EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO


KADETI

1. mjesto Reihs Jaka (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata ekipa kadeti (3) 2.70 točke
1. mjesto Filipič Mark (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ekipa kadeti open (8) 3.60 točke
1. mjesto MERČNIK TIM (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata ekipa kadeti (3) 2.70 točke
1. mjesto Lapajne Voranc (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ekipa kadeti open (8) 3.60 točke
1. mjesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ekipa kadeti open (8) 3.60 točke
1. mjesto Šajnovič Nejc (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata ekipa kadeti (3) 2.70 točke
1. mjesto Muhić Din (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ekipa kadeti open (8) 3.60 točke
2. mjesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ekipa kadeti open (8) 2.40 točke
2. mjesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ekipa kadeti open (8) 2.40 točke
2. mjesto Bizjak Klemen (Karate Klub Trbovlje) U16 kata ekipa kadeti (3) 1.80 točke
2. mjesto Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ekipa kadeti open (8) 2.40 točke
2. mjesto GEORGIEV BORČE (Karate Klub Trbovlje) U16 kata ekipa kadeti (3) 1.80 točke
2. mjesto OVNIČ TIAN (Karate Klub Trbovlje) U16 kata ekipa kadeti (3) 1.80 točke
2. mjesto Stojadinović Timotej (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite ekipa kadeti open (8) 2.40 točke
3. mjesto Oblak Nejc (Karate Klub Murska Sobota) U16 kata ekipa kadeti (3) 0.90 točke
3. mjesto ISMAJLOVIč ČRTOMIR (Karate Klub Murska Sobota) U16 kata ekipa kadeti (3) 0.90 točke
3. mjesto Križanič Blaž (Karate Klub Murska Sobota) U16 kata ekipa kadeti (3) 0.90 točke
3. mjesto Vozel Lan (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa kadeti open (8) 1.20 točke
3. mjesto Haralović Daniel (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa kadeti open (8) 1.20 točke
3. mjesto GEORGIEV BORČE (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa kadeti open (8) 1.20 točke
4. mjesto Gačić Aleksander (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadeti open (8) 1.20 točke
4. mjesto Keleman Vuk (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadeti open (8) 1.20 točke
4. mjesto Markovič Matevž (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadeti open (8) 1.20 točke

KADETINJE

1. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadetinje open (4) 2.70 točke
1. mjesto Avdić Emira (Karate klub Seki) U16 kata ekipa kadetinje (5) 2.70 točke
1. mjesto Zager Hana (Karate klub Seki) U16 kata ekipa kadetinje (5) 2.70 točke
1. mjesto Mavsar Tajda (Karate klub Seki) U16 kata ekipa kadetinje (5) 2.70 točke
1. mjesto Kregar Gabrijela (Karate klub Seki) U16 kata ekipa kadetinje (5) 2.70 točke
1. mjesto Čeru Jerneja (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadetinje open (4) 2.70 točke
1. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadetinje open (4) 2.70 točke
2. mjesto Jeseničnik Bera Nea (Karate Klub Tiger Velenje) U16 kata ekipa kadetinje (5) 1.80 točke
2. mjesto Janežič Mojca (Karate klub Lev) kumite ekipa kadetinje open (4) 1.80 točke
2. mjesto BOGUNOVIĆ ELENA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ekipa kadetinje open (4) 1.80 točke
2. mjesto Lišinović Lejla (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ekipa kadetinje open (4) 1.80 točke
2. mjesto Osmić Sumejja (Karate Klub Tiger Velenje) U16 kata ekipa kadetinje (5) 1.80 točke
2. mjesto Helić Ajla (Karate Klub Tiger Velenje) U16 kata ekipa kadetinje (5) 1.80 točke
3. mjesto Petrič Rebecca Lana (Karate Klub Radvanje) U16 kata ekipa kadetinje (5) 0.90 točke
3. mjesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (4) 0.90 točke
3. mjesto Mršić Neli (Karate Klub Radvanje) U16 kata ekipa kadetinje (5) 0.90 točke
3. mjesto Teraž Sara (Karate Klub Radvanje) U16 kata ekipa kadetinje (5) 0.90 točke
3. mjesto Koren Taja (Karate Klub Tiger Velenje) kumite ekipa kadetinje open (4) 0.90 točke
3. mjesto Kristančič Živa (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (4) 0.90 točke
4. mjesto Teraž Nika (Karate Klub Radvanje) U16 kata ekipa kadetinje (5) 0.90 točke
4. mjesto FRANGEŽ BRINA (Karate Klub Radvanje) U16 kata ekipa kadetinje (5) 0.90 točke
4. mjesto Janžekovič Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa kadetinje open (4) 0.90 točke
4. mjesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa kadetinje open (4) 0.90 točke
4. mjesto Kutnjak Urška (Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš) kumite ekipa kadetinje open (4) 0.90 točke
4. mjesto LIPOGLAVŠEK TJAŠA (Karate Klub Radvanje) U16 kata ekipa kadetinje (5) 0.90 točke

MLADINCI

1. mjesto Gedrih Mark (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinci open (2) 2.10 točke
1. mjesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ekipa mladinci open (2) 2.10 točke
1. mjesto Žibret Bor (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinci open (2) 2.10 točke
2. mjesto Hvala Aljaž (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (2) 1.40 točke
2. mjesto Krajnc Jure (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (2) 1.40 točke
2. mjesto Robek Mark (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (2) 1.40 točke

MLADINKE

1. mjesto Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinke open (3) 3.10 točke
1. mjesto Sodin Lara (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite ekipa mladinke open (3) 3.10 točke
1. mjesto Žagar Gloria (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinke open (3) 3.10 točke
2. mjesto ŠUPUK LINA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (3) 2.10 točke
2. mjesto Muzik Taša Mau (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (3) 2.10 točke
3. mjesto Husar Hana (Karate Klub Murska Sobota) kumite ekipa mladinke open (3) 1.00 točke
3. mjesto Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite ekipa mladinke open (3) 1.00 točke
3. mjesto Jusič Elma (Karate Klub Murska Sobota) kumite ekipa mladinke open (3) 1.00 točke

MLAJŠI ČLANI

1. mjesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točke
1. mjesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točke
1. mjesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točke
2. mjesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 točke
2. mjesto Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 točke
2. mjesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 točke
3. mjesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20 točke
3. mjesto Suša Žiga (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20 točke
4. mjesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20 točke
4. mjesto Rakovnik Sven (Društvo Za Karate Celje) kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20 točke

MLAJŠE ČLANICE

1. mjesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točke
1. mjesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točke
1. mjesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točke
2. mjesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točke
2. mjesto Avžner Zoja (Karate Klub Polzela) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točke

ČLANI

1. mjesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa člani (2) 2.40 točke
1. mjesto BURLAK TIMOTEJ (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa člani open (4) 3.60 točke
1. mjesto Čuček Mišel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa člani (2) 2.40 točke
1. mjesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa člani (2) 2.40 točke
1. mjesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa člani open (4) 3.60 točke
1. mjesto Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa člani open (4) 3.60 točke
2. mjesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite ekipa člani open (4) 2.40 točke
2. mjesto BURLAK TIMOTEJ (Karate Klub Radvanje) kata ekipa člani (2) 1.60 točke
2. mjesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kata ekipa člani (2) 1.60 točke
2. mjesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kata ekipa člani (2) 1.60 točke
2. mjesto Suša Žiga (Karate Klub Žalec) kumite ekipa člani open (4) 2.40 točke
2. mjesto BREZOČNIK JAN (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite ekipa člani open (4) 2.40 točke
2. mjesto Ritlop Rok (Karate Klub Radvanje) kata ekipa člani (2) 1.60 točke
2. mjesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite ekipa člani open (4) 2.40 točke
3. mjesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točke
3. mjesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točke
3. mjesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točke
4. mjesto GORENC DENIS (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točke
4. mjesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točke
4. mjesto Košmrlj Erik Teo (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točke

ČLANICE

1. mjesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (2) 2.40 točke
1. mjesto Smiljan Kiti (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (2) 2.40 točke
1. mjesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (2) 2.40 točke
1. mjesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (2) 2.40 točke
2. mjesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite ekipa članice open (2) 1.60 točke
2. mjesto Avžner Zoja (Karate Klub Polzela) kumite ekipa članice open (2) 1.60 točke
2. mjesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite ekipa članice open (2) 1.60 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve