14. KARATE CUP ŽALEC 2016

ŽALEC ( ŽALEC , ŠPORTNA DVORANA ŽALEC )



Države
3
Klubi
54
Skupaj prijave
392
Skupaj nastopi
525
Prijave ženske
178
Nastopi ženske
241
Prijave moški
214
Nastopi moški
284
Prijavljene ekipe
15
Ženske ekipe
6
Moške ekipe
9


Države
1 CROATIA
2 ITALY
3 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASI VENETO
3 CSI MANTOVA
4 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
5 GLC FIJLKAM
6 KARATE DRUŠTVO LOČE
7 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
8 KARATE KLUB BREŽICE
9 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
10 KARATE KLUB EMONA
11 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
12 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
13 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
14 KARATE KLUB KRANJ
15 KARATE KLUB LJUBLJANA
16 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
17 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
18 KARATE KLUB MON CHI
19 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
20 KARATE KLUB NESTOR
21 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
22 KARATE KLUB PESNICA
23 KARATE KLUB PETROVČE
24 KARATE KLUB POLZELA
25 KARATE KLUB POSTOJNA
26 KARATE KLUB RADVANJE
27 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
28 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
29 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
30 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
31 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
32 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
33 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
34 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
35 KARATE KLUB ŠIŠKA
36 KARATE KLUB TIGER VELENJE
37 KARATE KLUB TRBOVLJE
38 KARATE KLUB TREBNJE
39 KARATE KLUB VELENJE
40 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
41 KARATE KLUB ŽALEC
42 KARATE KLUB ZMAJ
43 KK POLET ZAGREB
44 NAKAYAMA BRESCIA
45 NIPPON KLUB KRŠKO
46 OLIMPIA KARATE BERGAMO
47 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
48 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
49 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
50 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
51 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
52 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
53 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
54 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
55 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

Spoštovani.

Najlepše se vam zahvaljujemo za udeležbo na 14. pokalu Žalca.

Vse klube obveščamo, da bodo prijave za 15. pokal Žalca prihodnje leto potekale le preko spletne aplikacije e-karate.si.

Športni pozdrav.

Organizacijski odbor KK Žalec.

kata člani +18 (3)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   HORVAT ALBIN Karate Klub Pesnica
3. mesto   ŠKOFLANC DOMEN Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata članice +16 (4)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   KRAŠOVEC URŠKA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata kadeti (11)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata kadetinje (10)
1. mesto   SUŠA HANA Karate Klub Žalec
2. mesto   ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
kata malčice (8 kyu) (10)
1. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
kata malčice (8-6 kyu) (9)
1. mesto   BIZJAK EMA Karate Klub Mon Chi
2. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata malčice 4+ kyu (5)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3. mesto   HORVAT ALBIN Karate Klub Pesnica
3. mesto   ŠARLIJA JANKO Karate Klub Virtus Duplica
kata malčice 9 let (4)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   DALFORNO EMMA CSI MANTOVA
kata malčki (8 kyu) (8)
1. mesto   PRAVISANI ELIAS ELVI GLC FIJLKAM
2. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   DOGDIć MAID Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
kata malčki (8- 6 kyu) (6)
1. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   CANDOLO WILLIAM GLC FIJLKAM
3. mesto   KRAJNC TIMOTEJ Karate Klub Sho-Kan Apače
kata malčki 9 let (10)
1. mesto   MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
2. mesto   GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   XHOXHAI FATJAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
kata ml kadetinje 1+ kyu (4)
1. mesto   HORVAT ALBIN Karate Klub Pesnica
2. mesto   ŠIMENC FRANCI Karate Klub Virtus Duplica
3. mesto   LJUBANSKI IGOR KK Polet Zagreb
3. mesto   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata ml. kadeti 3-2 kyu (13)
1. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   ŠINKO TIM Karate Klub Sho-Kan Apače
kata mladinci (5)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   UGOVšEK FILIP Karate Klub Žalec
kata mladinke (6)
1. mesto   PISANEC-MEŽNAR ŠPELA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   DUSI SERENA GLC FIJLKAM
3. mesto   SUŠA HANA Karate Klub Žalec
kata mlajše deklice 10 let (11)
1. mesto   MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
2. mesto   SCARAVELLI MELISSA CSI MANTOVA
3. mesto   ZANIN MIRIAM GLC FIJLKAM
3. mesto   CANDOLO ALICE GLC FIJLKAM
kata mlajše deklice 11 let (11)
1. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto   EFERL SARA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
kata mlajši dečki 11 let (15)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
kata moški osebe s pos. potrebami (1)
1. mesto   DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec
kata najmlajše 4+ kyu (2)
1. mesto   KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2. mesto   STEKLASA NATAŠA Karate Klub Virtus Duplica
kata najmlajši 4+ kyu (4)
1. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto   SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   ALIč PETRA Karate Klub Petrovče
3. mesto   KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata starejše deklice 12 let (12)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   XSHOXSHAJ ARIANA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata starejše deklice 13 let (14)
1. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
2. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   DJURIč NINA Karate Klub Kranj
3. mesto   KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
kata starejši dečki 12 let (11)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   TAMŠE NIKLAS Društvo Za Karate Celje
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   PAULEC MATEO Karate Klub Radvanje
kata starejši dečki 13 let (9)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KOBAL MARCEL Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata ženska osebe s pos. potrebami (0)
kumite člani - 84 kg (0)
1. mesto   LORO FEDERICO GLC FIJLKAM
kumite člani -60 kg (3)
1. mesto   CAVASIN NICOLA GLC FIJLKAM
2. mesto   HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje
3. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
kumite člani -67 kg (3)
1. mesto   PREDALIČ JAKA Karate Klub Zmaj
2. mesto   ALAGIĆ ASIM Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   FINETTI DAVIDE GLC FIJLKAM
kumite člani -75 kg (5)
1. mesto   JAGARINEC JUš Karate Klub Polzela
2. mesto   LORO FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto   SANTANGELO DAVIDE GLC FIJLKAM
3. mesto   SETNIČAR GREGA Karate Klub Ljubljana
kumite člani +84 kg (0)
kumite članice - 50 kg (3)
1. mesto   PIVETTA ELISA GLC FIJLKAM
2. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite članice - 55 kg (5)
1. mesto   HASANI ALESSANDRA Nakayama Brescia
2. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. mesto   GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   GODNIČ SAŠA Karate Klub Kranj
kumite članice -61 kg (5)
1. mesto   FORCELLA NICOLE Olimpia Karate Bergamo
2. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto   MLEKUŠ URšA Karate Klub Šiška
kumite članice -68 kg (5)
1. mesto   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   TONON MARTINA GLC FIJLKAM
3. mesto   PECIREP EMMA GLC FIJLKAM
3. mesto   FORCELLA NICOLE Olimpia Karate Bergamo
kumite članice + 68 kg (4)
1. mesto   ESTE ALESSIA Nakayama Brescia
2. mesto   KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
kumite dečki -35 kg (19)
1. mesto   SEDLAR VASILIJE Olimpia Karate Bergamo
2. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   DI MAURO EDOARDO GLC FIJLKAM
3. mesto   TRAUNER VID Karate Klub Polzela
kumite dečki -40 kg (8)
1. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
2. mesto   VECCHIO TOMMASO CSI MANTOVA
3. mesto   MAZZIOL CHRIS GLC FIJLKAM
3. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
kumite dečki -45 kg (7)
1. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   BOZZEDA MATTEO CSI MANTOVA
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite dečki +45 kg (7)
1. mesto   KEBER DEAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   BORNACIN LUCA GLC FIJLKAM
3. mesto   GUANDALINI MATTEO CSI MANTOVA
3. mesto   PAGAN FILIPPO GLC FIJLKAM
kumite deklice -40 kg (15)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
kumite deklice +40 kg (10)
1. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   EFERL SARA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   BERTAPELLE CHIARA GLC FIJLKAM
3. mesto   KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite kadeti -52 kg (9)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   QUACECI ALFIO GLC FIJLKAM
3. mesto   LUCCHESI DENNIS GLC FIJLKAM
3. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
kumite kadeti -57 kg (9)
1. mesto   DECIO MASSIMILIANO Olimpia Karate Bergamo
2. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto   PIRAZZOLI FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto   RAGNOLI DAVIDE Nakayama Brescia
kumite kadeti -63 kg (5)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
kumite kadeti -70 kg (11)
1. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KACIN ALJAž Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ARIOLI ANDREA Olimpia Karate Bergamo
kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
2. mesto   LUCIETTI GIACOMO GLC FIJLKAM
3. mesto   ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
3. mesto   SCARAVELLI ELIA GLC FIJLKAM
kumite kadetinje -47 kg (7)
1. mesto   TONNI SARA Nakayama Brescia
2. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   BELVINI ALICE GLC FIJLKAM
3. mesto   ULIVI ALICE GLC FIJLKAM
kumite kadetinje -54 kg (11)
1. mesto   MAGANUCO FEDERICA GLC FIJLKAM
2. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   SKALICKY TAJDA Društvo Za Karate Celje
kumite kadetinje +54 kg (12)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto   ČETINA NEŽA Karate Klub Žalec
3. mesto   CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM
kumite malčice -30 kg (7)
1. mesto   EL ATASSI SARA CSI MANTOVA
2. mesto   BATTAGLIA CATERINA CSI MANTOVA
3. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
3. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
kumite malčice -35 kg (3)
1. mesto   ZAMBERINI CHIARA CSI MANTOVA
2. mesto   BATTAGLIA EMMA CSI MANTOVA
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
2. mesto   SIMEONI AURORA GLC FIJLKAM
kumite malčki -30 kg (4)
1. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   DE PASQUALE LUCA CSI MANTOVA
3. mesto   BALTA MAXIM CSI MANTOVA
3. mesto   MILANI RAOUL CSI MANTOVA
kumite malčki -35 kg (6)
1. mesto   HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   XHOXHAI FATJAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
kumite malčki +35 kg (4)
1. mesto   SPIAZZI MATTEO CSI MANTOVA
2. mesto   CAMPEDELLI ALESSIO CSI MANTOVA
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   MITROVIĆ ANDRIJA Karate Klub Rudar Velenje
kumite ml. kadeti -40 kg (15)
1. mesto   QUACECI ALFIO GLC FIJLKAM
2. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti -45 kg (13)
1. mesto   LUCCHESI DENNIS GLC FIJLKAM
2. mesto   COSTA LORENZO GLC FIJLKAM
3. mesto   TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite ml. kadeti -50 kg (10)
1. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   DANIEL NICOLA GLC FIJLKAM
3. mesto   ROSA GIANMARCO GLC FIJLKAM
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite ml. kadeti -55 kg (2)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   BORTOLOTTO ALEX GLC FIJLKAM
kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. mesto   DI MAURO FRANCESCO GLC FIJLKAM
2. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite ml. kadetinje -45 kg (10)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ULIVI ALICE GLC FIJLKAM
3. mesto   BROSSA SARA GLC FIJLKAM
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
kumite ml. kadetinje -50 kg (8)
1. mesto   ŽOHAR SARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
3. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   LESJAK NIKA Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite ml. kadetinje +50 kg (10)
1. mesto   KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
2. mesto   MARANGONI JESSICA Nakayama Brescia
3. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto   FURLANETTO IRENE GLC FIJLKAM
kumite mladinci -55 kg (6)
1. mesto   MARCHESE SAMUELE GLC FIJLKAM
2. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   RAGNOLI DAVIDE Nakayama Brescia
3. mesto   MARLETTA ANTONINO Olimpia Karate Bergamo
kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto   CAVASIN NICOLA GLC FIJLKAM
2. mesto   ROTA ALBERTO GLC FIJLKAM
3. mesto   ZAGHINI ANDREA GLC FIJLKAM
3. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
kumite mladinci -68 kg (8)
1. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto   PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   DELLE CURTI ASHU Nakayama Brescia
kumite mladinci -76 kg (3)
1. mesto   SANTANGELO DAVIDE GLC FIJLKAM
2. mesto   LUCIETTI GIACOMO GLC FIJLKAM
kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
2. mesto   VINDIŠ DAVID Karate Klub Polzela
3. mesto   LORO FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto   KAJTNA TILEN Karate Klub Nestor
kumite mladinke -48 kg (4)
1. mesto   PIVETTA ELISA GLC FIJLKAM
2. mesto   BROSSA ALESSIA GLC FIJLKAM
3. mesto   CAPRA GIORGIA GLC FIJLKAM
3. mesto   TONNI SARA Nakayama Brescia
kumite mladinke -53 kg (9)
1. mesto   MAGANUCO FEDERICA GLC FIJLKAM
2. mesto   MAINARDI ALICE Nakayama Brescia
3. mesto   BRAVO ANNA Nakayama Brescia
3. mesto   CAPRA GIULIA GLC FIJLKAM
kumite mladinke -59 kg (8)
1. mesto   KOVAČEC GRAČNER EMA Karate Klub Nestor
2. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto   BODEI PAMELA Nakayama Brescia
3. mesto   BRAVO ANNA Nakayama Brescia
kumite mladinke +59 kg (5)
1. mesto   STARE MAJA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   ČETINA NEŽA Karate Klub Žalec
kata ekipa člani (3)
1. mesto   SHITO-RYU CE 2 (ŽIŽEK,BELEJ,LEŠER) ŽIŽEK,BELEJ,LEŠER
2. mesto   KK MURSKA 1 (KOCET,VEREN HOCHSTETTER,ŠIPLIČ) KOCET,VEREN HOCHSTETTER,ŠIPLIČ
3. mesto   SHITO-RYU CE 1 (BUGARIN,GRADIŠNIK,ŽAGAR) BUGARIN,GRADIŠNIK,ŽAGAR
kata ekipa članice (0)
kata ekipa dečki 8-10 let (2)
1. mesto   FILJKAM 1 (PRAVISANI,CANDOLO,CALABRESE) PRAVISANI,CANDOLO,CALABRESE
kata ekipa deklice 8-10 let (1)
1. mesto   FILJKAM 1 (MESAGLIO,CANDOLO,ZANIN) MESAGLIO,CANDOLO,ZANIN
kata ekipa kadeti (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (KOCET,ZVER,VEREN HOCHSTETTER) KOCET,ZVER,VEREN HOCHSTETTER
kata ekipa kadetinje (0)
kata ekipa mladinci (0)
kata ekipa mladinke (0)
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (5)
1. mesto   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK) NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK
2. mesto   KK KRANJ 2 (DJURIČ,KOTNIK,KRAJNIK) DJURIČ,KOTNIK,KRAJNIK
3. mesto   KK APAčE 1 (DJURIČ,KOTNIK,KRAJNIK) KOVAČ,KOVAČ,LESJAK
3. mesto   KK ŽALEC 1 (SADNIK,PENEŠ,DOLAR) SADNIK,PENEŠ,DOLAR
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (3)
1. mesto   KK RADGONA 1 (CIGULA KAUČIČ,KLEMENČIČ,STERNIŠA) CIGULA KAUČIČ,KLEMENČIČ,STERNIŠA
2. mesto   KK APAčE 1 (ŠINKO,KASTELIC,STEYER) ŠINKO,KASTELIC,STEYER
3. mesto   KK BRANIK 1 (ZUKIČ,TRAJKOVSKI,KOLMANIČ) ZUKIČ,TRAJKOVSKI,KOLMANIČ