3. Državno pokalno tekmovanje KZS


MLAJŠI KADETI

1. mjesto Jaklin Nik (Karate Klub Kranj) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (4) 2.70 točke
1. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (7) 3.60 točke
1. mjesto OVNIČ TIAN (Karate Klub Trbovlje) U14 kata ml. kadeti (15) 3.60 točke
1. mjesto Sodin Leon (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadeti -45 kg (11) 3.60 točke
1. mjesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 3.60 točke
1. mjesto Vatovec Ernest (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (8) 3.60 točke
2. mjesto Tepež Matija (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 2.40 točke
2. mjesto Šućur Tibor (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (8) 2.40 točke
2. mjesto Rozman Ambrož (Karate klub Lev) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (7) 2.40 točke
2. mjesto Ahmed Fares (Karate klub Lev) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (4) 1.80 točke
2. mjesto JURAJA Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kata ml. kadeti (15) 2.40 točke
2. mjesto Čeferin Žiga (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (11) 2.40 točke
3. mjesto HUSIĆ DAVUD (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 1.20 točke
3. mjesto Mitrović Veljko (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (4) 0.90 točke
3. mjesto Jelen Gal (Karate klub Velenje) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (7) 1.20 točke
3. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kata ml. kadeti (15) 1.20 točke
3. mjesto Turković Jan (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (8) 1.20 točke
3. mjesto Mujkanović Anan (Karate Klub Tiger Velenje) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (11) 1.20 točke
4. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (15) 1.20 točke
4. mjesto PLAJH EKART BOR (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (8) 1.20 točke
4. mjesto TRAMŠEK Aleks (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (11) 1.20 točke
4. mjesto Kuduzović Edis (Društvo Za Borilne Veščine Piran) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 1.20 točke
4. mjesto Ljubek Niko (Karate Klub Žalec) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (4) 0.90 točke
4. mjesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (7) 1.20 točke

MLAJŠI KADETINJE

1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (12) 3.60 točke
1. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (5) 2.70 točke
1. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadetinje (25) 3.60 točke
1. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (3) 2.70 točke
1. mjesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 3.60 točke
2. mjesto ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (3) 1.80 točke
2. mjesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 2.40 točke
2. mjesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (12) 2.40 točke
2. mjesto Rocco Ilaria (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (5) 1.80 točke
2. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (25) 2.40 točke
3. mjesto SMRDEL Livija (Karate Klub Mawashi Postojna) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (12) 1.20 točke
3. mjesto TRAMŠEK Alja (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (5) 0.90 točke
3. mjesto PROSENJAK NELI (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kata ml. kadetinje (25) 1.20 točke
3. mjesto MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 1.20 točke
3. mjesto Franzini Alja (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (3) 0.90 točke
4. mjesto Uplaznik Helena (Karate Klub Žalec) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8) 1.20 točke
4. mjesto Vučetić Teodora (Karate klub Lev) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (12) 1.20 točke
4. mjesto Verčko Ana (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U14 kata ml. kadetinje (25) 1.20 točke
4. mjesto HUSIĆ DALILA (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (5) 0.90 točke

KADETI

1. mjesto Filipič Mark (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -57 kg (7) 3.60 točke
1. mjesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (8) 3.60 točke
1. mjesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (7) 3.60 točke
1. mjesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti +70 kg (7) 3.60 točke
1. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadeti (13) 3.60 točke
1. mjesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (4) 2.70 točke
2. mjesto Keleman Vuk (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (8) 2.40 točke
2. mjesto Muhić Din (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -52 kg (4) 1.80 točke
2. mjesto Soršak Thor David (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (7) 2.40 točke
2. mjesto Gostić Stefan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -57 kg (7) 2.40 točke
2. mjesto AVDIBAŠIĆ Dženan (KARATE KLUB BUSHIDO) U16 kata kadeti (13) 2.40 točke
2. mjesto Haralović Daniel (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (7) 2.40 točke
3. mjesto Grobler Martin (KARATE KLUB BRANIK) kumite kadeti -70 kg (7) 1.20 točke
3. mjesto Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti +70 kg (7) 1.20 točke
3. mjesto Subotić Filip (Karate Klub Postojna) U16 kata kadeti (13) 1.20 točke
3. mjesto KAMENIK MARKO (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadeti -52 kg (4) 0.90 točke
3. mjesto Bojc Jakob (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -57 kg (7) 1.20 točke
3. mjesto Golež Peter (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (8) 1.20 točke
4. mjesto PERMOZER MARC (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -57 kg (7) 1.20 točke
4. mjesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -70 kg (7) 1.20 točke
4. mjesto Vozel Lan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (8) 1.20 točke
4. mjesto Gačić Aleksander (Karate Klub Kranj) kumite kadeti +70 kg (7) 1.20 točke
4. mjesto Tanacek Tomi (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (4) 0.90 točke
4. mjesto MERČNIK TIM (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata kadeti (13) 1.20 točke

KADETINJE

1. mjesto Mršić Neli (Karate Klub Radvanje) U16 kata kadetinje (9) 3.60 točke
1. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -61 kg (11) 3.60 točke
1. mjesto Valenčak Neli (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.80 točke
1. mjesto Zorić Anđela (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadetinje +61 kg (4) 2.70 točke
1. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (8) 3.60 točke
2. mjesto Mavsar Tajda (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (9) 2.40 točke
2. mjesto Jeram Vita (Karate - do klub Ig Shotokan) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.20 točke
2. mjesto Koren Taja (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadetinje +61 kg (4) 1.80 točke
2. mjesto Bele Ana (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadetinje -61 kg (11) 2.40 točke
2. mjesto Hraščanec Nika (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (8) 2.40 točke
3. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -61 kg (11) 1.20 točke
3. mjesto Janžekovič Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje +61 kg (4) 0.90 točke
3. mjesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (8) 1.20 točke
3. mjesto Kregar Gabrijela (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (9) 1.20 točke
4. mjesto ROŽIČ JULIJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -61 kg (11) 1.20 točke
4. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadetinje -54 kg (8) 1.20 točke
4. mjesto Cekova Vanna (Karate Klub Kranj) U16 kata kadetinje (9) 1.20 točke
4. mjesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite kadetinje +61 kg (4) 0.90 točke

MLADINCI

1. mjesto Bajgot Nace (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinci -61 kg (2) 2.10 točke
1. mjesto Pašić Isak (Karate klub Velenje) kumite mladinci -68 kg (5) 3.10 točke
1. mjesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) U18 kata mladinci (4) 3.10 točke
1. mjesto Borovnik Nik (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -76 kg (3) 3.10 točke
1. mjesto Stojadinović Timotej (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite mladinci +76 kg (4) 3.10 točke
2. mjesto Ratoša Nino (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinci -76 kg (3) 2.10 točke
2. mjesto Kolšek Klemen (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (4) 2.10 točke
2. mjesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (2) 1.40 točke
2. mjesto Kuraj Mitja (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinci -68 kg (5) 2.10 točke
2. mjesto Bajgot Nace (Karate klub Selnica ob Dravi) U18 kata mladinci (4) 2.10 točke
3. mjesto FRAS MARIO (Društvo ljubiteljev bonsajev in karateja) U18 kata mladinci (4) 1.00 točke
3. mjesto Božič Cene (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -76 kg (3) 1.00 točke
3. mjesto SALKANOVIĆ AMAR (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (4) 1.00 točke
3. mjesto Skubic Nik (Karate - do klub Ig Shotokan) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 točke
4. mjesto Hvala Aljaž (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 točke
4. mjesto Ahmičević Benjamin (Karate klub Seki) U18 kata mladinci (4) 1.00 točke
4. mjesto Gedrih Mark (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (4) 1.00 točke

MLADINKE

1. mjesto Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (4) 3.10 točke
1. mjesto LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (9) 4.20 točke
1. mjesto Humar Gaja (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -66 kg (6) 4.20 točke
1. mjesto Sodin Lara (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite mladinke -59 kg (3) 3.10 točke
2. mjesto Čeru Jerneja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -66 kg (6) 2.80 točke
2. mjesto Mlakar Nika (Karate društvo Loče) kumite mladinke -59 kg (3) 2.10 točke
2. mjesto Jusič Elma (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (4) 2.10 točke
2. mjesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (9) 2.80 točke
3. mjesto Šuster Zala (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (4) 1.00 točke
3. mjesto Ćerimović Merjem (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinke -59 kg (3) 1.00 točke
3. mjesto Škrablin Tara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -66 kg (6) 1.40 točke
3. mjesto Lišinović Elma (Shotokan Karate Klub Postojna) U18 kata mladinke (9) 1.40 točke
4. mjesto Tomažič Eva (Karate klub Seki) U18 kata mladinke (9) 1.40 točke
4. mjesto Banfi Katja (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (4) 1.00 točke
4. mjesto Kocet Nisa (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -66 kg (6) 1.40 točke

ČLANI

1. mjesto Pivić Evelin (Karate klub Seki) kata člani +18 (3) 3.60 točke
1. mjesto Suša Žiga (Karate Klub Žalec) kumite člani -75 kg (2) 2.40 točke
2. mjesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata člani +18 (3) 2.40 točke
2. mjesto Topolovec Domen (KARATE KLUB BRANIK) kumite člani -75 kg (2) 1.60 točke
3. mjesto Jug Tilen (Karate Klub Murska Sobota) kata člani +18 (3) 0.60 točke

ČLANICE

1. mjesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata članice +18 (3) 3.60 točke
1. mjesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite članice - 55 kg (2) 2.40 točke
1. mjesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (2) 2.40 točke
2. mjesto ŠUPUK LINA (Karate Klub Ljubljana) kumite članice -61 kg (2) 1.60 točke
2. mjesto Popovič Tijana (Karate Klub Kranj) kata članice +18 (3) 2.40 točke
2. mjesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite članice - 55 kg (2) 1.60 točke
3. mjesto Balažič Blanka (Karate Klub Murska Sobota) kata članice +18 (3) 0.60 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve