LJUBLJANA OPEN 2023


MLAJŠI KADETI

1. mjesto Tepež Matija (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (8) 7.20 točke
1. mjesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadeti (10) 7.20 točke
1. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (19) 7.20 točke
1. mjesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (9) 7.20 točke
1. mjesto Trontelj Tai (Karate Klub Cerknica) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (14) 7.20 točke
2. mjesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kata ml. kadeti (10) 4.80 točke
3. mjesto MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (10) 2.40 točke
4. mjesto Primožič Neo (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (17) 2.40 točke
4. mjesto Turković Jan (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (14) 2.40 točke

MLAJŠI KADETINJE

1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (21) 7.20 točke
1. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (10) 7.20 točke
1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (16) 7.20 točke
2. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadetinje (21) 4.80 točke
2. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (21) 4.80 točke
4. mjesto TRAMŠEK Alja (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (10) 2.40 točke
4. mjesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (21) 2.40 točke
4. mjesto Pleša Katja (Karate Klub Hrastnik) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (16) 2.40 točke
4. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (21) 2.40 točke

KADETI

1. mjesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti +70 kg (4) 5.40 točke
1. mjesto Filipič Mark (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -57 kg (10) 7.20 točke
1. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadeti (10) 7.20 točke
1. mjesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (13) 7.20 točke
2. mjesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (11) 4.80 točke
2. mjesto Jelenko Benjamin (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -63 kg (13) 4.80 točke
2. mjesto Gačić Aleksander (Karate Klub Kranj) kumite kadeti +70 kg (4) 3.60 točke
2. mjesto Širaj Martin (Karate Klub Cerknica) kumite kadeti -52 kg (10) 4.80 točke
2. mjesto AVDIBAŠIĆ Dženan (KARATE KLUB BUSHIDO) U16 kata kadeti (10) 4.80 točke
3. mjesto Gostić Stefan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -57 kg (10) 2.40 točke
3. mjesto Keleman Vuk (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (13) 2.40 točke
4. mjesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U16 kata kadeti (10) 2.40 točke
4. mjesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -70 kg (11) 2.40 točke

KADETINJE

1. mjesto Kristančič Živa (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +61 kg (10) 7.20 točke
1. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U16 kata kadetinje (16) 7.20 točke
2. mjesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (16) 4.80 točke
2. mjesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (13) 4.80 točke
2. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -61 kg (13) 4.80 točke
2. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -47 kg (13) 4.80 točke
3. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite kadetinje -61 kg (13) 2.40 točke
3. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (13) 2.40 točke
4. mjesto Hraščanec Nika (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (13) 2.40 točke

MLADINCI

1. mjesto Božič Cene (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -76 kg (7) 8.40 točke
1. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinci (6) 8.40 točke
1. mjesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -61 kg (8) 8.40 točke
1. mjesto Kolšek Klemen (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (6) 8.40 točke
2. mjesto Gedrih Mark (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (6) 5.60 točke
2. mjesto Jelenko Benjamin (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -61 kg (8) 5.60 točke
3. mjesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) U18 kata mladinci (6) 2.80 točke
3. mjesto Tratnik Alen (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (6) 2.80 točke
3. mjesto Kuraj Mitja (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinci -68 kg (8) 2.80 točke
3. mjesto Gačić Aleksander (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -76 kg (7) 2.80 točke
4. mjesto Bajgot Nace (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinci -61 kg (8) 2.80 točke
4. mjesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (8) 2.80 točke
4. mjesto STROJIN NEJC (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -76 kg (7) 2.80 točke

MLADINKE

1. mjesto Muzik Taša Mau (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +66 kg (4) 6.30 točke
1. mjesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -53 kg (5) 6.30 točke
1. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -59 kg (6) 8.40 točke
1. mjesto LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (6) 8.40 točke
3. mjesto ROŽIČ JULIJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (6) 2.80 točke
3. mjesto Lišinović Elma (Shotokan Karate Klub Postojna) U18 kata mladinke (6) 2.80 točke
3. mjesto Čeru Jerneja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -66 kg (7) 2.80 točke
4. mjesto STOJANOVSKA KRISTINA (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinke -53 kg (5) 2.10 točke
4. mjesto Zelič Brina (Karate Klub Kranj) U18 kata mladinke (6) 2.80 točke

MLAJŠI ČLANI

1. mjesto Sluga Jure (Karate klub Seki) U21 kata ml. člani (2) 4.80 točke
1. mjesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. člani -60 kg (2) 4.80 točke
2. mjesto Ločnikar Miha (Karate društvo Loče) kumite ml. člani -60 kg (2) 3.20 točke
3. mjesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite ml. člani -84 kg (3) 2.40 točke
3. mjesto Božič Cene (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. člani -75 kg (5) 2.40 točke
4. mjesto Kolšek Klemen (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. člani -75 kg (5) 2.40 točke

MLAJŠE ČLANICE

1. mjesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U21 kata ml. članice (5) 7.20 točke
1. mjesto Muzik Taša Mau (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice +68 kg (3) 7.20 točke
3. mjesto Zelič Brina (Karate Klub Kranj) U21 kata ml. članice (5) 2.40 točke
4. mjesto ŠUPUK LINA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice -55 kg (5) 2.40 točke
4. mjesto Popovič Tijana (Karate Klub Kranj) U21 kata ml. članice (5) 2.40 točke

ČLANI

2. mjesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) kata člani +18 (8) 6.40 točke
3. mjesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata člani +18 (8) 3.20 točke
4. mjesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite člani - 84 kg (4) 2.40 točke

ČLANICE

1. mjesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice -68 kg (3) 7.20 točke
1. mjesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata članice +18 (10) 9.60 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve