) 3.60 točke
3. mjesto KAMENIK MARKO (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadeti -52 kg (14) 2.40 točke
3. mjesto Jelenko Benjamin (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (9) 2.40 točke
3. mjesto Lipič Maj (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -63 kg (7) 2.40 točke
3. mjesto Čuček Nikola Marcel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kumite kadeti +70 kg (4) 1.80 točke
4. mjesto Vozel Lan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (9) 2.40 točke
4. mjesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (7) 2.40 točke
4. mjesto Gačić Aleksander (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -70 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadeti (17) 2.40 točke

KADETINJE

1. mjesto Čeru Jerneja (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -61 kg (6) 7.20 točke
1. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -47 kg (9) 7.20 točke
1. mjesto Humar Gaja (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +61 kg (6) 7.20 točke
1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite kadetinje -54 kg (8) 7.20 točke
2. mjesto Janžekovič Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje +61 kg (6) 4.80 točke
2. mjesto LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadetinje (24) 4.80 točke
2. mjesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -47 kg (9) 4.80 točke
2. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (8) 4.80 točke
3. mjesto REICHARD VIKTORIJA (Društvo Za Karate Celje) kumite kadetinje -47 kg (9) 2.40 točke
3. mjesto Koren Taja (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadetinje -61 kg (6) 2.40 točke
3. mjesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite kadetinje +61 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto Janežič Mojca (Karate klub Lev) kumite kadetinje -61 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (8) 2.40 točke
4. mjesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadetinje (24) 2.40 točke
4. mjesto Valenčak Neli (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadetinje -47 kg (9) 2.40 točke

MLADINCI

1. mjesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (6) 8.40 točke
1. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinci (3) 6.30 točke
1. mjesto Topolovec Domen (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -68 kg (7) 8.40 točke
1. mjesto ŽUMER Jakob (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci +76 kg (6) 8.40 točke
1. mjesto Filipič Mark (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -55 kg (3) 6.30 točke
2. mjesto Borovnik Nik (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -76 kg (9) 5.60 točke
2. mjesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (7) 5.60 točke
2. mjesto Gedrih Mark (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (6) 5.60 točke
3. mjesto Mlakar Nejc (Karate društvo Loče) kumite mladinci -61 kg (6) 2.80 točke
3. mjesto Ahmičević Benjamin (Karate klub Seki) U18 kata mladinci (3) 2.10 točke
3. mjesto Bele Luka (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite mladinci -76 kg (9) 2.80 točke
3. mjesto Kolšek Klemen (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (6) 2.80 točke
4. mjesto Skubic Nik (Karate - do klub Ig Shotokan) kumite mladinci -68 kg (7) 2.80 točke

MLADINKE

1. mjesto Humar Gaja (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -66 kg (4) 6.30 točke
1. mjesto Muzik Taša Mau (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +66 kg (3) 6.30 točke
1. mjesto Jesenek Rojšek Aneja (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 6.30 točke
1. mjesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -53 kg (4) 6.30 točke
2. mjesto Čuhalev Nadja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +66 kg (3) 4.20 točke
3. mjesto Mlakar Nika (Karate društvo Loče) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točke
3. mjesto Kontrec Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) U18 kata mladinke (13) 2.80 točke
4. mjesto Čeru Jerneja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točke
4. mjesto Zager Hana (Karate klub Seki) U18 kata mladinke (13) 2.80 točke
4. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -53 kg (4) 2.10 točke

ČLANI

1. mjesto Sterniša Nejc (Karate Klub Kranj) kata člani +16 (6) 9.60 točke
2. mjesto Močnik Timi (Karate Klub Petrovče) kata člani +16 (6) 6.40 točke
2. mjesto Podkrižnik Luka (Karate društvo Loče) kumite člani +84 kg (2) 3.20 točke
2. mjesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite člani open (5) 4.80 točke
3. mjesto Suša Žiga (Karate Klub Žalec) kumite člani -75 kg (6) 3.20 točke
3. mjesto Suša Žiga (Karate Klub Žalec) kumite člani open (5) 2.40 točke
4. mjesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite člani -75 kg (6) 3.20 točke

ČLANICE

1. mjesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite članice - 55 kg (5) 7.20 točke
1. mjesto Muzik Taša Mau (Karate Klub Ljubljana) kumite članice + 68 kg (3) 7.20 točke
1. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata članice +16 (11) 9.60 točke
1. mjesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite članice - 50 kg (3) 7.20 točke
2. mjesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (4) 4.80 točke
2. mjesto Čuhalev Nadja (Karate Klub Kranj) kumite članice + 68 kg (3) 4.80 točke
3. mjesto Jesenek Rojšek Aneja (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (4) 2.40 točke
4. mjesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata članice +16 (11) 3.20 točke
4. mjesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite članice - 55 kg (5) 2.40 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve