51 INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT »TRBOVLJE OPEN 2023«


MLAJŠI KADETI

1. mjesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5) 5.40 točke
1. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 7.20 točke
2. mjesto Mitrović Veljko (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (6) 4.80 točke
2. mjesto Primožič Neo (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (8) 4.80 točke
2. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kata ml. kadeti (9) 4.80 točke
3. mjesto HUSIĆ DAVUD (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (8) 2.40 točke
3. mjesto MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (9) 2.40 točke
3. mjesto Ahmed Fares (Karate klub Lev) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (6) 2.40 točke
3. mjesto Prezelj Maks (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5) 1.80 točke
3. mjesto MLAKAR NINO (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (5) 1.80 točke
4. mjesto Skubic Ian (Karate - do klub Ig Shotokan) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (8) 2.40 točke
4. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (9) 2.40 točke
4. mjesto Vreček Luka (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5) 1.80 točke
4. mjesto VIŠNJAR VID (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (6) 2.40 točke

MLAJŠI KADETINJE

1. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (9) 7.20 točke
1. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (11) 7.20 točke
1. mjesto MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (11) 7.20 točke
1. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (18) 7.20 točke
1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 7.20 točke
2. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (18) 4.80 točke
2. mjesto Jovanović Lana (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (11) 4.80 točke
3. mjesto Rocco Ilaria (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (9) 2.40 točke
3. mjesto Vatovec Jagoda (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (11) 2.40 točke
3. mjesto PROSENJAK NELI (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kata ml. kadetinje (18) 2.40 točke
4. mjesto HUSIĆ DALILA (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (11) 2.40 točke
4. mjesto Pleša Katja (Karate Klub Hrastnik) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 2.40 točke
4. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadetinje (18) 2.40 točke

KADETI

1. mjesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (7) 7.20 točke
1. mjesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti +70 kg (6) 7.20 točke
1. mjesto Vozel Lan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (10) 7.20 točke
1. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadeti (14) 7.20 točke
2. mjesto Sarajlić Eldin (Karate klub Seki) kumite kadeti -57 kg (5) 3.60 točke
2. mjesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (10) 4.80 točke
2. mjesto Haralović Daniel (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (7) 4.80 točke
2. mjesto Muhić Din (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -52 kg (6) 4.80 točke
3. mjesto Sedonja Matija (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (10) 2.40 točke
3. mjesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -70 kg (7) 2.40 točke
3. mjesto Gačić Aleksander (Karate Klub Kranj) kumite kadeti +70 kg (6) 2.40 točke
3. mjesto AVDIBAŠIĆ Dženan (KARATE KLUB BUSHIDO) U16 kata kadeti (14) 2.40 točke
3. mjesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto Golež Peter (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (10) 2.40 točke
4. mjesto OVNIČ TIAN (Karate Klub Trbovlje) U16 kata kadeti (14) 2.40 točke
4. mjesto Čuček Nikola Marcel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kumite kadeti +70 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto KAMENIK MARKO (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadeti -52 kg (6) 2.40 točke
4. mjesto Mitrović Veljko (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti -57 kg (5) 1.80 točke
4. mjesto Lapajne Voranc (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (7) 2.40 točke

KADETINJE

1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite kadetinje -61 kg (8) 7.20 točke
1. mjesto Zorić Anđela (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadetinje +61 kg (5) 5.40 točke
1. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -47 kg (7) 7.20 točke
1. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 7.20 točke
2. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -61 kg (8) 4.80 točke
2. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U16 kata kadetinje (16) 4.80 točke
2. mjesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -54 kg (7) 4.80 točke
3. mjesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 točke
3. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -61 kg (8) 2.40 točke
3. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (16) 2.40 točke
4. mjesto Kristančič Živa (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +61 kg (5) 1.80 točke
4. mjesto Kregar Gabrijela (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (16) 2.40 točke
4. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadetinje -47 kg (7) 2.40 točke

MLADINCI

1. mjesto Stojadinović Timotej (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite mladinci +76 kg (2) 4.20 točke
1. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinci (8) 8.40 točke
1. mjesto Jelenko Benjamin (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -61 kg (5) 6.30 točke
1. mjesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (6) 8.40 točke
1. mjesto Božič Cene (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -76 kg (5) 6.30 točke
1. mjesto Tratnik Alen (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (2) 4.20 točke
2. mjesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) U18 kata mladinci (8) 5.60 točke
2. mjesto Žibret Bor (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (5) 4.20 točke
2. mjesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -55 kg (2) 2.80 točke
2. mjesto Pašić Isak (Karate klub Velenje) kumite mladinci -68 kg (6) 5.60 točke
2. mjesto Bajgot Nace (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinci -61 kg (5) 4.20 točke
3. mjesto Nagode Miha (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -76 kg (5) 2.10 točke
4. mjesto Mlakar Nejc (Karate društvo Loče) kumite mladinci -61 kg (5) 2.10 točke
4. mjesto Krajnc Jure (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (6) 2.80 točke
4. mjesto Gačić Aleksander (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -76 kg (5) 2.10 točke

MLADINKE

1. mjesto LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (12) 8.40 točke
1. mjesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -53 kg (4) 6.30 točke
1. mjesto Čeru Jerneja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -66 kg (4) 6.30 točke
1. mjesto Muzik Taša Mau (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +66 kg (3) 6.30 točke
1. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -59 kg (4) 6.30 točke
2. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 4.20 točke
2. mjesto Kutnjak Urška (Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš) kumite mladinke -48 kg (4) 4.20 točke
2. mjesto Lišinović Elma (Shotokan Karate Klub Postojna) U18 kata mladinke (12) 5.60 točke
2. mjesto Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (4) 4.20 točke
2. mjesto Škrablin Tara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -66 kg (4) 4.20 točke
3. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -53 kg (4) 2.10 točke
3. mjesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (12) 2.80 točke
3. mjesto Kolander Eva (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točke
3. mjesto Žagar Gloria (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -66 kg (4) 2.10 točke
3. mjesto TKALEC LUCIJA (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinke +66 kg (3) 2.10 točke
4. mjesto Zager Hana (Karate klub Seki) U18 kata mladinke (12) 2.80 točke

MLAJŠI ČLANI

1. mjesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. člani - 67 kg (2) 4.80 točke
1. mjesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. člani -60 kg (4) 7.20 točke
1. mjesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. člani -84 kg (2) 4.80 točke
1. mjesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. člani -75 kg (6) 9.60 točke
2. mjesto Žibret Bor (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. člani -75 kg (6) 6.40 točke
2. mjesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite ml. člani -84 kg (2) 3.20 točke
3. mjesto Suša Žiga (Karate Klub Žalec) kumite ml. člani -75 kg (6) 3.20 točke
3. mjesto Ločnikar Miha (Karate društvo Loče) kumite ml. člani -60 kg (4) 2.40 točke
4. mjesto Božič Cene (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. člani -75 kg (6) 3.20 točke
4. mjesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. člani -60 kg (4) 2.40 točke

MLAJŠE ČLANICE

1. mjesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. članice -50 kg (2) 4.80 točke
1. mjesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice -55 kg (5) 7.20 točke
2. mjesto Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. članice -55 kg (5) 4.80 točke
2. mjesto Kutnjak Urška (Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš) kumite ml. članice -50 kg (2) 3.20 točke
3. mjesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. članice -55 kg (5) 2.40 točke
4. mjesto ŠUPUK LINA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice -55 kg (5) 2.40 točke

ČLANI

1. mjesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite člani -67 kg (4) 7.20 točke
1. mjesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite člani -60 kg (2) 4.80 točke
1. mjesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite člani +84 kg (2) 4.80 točke
1. mjesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite člani -75 kg (4) 7.20 točke
1. mjesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite člani - 84 kg (2) 4.80 točke
2. mjesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite člani -75 kg (4) 4.80 točke
2. mjesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite člani - 84 kg (2) 3.20 točke
2. mjesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata člani +16 (4) 4.80 točke
2. mjesto Košmrlj Erik Teo (Karate Klub Ljubljana) kumite člani -67 kg (4) 4.80 točke
2. mjesto Ločnikar Miha (Karate društvo Loče) kumite člani -60 kg (2) 3.20 točke
3. mjesto Suša Žiga (Karate Klub Žalec) kumite člani -75 kg (4) 2.40 točke
3. mjesto Pivić Evelin (Karate klub Seki) kata člani +16 (4) 2.40 točke
4. mjesto Hudales Tomaž (Društvo Za Karate Celje) kumite člani -75 kg (4) 2.40 točke

ČLANICE

1. mjesto Smiljan Kiti (Karate Klub Ljubljana) kumite članice -68 kg (3) 7.20 točke
1. mjesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite članice - 55 kg (2) 4.80 točke
1. mjesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata članice +16 (7) 9.60 točke
2. mjesto Lišinović Elma (Shotokan Karate Klub Postojna) kata članice +16 (7) 6.40 točke
3. mjesto Popovič Tijana (Karate Klub Kranj) kata članice +16 (7) 3.20 točke
3. mjesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice -68 kg (3) 2.40 točke
4. mjesto Ćurić Ajla (Karate klub Mirna Peč) kata članice +16 (7) 3.20 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve