Državno prvenstvo za članice in člane

VELENJE ( Velenje , Trg mladosti 3, 3325 Velenje )



Države
1
Klubi
29
Skupaj prijave
58
Skupaj nastopi
61
Prijave ženske
25
Nastopi ženske
27
Prijave moški
33
Nastopi moški
34
Prijavljene ekipe
0
Ženske ekipe
0
Moške ekipe
0


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 KARATE KLUB BREŽICE
3 KARATE KLUB HRASTNIK
4 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
5 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
6 KARATE KLUB KRANJ
7 KARATE KLUB LJUBLJANA
8 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
9 KARATE KLUB MISLINJA
10 KARATE KLUB NESTOR
11 KARATE KLUB POLZELA
12 KARATE KLUB RADVANJE
13 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
14 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
15 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
16 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
17 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
18 KARATE KLUB TIGER VELENJE
19 KARATE KLUB TRBOVLJE
20 KARATE KLUB VELENJE
21 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
22 KARATE KLUB ŽALEC
23 KARATE KLUB ZMAJ
24 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
25 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
26 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
27 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
28 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
29 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
30 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

Karate zveza Slovenije je v sodelovanju s tehničnem organizatorjem  karate klubom Velenje organizirala državno prvenstvo za veteranke in veterane. 

Tekmovanje je zaznamovala odlična izvedba tehničnega organizatorja, za kar se jim iskreno zahvaljujeo in jih vabimo k organizaciji podobnih prireditev tudi v prihodnje.

kata člani +16 (10)
1. mesto   KLANEČEK ALJAž Karate Klub Zmaj
2. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
kata članice +16 (10)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
3. mesto   ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kumite člani - 84 kg (5)
1. mesto   MARKAČ JUš Karate Klub Zmaj
2. mesto   MATIJEVIć MATIJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
3. mesto   MULABDIĆ ERMIN Karate Klub Rudar Velenje
kumite člani -60 kg (1)
1. mesto   HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje
kumite člani -67 kg (6)
1. mesto   RAILIĆ MLADEN Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
3. mesto   PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija
kumite člani -75 kg (7)
1. mesto   RUŠITI ARDIT Karate Klub Zmaj
2. mesto   JAGARINEC JUš Karate Klub Polzela
3. mesto   MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   KLANEČEK ALJAž Karate Klub Zmaj
kumite člani +84 kg (5)
1. mesto   BUDIHNA SEBASTJAN Karate Klub Ljubljana
2. mesto   DEBERŠEK LUKA Karate Klub Polzela
3. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   DAJČMAN TADEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite članice - 50 kg (1)
1. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
kumite članice - 55 kg (3)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ZAJC PETRA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite članice -61 kg (3)
1. mesto   RISTIĆ TJAŠA Karate Klub Kranj
2. mesto   FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite članice -68 kg (6)
1. mesto   PUŠNIK LINA Karate Klub Žalec
2. mesto   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   SOčIč KAROLINA Karate Klub Zmaj
kumite članice + 68 kg (4)
1. mesto   GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
3. mesto   KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   HANKIĆ ADELISA Karate Klub Tiger Velenje